2019. július 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Herford, Bielefeld
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
 Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-31 23:05   
Szia mindenki de különösen az elveszett es ujra megkerült Agici,

Vegre, ujra itt! Megkaptam a mailed, de nem is tudtam hirtelen mit valaszoljak, utana meg kicsit elfelejtettem. Ezer millio bocs!

Nalunk nagyon fura az idö, en kezdek megijedni, ma meg 17 fok van, holnapra meg 1 fokot mondanak, hogy fogjak ezt az emberek tulelni?

3 het mulva utazunk Bielefeldbe, en nagyon szeretek ott lenne (na jo Münchenben is) de mar nagyon varom.

Most megyek mert lassan leragadnak a szemeim, ez mindig igy van oraallitasnal, veletek is? Meg utalom, hogy olyan hamar sötét lesz. Hmm..

Jo ejt nektek!

Andris

tdkinga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-30 23:56   
Hahooo, ugy tunik, valahogy nem akar eletre kelni ez a herford-bielefeldi forum....

k.ági  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-10 07:58   
IGEN!!! SIKERÜLT!!!

Egyébként ágici vagyok és visszatértem ide, hogy felélesszem a fórumot....

Remélem mindenki jól van. Nem is tudom hirtelen mit írjak, annyi minden történt mostanság velem.
Andris megkaptad a mailem? Mert Julia igen és ő válaszolt is...bár nem tudom visszaírtam-e... annyira szeleburdi vagyok, egyszer elhagyom a fejemet is az biztos

Kivel mi van mostanság? Julia meddig is maradsz Németországban?
Milyen az idő most felétek, itt a reggelek hűvösek, de napközben még 20 fok van, tök jó, régen volt már ilyen... emlékszem tavaly ilyenkor már fűtöttünk

Na, legyetek jók, remélem előbb-utóbb benéz ide vki és feltámad a fórum.

k.ági  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-10-10 07:51   
Sziasztok!!!

Remélem most nem hiába írok és meg fog jelenni a bejegyzésem...először teszek egy próbát

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-27 16:57   
Sziasztok!

Megvolt a rovid vakacio, 2 het az semmi!
Hol vagytok? Meg nyaraltok?
En munkaba alltam, de nem nagy kedvvel.
Minden jot!
Julia

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-22 21:29   
Sziasztok,

Nagyon elhagytuk magunkat. Remelem mindenki jol van, en eppen megfazva, de mar nagyon vagyakozva a szabadsagomra. Agicit peldakepkent veve mi is Eszak fele vesszük az utat, es az Eszaki tengerhez utazunk....igaz mar voltam arrafele, de most egy kis szigetre megyünk Juist-nek hivjak.
Hat nem tudom, mi lesz a jo idövel, remelem egy kicsit sütni fog a Nap is... itt nalunk Delen hideg van, es ma szomoruan eszrevettem, hogy 9kor mar sötét is van.
Hallottatok mit történt Pesten a tüzijátokon, hat elég borzaszto, itt Münchenben is nagy jegdarabok estek, de szerencsere senkinek nem lett semmi baja.

Egyelöre ennyi,

Meg sok szep napot a nyarbol, es aztan nezzetek be neha ide is!

Sziasztok,

Andris

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-02 11:14   
Szia tdkinga! En januarban jottem Bielefeldbe, es gyakorlatilag decemberig van szerzodesem az egyetemmel, elmeletileg hosszabb ideig is:) PhD hallgato vagyok, viszont alkalmazottkent vagyok itt, ezert van csak 2 het szabadsagom van:) Vizsgaim nincsenek, azokat mar otthon letudtam:) Meg jelentkezem:)
Szia!
Es a tobbieket is udvozlom:)

tdkinga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-01 12:36   
Szia Julia,
orommel olvastam hozzaszolasod Bielefeld sincs veszesen messze Osnabrücktol. Miota tanulsz ott es mennyi ideig meg? Most elvileg vizsgaidoszak van , nem? Vagy mar annak is vege. Jo nyaralast otthon!
Udv, Kinga

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-30 18:42   
Szia tdkinga!
jo hogy beneztel ide is:) itt egyelore meg csak beszelgetunk mert mindenki mashonnan van:) en Bielefeldben vagyok az egyetemen tanulok es dolgozok:) szivesen megismerkednek magyarokkal, mert a nyelv meg mindig sehogy nem megy nekem:))
minden jot!
meg ezen a heten itt vagyok, aztan ket het szabadsag otthon.
Julia

Agici, nagyon jo idotoltest Herfordban!!:) en is megyek haza nyaralni:)
tobbieknek szep nyarat!

tdkinga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-30 09:02   
Sziasztok!
Osnabrückböl irok. Vannak meg errefele magyarok? Korabban a hamburgi magyarok forumat "latogattam", mert ott eltunk, es egy egesz aktiv kis csapat jott ossze. Jo lenne itt is vmi hasonlo...

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-26 11:14   
Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki, persze én is.

Élvezem a nyarat, dolgozgatom, meg utazgatom. Legutóbb Bécsben voltam, nagyon tetszett, gyönyörű!

Vasárnap utazom a kedvesemhez és ott leszek 3 hétig, annyira várom, remélem minden nagyon jó lesz!

Ha vki betéved, akkor további szép nyarat neki! Remélem mindenki jól van és szeptembertől újból felélénkül a fórumunk!

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-14 11:16   
sziasztok,

mi is hazatertünk Szolnokrol.... ugyhogy most megint munka, munka munka....kint meg süt a Nap...

a kirandulas a
Hortobagyon meg Szolnokon nagyon jol sikerült....a nemetek (egy egesz csoporttal voltunk -rokonok, ismerösök) teljesen odavoltak a pusztakocsikazastol, es egyik masikuk 4 napon keresztül csak gulyaslevest meg pörköltet evett - hehe - szoval nagyon tetszett nekik kis hazank, es mar gondolkodnak, hogy visszaterjenek....egyiküknek egy haza is van mar...
Mi most a Bodeni tohoz megyünk par napra, mar nagyon izgulok, amikor kicsi voltam minden evben voltunk a Balcsinal, de most a Bodeni to a Balatonom...valahogy..
Aztan megint munka, munka, munka....aztan nyaralas meg Oktoberfest....

Agici en egyszer voltam Koppenhagaban, de nekem nagyon tetszett, a belvarosban mindenhol setaloutcak, meg a szines hazak a Nyhavn-nal....ha oda is mentek, küldhetsz nekem egy kepeslapot... a kis sellö, tenyleg nagyon picike es varni kellett a sorban, amig mindenki le nem fenykepezte...szoval nekem nagyon szep emlekeim vannak, remelem neked is azok lesznek!!!

A többieknek is jo utat mindenfele, meg jo munkat, meg tanulast....

Üdv, Andris

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-07-11 11:00   
Sziasztok!!!

Hazatértem... sajnos megint itt vagyok. Bocs Júlia, hogy nem tudtunk találkozni, de minden szabad percünket együtt töltöttük a kedvesemmel. De úgy néz ki, augusztusban megyek ki hosszabb időre, akkor mindenképp találkozunk, ha ez lehetséges.

Egyébként hogy vagytok?

Andris milyen volt Szolnok?

Na, megyek könyvesboltba, utikönyvet veszek Dániáról... 3 hét múlva nyaralás! Nagyon izgatott vagyok, és úgy szeretek tervezgetni előtte.

Remélem, mindenki jól van, boldog, élvezi a napsütést!

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-29 16:04   
Mindenkinek jo nyaralast!
Agici ha van idod, szolj be, talalkozzunk:)
De godolom ilyenkor csak egy ember letezik!!:)
En meg dolgozom, kaptam meg 6 honap szerzodest!!!
Augusztusban lesz csak szabadsagom.
Puszi mindenkinek!Szep nyarat!
Julia

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-28 12:50   
Bocs Agi, elöször szep idöt Herfordban es aztan majd kesöbb Daniaban....

Megyek mert az anyosom es az aposom itt vannak nalunk.... nagyon rendes emberek....szerencsere nem olyanok, mint amiket hallani lehet....

Tsok

Andris

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-28 12:46   
Sziasztok,

En is kicsit eltavolodom a nettöl, Szolnokra utazunk.... Mindenkinek szep nyarat, Agici neked meg szep idöt Daniaban!!

Legyetek jok,

Andris

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-26 17:00   
Sziasztok!

Pár napig nem leszek netközelben, aztán szombat reggel utazom Dortmundba, és újra átölelhetem a szerelmem.

Szóval mindenki élvezze a jó focimeccseket, és a napsütést! Andris, ha jól emlékszem most jöttök Szolnokra, úgyhogy jó időtöltést!

Mindenkinek szép hetet és hétvégét!

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-22 20:59   
Sziasztok!

Megvagy Weser, és látom nemrég volt a szülinapod. Utólag is Isten éltessen!

Jaj, annyira izgatott vagyok, 1 hét múlva repülök a kedvesemhez és már annyira várom! Képzeljétek, július végén Dániába megyünk nyaralni Még soha nem voltam ott, biztosan gyönyörű.

Ideért a vihar Andris. Most itt is esik, dörög az ég, villámlik, jégeső... utálom mikor esik, de az eső illatát szeretem

Remélem mindenki jól van! Holnap megyek pólót nyomtatni a kedvesemnek, meg veszek neki valami kis ajándékot is

Legyetek jók! Rohanok meccset nézni.

Pusszzzz

Weser  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-22 19:27   
2006-06-17 18:24, ágici:
-

Bánszki Zsuzsanna

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-21 22:13   
Sziasztok,

Megint esik, de most örülök neki, mert kicsit lehül 30 fokrol.... a viragok jol vannak, Portugalia meg varhat, elöször jövö heten Szolnokra megyünk, gratulalok Agici a vizsgadhoz, es bocs hogy nem nagyon aktivizaltam magam a mondatod leforditasahoz... kicsit szegyellem is magam miatta, na sebaj, Köszönjük Hunor a segitsegedet!!

A foci erdekes, de annyira nem, hogy napi több orat a TV elött üljek, meg különben is tök sokat kell dolgoznom...de ennek persze örülök, mert szeretem a helyet...

Holnap a nemet oran muzeumba megyünk, hehe, biztos erdekes lesz....

Most meg meg kicsit kimegyek a teraszra nezni a villamokat...

Sziasztok, legyetek jok, es kellemes nyarat!!

Andris

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-20 15:04   
KÖSZÖNÖM!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-20 13:24   
2006-06-20 10:11, ágici:
-

Ezt a testet nem a sör formálta, de nem is a foci!

-

Diesen Körper hat weder das Bier noch der Fussball geformt!

Hunor

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-20 10:11   
Sziasztok!

Túl vagyok a matekon! Nehéz volt, de nem lett rossz.

Ti hogy vagytok? Nagy a csönd mindenki felől.

Elkezdhetem tervezgetni a nyaralást. Jupiii! És nemsokára repülök Herfordba, úgyhogy most boldog vagyok.

Szóval segítsetek légyszi lefordítani ezt a mondatot... Ezt a testet nem a sör formálta, de nem is a foci!
Nagyon jó lenne ha segítenétek, mert pólót akarok csináltatni a kedvesemnek mert mostanában lett egy kis pocija és cikizni akarom egy kicsit

Remélem mindenki jól van, élvezi a nyarat.

Ki hova megy nyaralni? Andris, mikor mentek Portugáliába?

Weser meg van már az autó?

Júlia veled mi a helyzet?

PUSSZZZ

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-19 11:49   
Agici, gondolunk rad!

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-18 11:20   
Sziasztok!

Mindenki szabin van a hosszú hétvége miatt vagy mindenki focilázban ég? Remélem mindenki jól van! Nagyon hallgattok, csak én jártatom a szám... vagyis a kezem... Holnap matekvizsga, szóval hétfőn délben mindenki gondoljon rám egy pillanatra.

Már unom a vizsgaidőszakot, mert mindenki olyan szép barna, én meg a szobámba betokosodva úgy nézek ki mint egy albinó
De mindjárt vége ennek a szemeszternek is. Jupiiii!!!

Szóvel, ki hogy van? Andris, a virágaid felolvadtak már, vagy inkább megsültek?

Legyetek jók! ÉLvezzétek a nyarat!

Pusszzz

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-17 18:24   
Szia Weser!! Milyen néven futsz az iwiw-en?? Mert megkeresnélek!!!:)

Élvezzétek a meccseket!!

Pusszzzzz

Weser  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-17 13:22   
Ach, a Suzukit nem találom már régóta, pedig tegnap bevásárlókörüton voltam, na, tudjátok, aldi-lidl-rosmann-extra... Mégsem láttam, pedig sasolok rendesen. Én is össze-vissza szurkolok, a legjobb az lenne, mint két éve az eb-n, hogy valaki teljesen váratlanul, az esélytelenek nyugalmával nyer, mint a görögök anno. Hogyha teljesen meglepetésszerüen mondjuk a csehek nyernének. Vagy Japán. Szenegál. én ezért szurkolok.
Igen, fent vagyok az iwiwen!!! Már egy hete.

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-14 10:09   
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene nekem. Egy vicces pólót akarok csináltatni a kedvesemnek, és szeretném ha lefordítanátok nekem ezt a mondatot:

Ezt a testet nem a sör formálta... de nem is a foci!

Előre is köszi.
Remélem mindenki jól van, már itt is süt a nap és nyár van.. jupiii! Na vissza a könyveimhez.

Szép napot és jó szurkolást!

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-13 17:38   
PORTUGAL OLE!!!!!!!
Voltam Gütterslohban az edzesen..es lattam oket!!!

Mindenkinek puszi!!
Meleg van...ezt akartuk Andris:))))
Julia

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-06-13 06:48   
Sziasztok!!!!

Andris akkor te nagyon nemzetközi szurkoló vagy (de Németországot kifelejtetted)

Olyan jó érzéssel tölt el amikor a meccseket nézhetem, pedig ez még csak az első kör és egyenlőre én csak tv-n kersztül nézem, de majd a fontosabb meccseken én is ott csápolok majd vmelyik sörsátorban:)
Én is júni 30-án utazom és júli 5-én vissza Herfordba:) már nagyon várom!!!
Csak lennék már túl a vizsgákon, és most hogy bejöttek a meccsek még tanulni sincs kedvem, mert a délutáni és az esti program adott:) Na jó azért próbálom megemberelni magamat:)

Szóval legyetek jók és szurkoljatok!!!! Én mindig az esélytelenebbeknek szurkolok egy-egy meccsen:)

Megyek reggelizni...

Weser hagytál már cédulát a suzukin???

Pusszzz

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó