2020. július 08. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-16 00:47   
Vajon ez csak divat, vagy tényleg fordítva tette fel szegény a sapkáját?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-16 00:46   
Miért van az, hogy minden férfinak nagyobb melltartó kell, mint nekem?

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-16 00:39   
Na jól van, itt egy másik pizzafutár
De most már egy szót se

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-16 00:37   
2005-10-16 00:34, Mary:

A feher zokni olyan, mint a feher nylon harisnya. Illetve az utobbi rosszabb, mert a feher zoknit edzeshez fel lehet venni, mig az utobbira semmilyen felhasznalasi modot nem tudok elkepzelni. Talan a csiki bank kirablasa.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-16 00:34   
2005-10-16 00:18, rigojanos:

A répanadrág nem a nyolcvanas években volt divat? (Tiszta szégyen, asszem, nekem is volt ilyen, nagyon ragadtak rám a srácok )

A fehér tornacipö az semmi, a fehér zoknit szerettem volna látni, de a répa eltakarja. Szerintem az egy ok öngyilkosságra vagy elbocsátó szép üzenetre....

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-16 00:18   
2005-10-15 23:35, Mary:

A futár igencsak soványka, majd elfújja a szél, csak úgy lobog a nadrág rajta. (nem beszélve a debilis mosolyáról).

Meg a feher tornacipojerol. Van par dolog, amitol az elso randi utan atgondolnam, hogy van-e ertelme a masodiknak, es az a feher tornacipo repaszaru, bokanal tul rovid farmerrel.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-15 23:35   
Hát...., a föszerkesztö kisasszony egyiket sem. A futár igencsak soványka, majd elfújja a szél, csak úgy lobog a nadrág rajta. (nem beszélve a debilis mosolyáról).

A thai-pizza étkezési szempontból fontos és értékes tartozékai a fönökasszonyt a sikoltozással egybekötött menekülésbe kergetnék....

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-15 23:13   

Jóestét.
Itt a pizzafutár.
Ez a Csíki Kurjantó szerkesztősége?

Ki rendelte a thai pizzát?

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-14 13:52   
A szerkesztö-suszter-kisasszony a kaptafánál kellene maradjon...

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-14 13:36   
Azt hiszem Mary eltalalta hiszen meg a kolozsvari ujsagnal is dolgozik.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-14 13:06   
Sokoldalú...

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-14 13:04   
Kettős személyisége van?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-14 10:49   
Ugyanaz a nö

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-14 05:05   
kedves Böbe, és ki a másik?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-13 22:35   
Vajon ki ez?
Crow Bunny

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-20 04:13   
Kedves Wassorr, gratula az interjúhoz.
Egyetlen megjegyzésem volna: Dracula telekspekuláns.
Hiszen Bukarest mellett nem építik fel a Draculalandot, azt csak azért híresztelte az akkor miniszter, mert fel akarta srófolni az ottani telekárakat. Ami sikerült is neki.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-19 18:03   
En is koszonom a kulfoldi tudositast

A Szerkesztoseg

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-19 16:51   
Tudtam, hogy akàrkivel nem àll a mi Wasorrunk szoba!!!Remekül sikerült a történelmi hàtteret megvilàgitania ezzel a remek interjuval!
Köszönöm !

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-19 15:30   
Ö volt az

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-19 14:16   
Melyikkel beszeltel?
ezzel? :

vagy ezzel?

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 17:55   
Kedves Mrs.Wasorr azaz Metalomagia !
Koszonjuk az erdekfeszito interjut . Cikke sok kerdesemre valaszt adott .
Image hosted by Photobucket.com

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 15:48   
ÚJ! ÚJ! ÚJ! ÚJ! ÚJ! ÚJ! ÚJ! ÚJ! ÚJ! ÚJ!

Exkluzív interjú gróf Drakulával

Kedves Olvasók

A széltében hosszában terjedő mendemondák tisztázására interjút kértem Vlad Tepes gróftól, ismertebb nevén Drakulától.
Naplemente után kapaszkodtam fel az ősi várkastélyhoz vezető kanyargós, kavicsos ösvényen. Kicsit vártam a feketére festett kapu előtt, míg kilihegtem magam, aztán belekapaszkodtam a sárkányformájú réz kopogtatóba és megdöngettem vele a bejáratot. A kongó folyosók hosszan játszottak a koppanások zajával, dobálták őket faltól-falig. Végre lánccsörgés, majd elnyújtott, jajveszékeléshez hasonló nyikorgás hallatszott, és a kastély hatalmas szája kitárult. A házigazda személyesen jött a fogadásomra. Mint akit skatulyából húztak ki, fekete frakkban, szürke pókhálómintás mellényben állt előttem a regények és filmek hősies alakja. Nem tagadom, megdobbant láttára a szívem, bár a haja…nos igen, talán elárulhatom, a régi acélos fénye odalett. A gróf úr bizony ma már galambősz..

Mrs.W: Jó estét gróf úr, remélem időben érkeztem.
G.D: Asszonyom, boldog vagyok, hogy megtisztelt látogatásával. A pontosság a királynők erénye. Fáradjon be szerény hajlékomba.

Kanyargós lépcsőkön megyünk egyre lejjebb, a huzat lobogtatja a gyertyák sápadt fényét. A sarkokból öklömnyi pókok bámulnak ránk bambán, a plafonról denevérek lógnak a nyakunkba. Árnyékunk magasra nyúlik a falon, kedvtelve szemlélem megvékonyult alakmásomat. A bolthajtásos pincébe érve vendéglátóm hellyel kínál

G.D: Foglaljon helyet, talán ez a díszesen faragott sz@rkofág elég kényelmes lesz. Megkínálhatom egy itallal? Az inasom remek Bloody Maryt kever, csak ajánlani tudom.
Mrs.W: Az bizony jól esne, egészen kifulladtam, míg felkaptattam a hegyre, most meg ez a sok lépcső. Na ja, az én koromban…
G.D: Ugyan kedvesem, akinek ilyen gusztusos gömbölyű nyaka van, az fiatal még.

A gróf gyors egymásutánban hármat kongat egy nagy rézgongon, majd még kettőt. Kisvártatva egy feketeruhás lakáj lép be nesztelenül, bal tenyerén ezüsttálcát egyensúlyoz, rajta két koktélospohár. A jégkockák vidáman csilingelnek az ezüstvederben.
-Köszönöm Alfonz – mondja a gróf, mire az inas, ahogy jött némán távozik. Alattomban bekapcsolom koffernyi kézitáskám mélyére rejtett diktafonomat.

Mrs.W: Talán még emlékszik rá gróf úr, miért kértem Öntől ezt a találkozót. A Csíki Kurjantó időszakos virtuális félévi lap munkatársa vagyok. Sok erdélyi származású olvasónk van, akik számára kicsit bosszantó az Ön külföldiek körében aratott népszerűsége. Néhányan egyenesen azt hangoztatják, hogy Ön sosem is létezett.

G.D: Nem igazán értem, miért ellenségesek velem, de szívesen válaszolok a kérdéseire.
Mrs.W: Akkor talán kezdjük a nevével Drakula gróf. Ezt a nevet magával az ördöggel azonosítják. Igazuk van?
G.D: Természetesen nincs. Mindez csak babonaság. A nevem a sárkány román és más egyéb nyelvek megfelelőjéből a draak, dragon szavakból származik, nemesi kutyabőrünknek ez a címerállata. Apám, nagyapám, az összes felmenőm a sárkány jegyében született, ez nálunk családi hagyomány. S ha már helyesen akarják kiejteni a nevemet, javasolnám a Drakuleszkut. Tudja, pár évtizede románosítottam, így magasabb picit a nyugdíjam és kapok némi engedményt a masztika és a vodka árából is.
Mrs.W: Jól hallom uram? Nyugdíjas?
G.D: Természetesen, hiszen idén töltöttem be a 672. évemet.
Mrs.W: Ne vegye hízelgésnek, gróf úr, de nem néz ki annyinak, bátran letagadhat belőle legalább húszat..
G.D.: Ez kedves Öntől. Megkérhetném, hogy felejtse el ezt az anakronisztikus grófozást? Erre mifelénk ez már és még nem divat. Szólítson egyszerűen Vladócnak, kölyökkoromban így neveztek a falubeli lánykák. És mi az Ön keresztneve kedvesem?
Mrs.W: Olvasóim Miszisz Wasorrként tisztelnek, de mivel magunk között vagyunk, Önnek elárulhatom, Metalomágia a nevem.
Térjünk vissza a kérdezősködésre, úgy hírlik, Ön éjszakai életet él.
G.D:Igen, sajnos fiatal korom óta fényérzékenységben szenvedek, így napvilágnál nem mutatkozhatom. Ez rendkívül ritka betegség, latinul helios undoritis vampirikusnak nevezik.
Mrs.W: Rémes. És kapott valami szert ellene? Ha segíthetek valami gyógyitallal, ráolvasással, keressen meg bármikor bátran az irodámban.
G.D: Nincs ellene gyógyszer, csak a piros italok. Tudja régebben vámpír voltam, biztosan hallott róla. De sajnos pár éve diétára kényszerültem, azóta iszom ezt a koktélt.
Mrs.W: A gyomra nem bírta tovább? Vagy a koleszterinszintje emelkedett meg? Sok lett a vérében a vörös vérsejt? Esetleg az AIDS terjedése ijesztette el a vérszívástól?
G.D: Nem, dehogy, ezek mind nyomós indokok, az én történetem azonban sokkal egyszerűbb, mondhatnám tragikomikus. Kissé szégyellem is, de itt az ideje, hogy megosszam valakivel. Képzelje aranyoskám, az ezredforduló évében történt, egy téli estén, hogy rettenetesen elkezdett hasogatni a bal felső zápfogam. Borogattam én szilvapálinkával. Raktam rá hideget-meleget, békasót, nyúlfarkat, mindhiába. Nem volt mit tenni, kora hajnalban, még sötéttel leballagtam a faluba a fogorvoshoz. Szerencsére a nyugdíjasoknak a foghúzásért kevesebbet kell fizetni, hiszen minél kevesebb a fog, annál kevesebb táplálék fogy, ezért a kedvezmény. Ráültem arra a rémes kínpadra, és bevallom, féltem de nagyon. A félelemtől gyomorgörcsöt és szájzárat kaptam. Erre a fogorvos – igyekvő, kedves fiatal hölgy, gyönyörű hófehér hattyúnyakkal, ha csak rágondolok, összefut a nyál a számban - szóval megsajnált a kis doktornő, és elaltatott a műtéthez. Mikor egy óra múlva felébredtem, valami furcsát éreztem. Belenéztem a tükörbe, hát volt mit látni! Az a fruska lecsiszolta a gyönyörű, tűhegyes metszőfogaimat. Akkorát ordítottam, hogy a legyek ijedtükben otthagyták a kihúzott fogamat a vederben és a fúrógép mögé menekültek. A kis doktornő pedig azzal vígasztalt, hogy mennyivel barátságosabb lett az arckifejezésem, majd meglátom, hogy mekkora sikerem lesz a hölgyek körében. No ami igaz, az igaz, valóban egymás kezébe adják a sárkányos kopogtatómat, pedig hát eljárt már felettem az idő. Csak tudnám mit akarnak tőlem?
Mrs.W: Micsoda történet, az ember nem is hinné, milyen veszélyes dolog fogorvoshoz menni. Egy óra alatt megváltozhat az egész élete.
G.D: Valóban ez történt. Napokig nem mertem tükörbe nézni, de aztán megszoktam az új fizimiskámat. Csak az étkezéssel voltak problémáim, de aztán Alfonz kitalálta ezt a koktélt. Van egy kirakati próbababám, a nyakán egy cuclival, ha nosztalgiázni akarok, abból iszom a paradicsomlét.
Mrs. W: Tehát vegetariánus lett?
G.D: Így is lehet mondani, bár csak piros zöldséget és gyümölcsöt fogyasztok, paradicsom, ribizli, málna, cékla, és hasonlók. Mivel nem járok a fényre, nincs fotoszintézisem, minek a klorofil nem igaz?
Mrs.W: Megkérdezhetem mik a további tervei?
G.D: Több rendkívül fontos projektem is fut jelenleg. Az egyik a Bukarest mellett felépítendő Drakuland élménypark látványosságainak kidolgozása és a munkálatok szakértői felügyelete. Ez szinte egész embert kíván, és titkos reményem, hogy a vidámpark helyreállítja megtépázott tekintélyemet. A titkárom segítségével rendszeres napi kapcsolatban vagyok a világszerte működő 4000 “Drakula” fánk-klub összes tagjával is, autogrammos fotóimat küldözgetem, nyaranta vámpírtábort szervezek nekik a birtokomon, és az interneten csevegek velük éjszakánként. Mivel sosem nősültem meg, egyetlen vérrokonom egy bizonyos Frankenstein, ezen az úton próbálok szert tenni örökösre. És végül bár a zöld színt ki nem állom, mégis eszmeileg csatlakoztam a zöldekhez, hősies harcot folytatok a kihalófélben lévő piócák védetté nyilvánítása érdekében. A kedves olvasók a 666 666 folyószámlára küldhetik adományaikat a piócaprogram megsegítésére.
Mrs.W: Kedves Vladóc, köszönöm az interjút, a koktélt is, és sok sikert kívánok a terveihez.

Az interjút a Kurjantó számára készítette Mrs Wasorr

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-06 22:04   
Az csak mellekhatas , a fuleid lesznek majd ekkorak

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-06 21:32   
2005-09-06 19:57, bobe:
-
Ennyire szoros leszek?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-06 19:57   
Nyuszko vigyazz nezd hogy nezel ki ha sok salatat eszel :

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-22 14:07   
Hiába, ami nehéz, az nehéz

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-22 13:53   
Ja azt igen !
Mert nehez honapok vannak mögöttem

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-22 09:53   
2005-08-22 07:39, bobe:
-
Kellene nekem palastolni valamit?

Legalabb a megkonnyebbulesedet

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-22 07:39   
Mi ! hogy? miert? Mar megint? Mi törtent Hunor?
Kellene nekem palastolni valamit?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-21 23:07   
2005-08-19 19:51, rigojanos:
-
meghatottsagomat sikerult palastolnom

-

Vajon Bobe is?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó