2019. április 23. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Japán
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 )
 Sarga Medve  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-31 15:14   
2004-09-01 15:07, Levente:
-
Sziasztok
29 éves vagyok, számítógép programozó vagyok, beszélem az angolt. Jövő nyáron Japánba szeretnék utazni és maradni ott egy pár hónapig japánt és harcművészetet tanulni.

Felejtsd el.
Mas lehetoseged nincsen.
Vagy legyen elegendo penzed indulas elott mindenre, es erezd jol magad abban a par honapban. Amit helybol meg tudsz fizetni, arra van lehetoseged.
Ha pedig nincs elegendo penzed, csak a vagyad es a remenyed, hogy majd itt eppen ugy lavirozol, mint ha csak Becsbe mennel, /majd csak talalsz valami melot, es lesz valahogy/, akkor hasra fogsz esni. Tehat ebben az esetben az elso mondatomat jol olvasd el megegyszer.

Tamino  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-29 20:55   

Tamino  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-29 20:52   
A munkavállalás az egyik legnehezebb dió.
1) sima túrista vízummal meg se próbáld, mert egyből jöhetsz is haza.
2) a tanuló vízummal lehet részmunkaidős állást szerezni, de ha nem tudsz japánul, akkor nemigen vesznek fel.
3) Okinaván nem elég japánul tudni, ott okinavaiul is tudni kell.

Levente  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-01 15:07   
Sziasztok
29 éves vagyok, számítógép programozó vagyok, beszélem az angolt. Jövő nyáron Japánba szeretnék utazni és maradni ott egy pár hónapig japánt és harcművészetet tanulni. Okinawában vagy környékén szeretnék élni. Természetesen a tanulásomat finanszíroznom kell, ezért munkát is vállalok. Mivel nem tudom, hogy milyen lehetőségeim lennének, szívesen fogadok minden tanácsot. Előre is köszönöm.

Ame  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-05-31 10:50   
Hát én is valahogy ugyanígy(pontosabban teljesen ugyanígy) állok kivéve azt az apróságot, hogy a mangákat én csak olvasom, az animéket csak fanatikusan bámulom. Nem tudok rajzolni. Nekem már 5 éve nagy álmom ez az egész, tulajdonképp a hobbim életcélommá vált és mindent egy lapra, Japánra tettem fel. Hosszú lenne a leevelem, kevés az időm , de ha van kedved felvenni a kapcsolatot:junta@freemail.hu
Van pár ötletem és javaslatom a számodra, Ja ezzel a kiutazással kapcsolatban. Nem tudok mindíg net-közelben lenni, de ha gondolod megadhatom a címem, ha érdekelnek a dolgok, addíg is írj erre a címre.(freemailre)

Miyanko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-02-19 15:00   
Én még csak 17 éves vagyok...De tanulok angolul, németül és japánul! Mit szóltok hozzá? Gimnáziumba járok és németből már megvan a középfokúm. Nagy álmom , hogy kijussak Japánba, mert imádom az animéket és mangákat és nagyon szeretek rajzolni! Mangarajzoló szeretnék lenni, bár tudom, hogy azok csak japánok lehetnek...kááár....ˇˇhüpp...hüpp...
Meg mondjuk annyira tehetséges nem vagyok , de attól én még igenis mangarajzoló leszek! Nya! Valahogy tudnátok nekem segíteni?
Köszi! írjatok! Miyako (vagy Dóra^^)

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó