2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Portrék MON tagokról - másképpen! - Hozzászólások
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
 Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-17 08:00   
Kedves Annita,

jól estek szép szavaid, de ha tetszett az interjú, az elsősorban a Zsuzsa érdeme.
Kellemes hétvégét kívánok Neked.

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-17 07:32   
"..az ember soha se legyen kishitu˝, (..) csak egyet ne tegyen: ne adja fel önmagát!"

Kedves Zsuzsanna, kedves Fredi,

Koszonom a kerdezett-,es kerdezonek is ezt a kellemes esti olvasmanyt, itt a "járványkorházban".
Elolvastam az interjut (intrejukat), s aztan ujraolvastam. Az "Erdélyben a barát szónak sokkal több töltete van" nagyon megragadott, akarcsak az uzenet erteku befejezo gondolatod: "..az ember soha se legyen kishitu˝, (..) csak egyet ne tegyen: ne adja fel önmagát!"
Fredi, kivanok nagyon sok sikert az irashoz!
Mostantol, -mondjuk ugy: "Úgy legalább három, négy fokkal"- meginkabb felnezek Rad.
Udv. Anita

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-16 14:12   
Ez egy olyan betegseg, melyet sokan elkaptak, es amibol nem kell kigyogyulni. Kezelni viszont lehet, szakertok egybehangzo velekedese szerint a mindennapos irogatas a MON Forum topikjaiba jo es erdekes eredmenyt hozhat

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-16 12:41   
Muszáj elkotyognom, akkorát nevettem: Frédi a készülő interjúban azt mondta:"a MON-nevű járványkórház". Olyan kórház, amelyik nem kigyógyítja az embereket,hanem megfertőzi.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-14 03:29   
Kösz, feltettem.
Előrehaladott a Gaggyal illetve Frédivel készülő interjú.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 22:40   
Kedves Zsuzsa,

ugyanaz a link, amit meg tavaly megadtam. Megegyszer kuldom.

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 11:15   
Kedves Andi,
az a cikk már régesrég Hunornál van,nekem nincs másolatom, tehát nem tehetem fel. Ami a többi interjút illeti: senki sem javasolta sajátmagát, természetesen.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-13 10:32   
Kedves Zsuzsanna,

Más: az épp készülő interjúkon kívül a következő "megrendeléseket" kaptam: Rigó, Frédi,Anri, Andi-usa, Lisa,Husikamm, Valéria, OMGI, Zuló.

Egy szerény kérdés: mikor kerül sor a Lisa/vitézi avatás cikkre?

Ami a többi javasolt interviewt illeti, ha a javasolt személyek beleegyeznek, föleg azok, akik kérték, szivesen fogják olvasni. Viszont azokat, akik nem hajlandok többet elmondani amit eddig tettek hosszabb MON tagságuk alatt, szerintem nem kell faggatni probálni ilyen modon.

mesi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-12 19:35   
Nagy érdeklödéssel olvastam az elsö interjut és még nagyobb izgalommal várom a többit is.
Mesi

Mili  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 23:31   
Egeszen izgalomba jottem. Itt a nagy lehetoseg megismerni a MON tagokat IGAZABOL. Mariarol sem tudnek ennyit az interju nelkul. Ahogy olvasom a neveket, hogy kik a kovetkezok egyre turelmetlenebbul varom az intejukat.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 12:34   
Kedves Anri,
nagyon szeretem és tisztelem benned ezt a mérhetetlen szerénységet, de ha valaki tudja, akkor én tudom, hogy Te egy nagyon értékes emberke - EMBER - vagy. Éppen úgy, mint itt mindannyian.
Tehát ne zárkózz el - ez a kérésem.
Szeretettel üdvözöllek és várom a veled készült beszélgetést!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 12:22   
Kedves Anri!

Noha en irtam a bevezetot, ennek a topiknak csak olvasoja vagyok. Nagyon nagy orommel olvasnam a Veled keszult interjut, mint ahogyan a kozossegunk valamennyi tagjarol is. Javaslok tehat Mindenkit.

Udv,

Hunor

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 12:03   
Más: az épp készülő interjúkon kívül a következő "megrendeléseket" kaptam: Rigó, Frédi,Anri, Andi-usa, Lisa,Husikamm, Valéria, OMGI, Zuló.
Mindenre sor kerül. Viszont arra kérlek benneteket, ebbe a topikba írjátok be a "megrendelést", ne pedig mélt küldjetek.

Kedves Zsuzsanna magan üzenetedre mar valaszoltam es most itt nyilvanosan is megteszem.
Nagyon megtisztelt az erdeklödes szemelyem irant, hidd el alig bujkal egy szürkebb egerke a Forum topikjaiban mint en.Rolam egy riportot irni idö es helypazarlas lenne. Miröl szamolnek be nincs különösebb tehetsegem ugyan teszek nehany dolgot de inkabb csak lelkesedessel minden tehetseg nelkül.
Eletem eddig minden izgalmas fordulat nelkül zajlott, nincs ezen a vilagon olyan
kitüntetes amelyet mellemre tüzhetnek. Egyszerüen egy az elettel minden nehezsegi ellenere megelegedett neha lehangolt es szomoru de inkabb egy vidam ember vagyok.
Megegyszer köszönöm az erdeklödest annak is aki a „megrendelestes“ benyujtotta.
Magam reszeröl türelmetlenül varom következö riportot a forum többi tagjarol

Ölellek anri

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 03:22   
Kedves Husikamm, kedves Frédi,
úgy gondoltuk, hogy a fórumtagokkal itt, a Mi vagyunkban közöljük ezeket a háziinterjúkat.Mivel ők már nem idegenek a számunkra.
Amikor Pompéryval és Zsizellel, Rigobertával elkészítettem az interjúkat, többszáz évvel ezelőtt, akkor még nem is létezett a mai értelemben vett MON vagy a Fórum.
Mindenre sor kerül. Viszont arra kérlek benneteket, ebbe a topikba írjátok be a "megrendelést", ne pedig mélt küldjetek.

husikamm  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-11 01:46   
Köszönöm Zsuzsa hogy Máriát megszolaltattad. Osztom Frédi véleményét, miszerint vezércikként mehet ez az interju

Husi

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-10 07:02   
Az interjút nagyon jónak találom, mint mindent ami Máriával, vagy Zsuzsával kapcsolatos. Nagy kár, hogy nem a főoldalon olvashattuk.

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-09 08:11   
Mili uzenete:

Draga Zsuzsanna
Koszonom, hogy megszolaltattad Mariat.
2 konyvenek vagyok boldog tulajdonosa es ezert rendkivul szerencses embernek tartom magam. Itt Kanadaban mar elolvastam az Uj Karmat. Zsuzsanna, megadtad nekem a lehetoseget hogy ezen az interjun keresztul egy picit megismerjem Mariat mint embert is nem csak mint koltot , festot, vagy szemelyiseganalizalot. Mindenkinek nagyon melegen ajanlom mindket konyvet .
A "Szenvedes langja" c. verseskonyv minden erdelyi magyar asztalan lehetne hisz a kiado ezt irja" Ajanljuk mindazoknak , akik ugy erzik, hogy diskriminacio aldozatai voltak,, vagy most azok, vagy a tortenelmi esemenyek folyamatan valamilyen serulest szenvedtek."

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-01-08 00:17   
Interjuk MON tagokkal - maskeppen! - Folytatas

Ez pedig a Interjuk MON tagokkal - maskeppen! c. topikhoz kapcsolodo forum, ahol megvitathatjuk az elkeszult interjukat, valamint tovabbi kerdeseket tehetunk fel.

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó