2019. október 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 14:53   
Itt a bizonyitek Jozsin nem is volt zokni

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 13:46   

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 13:02   
2003-08-08 12:24, anri:
-
ГУM.мocквa@кoммepcк.ru

Tisztelt Szivárványka Asszony!

A téves címzés ellenére is elérte cégünket nemes gondolatokat tartalmazó levele. Ötlete alapján felvettük a helyi ÖKO-csoport alapszervi titkárával a kapcsolatot érdekegyeztetés címén.

Köszönjük továbbá ötletét a körkörösen steppelt termékeink sokoldalű hasznosítására vonatkozólag. Környezetvédelmi filterhatását már régen kikisérletezték, csak sajnos - főleg a szennyezett orosz területeken - ezirányú használatára nem merült fel igény eddig. Talán most a nyugati környetezvédők megmozdítják ezt a piacot is.

Az eredményról tájékoztatni fogjuk.

Harcos üdvözlettel

Bögyös Beba
értékesítési o.v.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 12:24   

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 07:28   
bobeeeeeeeeeeeeee!))

Haladunk a korral,nagyon jo!)))Botokat és lukas papucsokat honnan vegyünk?Mert az is kell a jo munkához ,látom!)))

Szenzácios vagy Bobe!)))))

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 02:01   
2003-08-07 22:24, bobe:
-

Regen nevettem ilyen jot!

Es milyen jol esett! Megyek 's keresem a fejkendom!

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 00:11   
APRÓHIRDETÉS

Alábbi cikk kapcsán felhívjuk a figyelmet, hogy cégünk melltartóit nem kell kitömni alulméretezett betét esetén sem.
Használjon push up (vagy brush up?) modellt, amely már eleve tartalmazza a tömést.
Kapható A,B és C cup változatban.

Wonderbra márkanévre figyeljen!!!!!!

Egészséges női öntudat öntudatos mellentyűben!

Árjegyzéket külön postázunk érdeklődés esetén
Címünk: wonderbra@wonder.net

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-08 00:09   
: Jaaaaaaaaaaaj faj a hasam Bobeeeee

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 23:38   
Bobe,

>>> a szerkesztöseg munkaközben <<<

Nem is tudtam, hogy kotelezo az egyenruha.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 22:34   
APRÓHIRDETÉS

Szovjet elfekvő készletek áron aluli kiárusítása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XXXXL-es (120-130-140-es méretű) műselyem melltartók körkörös steppeléssel (Madonna is ilyet hord) a GUM áruház készleteiből babarózsíszín színben kaphatók amíg a készlet tart.

0,95 € / db

Minimális megrendelhető mennyiség: 1 karton = 24 db (ill. pár, merthogy mindkét mellre á 20 kg)

Megrendelhető: ГУM.мocквa@кoммepcк.ru

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 22:24   
a szerkesztöseg munkaközben

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 21:44   
2003-08-07 21:35, Zsu:
-
2003-08-07 21:31, bobe:
-
azer azt nem gondoltam volna Jozsirol, a traktorosrol hogy igy kibeszeli a zoknijat hisz azt masnap a kanaszfiurol huztam le.
Erzsi
-
BOBE!! Meg mit huztal le a kanaszfiurol?!?!?
- hat mint mar alabb irtam a zoknit meg a jozsit

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 21:42   
hat a jozsi zoknijat mert kellet a terdzokni hejett

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 21:35   
2003-08-07 21:31, bobe:
-
azer azt nem gondoltam volna Jozsirol, a traktorosrol hogy igy kibeszeli a zoknijat hisz azt masnap a kanaszfiurol huztam le.
Erzsi
-
BOBE!! Meg mit huztal le a kanaszfiurol?!?!?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 21:31   
Erzsi

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 18:38   
Akkorát kurjantottam!Hol vannak a Kebelbarátok?:))-Mellesleg nagyon jo a cikk!)-

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 15:12   
Mellesleg

Sok mellel es melltartoval kapcsolatos kerdes erkezett szerkesztosegunkbe – ferfiaktol. A levelekbol tanacstalansag es ketsegbeeses erzodik.

“Tisztelt szerkesztoseg!

A Csiki bucsuban talalkoztam egy igen takaros, helyi szojarrassal mondva “bogyos” menyecskevel, akit sikerult meggyoznom arrol, hogy a jaszol mogott nyugodtabb korulmenyek kozott tudunk ismerkedni. Eleg setet volt aznap ejjel, ugyhogy nemigen lattuk egymast, csak tapogatoztunk (leginkabb en). Hanem a ruhak levetele utan akarhova alltam, mindig a hatat ertem a tenyeremmel. Sehol nem talaltam himzett bluz altal sejtetett domborulatokat. Aztan mikor a kanaszfiu rank vilagitott a petroleum lampasaval, hiaba kerestem a kapalasnal kilyukadt, barna bokazoknimat, csak egy par sieleshez hasznalt terdzoknit leltem. Azt gondolvan, hogy a csiki sor jatszik az emlekezetemmel, nem firtattam a dolgot magamban. Hanem ahogyan hazafele robogtam a Daciammal, nem tudtam szabadulni a gondolattol, hogy amint Erzsike keblebe furtam az arcomat bucsuzoul, eros labszagon kivul mast nemigen ereztem.

Kerem, segitsen dilemmamon!

Kebelbarat”

Kedves Kebelbarat!

Levele nem lepi meg sokat latott es tapasztalt, nok teren igen gyakorlott es jartas szerkesztosegunket. Problemaja nem ujkeletu; a tarsadalom kebelmeretre vonatkozo elvarasai iszonu nyomast helyeznek a noi nem kepviseloire naponta. Azok a holgyek, akiknek nem sikerult sajat, illetve csaladjuk, barataik es lakokozosseguk segitsegevel osszeszedni az implantaciora szukseges penzt, kenytelenek megfizethetobb megoldasokhoz folyamodni. Az alabbi ket pelda elenyeszo resze a szambajovo lehetosegeknek:

Egyertelmuen levonhato tehat a konkluzio, hogy On is hasonlo cipoben (ez esetben zokniban) jar. Erzsikeje domburatai a Majus 1 Ruhagyar Kotodejenek koszonhetoek, nem a termeszetnek.

Nemcsak a holgyek, tanacsadoinknak is nehez lepest tartania a valtozo mellmeretekkel, elvarasokkal, trendekkel. Az abszolut naprakeszseg erdekeben egy gyakorlo-muhelyt is letrehoztunk, ahol szerkesztosegunk tagjai a nap barmely reszeben kezzelfoghato gyakorlatban reszesithetik onmagukat.

Azt ajanluk a kebelbarat uraknak, hogy ne hagyjak lankadni erdeklodesuket, miutan 3 par zoknit kerul le az ahitott holgyrol a haloszobaban. Nehany aperitif, es kaviccsal kidobott villanykorte utan (egy kis kepzeloero segitsegevel), paratlan elmenyben lehet reszuk.

A Szerkesztoseg

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 04:23   
CSAK FIATALOKNAK!

Kedves Fiatalok,

Orommel ertesitunk mindenkit, hogy jovo szerdara jo idot iger a CTRT (Csiki Tranzisztoros Radio Tarsasag) elorejelzese, es megrendezhetjuk a mar regota tervezett "Motoros Tutaj" versenyunket.

Zenet szolgaltatja a helybeli Csikicsiki-Bumbum zenekar

Ingyenes belepo Csiki Diszko tagoknak!

Idopont: szerda reggel 9:00 (Csiki ido szerint)
Hely: Kurjan To

Szervezoseg

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 03:54   
Felszólítom a vezérigazgatót, adjon új nevet a lapjának.Hívják ezentúl Csíki késelőnek.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-07 03:46   
Kedves Olvasoink,

Legujabb kiadasunk mar a nyomdaban van, ugyhogy kerem vessenek veget az ossznepi orjongesnek, es valamelyik kozeli etkezdeben vagy kavezoban folytassak az ittas csevereszest.

Ertesitem a nagynyilvanossagot, amint a standokon van a legfrissebb Kurjanto.

Koszonettel,

A Szerkesztoseg

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 22:24   
2003-08-06 19:50, kaytee:
-
Te már 39?
Én bizony jövőre egyidős leszek a fiatalabb fiammal.
-
Most mit tegyek, ha ilyen oreg gyerekem van???

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 21:30   
Szerkesztoseg ....

Kihagytad a fekete talukat

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 21:13   

Kedves Olvasoink,

Mi folyik itt? Kiteszem a labam par orara, es mire visszajovok, a betuk szetszorva, a papiron kerdeses eredetre vallo nyomok, szetdobalt bugyik, bajuszkotok, parokak!

Na csak legyen egy kis idom, rendet teszek itt!

A Szerkesztoseg

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 21:00   
Tegnap este Bond , James Bond nyomozta foszerkesztonenit lakasabol ki indulva kocsija fele.Csomagtartojabol kiszedet egy fekete Nordstrom csomagot amibol fekete talus maszkot tett fejere es be oltozot kocsijaba szinten egy fekete talus fele kezeslabasba.Elinditotta kocsijat foter fele.Foter kozepen a Taverna elott alt meg es kiszalt indulva be az epuletbe.Bond az ablakon keresztul latta bent egy alcazot bal volt, es nem nehezen ismerte fel a "varju"ba oltozot foszerkesztonennit.Visza ulve kocsijaba Bond, James Bond vart turelmessen.Regelre latta kijonni.
A varju tantorog ki a Tavernabol, majd megszolal:
- Kakukk, kakukk, ize, csipcsirip, csipcsirip, ooo uhu, uhu...
hu...
huuuuuuu de berugtam.
Errol Bond, James Bond jelentest codolt be fonokeinek.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 20:30   

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 20:16   
Kaytee

"Én bizony jövőre egyidős leszek a fiatalabb fiammal."

Majd ezt is kikel nyomoza Bond.James Bond.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 19:50   
2003-08-06 19:39, Zsu:
-
2003-08-06 14:29, Kero:
-
Koszi - de nem kell fiatalitani azzal a 28-cal, hiszen 39 meg mindig nagyon jol hangzik
-
Te már 39?
Én bizony jövőre egyidős leszek a fiatalabb fiammal.

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 19:39   
2003-08-06 14:29, Kero:
-
Koszi - de nem kell fiatalitani azzal a 28-cal, hiszen 39 meg mindig nagyon jol hangzik

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 14:29   
2003-08-06 14:02, Zsu:
-
Hepi 28 zsuzska

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 14:28   
2003-08-06 13:40, Pompéry Berlin:
-
Milyen volt leányságod ...? ... vagy szőkeséged? ...
-

Az a hir jarta a vizivárosban, hogy 3 császármorzsát, s 5 sztrapacskát ért!

Nem voltam hát egy konnyuveru leanyzo..

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó