2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Chat
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 14:02   
2005-12-11 12:59, Valeria:
-

Kedves Valeria,

megoldhato, hogy a Chat menupont csak a forumba torteno belepesnel lehessen elerheto, de ez sem jelent teljes vedelmet, hiszen ha torlom a felhasznalot, tud mas neven regisztralni, stb.

Ket megoldast latok, ezeket a heten elkezdem:
- paran tudjak kozolni velem azokat az adatokat, melyek a MONrol torteno letiltashoz szuksegesek,
- a chatnek is lesz moderatora (lasd Bobevel valo beszelgetes lent), es akkor o (esetleg masok) kiszorjak a randalirozokat, es akkor hamar helyreall a rend.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 14:00   
2005-12-11 13:26, bovi:
-

"Igazán jobb lenne, de tudjátok egy bizonyos mértékben fontos a bevétel is és minnél több, annál jobb alapon el kell öket türni, vagyis egyszerüen ignorálni a nem tetszö alakokat."

Kedves Bovi,

mire gondolsz a fenti mondattal, bevetellel, stb.

Egyebkent a "minnel tobb, annal jobb" elvet regota nem tartom hasznosnak. Az ignoralas - abban igazat adok, ilyen esetben kar felvenni a kesztyut, jobb nem odafigyelni rajuk.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 13:58   
Kedves George,

eloszor is udv, jo latni Teged.

Hunor

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 13:43   
Valeria... te egy okos, s ugyes asszony vagy.
Mennyire igazad van.... talan ott a hatter, hogy rossz gyakorlata van az emlitetekrol... nem kell reagalni s elmennek amikor kiadtak.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 13:26   
2005-12-11 12:59, Valeria:

Igazán jobb lenne, de tudjátok egy bizonyos mértékben fontos a bevétel is és minnél több, annál jobb alapon el kell öket türni, vagyis egyszerüen ignorálni a nem tetszö alakokat.
Ha senki nem válaszol a maszlagukra, úgyis elmaradnak egy kis idö után.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 12:59   
Mar mindenki megemlitette, de ismet csak alahuzom, hogy CSAK REGISZTRALT SZEMELYEK mehessenek be a chatba. Ezt Hunornak kell inteznie.

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 12:57   
Igen, szerencsem volt, s talan nekem is rosszul esett volna, de jozanul nezve... igy jott be?, vagy valami kihozta sodrabol... az elmult 1/2 evszazad agymosasa... sok fajdalmat hagyott hatra.... foleg az emlitettek felol.. a mai napig fasiztaznak, voltam mas chateken, olvastam tortenelem hamisitasokrol.... s en is fasiszta ivadeknak voltam nevezve, akiket ki kene vegezni, mert meg mertem kerdezni aprosagokat.... azota befogom a pofam, s csak szepre, jora... gondolok... de miert kell felni megkerdezni????..

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 12:47   
Kedves George, neked szerencséd volt, mivel nem találkoztál velük.
Mert ha találkoztál volna velük, te sem neveznéd másként gondolkodásnak, amikor valaki zsidózik, cigányozik, ráadásul a csúfnevükön nevezi őket, és a kiírtásukról beszél.
Ha pedig ez mégis másként gondolkodás, akkor gondolkozzék más fórumokban másként, nem pedig nálunk.

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 12:39   
Hat vannak emberkek, a sajat politikai nezetukkel, ami nem tetszik nekunk, de azert nekunk sem volna szabad... lefasisztazni, nepellenesnek nyilvanitani.... mi is bunosok vagyunk ebbe.
Hol a szabad szo nyilvanitas... ""nepellenes ha valaki maskepp gondolkodik."" ..... nem voltam jelen amikor tortent, de oka lehetett, senki sem lep be (legalabb is)evvel... En 3 eve jarok,majd mindennap hasonlo idoben, s meg egyszer sem volt alkalmam hallani, olvasni ilyet. Tul erzekenyek vagyunk, s ez talan az elmult 1/2 evszazad bune, agymosas....

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 10:59   
2005-12-11 10:57, bobe:
-

Irok ezugyben webmasternek. Es ha mondjuk, ezirant meg erez mas is kedvet, akkor sok idobe sem telik, es par kidobalas utan nem jonnek vissza. Remelhetoleg.

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 10:57   
Megtennem, az idömböl telik. Ugyis csak egy darabig kellene.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 10:56   
2005-12-11 10:51, bobe:
-

Kedves Bobe,

utananezek. Ha megoldhato, hogy dobald a nem a MON chatre valo nepet, akkor dobalnad?
Ez a kerdes nemcsak Neked szol persze, gondolok meg masokra is - pl. alabbi listabol.

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 10:51   
Olvasom, olvasom, de amig nem tudom megoldani hogy kidobjam a nepet addig mind olvashatom . Hunor Degurral meg Domossal est kellene megbeszelned ha mar olyan szep cimeket adnak a csattogo szobanak akkor uljenek ott es csinaljanak rendet. En sem jarok mar oda epp az alabbiak miatt.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 10:43   
Kedves mindenki, szerintem feltétlenül kell a cset. Megszüntetni valamit, azért, mert néhány őrült odajár?
Hát akkor a világon mindent meg kellene szüntetni.
Ennél sokkal jobb megoldás a bejutás feltételhez kötése.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 10:13   
2005-12-11 10:00, Ibolya:
-

Ezek szerint felmerül bennem a kérdés: Kell nekünk a cset?
-

Ez azert remelhetoleg csak Benned felmerulo kerdes.

Mas: megprobalom megoldani, addig is ket dolgot kernek/ javasolnek:
- osszeirni az allando/ megbizhato chatesek nevet/ email cimet, hogy barmirol lehessen ertesiteni oket,
- szolni Domosnak/ Degurnak/ Poenak/ Bobenek/ Ubugenak*, ok tudjak, hogy mi miert kell nekem.

Hunor

*Bar utobbi harom esetben nem kell szolni, olvasni fogjak itt.

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 10:00   
2005-12-11 01:37, Pompéry Berlin:
-
Fenntiek summája: masszív szinvonaltalanság. Kár ...
-
Ezek szerint felmerül bennem a kérdés: Kell nekünk a cset?

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 04:40   
Nekem tegnap délben voltak hasonló élményeim, ott volt egy fasiszta, zsidózott, cigányozott, stb, mondtam, menjen el, nem ment. Én mentem el.
Hunor, kérlek, oldd meg.

Ibolya  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 01:42   
2005-12-11 01:28, hajnalkaszl:
-
Röviden benéztem a csetben, csak laci és totya van ott...

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 01:37   
2005-12-11 01:28, hajnalkaszl:
-
Este én is benéztem, de az ott eltöltött 10 perc nekem is elvette a kedvemet:
- fasisztoid nézetek
- izléstelen viccek
- kvalifikálatlan és ellenséges napi-politikai megnyilvánulás
Fenntiek summája: masszív szinvonaltalanság. Kár ...

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-11 01:28   
Még soha nem voltam a Chat-on és szerettem volna benézni. De ha ilyen népellenes emberek vannak, máris elment a kedvem tőle! Kit, mit szeret az ilyen ember?

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-10 17:50   
2005-12-10 13:59, bovi:
-

Nos, nekem van Javam, de így sem megy. Majd segítségül hívom kedves Barátunkat, aki segített az egész átpakolásban.

De ha - hallom dúl a "népellenesség" a Chat-en, jobb ha oda se megyek. Rádásul a Chat-neve majdnem az, ami régen én is használtam. Ha bejövök egyszer, azt hiszem maradok a mostani nevemnél.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-10 17:03   
2005-12-10 16:20, tucipatch:

Kedves tucipatch, érthetö a felháborodásod. Sajnos, ilyen és hasonló élményben nekem is volt részem, ezért sokat nem chatezek. Kár, mert sok kedves, érdekes ember van ott is, de egy ilyen elüzi a többit. Olyan is elöfordul, hogy éppen többségben van az ilyesféle chates, az ember úgy érzi magát, mint egy kuriózum, mivel nem tud hozzászólni az ilyesmihez, söt, mi több, torkán akad a szó is. Az anonimításban könnyebb szórni a szellemi szemetet. De az is lehet, hogy valaki csak egyszerüen provokálni akar, mert unja magát. Ilyen is elöfordul.

tucipatch  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-10 16:20   
Tiz percel ezelott volt egy borsos velemenycserem migaval a chaten. Nem szereti az olaszokat, a spanyolokat, de a fraciakkal sincsen kibekulve, es nem szereti a bevandoroltakat foleg a roma nemzetet. Zsu is jelen volt, ne haragudjatok, de kiborultam, hiszen nepellenes magyarral meg nem volt alkalmam talkozni. Ezentul ha valahol is latom, kikerulom, mert faj, hogy ilyen szemelyek leteznek a vilagon. Vajon hogyan tud meglenni ezen a vilagon? Ahol minden lepesben van egy idegen bevandorolt?

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-10 13:59   
2005-12-09 22:39, OMGI:

OMGI,
amióta Java-t letöltöttem Hunor ajánlatára, könnyen bejutok

Próba, szerencse.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-10 01:19   
2005-12-09 22:39, OMGI:
-

Miert Jelezz, megoldjuk.

Hunor

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 22:39   
...... szerettem volna én is találkozni Veletek, Georgéval is, ...de nem tudok bejutni.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 22:37   
2005-12-09 21:17, bovi:
-
Ami örvendetes George is ott volt

-

Igen, en is talalkoztam vele, jokedveben volt. Orultem, hogy lattam.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-09 21:17   
Most jártam a chaton, annyian vannak, mint csillag az égen!!!
Ami örvendetes George is ott volt

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-29 04:17   
Kedves Hunor,
Tucipatch és mások (én is) azon a véleményen vagyunk, hogy bizonyos " ismeretlen anarchista elemek" megfékezésére
be kellene vezetnünk azt, hogy a csetibe csakis a regisztrált tagok léphessenek be, méghozzá a saját fedőnevükön.
Technikailag ez kivitelezhető?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-28 23:26   
2005-11-28 00:46, fellegvar:
-

Tart az majd reggelig is - vagyis Nalad estig.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó