2019. április 20. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Olaszország >> Kapcsolatfelvétel
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 )
 fogimon  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-04-06 07:44   
Sziasztok!
Coneglianoban élő idősebb hölgyet keresek két gyermekem mellé (8, illetve 6 évesek). Ha ismertek valakit, kérlek benneteket, a következő email címre válaszoljatok: fogimon1974@yahoo.it
Előre is köszönöm
Monika

dzsafi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-24 16:19   
Szia Csilla.

El sem hiszem, hogy valaki vette a fáradtságot, és reagált hozzászólásomra, de örülök neki. Nos a helyzet az, hogy én még Magyarországon vagyok, de remélem már csak hetek kérdése és kint leszek Agrigentóban, addig is ha gondolod add meg az emil címed és kicseréljük gondolatainkat. Egy tipp: www.noklapja.hu fórum- fiuk-lányok olaszhonban. nézz körül, ott kint élő magyarok vannak, és AKTÍVAK.

Minden jót. Szia

Kiss Sándor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-14 14:44   
Szeretnék meg ismerkedni Bibionéban élö Magyarokkal, ha lehetséges !

Kiss Sándor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-14 13:50   
Sziasztok szeretnék Olaszul tanulni a neten,tud valaki esetleg segiteni.Elöreis köszönöm

csillu6  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-03-10 17:32   
Szia dzsafi!
Én is éppen szicíliai magarok után kutatok nagy erőkkel. Én egy éve élek itt a párommal és nagyon hiányzik a magyar társaság! Palermohoz közel lakunk, Trappetoban! Örülnék, ha jelentkeznél és felvennénk a kapcsolatot!

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-14 10:38   
2005-01-17 10:45, delargent:
-
Kedves Timi!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítségedet és neked is andi_usa, aranyosak vagyytok.
Szeretettel ölel:

Timmmi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-07 12:53   
Kedves Agi!

Nagyon orulok, hogy jelentkeztel!:) Es bar nem igerem, hogy tul surun fogok Torinoba jarni, azert mindenkeppen jo lenne talalkozni.Sajnos most mennem kell de irok majd e-mailt.Ha gondolod te is irhatsz: szikitim@hotmail.com. Szep napot neked!

banfiagi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-03 16:16   

Továbbá minden honfitársamnak, aki Torinoban, vagy ahhoz elérhető közelségben lesz a következő félévben: szeretettel várom jelentkezéseteket!:)

üdv: Ági

banfiagi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-03 16:14   
Szia Timmmi!

Nahát, pont azért kukkantottam be a fórumra, hogy találjak valakit Torinoból, és egyből a Te üzenetedre bukkantam!:))
Én február 11.-től várhatóan június végéig aupairkedem Torinoban, és szívesen találkoznék majd Veled, ha arra jársz!
ha van kedved, írj mailt ( banfiagi@yahoo.com), vagy üzenhetsz ide is.
üdv: Ági

Timmmi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-02-03 12:21   
Erdelyi vagyok, Magyarorszagon Pecsett vagyok III. eves egyetemista. Jelenleg az Ifjusag 2000-2006-os program kereteben olasz honban, Spoletoban (Perugia) vagyok fel evig.Ket honapja vagyok itt de sajna nem akdtam ossze magyarokkal.Szivesen felvennem a kpcsolatot itt vagy a kozelben elo magyarokkal vagy esetleg Torinoban elokkel. A kedvesem ugyanis Torinoi es gyakran latogatok arrefele. Udvozlet mindenkinek!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 09:06   
2005-01-19 09:00, sunny21:
-
Ezek közül ismerem Eros Ramazottit, Andrea Bocellit és Adriano Celentanot.

sunny21  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 09:00   
Legjobb olasz énekesek...

Laura Pausini,Eros R.,Giorgia,A.Bocelli,Fiorella Mannoia,Mina,Celentano,Venditti,Luco Dalla, Nek..

Hallgassátok meg őket...

sunny21  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-19 08:57   
Sziasztok kedves Olaszországban élő magyar testvéreim!Puszi mindenkinek!Ugye tudtok nekem mondani olasz chatet???Valaki..Please...Köszi szépen előre is...
sunny21@freemail.hu

delargent  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-17 10:45   
Kedves R-zsike!
hat azon a 4-5 soron ne muljon! kuld el az emailemre, szivesen segitek.
Timi

dzsafi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-11 22:28   
Sziasztok.

Sziciliában élő magyarokkal szeretném felvenni a kapcsolatot, de végül is mindegy, hogy hol lakik, csak Olaszországban legyen!!!

Bea27  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-11 21:38   
Egy Lignanoban élő személy felkutatásához kérném azok segítségét, akiknek van Lignanoban élő magyar ismerősük. Előre is köszönettel

Rzsike  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-28 21:50   
Üdvözlöm az Olaszországban élő magyarokat. Én Budapest mellett lakom, segítséget szeretnék kérni valakitől. Leveleztem (csekély angol tudásommal) Bolognában Andrea Bocelli producerének titkárnőjével, aki megígérte hogy küld autogrammos Bocelli képet nekem, és némi reményt keltett bennem, hogy most februárban, ha a budapesti Sportarénában fellép Andera Bocelli egy rövid greet&meet-re találkozhatnék talán a művész úrral. Azt kérte a levelében, hogy februárban még írjak egyszer, és akkor válaszol, sikerült e elintéznie. A kérésem annak aki segítene: szeretnék 4-5 sort olaszul küldeni majd a hölgynek a koncert előtt, hogy el ne felejtkezzen rólam, de olasz nyelvet csak csodálom nem beszélem.
Előre is köszönöm nektek.

Üdv:R-zsike

*Viki*  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-16 09:22   
Sziasztok!
Én is egy Olaszország rajongó vagyok.Nagyon szeretnék megismerkedni,levelezni olaszokkal, így ha tudtok olyan helyet, ahol lehetőség van chatelni velük, légyszi írjatok!
Előre is nagyon köszi!

Carmen  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-11 15:06   
2004-12-11 11:43, szigy:
-
Kedves szigy!

Koszonom szepen a felvilagositast, megprobalom folvenni vele a kapcsolatot!
Udv Carmen

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-11 14:39   
2004/12/11 14:38 Carmen
Szia Carmen!
Merre laksz Olaszorszagban??Rovigo mellett???Ferrara??
Udv:Andrea

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-11 14:37   
11/12/2004 14:35 szigy
Hogy-hogy Melinda ki van tiltva a MON-rol??
Mi tortent???
Andrea

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-11 11:43   
2004-12-10 21:38, Carmen:

Kedves Carmen!

Melinda ki van tiltva a MON-ról. Javaslom, hogy honlapján keresd.
Nagy nyereség, ha rátalálsz.

Carmen  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-10 21:38   

Szia MELINDA!
Olyan boldog vagyok, hogy vegre hallok olasozrszagi magyarrol. Remelem te sem veszed tolakodasnak, hogy en is irtam, de nagyon szeretnek mar kapcsolatot folvenni masokkal.
udv.CARMEN

vali34  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 10:13   
2004-12-07 18:45, adi67:

-
Szia Andrea!
Köszöntelek téged. Megnéztem azokat az oldalakat, amiket ajánlottál. Én is szoktam itthon olasz zenéket hallgatni de csak Eros Ramazzotti-m és Toto Cutugno-m van.Ezeket hallgatom a kocsiban és ahol tudom, próbálom fordítgatni őket. Suliban tanulom az olasz nyelvet meg itthon is. Tudnál nekem privátban olaszul írni?Gondolom már régóta élsz kint biztos nagyon megy.Mióta is?
Vali :)

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 18:45   
7/12/2004 18:37
Szia Vali!
Andreanak hivnak,es Bolognaban lakom,ha gondolod hogy segithetek valamiben,....szivesen!Ha szereted az olasz zeneket,nehany hete raktam fel a "Kultura" temakor ala olasz zeneket,ha erdekel kukancs bele!
szia; Andrea

vali34  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 09:08   
Sziasztok!

Budapesten élek. Szeretnék megismerkedni olaszországban élőkkel. Én most tanulom a nyelvet és nagyon tetszik az olasz kultúra. 34 éves nő vagyok.

enike74  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-14 23:04   
szia
válaszolni akartam és elbénáztam:)
szóval azt akartam mondani hogy töltsd le a yahoo.it-et és chatelj mintha messengert használnál, de ezer oldal van ahol találsz chatet, kataweb.it, tiscali.it, stb.
persze az olasz chaten a pasik pont olyanok mint az itthonin, néha bele futsz majd testoteron tultengéssel küszködő csődörökbe akik amig anyu dolgozik virtualmente csajoznak.

Scarabeo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-14 16:26   
Sziasztok!

Magyar vagyok és olasz chat oldalt keresek. Sajnos csak a chat.it-re tudtam ráklikkelni, de gondolom ezen kívül van még. Aki ismer ilyen oldalt és szerinte kultúrált, akkor szívesen venném, ha megírná a címét.
Olasz nyelvtudásomat szeretném bővíteni, ezért keresek levelező partnert fiú személyében. Köszönettel: Scarabeo

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-07 18:59   
2004-04-07 18:12, Linda:
-
Kedves Linda, szeretettel köszöntelek.
Kérlek írj ide vagy leginkább az e-mail címemre, mert ide nem mindig tudok bejönni (Lásd profil.)
Az üzenetedet átmásoltam ide a «Közérdekû hírek» témakörbõl, mert nem illik oda a kapcsolatfelvétel. Ezért nyitottam ezt a témakört.
Várom tehát jelentkezésed.

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-04-07 18:46   
Linda üzenete:
2004-04-07 18:12, Linda:
-
Szia Melinda!
Linda vagyok San Donà di Piave-bol.
Ne haragudj, hogy igy ismeretlenul irok, de nem ismerek magyarokat itt a kornyekben, igy probalok kapcsolatot felvenni mas magyarokkal is.

Szia

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó