2019. július 18. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> CSIKI KURJANTO - Kozerdeku Magazin
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
 elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 14:15   
2003-08-06 14:02, Zsu:
Ilyenekert Alcatraz jar!!!
-

Pedig a Te szülinapod tiszteletére nyitottam ki

Isten éltessen sokáig!!!!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 14:05   
IDÖJARAS JELENTES

A meteorologusok azt hazudtak mert ök mindig tevednek csak ma hazudtak az igazat na meg tegnap es majus ota hogy anri a környeken a hömerseklet eleri a 40 ° celziuscht

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 14:02   
2003-08-06 13:51, elckerlyck:
-
" . . . baracktermés dunsztosüvegbe számüzött gyöngyéröl, az anyósi nemesítésü "Goldpfirsich von Dechtow"-böl készült friss dzsemjéröl. Palacsintán nagyon ízes volt.. . "

Meg az illatat is erzem a frissen fozott baracklekvarnak - a palacsintarol meg ne is beszeljunk!!! Ilyenekert Alcatraz jar!!! (nekem is, de egy masik 007-nel, Seannal. . .)

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 13:56   
Névtelen paparazzó ebben a pillanatban felajánlott shot-ja:

Judy von Kraft titkosügynöknö eleddig egyetlen hiteles képe:

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 13:52   
Most itten felemelt kezekkel és szétterpesztett lábbal állok. A fal mellett. Kezeimet összekulcsolom a fejem felett. Vagy mögött kell? Még nincs gyakorlatom.

Szóval, mindent beismerek: ügynök, több név alatt, dupla, tripla, kvartett, kvintett, stb. identitás, hol Érdeklődő, hol Bugyuta, igen, de mindenképpen vonundzu! Utóbbi felételenül igaz, ehhez minden jegyzőkönyvben ragaszkodom.

Bármit bevallok, az ellenkezőjét vagy az időjárást is, csak ne tessen lőni! Viszolygok a vértől, teccik tudni, a krimikben is itt mindig elfordítom a fejem. Kár lenne, ha a lelövés esetén nem tudnám.

A Roger, külömben a kedvencem. Vele szivesen, csak ne lőjön. Nnnnnnna? Elzsibbadt a jobbkarom, szabad letenni?

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 13:51   
Olvasói levél:
"Ezek után alig merem a nyilvánosság elött megismételni tegnapi verbális tetszésnyilvánításomat az idei brandenburgi baracktermés dunsztosüvegbe számüzött gyöngyéröl, az anyósi nemesítésü "Goldpfirsich von Dechtow"-böl készült friss dzsemjéröl. Palacsintán nagyon ízes volt."
- írja névtelen olvasónk egy mailben.

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 13:43   

Hogy o se maradjon ki a nyomozasbol.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 13:40   
2003-08-06 13:20, anri:
-
Válasz Keronak:
Smarnit akár ma is, de a baracklekvárral várnod kell még 2 hetet. Akkor kapom az első idei szállítmányt a napsugaras anyaország világhírű barackterméséből már szállítható feldolgozott formában.

Milyen volt leányságod ...? ... vagy szőkeséged? ...
Ezt a kérdést vizsgálja az eheti HVG is, bár Juhász Gyula és nem kero vonatkozásban. De hátha van párhuzam. Kero legalább olyan szőke, mint leány, nemde? vagy csak volt?
http://hvg.hu/hvg_friss_cikk.asp?oID=FA908BA6-60F4-42C6-AFB9-90A461F093BA

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 13:20   

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 08:21   
Az semmmi,cassio,de én mit tegyek?)Minek ez a sok James "Bond" itt,nagy nyomozás folyik...)

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 04:25   
Zsu,

>>> Mostan mit tegyek? <<<

Merge or kill the competition.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 04:00   
Te jó ég!
Hogy mik vannak!
Míg én Homoródszentpéteren a lila ibolyás Székelydvarhelyi
Hölgyfutárt olvasgattam (sőt néha egy-egy sóhajtásnyit magam is írogattam bele),itt Rigó és munkatársai felfuttatták a laza Kurjantót.
Mostan mit tegyek?

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 03:05   
2003-08-06 03:03, Zsu:
-
Margaretha Geertruida Zelle

Zsu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 03:03   
2003-08-06 01:52, bimbi:
-
Nem talalt. . .

Lelepleztem! Itt az igazi!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-06 01:52   

Aljon le itt mindenki itt tisztani kell valamit.
Ki vagyok EN? azt kerdezitek?
En Bond vagyok James Bond.

Na szoval ki magacsak dupla agent?Egyszer Butika Jutika egyszer Üzletkötő
KGB/CIA/BND/Stasi ügynök. Ezt lekel tisztazni meg naplementig, ertyuk?

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-05 16:58   
2003-08-05 13:50, anri:
-
anri,
nem a titkos üzenetek rovatba szántad véletlenül ezt a hírt? Mire véljem különben, hogy kódoltan közlöd, újabban Oroszországban tartózkodsz és ottani mobilhálózatot használsz?

Jut eszembe: mit csinálsz Te a nagy népi Szovjetúnió utódállamában? Van valami közöd netán a legutóbbi csecsen robbantáshoz?

Válaszodat várom csakis titkosan.

Üzletkötő
KGB/CIA/BND/Stasi ügynök

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-05 13:50   

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-05 04:27   
"Kerem hagyjon uzenetet. Ha rendkivul fontos, hivjon a baratnomnel!"

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-05 04:18   
Drága Főszerkesztő Asszony!

Nagyon hálásan köszönöm! Most végre tudom, mért kell nekem is feltétlenül bunkofón. Eddig elleneztem, de sikerült megvilágosítani buta elmémet, hogy ez a zúj teknika elengedhetelenül fontos.

Kezicsókolom

Butika Jutika

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-05 02:58   

TELEFON-no-more-SZEX

A telefonalas mara nem csak a biztonsagos, vedekezes nelkuli szex kedvelt lebonyolitasi formajava valt (lasd. “maroktelefon” – a szerk.), de mas modon is kozremukodhet hazassagok felbomlasanal.

Egyre tobb, valtozo korban levo, futball- es karburatorszereles-ellenes asszony valasztja a valasnak (pontosabban a valasi szandek bejelentesenek) egy ujjonan divatba jott formajat. A hajcsavarokban valo ablakpucolastol, illetve nappaliban zajlo sport esemenyek alatti egyoldalu beszelgetesektol frusztralt felesegek tucatjaval emelik fel a kagylot, hogy ferjeiket tarcsazva bejelentsek abbeli szandekukat, hogy sajat megtelt hocipojuket alkalmira, ferjuket pedig utilapura cserelik.

Kelemen Laszlone haztartasbeli igy nyilatkozott lapunknak:

“Elegem lett! 34 eve fozok, mosok takaritok ra, de en mondom maganak, ha elgancsolnam az eloszobaban, csak leporolna az overaljat, miutan feltapaszkodott, de eszre sem venne, hogy nincs leborotvalva a kitartott bal labam. Aztan foltozhatnam a nadrag tergyet, ahol kilukadt az esestol. Ugyhogy en egyik nap, miutan megjottem a piacrol, bezartam a levesnek valo tyukokat a kamraba, oszt feltarcsaztam a Lacit. Az elso kerdes, mikor meghallotta a hangomat az volt, hogy mikorra lesz keszen a pacal. Pedig nem is volt szezonja. En akkor odamondtam neki, hogy pakolja a szerszamjait, oszt menjen Isten aldasaval!”

Kelemenne csak egy a sok, hazassagaval, ruhataraval, megereszkedett testreszeivel elegedetlen asszonynak akik a sokevi hazasaguknak vegere pontot teve a 21. szazad technologiajat hivtak segitsegul, igy nehany szora redukalva az egyebkent kialtozasba fulo, szemtol-szembeni konfrontaciot.

Mikozben a fuggetlensegukert harcolo nok sajat es ferjuk testenek latvanyatol megriadt, fiatalabb es nagyobb potenciaval biro partnerrol, vagy csupan kevesebb futballrol almodoznak, addig a meghokkent ferjek autostaskajukat elejtve es makkos cipojukbol kilepve probalnak a tortentekre magyarazatot talalni.

Az uj divatnak egyre tobb kovetoje akad. A Csiki Kurjanto hivatalos felmeresei szerint a jaromba hajtott feju ferfiak mintegy 87%-a szamithat ra, hogy 134 telefoncsorgesbol 1 a fenti SMS uzenetet eredmenyezi.

A Szerkesztoseg

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-04 14:54   

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-04 00:27   

asx  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 23:30   
Jani,
nekem van egy motoros képem valahol. Érdekel a másolata?
Vagy az nem bizonyíték semmire?

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 23:25   
Ach was! Sorry!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 23:16   
Magazinunk oknyomozo es tenyfeltaro reszlegenek szerencsere semmi nem allhat az utjaba, ha bizonyitek erteku, a kozerdek javat szolgalo fotografiak masolatanak beszerzeserol van szo.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 23:09   
Még szerencse, hogy senkinek nem adtam ki exclisív fotókat magamról - manapság semmi se lehetetlen !!!!! Természetesen nálam inch

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 22:10   
Kedves Asszonyom,

Koszonjuk szerkesztosegunkhoz erkezett levelet, amellyel kapcsolatban egyetlen kerdesunk lenne.

A 90-60-90 inch-ben, vagy centimeterben ertendo?

Koszonjuk.

A Szerkesztoseg

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 09:59   

cassiopea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 04:04   
KOHOLT VADAK

(Nyilt level)

Tisztelt Szerkesztoseg,

Buntetojogi felelossegem, szellemi kepessegeim, csaladi-, egeszsegi-, lelki- es anyagi allapotom teljes tudataban kijelentem, hogy az altalam korabban kozzetett cikk kizarolag tudomanyos alapokra epulve, hosszas es minden reszletre kiterjedo figyelmet igenylo kutatasaim eredmenyekent, mindenfajta anyagi- erkolcsi- vagy egyeb elvezetekkel jaro ellenszolgaltatas nelkul irodott.

Ennek bizonyitekaul az alabbiakban kozzeteszem az altalam felfedezett es cafolhatatlannak bizonyult fizikai torvenyt amely egyszer s mindenkorra, minden ketseget kizaroan bizonyitja artatlansagomat.

"Minden lebe martott test
A sulyahoz annyit tesz
Amennyi az altala
Beszippantott le sulya."

Az emlitett kepen lathathato egyen - aki a kutatasok lebonyolitasahoz elengedhetetlenul szukseges onkentes Csiki ill. Csikszereda kornyeki /az orvosi titoktartas altal kotelezo nevtelenseget szigoruan betartva meg nem nevezett/ lakosok egyike - szemmel lathatolag kellemesen erzi magat a kiserleti milioben es oltozekben, ezzel bizonyitva nem csak a kiserlet fontossagat hanem annak sikeresseget is.

Kerem az alaptalan vadaskodas haladektalan es vegervenyes beszunteteset.

Cassi Opea
Amator csillagasz es fizikus

Kero  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-03 01:46   
BREAKING NEWS

Jerry Seinfeld pert indit

Ma delutan hatkor, a Los Angelesi illetosegu , amerikai komédiás arra utasitotta ugyvedeit, hogy a gyanus bulvárlapot 'Csiki Kurjantot', 27 millio dollaros buntetesre pereljék, a lent is szereplo foto - 'still' eltulajdonitasa miatt.

AFP Hirugynokseg

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó