2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Portrék MON tagokról - másképpen! - Hozzászólások
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
 Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-05 06:31   
Kedves Mónika, kedves Zsuzsa,
olyan jó és érdekes az interjú, hogy a legszívesebben bordatörésveszélyesen megölelnélek Mindkettőtöket! MInt mindig az életben a jó dolgok csak rövid ideig tartanak, szívesen olvastalak volna Benneteket hosszasan tobább.

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-05 02:47   
Kedves Zsuzsanna es Zuloaga !
Koszonom , hogy alkalmat adtatok megismerni kozelebbrol Zsuzsannat .

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-05 00:11   
Kik értik, hogy mik nincsenek?!

Legfőbb ideje volt!

Változatlanul szeretünk, Zsuzsa, - gratula Zulónak!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-04 22:57   
Eppen most kaptam egy anyagot - Zuloaga interjuja Ferencz Zsuzsannaval. Teszem fel mindjart!

Hunor

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-04 18:44   
Kedves Györgyi és Zsuzsa!
Ma újraolvastalak Benneteket. Újra mély benyomás - a lényeget elmondtam a múltkor.
Szeretettel
Judit

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-24 05:38   
2004-06-24 00:28, Pompéry Berlin:
-
Köszönöm Judit, nagyon jolesett olvasni soraidat!
Eddig is nagy erdeklödessel es megbecsülessel olvastam töled!
Szeretettel köszöntlek
Györgyi

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-24 00:28   
Kedves Györgyi és Zsuzsa!

Ismét hallatlanul érdekes és értékes embert ismerhettem meg élvezetes előadásban. Györgyi, elhivatottságod, életerőd, munkád iránti elkötelezettséged tiszteletre- és szeretetreméltó. Ezt mint egy autista ember testvére érintettként is mondom.

Szeretettel olvasok Tőled és Rólad

Judit

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-23 09:01   
2004-06-22 22:50, Tessényi Györgyi:
-
Kedves Gyorgyi!

Rendben van! Elotte szoljal, telefonszam megy privatban, es tudom, sikeres es hasznos talalkozo lesz.

Udv,

Hunor

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-22 22:50   
2004-06-22 21:27, hunor:

Kedves Hunor,
köszi, hogy nem felejtettel el!!
Sajnos en most juliusban megeyek 12 napra, aztan majd valoszinü oktoberben, ha ujra szünet lesz, nekem az iskolai szünet amihez igazodni kell.
Ha lehet, akkor oktoberben boldogan talalkoznek Dorival.
Meg egyszer köszönöm!!!
Üdv
Györgyi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-22 21:27   
2004-06-18 08:36, Tessényi Györgyi:
-

Kedves Gyorgyi,

ippeg beszeltem Dorival, aki nagy orommel talalkozna Veled - szeptemberben, vagy utana. Ugyanis a Peto Intezet juliusban, augusztusban zarva tart, a konduktorok is elutaznak, ki-ki egy kulfoldi munkara, ugyanis mas orszagokban is rendkivul keresettek.

Jelezz, hogy mi a tovabbi.

Udv,

Hunor

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-19 19:04   
Kedves Ribizli,

Eloszor is koszonet Zsuzsanak, amiert kihuzta beloled ezt a sok erdekesseget. Masodszor elismeresem Pomperynek, amiert ilyen okos gyereket nevelt es harmadszor csak annyit, hogy Te nem csak pepita vagy, hanem szivarvanyszinu is.

P.S.:
Mindenesetre a gyermekek kétnyelvűek lesznek. Hogy melyik lesz az a két nyelv, azt még nem tudhatom.

Az egyik legyen konyha- a masik meg felvagott-.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 09:06   
Kedves Zsuzsa,

gratulálok, nagyon tetszett az interview Györgyivel.

Andrea

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 08:36   
2004-06-18 07:47, hunor:
-
Nagyon köszönöm, remek vagy Hunor!
Mar most örülök!

Üdv
Györgyi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 07:47   
2004-06-18 07:42, Tessényi Györgyi:
-
Kedves Gyorgyi,

egy nagyon kedves es szeretetremelto lany - a mult heten is talalkoztam vele. Szoval - ma/ holnap felhivom ot, es miutan beszeltem vele, privatban elkuldom Neked a mobilszamat. Tudom, hogy orommel fogad ott Teged.

Udv,

Hunor

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 07:42   
2004-06-18 07:18, hunor:
-
, es ott konduktor. Parszor jartam ott bent - megdobbento.

Kedves Hunor,
a gyogypedagogia segitett a "normalis" vilagban kiismerni magam, es mindazt ami "termeszetes" sokaknak, mint ajandekot latni. Nem sejtettem, milyen ajtot nyitottal ki elöttem, amikor meghivtal a MON-ba, halas vagyok erte!
A Petö intezeti baratod fele nem közvetitenel?
Ugyan ismertem Petöt , vizsgaztam is nala, de azota hosszu idö telt el, es nem hiszem, hogy bejuthatnek oda csak ugy...Julius 1-en indulok Pstre, mit gondolsz, egy latogatas erejere baratodnal jelentkezhetnek?
Szivböl köszöntlek:
Györgyi-

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 07:18   
Kedves Gyorgyi,

en is orvendek, hogy alaposabban megismerhettunk Teged.

Gyogypedagogia - fantasztikus, nehez munka lehet, mar amennyire megismerhettem egy egykori baratnomon keresztul - aki a budapesti Peto Intezetben szerzett diplomat, es ott konduktor. Parszor jartam ott bent - megdobbento.

Udv,

Hunor

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 03:40   
Kedves Györgyi,
gyönyörű szép megismerkedni valakivel, aki egyre kedvesebb lesz az ismerkedés során. És végignézni, hogyan bontakozik ki az élete.Bizony, az ember eljut odáig, hogy kölcsönveszi az idegen életet, amig el nem készül a portré.
Igen, Elky, te is tudod: a portré nagyon nemes műfaj, ha nem szappanoperaszerűen vagy hallivudiasan készitik. Csak sajnos egyre kevesebb az a média, vagy kiadó, ahol még kell az emberi. Összetévesztik a portrét a karriertörténettel.Részemről azért is szeretem a MON-t, mert lehetőséget ad az emberinek.

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 00:28   
Hű! Ribizli - azAnnya!
Na, meg Györgyi!
Zsuzsanna, nagyon jó, hogy írod!
Gratulálok mindenkinek, akiről eddig írtál!
Várom a többit.
Mária

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-17 17:29   
Nagy kaland volt ez a gyönyörü idö ,mig irhattam a kerdeseidre Zsuzsa. Most pedig vegtelenül halas vagyok azert, ahogy össze tudtad allitani ezt a tarkabarka eletet, ami az enyem, olyan remek harmoniaba, hogy boldogan kibekülök ma vele!
Köszönöm Zulo, a te vegtelen kedves batoritasod is!

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-17 09:39   
2004-06-17 08:42, Zuloaga:
-
Újabb színes egyéniséggel gazdagodott a MON.
-
Újabb példa arra, hogy nem a "hallivudi", vagy déliszópos boldogság irígylésre és respektre méltó. Köszönöm Zsuzsa, köszönöm, Györgyi!

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-17 08:42   
Újabb színes egyéniséggel gazdagodott a MON. Kemény és érzékeny, erős és gyengéd, szellemében szerteágazó, gyökereiben igaz magyar, elveiben kitartó, hitéhez hű, harcos (de nem amazon ) ... Tessényi Györgyivel, akinek tündéri „Álma” csendesen beleringatta magát az éjfabulába.

Györgyi Kedves Zsuzsa, köszönöm a szépet!

Ribizli  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-08 18:57   
Kedves Zsuzsa,

nagyon köszönöm Neked az interjút. Kiváncsi voltam, hogy vajjon hogyan sikerül majd a válasz cafataimat összeírnod a kérdéseid nélkül. Gratulálok.

Bár ismer, Zsuzsának mégsem volt könnyü dolga velem, mert általában tömör válaszokat adok és azokat is késve küldöm, mert írtozatosan pocsék levélíró vagyok. Bocsáss meg, Zsuzsa. Többek között ezért sincsen még tiarám...

Köszönöm a dicsérö sorokat, habár nagy része Zsuzsát illetné a sok türelméért.
Szeretettel üdvözlök mindenkit! Kedvesek vagytok!!
Zsuzsa, Neked eksztra puszi!

Zsófi

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-08 09:04   
2004-06-08 04:04, Ferencz Zsuzsanna:
-
Vannak, vannak, ill. vagyok.

Pironkodva olvasom ezt a sok dicséretet. Azért szerintem nem lebeg tiara a feje fölött, a lába is leér a földre. Mindenesetre örülök a szimpatikus cikknek és az elismerő szavaknak. Vagyis, mintha hájjal kenegetnének.

Egy szerény, de elégedett anya

U.I. Nyilván a kisasszony is elolvassa, ha kialudta magát. Jelenleg éppen megint több lében kanál.

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-08 04:04   
Zsófiról azért is könnyebben készült a portré, mert múlt nyáron megismertem személyesen. Most viszont azon töprengek, vajon az egész család még evezik-e, vagy miért nincsenek a neten?

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 16:03   
Kedves Zsófi!
Nagy érdeklödésel olvastam történeted és fogadd el a jó tanácsom: soha nem legyél más, mint ami eddig voltál!
Nagyon jók a meglátásaid Magyarországom!
Egy eskövö alkalmából magamvarrta ruhába mentem, nagyon megsajnáltak az otthoniak. Nem erzékelik a velejáró munkát, áldozatot, csak amibe kerül dominál.

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 14:34   
Kedves Zsófi! Örülök, hogy tudok olvasni. Fáj egy kicsit, hogy most érettlennek érzem magam, miután elolvastalak. Szemtelenül okos vagy ilyen fiatalon.
Kedves Judit! Szerettem volna látni az arcod, amikor lányodat olvasod. Azt is szeretném látni, amikor váratlanul hátracsapod a fejed a monitor előtt és hangosan nevetsz ... legszívesebben lefotóznám.
Kedves Zsuzsa! Ismételten célt löttél.
Kedves Akárki! Ha véletlenül még nem olvastad az interjút, ne habozz!
Kedves Rigó! Itt felejtettél valamit!
Jaj bocs, ez nem az üzenőfal.

Csók a család!

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 12:43   
Köszönjuk, Zsuzsa, Zsófi!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 12:28   
Le kalappal az ujabb interju elott.

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 11:26   
En is gratulalok nektek. Fredi bar igy lenne ahogyan irod . Sajnos a fiatalok javanak nincs megadva ez a lehetöseg. En sajnos epp ellenkezö tendenciat latok itt . A fiatalok kiegettek eletuntak nem akarnak csaladot föleg nem akarnak gyereket. A jövö sötet semmi remeny es a penz az Uj vagy Regi ? balvany

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 11:22   
Nem tudom kinek gratuláljak elöbb, Zsuzsának ezért az újabb remek interjúért?, vagy Juditnak azért, hogy ilyen remek lányt szült és nevelt ?, vagy pedig Zsofinak ?
Gratulálok egyszerre mindhármajuknak, azzal a megjegyzéssel, hogy ha a mai fiatalok legalább egy része olyan, mint Zsofi, akkor nekünk idösebbeknek nincs okunk aggódni a világ jövöje miatt, az jó kezekben lesz.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó