2019. július 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Magyarok Dániában
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
 grof  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-19 20:24   
2004-11-18 11:56, Gagy:
Te honnan irsz ?

Gagy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-18 11:56   
2004-11-17 21:19, grof:
-
Sok kellemes napot töltöttem el a Köge-i Campingban. Redszerint ott verek sátrat, amikor hazafele kocsikázok.

grof  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 21:19   
Køge mellet egy farmon .

Gagy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-15 14:54   
2004-11-14 20:38, grof:
-
Merre elsz Daniaban ?

grof  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-14 20:38   
Hellosztok

En mar egy eve elek itt Daniaban . De meg magyar szot nem nagyon hallotam . Epp ezert varom magyarok jelentkezeset . Email cimem farkas@e-mail.dk tel 22255375.

Gepi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-22 13:39   
Sziasztok!
Megujult a Duna Klub honlapja! Olvashattok a programokrol, stb, pl holnap buli Koppenhagaban okt 23-a alkalmabol. Bovebb info: www.duna.dk

shevago  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-30 21:23   
2004-06-10 23:37, kathy:

Szia Kathy,

mit csinalsz itt Daniaban Anglia utan? En CPH-ban lakom, te hol?

Kriszta

jutka73  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-17 10:26   
Hopp! Kathy, most lattam csak a cimedet! Akkor majd irok neked is!

Jutka

jutka73  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-17 10:25   
Sziasztok!
Sajnos a hotmail cimem deaktivalodott, mert nem jelentkeztem be 30 napig. Ugyhogy ha valaki irt nekem, akkor bocs, de nem tudok valaszolni.
Kedves Bea! Nemsokara irok neked kulon.
Kedves Kathy! Neked nincs meg az emailed, igy nem tudlak elerni.

A jovoben erre a cimre irjatok (kedves koppenhagai, gyerekes vagy gyerektelen, de magyar tarsasagra vagyo magyarok)!
szitas_judit@hotmail.com

Jutka

nanagenius  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-10 23:39   
Szia, Odenseben elek, Julianna vagyok. Kolozsvaron szuelttem es nevelkedtem, de az utobbi 5 evben 5 orszagban eltem, most Daniaban kotottem ki. Mi szel hozott Daniaba? Ha Odenseben jarsz, feltetlenul keress meg! juliannazfk@yahoo.com ra irhatsz! SZia!

kathy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-10 23:37   
Hello mindenki!!!!

keresek Dániában elo magyarokat. En meg csak egy honapja vagyok kint es szivesen felvennem a kapcsolatot veletek.
bodocskathy@yahoo.co.uk

Kathy

kathy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-10 23:30   
Szia Jutka!!!

Most talaltam ra erre az oldalra,aminek nagyon orultem.En Karlslund-ban lakom Koppenhagatol 26 km-re. 26 eves vagyok.Most erkeztem Daniaba ugyhogy meg eleg bizonytalanul mozgok.En nagyon orulnek ha fel tudnank venni a kapcsolatot. Varom leveledet.
Udvozlettel: Kathy

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-27 23:25   
Hello!

Csupan udvozolni szeretnelek en is Bennetek a MON fedelzeten. Itt a vilag minden tajarol gyulekeznek, jo tarsasag van, igaz, legtobbet a fenti, kulonbozo kategoriak alatt irunk. Ime, hasznalati utasitas, tartalomjegyzek: http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=62&8 Es gyorsan meg par tipp: a Mi vagyunk! alatt kozossegi temak, bemutatkozas, szuletesnapok, stb., a Csalad, szabadido, erdekessegek alatt sok erdekes dolog, magyar konyha, ferjekrol, sport, stb., Kultura alatt filmek, konyvek, zene, a Magyarkent kulfoldon, kulfoldikent otthon beilleszkedes, vegyeshazassag kapcsan, de erdekes a tobbi rovat, a Cseveges, stb. is.

Kellemes tovabbi csevegest, MONozast kivanok!

Hunor

beahockerup  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-27 22:16   
2004-04-01 23:29, jutka73:
-
Szia Jutka!

Az en nevem Fischer Bea, kb. 5 eve elek Daniaban. Eredetileg mi is Koppenhagabol jovunk dan ferjemmel egyutt, es David kisfiammal, aki most toltotte be a 3- at. Ugyan most Nakskovban elunk- itt kaptunk munkat, azert sokat vagyunk Koppenhagaban. 29 leszek novemberben es szuper lenne egy talakozas. Mi mindenesetre benne vagyunk! Remelem hallok feloled, nem olyan egyszeru ez itt Daniaban, vagy mi?!

Remelem osszejon, addig is szia:

Fischer Bea

jutka73  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-01 23:29   
Mivel az elözö bejegyzésemre válasz nem érkezett, még egyszer megpróbálom a dolgot, immáron a saját email címem megadásával: jutka73@hotmail.com
Keresnék tehát olyan Kopenhága-i magyar (vagy félmagyar) családot, akinek lenne kedve néha összejönni egy délutánra vagy estére, semmi kötött program, csak egy kávé/süti keretében elbeszélgetni, vagy a gyerek(ek)kel együtt játszani, megismerkedni egymással. Én senkit nem ismerek Kopenhágában (a férjem egy-két barátján kívül), és nagyon örülnék, ha a kislányommal valami magyar társaságba kerülhetnénk. Én 31 éves vagyok és eddig egy düsseldorf-i reklámcégnél dolgoztam. Jelen pillanatban szabadságon vagyok a 4 hónapos lányommal és május közepén készülünk Kopenhágába.

Jutka

jutka73  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-03-04 22:46   
Én is keresem a Koppenhágában élö magyarokat! 2004 májusában fogok dán férjemmel és az akkor már 5 hónapos kislányunkkal odaköltözni. Abban remélek, hogy talán lesznek ott a gyerekükkel szintén magyarul beszélö mamák/papák, jó lenne néha összejönni, már csak a gyerekek nyelvtanulása miatt is.
Várom válaszaitokat!

Jutka

djævelen selv  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 19:34   
Szia...irtam mailt...

nanagenius  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 17:41   
Hol eltel/tanultal, sikerult megtanulnod danul, esetleg tudsz valamilyen kurzust ajanlani? koszi a valaszt, J
meg nem kaptam semmilyen magyart Odenseben... lehet Koppenhagaban tobb lenne ra az esely...

vevika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-24 13:51   
Eltem es tanultam Daniaban, es tapasztalataim szerint nagyon szethuzoak a magyarok (ott is es itt is, most Londonban elek...). Azert sok sikert!

nanagenius  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-28 17:37   
Igazabol az az egesz ertelme, hogy emberek osszejojjenek es megismerjek egymast... valahol el kell kezdeni...

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-28 17:35   
talan multikultihazra gondolsz ?
Csak danok jelentkezhetnek mas skandinav nem jo?

nanagenius  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-28 17:07   
Szia, ha Daniaban elo magyar vagy, legy szives irj a nanageniustr@yahoo.com cimre. Ferbuar 2004tol Daniaban ( a varos meg fuggoben, de minden valoszinuseg szeritn Koppenhaga vagy Odense lesz) fogok letelepedni es tervezem egy magyar klub letrejottet. Amugy Erdelybol szarmazom (Kolozsvar) es az utobbi 5 evem negy kulonbozo orszagban eltem le. (Magyarorszag, Torokorszag, Lengyelorszag, Ukrajna) Igazabol vilagmagyarnak tekintem magam, es a magyar klub amit megalmodtam amolyan kultihaz lenne... nem csak magyaroknak kizarolag...
varom leveled!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó