2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Szeressük egymást gyerekek......
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 következő lap )
 espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 18:27   
2004-12-04 18:13, OMGI:
-
, -de ha megszakadok, sem jut eszembe a szerzôje.
-------------
Miért nem Seres Rezső?

ennek a nótának szerintem a szövega a fontos. Hát hogy a zenéjét kiszerezte....
De az nem egy hatlövetű.
A vers a lényeg...

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 18:13   
Hunor! Ha közelebb lennél, el is énekelhetném Neked, -de ha megszakadok, sem jut eszembe a szerzôje.

Örökzölddé vált!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 17:34   
2004-12-04 17:30, Fredi:
-

Kedves Fredi,

bizonyosan nem artott, legalabbis szamomra nem, hiszen nem ismertem a verset, nem tudtam, hogy honnan szarmazik a cim. Koszonom!

Hunor

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 17:33   
Fredi!
Köszönöm.
Etelka

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 17:30   
Azt hiszem nem árt Etelka nagysikerű topikjának címadó versét teljes egészében idézni:
Seress Rezső: Szeressük egymást gyerekek

Az élet egy színes álmodás,
Mely egyszer véget ér.
A sír lesz majd a végállomás
A szív pihenni tér.

Álmodjunk mindig szépeket,
Hisz úgysem- tart soká.
A gyorsan elszálló éveket
Tegyük, hát boldoggá!
Szeressük egymást gyerekek,
A szív a legszebb kincs.
Ennél szebb szó, hogy szeretet a
A nagyvilágon nincs.
Az élet úgyis tovaszáll,
A sír magába zár.
Hisz minden percért kár!

Az élet úgyis tovaszáll,
A sír magába zár.
Hisz minden percért kár!

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 16:46   
Békés boldog advent második vasárnapot kivánok mindenkinek.

Anri )

Ha Alvar Aalto vázában van, akkor bizonyára kivirágzik.

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 16:13   
Ma Barbara napja van egy szep szokas ezen a napon cseresznyeagat vazaba tenni es remenykerni hogy karacsonyra kiviragzik.

Etelka az Alvar Aalto vazat töled kaptam ajandekba, gondolataidat a masodik adventi vasarnapra evvel a csokorral szeretnem megköszönni.

Kellemes hetveget mindenkinek

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 14:33   
Soraid olvasva kedves Etelka, az jut eszembe, hogy nálunk az év minden napján karácsony van!
Kényelmes, meleg otthon, békesség, jólét.
Végtelen szomorúság tölt el, ha látom milyen sok helyen mindez hiányzik

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 11:10   
Szervusz kedves Etelka!

Értünk Téged ne félj.

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-04 09:36   
Egy héttel közelebb kerültünk a szeretet egyik nagy ünnepéhez, Karácsonyhoz. Az üzletekben már elkezdödött a tolongás, az utcára is kihallatszik a karácsonyi zene, a polcok roskadoznak a különbözö ajándékoktól. Nálunk. A világ jelentös részében ezekben a hetekben is folyik a harc a mindennapi kenyérért, a betevö falatért, a puszta létért. A háborúk nem kérdezik, milyen nap van, a világ különbözö pontjain robbanások hangja töltötte be a levegöt az elmult héten is. Óriási a különbség ember és ember között és ez a különbség ujabban még azokban az országokban is növekedni látszik, ahol régebben nem voltak ilyen óriási osztálykülönbségek mint most. Sokan vannak közöttünk, akik nem szeretik a karácsonyt, mások már hetekkel karácsony elött elkezdik a nyugodt készülödést, sajátkezü kis ajándékok készülnek lassan és a lakást a frissensütött aprósütemények illata tölti be. A MON tagjai közül többen is tettek kis csomagokat postára, többen is kaptak már kis csomagokat a világ különbözö helyeiröl, soha nem látott, soha nem hallott helyekröl.
Erre énfelém most közeledik a hazaszeretet ünnepe, december 6 , a finn nemzeti függetlenség kivívásának ünnepe, ami ennek az országnak a legnagyobb ünnepe. Hányan és hányan adták itt életüket a hazájukért, hányan fekszenek még most is, évtizedekkel a világháború vége után is, idegen földbe. Akik hazaszeretetböl a legdrágábbjukat, az életüket adták oda a hazájukért. Az utóbbi hetekben észrevettem, hogy vannak olyanok is, akik a mai anyagias világban mindent pénzzé számolnak át, még azt is amit nem lehet, manapság már a hazaszeretetnek is pénzre átszámított ára lett. Pedig a szeretetet nem lehet pénzzel lemérni, mint az egészséget sem. Hogy kinek mi ” mennyit ér ”, azt csak akkor látja az ember, ha elveszitett valamit, ebben az esetben elveszitette a hazáját vagy az egészségét. Békeidöben kevesen gondolnak a hazaszeretetre, az egészsegesek nem gondolnak arra, mennyit ér az egészségük. Az ilyen témák fölött könnyedén siklunk át, hiszen ez ” nem aktuális” ugyanakkor talán észrevétlenül is döntünk mások hazája és egészsége felett ha mással nem a puszta véleményünkkel.
Egy ilyen virtuális közösség, mint ez a MON is sokat tehet azért, hogy megismertessük egymással azokat a mikrokozmoszokat, ahol élünk, ahova kerültünk, csökkentjük körünkben a tudatlanságot és a tájékozatlanságot. Ugyanakkor gondolatokat is ébresztünk egymásban sokmindenröl, a lényegesröl és a lényegtelenröl, egészségröl és betegségröl, szeretetröl és gyülöletröl, békéröl és háborúról a mindennapi élethez füzödö kisebb-nagyobb problémák, örömök és gondok elmesélése mellett. Ezek között a gondolatok között sok az örökérvényü gondolat is, ennek a témának fögondolatáról a szeretetröl az emberek már évszázadokkal ezelött is egyformán gondolkoztak. Most egy középkori kódex szavaival zárom soraimat :
” Add, hogy ahol a gyülölet tombol,oda én a szeretetet vigyem,
Ahol a viszály szertehúz , oda én az egységet vigyem ”
Mindnyájatoknak békés vasárnapot kívánva szeretettel:
Etelka

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-26 16:16   
Megint eltelt egy hét, egy eseménydús, vitáktól és nézeteltérésektöl terhes hét van mögöttünk. Vajon hogy vagyunk helyesen magyarok, vajon félünk-e egymástól vagy támogatjuk-e egymást, vajon mi egymásért vagyunk-e vagy csak magunkért, vajon megengedjük-e másoknak is azt, amit mi kaptunk, vajon készek vagyunk-e esetleg valami lemondásra, vajon mi vagyunk-e az anyaországban az egyetlen magyarok ,vajon magyarok-e a határainkon túliak, sokfelé tárgyalták ezeket a kérdéseket és sokféle formában. Sokan gondolkoztak csak számokban és statisztikákban, remélhetöleg még többen vannak azok is közöttünk, akik a szivükkel is gondolkoznak. Sajnos sokan vannak azok is, akiket megijesztenek a semmilyen tényekkel alá nem támasztott ” veszélyek” a 800 000 bevándorlóról festett délibábok. Most van szükségünk a szeretetre, a szivünk hangjára is, nemcsak az anyagias számításokra, hiszen azok is csak feltevéseken alapszanak. Mégpedig alaptalan feltevéseken, arra, hogy ha ezeket a feltevéseket megfelelöen adjuk elö, akkor azok majd hihetövé válnak és megfélemlítik azokat, akik nem tudnak a saját erejükböl a dolgok mélyére nézni. Akik ahoz szoktak hozzá, hogy reggel elolvassák az ujságból, hogy mi is legyen a megfelelö véleményük valamiröl aznap, hogy meghallgassák a reggeli rádióadásból, hogy hogyan is állnak a dolgok ma nálunk.
Az embernek nem mindíg van egyformán szüksége a szeretetre. Ha minden jól megy, ha nincsen semmi baj és semmi ”ujság” akkor szinte el is lehet felejteni, hogy van felebaráti és embertársi szeretet. De akkor, amikor szükségbe kerültünk, akkor látjuk meg azt, hogy ki szeret minket igazán és fenntartás nélkül. Itteni közmondás szerint a szükségben tudod meg, ki a barátod. Ìgy van most is, a szükségben tudjuk meg, ki szeret minket. De ne essünk abba a hibába, hogy kezünkbe vegyük az Igazságosztó szerepét, hogy mi legyünk azok, akik embertársaink jelenéröl és jövöjéröl egy ceruzavonással dönthetünk. Szeressük egymást mi magyarok, nemcsak ma, hanem akkor is, amikor a hibájukon kívül mostani határainkon kivül rekedt magyarok további sorsáról döntenek majd közülünk azok, akiknek Magyarországon választási joguk van.
Ezekkel a gondolatokkal zárva soraimat kívánok Mindnyájatoknak áldott Ádventet , szeretettel:
Etelka

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-21 20:53   
... merthogy minél közelebb van valaki a parázsló tûzhez, annál jobban lehet befolyásolni valamilyen irányba. Maga sem tudja, hogy ha közelebb megy, akkor melegedhet, vagy megéghet.
Aki távol van, jobban látja, persze rá mondják, hogy könnyû neki, hiszen nem fázik!

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-21 20:26   
2004-11-20 17:30, etelka:
- Félünk a másiktól, a másik magyartól!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-21 09:28   
Vasarnap az a nap amikor az ember egy percre megall – megpihen rendezi gondolatait.
Hazon kivül hagyni a szorocedulakat a reklamot es egyeb hangos agressziv agitalast.

Felelem egy rossz tanacsado - mondja egy közmondas, felteni a jelent - felni a jövötöl
szükiti a horizontot szemünk elött.

Nemszabad felni egymastol megismerni kell egymast, felni a felelem terjeszötötöl kell
mindegy melyik köntösben jelenik meg elöttünk.

Etelka köszönöm gondolataidat es kivanok mindenkinek egy kellemes nyugalmas felelem mentes vasarnapot

anri

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-21 07:24   
Szép és igaz! Etelka köszönjük.

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-20 17:30   
Egy hete irtam ide utoljára, azóta sokminden történt a világban és a közvetlen környezetemben is. Egyre fokozódó szomorúsággal nézem azt a vitát ami az utóbbi idöben a magyarok között kialakul, közöttünk. Úgy látszik, hogy az anyagi világ teljesen maga alá temette az érzelmi világot, már az eszméknek sincsen érzelmi értéke, minden csak pénzzé változik át. Mindent pézbe mérünk, azt is amit nem lehet pénzzel lemérni. A szeretetet nem portéka azt nem nem lehet pénzzel megvenni, csak a látszatszeretetet, azt is csak egy röpke pásztoróra erejéig. Sokan félnek attól, hogy mi lesz majd az ö kis pénzükkel, ha azt többekkel kell megosztni, mint eddig. Sokan annyira önzök lettek, hogy azt amit ök külföldön elértek, munkával szorgalommal, kuporgatásssal azt nemhogy megosztani nem akarják, hanem még csak azt sem kívánják a másik magyarnak, hogy ö is megpróbálhassa az életét jobbra változtatni . Ugyanúgy dolgozva, gürcölve és kuporgatva. Félünk a másiktól, a másik magyartól! Valahol, a világ leginkább olvasott könyvében ugye ezt is olvassuk: ” szeresdd felebarátodat, mint önmagadat”- megvalósul ez ? És ha nem akkor miért nem? Pedig ha jobban átgondoljuk van-e reális alapja a félelemnek? Amikor a magyarok egy részét a máshonnét beáramlók millióival fenyegették, sokan megijedtek, és vajon beáromlottak-e a milliók ? Nem. Amikor most megint azt hangoztatják, hogy milyen anyagi megterhelés elé néz majd Magyarország, akkor ennek legalábbis egyenlöre semmi reális alapja nincsen. Vajon ugyanezek kiszámították, hogy mibe került és kerül a magyar katonák háborús kiküldetése ? Vajon ugyanazok akik a mások gyerekét minden további nélkül küldik a háborúba vajon ugyanezek a saját gyereküket elküldenék ugyanoda ? Vajon miért lesz minden pénzbe átszámolva ? Vajon miért felejetettük el a szeretetet? Számtalan kérdés, mind megválaszolatlan és úgy is marad. Aki meg az ilyen kérdéseket felteszi az a naiv, aki nem érti a magasabb érdekeket.
Mi itt a MON -on többségben vagyunk a külhoniak és sokak szerint úgy illik, hogy aki nem él valahol annak ne is legyen semmi véleménye , hiszen úgy se tudja miröl van szó. Az már nem is szereti azokat akik otthon maradtak. Ez egy óriási tévedés. Nem beszélve arról, hogy közülünk sokan élénken követik a magyarság jelenét és jövöjét érintö döntéseket, legyenek azok otthon vagy itthon azt is érdemes lenne figyelembe venni, hogy aki kissé kívülröl azaz más perspektivából néz bizonyos dolgokat, objektivebben lát, mint az, akit a közvetlen közeli mindennapok elvakítanak. Akit a demagóg szórólapok elbutitanak. Úgy általában az ember csak nagyon ritkán tesz olyan döntéseket, amiket nem befolyásolnak az érzelmei, legyenek azok tudatosak vagy tudatalattiak. Aki szegény az könnyebben ad, mint az aki gazdag és a gazdagok átal kormányzott társadalomból komor és fukar lesz. Mindenki csak kapni szeretne, adni nem. Sokszor szeretném, ha többen cserélhetnének velem egy munkanapot és látnák azokat, akiket ebben az én országomban az utolsó útra készitenek fel. Itt nem szokás teljes öltözékben, öltönyben inditani el azt ami valamikor egy ember volt az utolsó útjára, hanem egy fehér ingben. És tudjátok mit, én százával láttam ezeket az ingeket és egyiken se volt zseb……….Az utolsó útra senki közülünk nem fog semmit sem magával vinni.
Szeressük egymást gyerekek. Ne hagyjuk, hogy a pénz világa, a bankároké, a milliárdosoké legyözze az érzeleinket, próbáljunk a szívünkre is hallgatni, nem csak az anyagias ”érvelésekre”.
Most biztosan többen gondolkozunk azon, hogy mit küldjünk a világ legkülönbözöbb részeire azoknak az ismeretleneknek, akiket csak ebböl a virtuális világból ismerünk. Ha semmi nem jut az eszünkbe, irjunk egy magánlevelet, akármiröl, magunkról, a környezetünkröl, az álmainkról a vágyainkról, a sikerélményeinkröl a csalódásainkról. Lehet, hogy aki ezt a levelet megkapja annak ez lesz az egyetlen karácsonyi ajándéka, egy kézfogás az ismeretlen távolból egy virtuális ölelés egy igazi Karácsony.
Itt a mi MON közösségünkben a legfontosabb az, hogy szeressük egymást mi magyar gyerekek, legyünk idösek vagy fiatalok, tanultak vagy tanulatlanok, sikeresek vagy vesztesek. A legfontosabb az, hogy kialakítsunk egy olyan mikrokozmoszt ami szinte csak a mesében van, ahol nincs gyülölködés, áskálódás és intrikálás ahol a másság nem bün és ahol egymásra találunk mi mindnyájan, mi magyarajkúak mindegy, hogy hol voltunk otthon, hogy a jelenlegi határok melyik részén születtünk
Áprily Lajos gondolataival zárom mai soraimat kellemes hétvégét kívánva Mindnyájatoknak :
” Én Istenem legyek vidám,
Ma minden gondot tüzre vessek.
Nyújtsam ki kincstelen kezem
S szegényen is nagyon szeressek…”
Etelka

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-20 15:21   
Hallo Mindenkinek! Egész meghatódtam, hogy hiányoltok. NEM tüntem el, a Finnország rovatba szinte minden nap irtam. Ide Vasárnap, nov.14.-én azaz 6 napja irtam utoljára hosszasabban, még legkésöbb holnap jelentkezem.
Addig is mindenkit sokszor üdvözölve: Etelka

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-20 07:09   
Kedves Etelka !
Mindenki panaszkodik , hogy eltuntel . A Delfin Josdaba is Lajcsika ment el helyetted ... Remelem , jol vagy !? Hol van a heti szeretetrol valo elmelkedes ? Vagy csak nekem hianyzik ??

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 05:38   
Igen

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 21:10   
2004-11-16 20:48, etelka:
De M.o-on még mindig május első vasárnapján van ugye?

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 20:48   
Kaytee!
Anyák napját itt is május 2. vasárnapján ünnepeljük

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 20:44   
2004-11-14 09:24, etelka:
-
Ma erre énfelém Apák napja van.

Érdekes, hogy USAban és Kanadában majdnem mindent máskor ünneplünk.
Anyák Napját pl. május második vasárnapján, és Apák Napját június harmadik vasárnapján.

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-16 18:48   
Kedves Etelka!
Szívböl gratulálok neked is, fiadhoz,lányodhoz, és a kis unokáidhoz!

Szeretettel

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-14 16:06   
LISA!
Nekem egy 37 éves fiam és egy 33 éves lányom van.
Minden jót a lassan kezdödö új hétre:
Etelka

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-14 15:26   
Na most kicsit elhamarkodtam, vagy összekevertem, azt hittem az Etelka írta, hogy két fia van.

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-14 15:23   
Kedves Etelka!

Én meg csak azért kérdeztem, mert sokszor azok akiknek nincs gyerekük azok értenek legjobban a gyerekneveléshez.
GRATULÁLOK A FIAIDHOZ!
Aztán még egy dolgot szeretnék említeni: vannak olyan gyerekek is, akiket nem nagyon lehet nevelni, mert a szülöre nem hallgatnak.
Tehát nem minden esetben talán a szülö a hibás, kihívó viselkedésükért, kihívó öltözködésükért.
Az ajándék elfogadásáról: nekem ezzel semmi problémám nincsen.
Föleg nagyon tudok örülni, amikor a kis rokon gyerekektöl kapok, általuk készített, akár papírból, akár más anyagból, tárgyakat.
Mindig kiteszem itthon.
Szeretettel

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-14 09:24   
Ma erre énfelém Apák napja van. Nem tudom mióta ünnepeljük ezt a napot, azt se tudom van-e szükség ilyen napokra, de ez a nap egy azoknak az ünnepeknek a sorában, amik a családra hívják fel a figyelmünket. Ezért jó, hogy van ilyen nap is, az Anyák napja, Nönap és Gyermeknap mellett. Ezen a napon akarva akaratlan eszembe jut az édesapám, a kissé távoli – Ö 38 éves volt amikor én születtem - rengeteget dolgozó, halkszavú, csöndbe szenvedö ember, aki mindent megtett értünk, a gyerekeiért, a családjáért. Aki feláldozta a karrierjét az elveiért, aki megveretve és letaposva sem hagyta el a hazáját, akivel annyi mindent nem tudtam már megbeszélni, hiszen viszonylag fiatalon elkerültem otthonról. Sokszor hiányzik a tekintete , a mosolya , az együttes kirándulások hátizsákkal a budai hegyekben, az együtt hallgatott hangversenyek a Zeneakadémián. Milyen boldogok is lehetünk mi, akik ismertük az édesapánkat, hiszen hányan vannak az olyanok, akik az édesapjuknak még a nevét se tudják. Talán erre is csak ritkán gondolunk, ritkán döbbenünk rá , egy ilyen Apák napja a nagy piaci vásár és anyagiasság mellett talán ezekre a gondolatokra is jó.Közöttünk is vannak itt a MON-on olyanok, akik sose látták az édesapjukat, még a fényképét se, talán még a nevét se tudják. Akik apai szeretet nélkül nöttek fel, akik az édesanyjuk és annak uj élettársa közé ékelödve töltötték gyerekkorukat és azután valamikor sokkal késöbb, felnötten próbálták megkeresni azt, akinek az életüket köszönhették. Sajnos a legtöbb esetben a várvavárt találkozásból nagy csalódás lett, az az édesapa aki a képzelet világában élt nem bizonyult annak, aminek elképzeltük. Vajon miért is van, hogy a szeretet annyi sok szenvedést szül ? Miért nem lehetnek az egymást szeretök fenntartás nélkül boldogok egymással,miért van az szinte csak a mesében, hogy ” és boldogan éltek, míg meg nem haltak…” Még ez a két szó:szeretni és szenvedni is hasonlít egymásra, hasonlóan hangzanak az idegen fülben. Mégis milyen óriási különbség van e között a két szó között. De vajon van-e olyan nagy különbség? Sokszor látjuk, hogy a szeretet szenvedéssel jár, együtt szenvedünk azzal a kit szeretünk bánatában, nehézségeiben, betegségében. Akaratlanul és tudat alatt még mi is okozhatunk szenvedést annak, akit a legjobban szeretünk, akit a legjobban szerettünk volna gyerekkorában mindentöl megvédeni. Amikor a gyerekünket vattába csomagoljuk, mindentöl megvédjük, mindent megcsinálunk neki, még a széltöl is óvjuk akkor nem szeretünk okosan és önzetlenül, hanem akaratlanul is szenvedést okozunk neki majd késöbbi életében, ahol a könyörtelen élet mindnyájunkat megpróbál, mindenki megkapja a saját pofonait az élettöl még akkor is, ha úgy érzi, teljesen méltánytalanul. Az igy felnött gyerek óriási csalódásoknak néz elébe, az ilyen szeretet gyümölcsét könnyekkel fogjuk öntözni. Az ilyen gyerek nem tanul meg lemondani, nem tanulja meg, hogy mások is vannak rajta kívül és nem tanulja meg megosztani azt, amit kapott. Ahoz, hogy szeretni tudjunk és felmérhessük a szeretet határtalan erejét szükség van arra, hogy nehézségekkel kerüljünk szembe, hogy ne legyen mindíg csak sikerélményünk, mert csak így ébredünk arra, hogy mi is az a szeretet, aminek a lényege már kétezer évvel ezelött megfogalmazást nyert : ” Most azért megmarad a hit, remény , szeretet, e három;ezek között pedig legnagyobb a szeretet.”
Nyugodt és békés vasárnapot kívánva Mindnyájatoknak:
Etelka

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-09 07:18   
Kedves Lisa!

Ket felnött fiatal mernök edesanja vagyok ezt csak a felreertes elkerülese miatt irom ide.

Nagyonsokszor nemet mondtunk fiainknak, szeretetböl.
Ahoz hogy gyerek öntudatos , magabiztos felnötte nevelkedjenek szüksegük van vezetö szeretö szülökre de ugyan ilyen nagy szüksegük van a sajat teljesitmenyük elismeresere is .

Etelka vilagosan megfogalmazta, a különbseget igen a szeretet sokszinüseget is.
Mit ertesz Te önzetlen szeretet alatt?

anri

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-08 22:34   
Kedves LISA!

"Mostmár csak arra lennék kiváncsi, neked van-e gyermeked? Ezt csak az érti akinek van! "

Kíváncsiságodat kielégítve örömmel irom, hogy két felnött gyerekem és öt unokám van.
Etelka

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-08 22:22   
Ezt itt alul nem egészen jól fogalmaztam meg.
Aki nem törödik a gyerekével, nem a javát akarja,"elkényezteti" nem okosan neveli, az NEM SZERETI! Mert a szeretetböl jön, hogy jót akarok annak akit szeretek, a boldogságát akarom.
Szeretettel

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó