2019. november 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Csevegés! >> A pofám leszakad!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 következő lap )
 rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-06 20:07   
2004-10-06 19:55, elckerlyck:
-
Akkor ma este nyista smár
-

Amugy is 2004-ben mar nem lehet ossze-vissza smarolni. A hagymaszag a legkevesebb, amit elkaphat az ember.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-06 19:59   
http://szekelymagyar.transindex.ro/?betu=m

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-06 19:57   
akkor az a hagymának valami leszármazottja?
nem a smár, hanem a muzsdély vagy mi ...

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-06 19:55   
Akkor ma este nyista smár

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-06 19:40   
Ühmm. Hölgyeim és uraim, van valaki közöttetek, aki muzsdéllylal eszi a szalmapityókát? Én most azt teszem, és nagyon jólesik
Mondjuk, az illata is megvan...

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 19:07   
Köszönet a nagyszerü beszámolóért
Részvétem a defektes kereküeknek.
Velem se történt még ilyen soha, remélem, nem is fog.

De fiam két haverjával igen.
Pár éve, a legnagyobb nemzeti ünnepnapon horgászni mentek, az egyik srác kis furgonjával. Ami természetesen a legrosszabb helyen rohadt le. Nem tudták megjavitani.
Délután, egy kisforgalmú úton, egy konzervativ virginiai falu közelében akadtak el. Ott derült ki, hogy egyikük se hozta el a mobil telefonját.
A srácok horgászatra, kempingezésre voltak öltözve, szakadt farmerben, hülye feliratos trikóban, és most már a szereléstől enyhén koszosan is, nem egészen a falu lakóinak július negyediki divatja szerint.
Órákon át hiába integettek a pár elhaladó autónak. Senki se állt meg, hogy segitsen, vagy akár kérdezősködjön.
Eszükbe jutott, talán az a baj, hogy ketten vannak, és a helybéliek félnek tőlük. Egyikük beült a furgonba, a másik elgyalogolt a közeléből, de ez se eredményezett sikert.
Erre kitalálták (nehéz elképzelni, hogy mindketten végzős egyetemisták voltak, nem óvodások), hogy úgy tesznek, mintha egyikük megsérült volna, a másik meg istápolná, nem is integetnek, egy jó szamaritánus szive megesik rajtuk, biztos.
Már esteledett.
Egyikük végigvágta magát az út szélén, a másik aggódóan föléhajolt. Pár autó jött és megintcsak nem álltak meg.
Hanem egyszercsak nagy szirénázást hallanak, rohan feléjük egy mentőautó és 3 rendőrkocsi!
Annyira becsináltak, nem merték megmondani az igazat. Azt hantázták, a fiú elesett és kibicsaklott a bokája. Nagynehezen sikerült a mentősöket lebeszélni arról, hogy bevigyék a "sérültet" a kórházba röntgenre.
A rendőrök szerencsére rákérdeztek a furgonra, és mikor hallották, nem megy, rögtön kihivták a helyi autómentőt.
Az megérkezett, bevontatta a furgont a szerelőhöz, akinek a mühelye persze zárva volt, nemcsak aznap, de a következő két hétvégi napon is. Viszont a szerelővel tudtak telefonon beszélni, és az megigérte, amint hétfőn tudja, mi a baj, jelentkezik.
A srácokat is bevitte a faluba az autómentős, és kitette őket az egyetlen nyitvatartó helyen, egy Dunkin Donuts fánkozóban. Ők voltak az egyetlen kuncsaftok.
A "sérült" sántikált, mert féltek, hogy kiderül a turpisságuk. Felhivták telefonon a harmadik barátjukat, a fiamat.... hogy ugorjon már be a kocsijába és vigye haza őket. Erről azonban szó se lehetett, mert 5 órányira voltak otthonról és tökéletesen elfelejtették, hogy pont a fiamat kérték meg, hogy mindkettőjük müszakját vigye a pékségben, ahol mindhárman diákként dolgoztak. A gyerek müszakja hajnali négykor kezdődött.
Már csak egy haver maradt, akinek megbizható autója volt és hajlandó lett volna 1o órát furikázni a két hülyegyerek miatt. Több telefon után megtalálták a fiút, egy partin, és, mint későn derült ki, elég részegen. Boldogan közölte, hogy értük megy.
El is indult, de hamarosan elkapta a rendőr, és ittas vezetésért bevitte a dutyiba, ahonnan reggelnél előbb semmiképp se szabadulhatott. A fiú ettől egyből kijózanodott, és az őt megillető egyetlen telefonhivást egy barátjához ejtette meg, akit nem arra kért, hogy váltsa ki a rácsok mögül, hanem, hogy menjen a két haverért.
Az el is ment, reggelre ért oda, hazahozta a srácokat. A furgontulaj türelmesen várta a hivást egész hétfőn az autószerelőtől. Semmi.
Kedden se. Szerdán dühösen odatelefonált.
Azt mondta neki a szerelő, sorry, uram, semmit se tudtam csinálni, mert elfelejtette itthagyni a kulcsot!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 14:26   
2004-10-05 10:00, bovi:
-

Mármint, 7 évig nem mehetek férjhez

Ja az azt jelenti?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 13:32   
Köszi Ubuge a forditast azt hiszem jol fogna egy windows es egy computer (IT) nyelvfordito mert en forditom svedböl, aki forditotta angolbol es hidd el nagy marhasagok lesznek ebböl

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 12:41   
2004-10-05 12:34, bobe:
-

Az kukac, kezicsókolom.
Az ilyen fordítások nagydíját részemről a vásárhelyi rádió egyik pihent szerkesztője kapta, aki viermişor-nak (kukacocska) fordította az illető állatfajt.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 12:34   
Wormot vagyis gilisztat kapott a gepem pedig nem is adok neki enni . A szerencse hogy allitolag nem karosit csak lelassit mindent. Szoval vigyazni mert Norton es tüzfal ellenere is jönnek a gilinyok

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 10:19   
Remeljuk, hogy nem egy tukron mentel at es torted ossze, mert akkor most annak a babonas kovetkezmenyei miatt is aggodhatnal.

Kedves Bovi ennél nagyobb veszély is fenyeget. Ha egy törött tükörtöl megkérded: Tükröm-tükröm mondd meg nékem , ki a legszebb e vidéken? akkor bizony meglehet, nem csak Hófehérkét említi, hanem annyi nöt, ahány darabra eltörött !

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 10:00   
2004-10-04 18:41, rigojanos:

Remeljuk, hogy nem egy tukron mentel at es torted ossze, mert akkor most annak a babonas kovetkezmenyei miatt is aggodhatnal.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 18:41   
2004-10-03 18:45, bovi:
-
Megnézte a levett gumit, mondja,hát azt már javitani nem lehet, egy jókora üvegdarabba mentem és felslizzolta rendesen.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 16:31   
Gvirag, van méreg is, ha az embernek kocsija van, de mégis jobb vele, mint nélküle

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 11:12   
Kis tigrisemnek (VW Lupo 3L) egyáltalán nincs pótkereke, helye sincs ilyennek. Ez akkor derült ki számomra amikor az első defektet kaptam. Budapesttől kétszáz kilométerre, vasárnap éjszaka (temészetesen). Olvasom a gépkönyvben hogy ilyen esetben a masszát hogyan kell belenyomni a defektes kerékbe és az akkor újra felfúható. Mert ha pótkerék nem is , de massza és kompresszor az van a kocsiba. Persze ez a módszer nem volt alkalmazható, valami csúnyán felvágta a köpenyt, nincs az a massza ami ezt eltömítse. Van persze utasítás erre az esetre is, a kocsira mobilitásgarancia van, hívja a szervízt.

Magyarországon is van VW szervíz és itt is érvényes a mobilitás garancia de nem éjjel, nem vasárnap és úgyis nagyon drága, tehát minek. Így a szervíz!

Végül az idősebbik fiamat riasztottam ki az ágyból, hozná már el az egyik téli kereket a garázsból. Kétszáz oda, kétszáz vissza, mobilitásom helyreállt. Itthon aztán tárva nyitva találtam a garázst, persze a kulcs nálam volt, fel kellett törni. Gumi csere, zárcsere, pótkerék beszerzése, alig több mint százezer kemény HUF-fal meg is úsztam az egészet.

De most van pótkerekem, ami csak kicsit nagyobb a csomagtérnél így a hátsó ülések előtt hordom, ha messzebbre utazom.

Nagyszerű!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 10:31   
2004-10-04 10:10, hunor:

Tudod Hunor, a leg bosszantóbb a dologban, hogy mi már nem számitunk másik kocsit venni, ezt szántuk utolsónak!
Pótkerékkel rendeltük, de vettünk bele olyan "Ablage" szerüséget, hogy nem fért a pótkerék. Adták ezt kis vackot, képzeld, ha mindez M.országon történt volna? Most még megfelelö gumijuk is csak szerdán lesz. Addig ne menjünk nagyobb utat!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 10:10   
2004-10-03 18:45, bovi:
-

A pótkerék nem hasonlit egy kicsit sem a fennlevö 4 kerékre, de ezzel adták el, hát jónak kell lennie.

-

Akkor Neked is ilyen "korcs" kereked van? Nekem is, az egy balul sikerult konstrukcio, hogy a vezeto ne tudjon sokat a potkerekkel jarni, mikozben nem javitatja meg a masikat - de szerencsere mostanaban megint lemondtak errol, es mar rendeset adnak (nem is tudtam, hogy a Mercedesnek is ilyenje volt, en VWben vagyok erintett, ott igen, az Opelnek pedig nem volt ilyen).

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 10:03   
igen bovi, éjjel már én is rájöttem, hogy hülyeséget írtam, de nem volt kedvem lejönni, és újraindítani a masinát. Most meg elkéstem a javítással, Te fürgébb voltál.
Remélem, megemésztetted már a bosszuságot, és kipihented a fáradalmakat?

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 10:01   
2004-10-03 22:43, poesje:
-
A rendörök szlogenje "Hivjon- jövünk"
nem pedig "Hivjon-szerelünk"

Nem rendört hivtam, hanem az ügyeletes szerelöt a Mercédesztöl!!!Pont ezért vagyok kiakadva.
-

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-03 22:43   
Bovi kedves
kinek a pap, kinek a papné
nekem a hétfö neked a szombat
1:1

A rendörök szlogenje "Hivjon- jövünk"
nem pedig "Hivjon-szerelünk"

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-03 18:45   
Sombaton defektem volt!
Itt álltam a falunkban, a temetöbe rendeztem apám sirját, egyszer szaldva jön egy fiatalasszony, hogy, ha a nagáé az az ilyen és ilyen kocsi, nehogy elinduljon vele, mert nagy hangon elhagyta a levegö egyik hátsó gumiját.
Befejeztem a munkám a siron és most jön a pótkerék kivétele, gumicsere.
Az életemben még nem volt defektem, pedig 1962 óta vezetek.
A pótkerék nem hasonlit egy kicsit sem a fennlevö 4 kerékre, de ezzel adták el, hát jónak kell lennie.
Felnyomom a kocsit, leveszem a defektes kereket és nézegetem hogy lesz ebböl a kicsiböl nagy. Olvasom az utasitást, van egy kompressziós pumpa, azzal kell felfújtatni a cigaretta gyujtórol. Menyire, hány atü sehol nincs leirva, úgy tapogatódzásra jó keményre nyomtam bele levegöt.
Idöközben berobog a szerviz, amit másfél órával elötte hivtam, mobilon, milyen jó, hogy van. Megnézte a levett gumit, mondja,hát azt már javitani nem lehet, egy jókora üvegdarabba mentem és felslizzolta rendesen.
Milyen jó, hogy kijött, ezt magamtól nem tudtam volna kitalálni soha

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-25 00:07   
2004-09-24 11:41, GTL:
-
Kedves GTL!
Kérdésedre a Németország SZALON-ban válaszolok, inkább oda talál.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-25 00:04   
2004-09-24 10:06, bovi:
-
Köszi, Bovi!

Elsösorban azért írtam, mert nekem sem mindennapi dolog az ilyen és én sem tudtam, mivel jár az egész, vagy - leszakad a pofám! - hol folyik el a mi pénzünk (mi= Steuerzahler). Gondolom, másoknak is informatív a dolog, de ha néhány napig nem jelentkezem, talán elvittek bilincsekben...

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-25 00:01   
2004-09-24 12:03, ubuge:
-
Kedves Ubuge!

Tudom, hogy a sajtósok élete sem leányálom, különösen Romániában nem. Itt jobb dolgod lett volna, mert a megbeszélés végeztével Stoiber kiszaladt a folyósóra, utánanézni, hol is van a sajtónépség. Neki ez volt a fontos, ez jó kis szimbiózis (nagyon helytelen a szó?!?) Itt mindenféle képet és interjút kaphattál volna, feltéve, hogy közlöd is.

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-24 12:03   
2004-09-23 23:53, Mary:
-

Hasonló látogatásban volt részem nekem is, nem is egyben. Viszont nem mint házigazda, hanem mint sajtós voltam jelen. A decemberi rugdósódás óta eltelt kétféle kormányzat kétféleképpen állt hozzá a hivatalosságok védelméhez. A ma (is) hatalmon levők erőfitogtatással, a szerencsétlen fotós (többek között én is) falrakenésével, meg hasonlókkal demonstráltak. A '96-2000 közöttiek diszkrétebbek voltak, csak finoman figyelmeztettek, hogy útban vagyok. Igaz, a diszkrét szorítás következtében napokig fájt a könyököm
A legkedvesebb jelenet akkor történt, amikor Jeszenszky Erdélyben körutazott, s a székelyudvarhelyi városháza udvarán nekem jött egy akkora operatőr, mint egy nagyszekrény. Én elegánsan hanyattvágtam magam a legszebb virággruppba, majd fejvesztve menekültem. A jelenlevők megtapsoltak

GTL  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-24 11:41   
-
Köszi a remek beszámolót!
Neked Kindergartened van, jól értem?
Milyen apropóból volt a látogatás, mert nem szoktak csak úgy ok nélkül ilyen szinten megjelenni a fejesek? Nem hallgatsz el valami nagyjelentőségű eredményt? Esetleg kimaradtam valamiből?

Egyébként korábban több esteben voltam és is szenvedője ilyen protokolláris eseménynek, hát valóban nem semmi...
Azért találkoztam pozitívval is, nemcsak olyan zavarjuk le gyorsan aztán huss tovább!
Hogy érzed ezt a Ti látogatásotokkal kapcsolatban?
-
Üdv
GTL
kérdezzük a kérdezhetőt...

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-24 10:06   

Gondolom egy kö esett le szivedröl, hogy minden simán elmúlt.
Elismerésem, a beszámolóért

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-23 23:53   
Ígéretemhez híven beszámolok a bajor miniszterelnök mai látogatásáról a mi kis szerény intézményünknél. Jobb topikot nem találok rá, kimerített az egész hercehurca és az idegeimre mentek a biztonsági emberek.

A látogatás célja az általunk létesített óvoda volt, amelyik velünk egy épületben van. Erröl az oldalról nem fenyegetett semmiféle terrorveszély, mert a 75 kiskölyök nem is ismeri öméltóságát, csak a rendöröknek örültek nagyon, azok közül is föleg az egyenruhásoknak és boldogan visibálták az udvaron, hogy "eins, zwei, Polizei!" Mégis már a tegnap odaérkezett egy csapat rendör, hogy szétnézzenek egy kicsit a többemeletes épületben. Ma reggel hatkor jött a kutyás trupp, robbanóanyag után kutatni. Utánuk megérkezett a Sondereinsatzkommando, tehát valamilyen különleges alakulat + egy csomó rendör. Utána megérkezett a protokollrészleg (igen, egy egész részleg!)három embere, akik hamarjában felborították az általunk tervezett programot. A fogadtatás után bejöttek volna a gyerekek, akik saját recepteskönyvet és személyesen sütött rágcsálnivalót hoztak volna. A három Man in Black szerint ez túl hideg fogadtatás, a gyerekek lemehetnének az udvarra, ill. a járdára, ott fogadni a honatyát. A fönököm okoskodott, hogy fúj a szél, esik stb. és a fogadóteremben csak melegebb lenne a fogadtatás. Nem és nem, muszáj volt néhány gyereket felöltöztetni és amikor a rendörök jelentették, hogy még öt perc és itt van, akkor levonultunk. Addigra már ott volt a sajtó, újság, tévé stb. Így meglett a meleg fogadtatás a járdán, ahol Karin Stoiber megkérdezte, hogy nem fáznak-e a gyermekek? Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy még két miniszter jött vele, a belügyminiszter és a családminiszternö. Ez fejenként még két bodyguard és még több rendör. A sajtósok félig a szépen felépített büfémen ültek és egymást taposták le. Föleg, amikor rövid bevezetö után bejöttek a gyerekek és hozták a sütit meg a multikulti recepteskönyvet ajándékba. Akkor ö is átnyújtotta az ajándékot, amit a fönököm a tegnap vásárolt, sok játék, mikroszkóp, kísérleti labor stb., a protokollosok megírták, vegyük meg ami kell (szerencsére ök fizetik, ha nem, akkor végérvényesen leszakadna a pofám!) Na, volt fényképezés, ez jól mutat az újságban.

A tegnap kerítettem egy behemót dobozt, amiben azelött egy behemót képernyö volt, sajnos, a doboz oldalán is látszott. A fönökömnek eszébe is jutott, hogy mi lesz, ha Edi nem csak átnyújtja a dobozt, tele játékokkal, hanem valamelyik sajtófricinek eszébe jut, hogy jobban mutat, ha a gyerekek rögtön ki is bontják és örvendeznek. Hát úgy is lett. Szerencsére nekiálltunk a tegnap és a dobozt beragasztottuk csomagolópapírral, utána jött az ajándékpapír. Ilyenekkel szórakozunk, amikor unjuk magunkat.

Átugrom a megbeszélést, néhány interjú után aztán elmentek, percre pontosan, mint ahogy jöttek. Éppen egy marék mogyoróval csillapítottam az idegeimet, amikor az ablak felsö felében megjelent két cipö és benne egy pasi, aki éppen mászott le a tüzlétrán. Majd hanyattestem, de aztán rájöttünk, hogy a tetön is voltak emberek posztolva, amiröl mi nem is tudtunk. Az egyik emeleten a vészkijáratot le akarták zárni, de azt nem szabad, mert mi lesz, ha tüz üt ki? Attól féltek, akkor kintröl bejöhet valaki (pedig kintröl nem lehet nyitni az ajtót). Otthagytak egy embert, lehet, az most is ott állingál, ha valaki nem szólt neki, mert én elfelejtettem szegényt.
Szóval tiszta stressz volt az egész, még a sok délceg testör sem tudott felvidítani, mert nagyon fájt a lábam az egész napos futkározástól magas sarkú cipöben.
A magyar zászlót nem tettem ki a büfére , de pakoltam oda jó kis sósperecet és gyümölcsöt meg egyebeket. És Edi volt az egyedüli, aki nem félt, hogy valami baja lesz, ki is szolgálta magát rendesen.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-23 08:19   
Még azt is mondja az én okos uram, hogy azért ilyen magas a benzinár régóta és tartósan (és ki tudja hol áll meg) mert Kina vásárol fel minden létező kitermelt olajat. Olyan óriási ütemben fejlődik Kina, hogy elképesztő a szükséglete. Az OPEC is és Norvégia is csucsrajáratja kitermelését és semmi nem elég Kinának.

Mi lesz velünk???

Hogy Norvégiával mi lesz, azt nagyjából sejtem... Még gazdagabb lesz... Ugye Gagy?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-23 00:26   
Eloszor is mindenkinek vannak szemelyes tapasztalatai 9.11-et illetoen. Senkit nem hagyott erintetlenul ami tortent, azokat legkevesbe, akik ebben az orszagban kovettek nyomon az esemenyeket, es erzekelik valamilyen indirekt modon az utohatasait.

De az elet nem all meg, es egy, annak a napnak az esemenyeivel maximum indirekt kapcsolatban allo targyu temat jokedvubb perspektivabol megkozeliteni sem nem tiszteletlenseg, sem pedig feltetlenul ide nem illo. Az email megfogalmazasa ettol fuggetlenul izlestelen, de a celja is az, hogy megrokonyodjunk rajta, es odafigyeljunk ra. Egyszeruen komolytalankent kell kezelni az ilyet, mert az, es nem tulajdonitani kulonosebb jelentoseget neki. Szubjektiv erzelmi es ertelmi megiteles targya, hogy az ilyen esemenyek bennunk hagyott nyomai hogyan fernek ossze az altalanos humorerzekunkkel. Masreszt nem ez volt az elso eset a tortenelemben, hogy terrorizmus, bombak, illetve fegyverek altal haltak meg emberek, megsem feltetlenul trivizalizalja az esemenyek jelentoseget, ha valaki egy altalanosan fegyverekkel kapcsolatos referenciat humoros perspektivabol kozelit meg. Es itt rolunk, a mi megkozelitesunkrol, humorerzekunkrol, reakcionkrol van szo, nem az email irojaerol, nehogy osszekeverjuk/felreertsuk egymast! Es mivel a humorerzek szentimentalis alapokon is nyugszik, ezert teljesen ertheto azok reakcioja is, akik egy ilyen izlestelen email lattan csak felhaborodni tudnak, illetve azoke is, akik humorral probalnak felul emelkedni az email irojanak es tartalmanak komolytalansagan es primitivsegen.

Most valami konnyedebb tema is johetne, azert van itt olyan is, amin mindannyian tudunk nevetni

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó