2019. július 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Zsizelnek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
 bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-08 19:18   
Zsizel, csak nem akartam ures kezel jonni hozad na meg hoztam egy puszit is csak nem teszem be ide mert meg a ruzsos lesz a kepernyo Hello Seattlebol

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-08 17:38   
Szerbusz Zsizel!
Ma délelött írtam Neked a beteglátogatás rovatba és csak most vettem észre, hogy saját topicod van! Zsizel kedves, nagyon nagyon fontos, hogy meg akarsz gyógyulni. Nem tudom mi bajod van, de én abban biztos vagyok, hogy nem vagy egyedül.De tudod Zsizel, minden rosszban lehet valami jó is.Gondoltál erre? Írod, hogy jók a gyógyulási lehetöségeid, ez nagyon pozitiv dolog. Ezek szerint van jó gyógymód is a betegségedre és az is nagy szó. Sokszor úgy van, hogy a kezelés legalább olyan fárasztó, mint a betegség maga, esetleg a kezelés is járhat kellemetlen mellékhatásokkal. De gondolj arra, hogy ha túl leszel a kezelésen csak jobb jöhet . Hidd el, hogy mi mindnyájan rengeteget gondolunk Rád és nincs a napnak olyan perce, hogy valaki ne lenne Veled gondolatban. Én most egy tenyérpuszit küldök Neked, talán megérzed. A nyitott tenyerembe teszek egy puszit és azt elfujom Feléd!
Szeretettel ölel:
Etelka

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-07 18:54   
Marcsi22, nagyon jó helyen jársz, hogy ide irtál, itt találni még EMBEREKET, amiböl ma már mindig kevesebb lesz!!!
Szivböl kivánom szeretett növérednek a mielöbbi teljes gyógyulást!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-07 14:54   
Kedves Marcsi!
Hova küldjük Zsizel karácsonyi ajándékait?

Marcsi22  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-07 03:12   
Koszom Mindannyiotoknak, hogy ilyen nagy szeretettel, torodessel veszitek korul az en draga noverkemet.
Akit megerint a szeretet, az mar felig meggyogyult. Mert a szeretet ereje csodakra kepes!
Mi tobbezer km tavolsagban vagyunk egymastol, igy nemcsak e-mailezunk, de telefonon is tartjuk a testveri kapcsolatot. Orommel ujsagolom minden erdeklodonek, hogy a mai beszelgetesunkben Zsizell szokatlanul vidam volt, a depresszionak az arnyeka sem erzodott, mivel megtudta, hogy a neten keresztul a vilag kulonbozo pontjarol kivanjak a neki a jobbulast, a teljes felepulest. Sot, hogy kulon topik is nyilt a tiszteletere! Az altalatok sugarzott erore pedig nagy szuksege van, hiszen a jovo heten ujabb komoly megprobaltatas var ra. Ismeretlenul is szeretlek Benneteket!!!
Marcsi

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-07 02:22   
Zsizel kedves,
én egy nagy üveg őszibarack kompótot küldenék,ha tudnám hogyan.
(Gyerekkoromban mindig kaptam, ha beteg voltam. Különben sose, mert dugdosta a dédi, mondván, hogy az csak betegnek jár.)

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-06 04:11   
Kedves Hunor, nem kellene átmásolnod a Zsizelnek szóló többi üzenetet is ide?

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-05 21:16   
Drága Zsizel,

mielöbbi gyogyulást kivánok én is szeretettel! Egy kis madártej a betegnek:

Andrea

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-05 19:01   
Kaytee ha meg jön üzenet azt utanna küldöm
de az eddig beerkezetek is sok örömet fognak szerezni, ujra felhivtam es meseltem hogy te egy külön topikot is inditottal neki ennek megmondhatatlanul örült.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-05 18:48   
2003-12-05 18:45, anri:
Várj a küldéssel, amig többen is idetalálnak!

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-05 18:45   
Kaytee nagyon kedves vagy hogy ezt a topikot elinditottad ezt is ki masolom es elküldöm Zsizelnek hogy lassa olvashassa es örömet szerezzen neki
ölellek anri

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-05 17:52   
Ez csak a Te topikod, drága Zsizel.
Sokan és sokat gondolunk Rád, Veled vagyunk!
Szeretünk.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó