2019. július 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Herford, Bielefeld
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
 Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-24 14:37   
Sziasztok mindenki!!

Csodalatos volt Olaszorszagban.... nem vesztem el, de bar elvesztem volna.... Veronaban, Bolognaban meg Firenzeben voltunk.... Nekem legjobban Bologna tetszett... Firenze utalatos volt, nekem nem tetszett... persze lehet, hogy csak a 3 millio turista miatt...Csodas meleg idö, napsütes, finom ennivalo... mikor hazajöttem, Münchenben esett... es azota is esik... VISSZA AKAROK MENNI A NAPSÜTESBE!!

Egyebkent a parom epp Bielefeldben van... en nem tudtam menni, mert dolgoznom kell , de amint meselni ott is eleg vacak idö van....
Csodas helyet talaltam az interneten, persze lehet, hogy en vagyok az utolso aki ismeri... www.iwiw.hu megtalalhatod az altalanos meg közepiskolas-gimnaziumi elveszettnek hitt osztalytarsaidat, nekem egy csomo örömöt okozott, pedig meg csak 2 napja ismerem....

Na mennem kell...pedig ilyen ronda idöben semmi kedvem sincs kidugni az orromat...

Legyetek jok!!

Andris

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-14 19:04   
Sziasztok!!!

Nagyon örülök Júlia hogy írtál és köszönöm a segítséget, utána fogok nézni!:)

Meséljetek mi van veletek???

Tényleg és hol van Anna21? Ezer éve nem írt..

Én még mindig a kdvesemet várom...pénteken érkezik, de addig még sok dolgom van...3 vizsgám is lesz...most is tanulnom kellene:)

Júlia, mikor látogatsz haza? Marosvásárhelyen "laksz" egyébként? Amikor kimentél nagy honvágyad volt? Mi hiányzott a leginkább?

Ez az Andris nagyon elveszett ott Olaszországban valahol:) Remélem hamarosan azért visszatér közénk.

Legyetek jók! Szép hetet!

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-14 17:21   
Sziasztok!!
Reg nem lattam Anna21-et! Hol vagy?
Agici: erdeklodd meg pontosabban az egyetemen..a honlaprol kapsz infokat, kit kell hivnod. VAn egy Akademisches Auslandsamt nevu iroda..akik a kulfoldi diakokkal foglalkoznak..azt kene megkeresd http://www.uni-bielefeld.de En kemiat vegzek...es szeretem..csak nagyon lassan megy a dolog. Andris: milyen volt Olaszorszagban?? vagy ott voltal?

Üdvözöllek benneteket!
Agici sok sikert a vizsgakhoz!
Julia

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-12 08:45   
Sziasztok!

De örülök neked Júlia hogy írtál! Remélem jól vagy. Hogy telnek a napjaid? Akkor nem csak június végéig maradsz Bielefeldben? Tényleg nagyon jó lenne összefutni vmikor... talán ősszel még nem az ottani egyetemen fogok tanulni, mert a szigorlatokat mindenképp itt akarom megcsinálni. Tudtok nekem valamit ezekről mondani? Hogyan zajlik egy átjelentkezés, vagy hogy tudom odakinn folytatni a tanulmányaim, ha nem ösztöndíjjal megyek? Mennyi idővel előtte kell elkezdenem intézni az ügyeket... ilyesmi.. talán Andris szolgál nekem infokkal, mert te mondtad, hogy doktorin vagy. És hogy haladsz vele? Mit tanulsz pontosan?

Legyetek jók, élvezzétek a jó időt! Most mennem kell tanulni, itt a vizsgaidőszak.

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-11 19:01   
Sziasztok!
Irok en nektek, csak annyi irnivalom van mindenkinek. Nem felejtettelek el titeket se aztan ki tudja, Agici, egyutt kavezunk az osztol az egyetemen?
Szep nyar van mar itt...
De Olaszorszag se kutya!
Agici, legyen egy szep heted a kedveseddel, ha nem irnek addig.
Puszi mindenkinek,
Julia

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-10 08:32   
Sziasztok!

Andris milyen volt Olaszországban? Miért voltál ott?

Nem tudtam, hogy már fél éve házasok vagytok. Gratulálok!

Júlia? Nagyon elvesztel, remélem azért hamarosan írsz nekünk.

Egy hét múlva jön a kedvesem... nagyon várom!

Most ennyi. Írjatok, ha erre tévedtek.

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-04 12:44   
2006-05-01 12:55, ágici:
-

Lassan már 4 es fel eve, es kicsit több mint fel eve vagyunk hazasok.... Hivatalban dolgozik... de most rohanok, fogorvoshoz megyek. ((
Üdv nektek.
Jövö heten utazom Bolognaba es Firenzebe. Hurraaa!

Andris

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-01 12:55   
Andris mióta vagytok együtt a barátnőddel? És ő mit csinál?

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-01 12:52   
Helló!

Bocs az előző üres valamiért, biztos félrenyomtam. Nagyon örülök hogy levelezhetek veletek, mindig úgy felvidítotk, mindig bátrabb leszek mikor az üziteket olvasom.

Andris félre ne érts, én büszke vagyok arra hogy magyar vagyok, büszke vagyok a történelmünkre és a hagyományainkra, de a mai Magyarország kicsit taszít engem, a politika, az emberek butasága és szomorúsága, a kosz és az igénytelenség... de például évekig néptáncoltam, szóval a hagyományokra nagyon büszke vagyok.

Én nagyon várom már hogy a kedvesem lássa Pestet, mindenki azt mondja ne aggódjak, biztosan imádni fogja.
A kinti tanulásról... igazából én közgazdász szakon tanulok, ami szerintem egyáltalán nem nehéz, csak a matek...nekem legalább is. A nyelvekkel nincs bajom és ha angolul tanulhatok odakinn németben akkor nem félek, mert angolul elég jól beszélek, most készülök felsőfokúzni...inkább a német miatt aggódom, mert azt csak most kezdtem, mert a suliban orosz volt a második nyelvem. Akkor szerintetek nem lenne gáz ha odakinn tanulnék tovább? Igazából arra gondoltam hogy a szigorlataimat itt megcsinálom aztán irány Németország, csak hogy átvennének-e oda suliba, vagy elfogadnák-e a tárgyaimat ott, inkább ez aggaszt.
Egyébként dolgozom is a suli mellett, amit nagyon szeretek és nehezen hagynám itt, de tudom hogy előbb utóbb döntenem kell, és mikor eljön a a pillanat már tudom hogy menni fogok, de még van itt pár dolgom:)

Júlia te hogy vagy?

Andris örülök hogy jól érzed odakinn magad! Nagy világjáró vagy te suli szempontjából. Ösztöndíjakkal tanultál külföldön?

Na akkor legyetek jók!

És írjatok!!

Mondanám, hogy élvezzétek a tavaszt, de itt esik az eső.

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-01 11:53   
2006-04-17 22:45, ágici:

-

Na meg erre gyorsan irok egy ket gondolatot:
En Hollandiaban tanultam 1 evig a Gödöllöi egyetem utan egy kinti agraregyetemen. Szerintem a szint kb olyan volt mint egy otthoni ovodaban.... Nem hogy nem gaz, de majdnem nevetseges... A magyar oktatas szerintem annyira jo...kicsit kemeny, de az nem baj... hogy kint semmi problemad nem lenne. Nalunk az oktatas nyelve angol volt, persze szükseges egy jo közepszint, de egyebkent mindent meg lehetett erteni. A tanarok persze nem olyanok mint otthon, emlekszem mndig lehetett segitseget kerni a tanaroktol, es mindig nagyon rendesek voltak, szoval ez egy plusz pont a kinti egyetemnek. En belevagnek a te helyedben.
Persze, nem tudom, hogy mi a helyzet a doktorikkal, lehet, ott a szinvonal magasabb. Na ennyi, remelem segitettem picit.

Andris

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-01 11:44   
agici, ne ird azt, hogy kis porfeszek haza, szerintem Budapest nagyon nagyon szep.... most annyira lenne kedvem nekem is egy picit ott setalni... en 100 % ig biztos vagyok, hogy a baratod szeretni fogja, es mindig vissza akar majd!!!

Legyetek jok, elvezzetek a tavaszt!!!

Andris

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-01 11:37   
sziasztok,

bocs, hogy nem irtam, 1000 millio dolgom volt, meg vendegeink is voltak Bielefeldböl.... de most ujra itt vagyok. Vegre itt is tavasz van, igaz tegnap megint csak 10 fok volt.
Szoval en otthon tanultam Gödöllön az egyetemen, utana 1 evig Hollandiaban tanultam aztan meg Finnorszagban, szoval szuper kvalifikalt vagyok..... itt sajnos az egesz cucc arra volt eleg, hogy a repteren embereket becheckoltam, most meg egy szallodaban vagyok a recepcion es a barban.... Igaz nagyon elvezem a munkam, de ha arra gondolok, mennyit faradoztam, hogy diplomas legyek, meg mennyi penzt kiadtam erte, akkor kicsit elszomorit a helyzet, de nem panaszkodom, mert jol keresek es a kollegaim is rendesek... Persze, en ugy latom, hogy lehetösegek lennenek jobb allasokra, csak az interjukon a nemetem miatt mindig megbukom.... igaz, hogy jol beszelek, de perfektnek kellene lennie, ezert hataroztam el, hogy ujra elkezdek nemetül tanulni...
A kedvesemmel Pesten talalkoztam amikor meg ott dolgoztam, egy rendezvenyt szerveztünk, amire ö is eljött.... utana ugyanugy törtentek a dolgok mint veled... ingazas München - Budapest, München - Amszterdam, aztan München - Helsinki... most meg vegre együtt vagyunk, es ez jo!

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-26 08:18   
Sziasztok!!!!!

Mi a helyzet veletek???
Én most nagyon boldog vagyok mert tegnap felhívott a kedvesem, hogy megvette a repülőjegyeket Budapestre!!! Kevesebb, mint egy hónap és újra átölelhetem és megmutathatom neki a fővárost!!!!

Remélem jól vagytok!! Örülök a jó időnek is, bár itt már majdnem nyár van, 25 fok, a tavasz kimaradt:) És ez azt is jelenti hogy közeleg a vizsgaidőszak:( utálom a nyári vizsgákat, de ki nem...ez van.

Andris veled mi van?? Már nagyon régen írtál!!!

Legyetek jók!!!! Szép napokat!!!!
puszzzzzzzz

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-25 11:57   
Szia Agici!
en szerzodessel vagyok itt, egyelore hat honap. juniusig, aztan lehet meg hosszabit a prof. ez csak tole fugg:) de mindenkepp haza akarok menni, nem tudom mit fogok csinalni, de Kolozsvaron kell befejezzem a tanulmanyaimat mert ott vagyok beirva:) Jo itt, de nem elnek itt...jo ha az ember nem kell izguljon egyik fizetestol a masikig..mi lesz vele, ki tudja-e fizetni a szamlait...

szioka, Andris teged is udvozollek ezuttal:)
Julia

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-24 16:04   
szia júlia!

de jó hallani rólad.
remélem jól vagy. Hogy megy a doktorid? meddig maradsz németországban? vagy a suli után nem költözöl haza?

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-24 16:01   
Sziasztok! Ne haragudjatok, nem irtam mert folyton ellenoriznek..mar netezni se lehet...
Megjott a tavasz, mar minden ok..errefele:) Agici ne sirj!!!Inkabb pakolj!!:))
Es ne mondjatok olyanokat hogy az erdelyi magyarok magyarabbak.....csak azert van mert meg nalunk a hagyomanyok jobban elnek. De ennek is vege lesz sajnos.ha jon az Unio:)
De az se lenne rossz mar kicsit felrazodnank a 100eves alombol..es kezedenenk fejlodni.
NA jol kifiloztam magam!! puszi mindenkinek
Julia

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-22 09:32   
SEHOL SENKI????

SZOMORÚ VAGYOK...:(

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-17 22:45   
Sziasztok!

Túl vagyunk a húsvéton... remélem egy évig nem látok főtt sonkát és tojást:)

Andris Erdélyt egyszer meg kell nézned, sztem gyönyörű! Tudok egy jó kis panziót Marosvásárhely mellett, olcsó és isteni a kaja!

Kérdeznék vmit tőletek! Andris rólad pontosan nem tudom mit csinálsz odakinn, de Júlia tanul... szóval szerintetek nehéz idegen nyelven tanulni, mármint egy egyetemet külföldön elvégezni? Sztem igen, de annyi embertől hallottam már, hogy nem olyan nagy gáz, kicsit nehezebb, de meg lehet csinálni.
Nem tudom mennyire lehet összehasonlítani egy német meg egy magyar egyetemet.

Egyébként hogy vagytok? Mi van veletek?
Andris hogyan ismerted meg a barátnődet és mióta vagytok egy pár?

Júlia? A helyzet változatlan?

A kedvesem jön májusban 4 napra, ezt már ugyan mondtam, tuti jól megszervezem neki a bulit, halálra fogom etetni:) remélem, hogy szeretni fogja az én kis porfészek hazámat!:) Ő már nagyon várja, vett egy könyvet budapestről, azóta csak azt bújja.

Most megyek vissza a könyveimhez, mert holnap zh-t írok!
Pusz

szép hetet nektek!

Ági

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-15 18:14   
Sziasztok,

Kicsit szegyellem magam, mert en meg soha nem voltam Erdelyben.... Csak amikor kicsi voltam, atutaztunk rajta a bolgar tengerpartra... De ezt en is hallottam, hogy az erdelyi magyarok, magyarabbak a magyaroknal...
Azert szerintem itt is van neha egy kis rendetlenseg, csak el menned a török negyedbe...nem is tudom van e Bielefeldben?!? Igazi keleti zürzavar van arrafele...
Agici, szerintem a parodnak tetszeni fog Mo., en olyat meg nem hallottam, hogy valakinek ne tetszett volna, föleg ha meg egy jo kis lokal etterembe elviszed, utana meg egy kis vörösbort inni.... Imadni fogja!!
Na ja az en munkaadom sem nezte sokaig jo szemmel hogy ide-oda utazgattam, pedig a fönökömmel majdnem barati volt a viszonyom... en egy csomot tuloraztam, es a tulorakbol vettem ki szabadnapokat, de ez sem igazi megoldas...
Nektek is Kellemes Husvetot!!!

Andris

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-14 10:03   
Szia Júlia!!!!!

Örülök, hogy írtál. Elvesztél.

Látom, most jobb kedvedben vagy. Légy is boldog, hiszen te is fiatal vagy!:)Tudom, neked nehezebb, mert Erdély...a páromnak már én is magyaráztam ezt a Trianon dolgot és először nagyon furán nézett rám...de aztán megértette. Én imádom Erdélyt, mert gyönyörű és az ott élő emberek sokkal magyarabbak, mint az itthoniak, csak piszkos...de Magyarország is az:(

Nagyon örülök nektek és köszönöm, hogy bíztattok!

Most suliba kell mennem, akkor mindenkinek kellemes húsvétot és sok jó falatot a bendőbe!

Pusz

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-13 19:54   
Sziasztok!

Agici , fiatal vagy, csinalhatsz barmit!!! Andrisnak igaza van..meg kell probalni.
En soha nem szegyelltem hogy magyar vagyok....aztan nekem nagyon zuros a helyzetem!:)) En Erdelybol jovok...es magyarazd el nekik, hogy mi a nemzetiseg!! Pedig van eleg kisebbseg itt is.) Mi mindig kell igazoljuk magunkat:)) Es mar olyan mindegy, hol vagy es milyen nepbol vagy...minden osszekeveredett:)) Na de ükapaim is magyarok voltak.. Es Andris...en is örökke a chat-en ulok, de ez sem egeszseges:)
Nagyon szep ez az orszag, tetszik nekem is...neha hianyzik a rendetlenseg...mert itt minden olyan perfekt...de ne ertsetek felre:)
Na jo. Kellemes Husvetot es szep hetveget:)

Julia

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-13 14:27   
sziasztok!!!

Szóval szted andris vágjak bele!!! Igazad van, ha nem jön össze akkor haza is jöhetek!!! Inkább csak a beilleszkedéstől félek, mert németül nem nagyon tudok, most kezdtem tanulni, aztán meg az egyetem ide köt és egyenlőre az a véleményem hogy ott szeretnék diplomázni ahol elkezdtem tanulni. de nincs levelező szak, csak nappali és nem tudom menne-e a tanulás ha csak zh-kra meg vizsgákra jönnék haza, másrészt meg ha már ott kinn vagyok szeretnék dolgozni, de melyik az a munkahely amelyik hazaenged 1 hónapra vizsgázni???

ilyen problémákkal küzdök, de igazából csak bátornak kellene lennem és összepakolnom és menni....mert boldog akarok lenni és amiben most élek az nem tesz azzá!!!

remélem ti jobb hangulatban vagytok??

mi a helyzet a virágaiddal???

itt sem akar tavasz lenni, pedig már úgy várom!!!

képzeljétek a kedvesem eljön májusba 4 napra!!! annyira izgulok, még soha nem volt Mo-on.

írjatok h veletek mi a helyzet!!!

pusz

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-11 11:09   
És most hogy előttem áll egy lehetőség hogy külföldön próbáljam ki magam, elbizonytalanodtam....

Nem érdemes elbizonytalanodnod....megnézed milyen itt élni, ha nem tetszik akkor még mindig hazamehetsz, vagy egy másik országot is megnézhetsz.... Hasznos élettapasztalatokat gyüjthetsz, gyakorolhatod a nyelvet, es ha ugy döntessz, hogy nem tetszik, otthon a munkakeresesnel hatalmas elöny, hogy itt éltél....

Na tényleg sziasztok!!!

Andris

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-11 11:02   
sziasztok,

Örülök, hogy tetszett Herfordban.... itt Münchenben szakad a hó, remélem a virágaim nem fagynak meg....
Na ja, visszaköltözni Magyarországra, azt nem tenném már többé.... akkor inkább valami kellemes meleg országba....
A családom, meg a barátaim maradtak otthon, meg van egy kis pici házikóm is, nagy kerttel... ezeket a dolgokat hiányolom, de elég gyakran meglátogatnak minket a rokonok, barátok, a többi idöben meg lehet chatelni is...
èrdekes amit a Júlia mondott... túlnyomórészt nekem is külföldiek a barátaim, ismeröseim... nem tudom miért van ez igy, talan a nyelv miatt, hiaba beszélek jol, akkor sem perfekt... Amit en rosszul csinálok - szerintem - azt gondolom, hogy mint magyar, egyböl az jut a németek eszébe rólam, hogy én csak egy szegény, nyomorult vagyok....pedig a németek egyáltalan nem gondolják ezt. Erre nemrég jöttem rá, amikor egy holland ismerösömmel beszélgettem... ö egyszerüen nem értette meg, miért csinálok úgy mintha az szégyen lenne, hogy magyar vagyok.... és akkor én is belegondoltam, miért is kellene szégyelni?!? Es én azóta sokkal jobban érzem magam....
Ja németország szép, és engem mindig lenyügöz, hogy rendbehozták az egeész országot a háború után... lehet jókat enni, inni, egészen tisztességesen keresni, ha egy munkád van...Ennyi!! Bocs, ha kicsit összevissza irtam, de azert remelem meg lehet erteni...

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-10 18:14   
sziasztok!!!!!

Jó hallani rólatok!!! julia remélem azért nem olyan rossz neked odakinn. Mikor voltál utoljára otthon?? Akkor a doktorid után hazaköltözöl??
Jó olvasgatni a sztorijaitokat. Szeretném én is kipróbálni a kinti életet, de mindenkitől azt hallom, hogy az elején milyen lelkes az ember, aztán jön a honvágy a visszavágyódás.
Én nagyon szeretném megoldani hogy többet lehessek a kedvesemmel, de a tanulmányaimat itt szeretném befejezni...és erre a 2 dologra még nem találtam meg a megoldást, de talán senki nem adhat választ nekem...döntenem kell majd egyszer!!!

Meséljetek azért nem olyan rossz az élet odakinn ugye?? Persze én még csak a szép dolgokat látom, mert a rosszakat nem tapasztalhattam meg.

Érdekes dolog ez.Én soha nem voltam büszke arra hogy magyar vagyok....szeretem az országot és a hagyományainkat, inkább az emberekkel és a politikával van bajom. És most hogy előttem áll egy lehetőség hogy külföldön próbáljam ki magam, elbizonytalanodtam....bár ez a család meg az egyetem miatt van leginkább, de azért mégis fura kicsit.

Na hát akkor legyetek jók!!!
Mindenkinek szép napokat!!!

és persze írjatok!!!!!

pussszzzzzzzzzzzzzzzz

f16  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-10 16:07   
Sziasztok!:)
HAt en neha azt sem tudom merre van a fejem:) Nagyon hianyzik az otthonom..nem tudnek itt elni, esetleg ha engem is elkapna a szerelem vihara:) Nekem nem nagyon tunik ugy, hogy itt az emberek nagyon baratsagosak lennenek..de hat lehet nem is fordultam meg olyan tarsasagban:) Itt inkabb ungyancsak kulfoldiekkel vagyok kapcsolatban...van meg ket magyar lany akiket nemreg ismertem meg:)
Agici, nagyon orvendek neked ... es Andris neked is gratulalok, hogy birod...)
Legyetek jok! meg bejovok:)
Julia

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-09 18:04   
Szia Andris!!!!! És többiek, akik mostanság elvesztek!:)

Ma érkeztem haza Herfordból. Csodás 4 napot töltöttem a kedvesemmel.
Én nem ismerem a déli németeket, de ez északiakról nekem is az a benyomásom hogy nagyon nyitottak, érdeklődőek, kedvesek és tényleg nem beszélnek olyan sokat! Bár ez a kedvesemre nem igaz, alig jutok mellette szóhoz...
Kiket hagytál itthon?? Nagy családod van idehaza?? Milyen gyakran jársz haza?? Gondolom a honvágy egy természetes dolog, de biztosan könnyebben visele, mert melletted van a párod. Milyen gyakran találkoztok vele? Tervezed hogy majd egyszer hazajössz vagy majd ahogy alakul?? Egyébként szereted Németországot?? Én még csak a szép dolgokat láttam, ezért elfogult vagyok, de a "légkör" nagyon bejön!!! Hát majd meglátjuk, még csak fél éve ismerem a kedvesem, majd meglátjuk mit tartogat nekem a sors!!!

Légy jó!!!!
És írj!!!!!

puusszzzzz

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-07 23:15   
Ja szerintem az eszak nemetek sokkal öszintebbek es nyitottabbak... a bajorok nekem mindig mogorvanak tünnek... en ugy latom az eszak nemetek nem beszelnek olyan nagyon sokat, csak akkor ha tenyleg van valami mondanivalojuk, talan ezert kicsit baratsagtalannak tünhetnek, de epp az ellentetje... de ez csak az en velemenyem...

Andris79  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-04-07 23:11   
Szia, en jol vagyok.... itt vegre egy kicsit jo idö van... azert annyira ne irigyelj.... legalabb is engem... en mindent hatrahagytam otthon, azert hogy itt legyek.... amikor kijöttem arra gondoltam...aah engem mar nem erdekel semmi otthon, nincs semmi otthon tartson... most arra gondolok, milyen jo lenne gyakrabban hazamenni... fura az elet!!!!

Szep napokat Herfordban...

Andris

ágici  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-29 13:27   
sziasztok!!!!

JÓ HALLANI RÓLATOK....úgy irigyellek titeket, mert kint éltek, nem is az ország miatt, csak mert te Andris azzal lehetsz akit szeretsz és ez tök jó!!! Mióta élsz kinn?? És hogy ismerkedtetek meg a barátnőddel?? Látsz vmi különbséget az északi és déli németek között??

Remélem jól vagytok!! Én kicsit fáradtan és az idő is lehangol most éppen esik.
Egyetem, munka, ebből áll most az életem!! De jövő héten megyek Herfordba a kedvesemhez de csak 4 napra már nagyon várom!

Ti hogy vagytok?

Írjatok!

pusz

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó