2018. szeptember 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> Hasznos tippek!
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 20:01   
a versatelnél, van a best country plus, havi 3,99ért. Akkor magyaro.-ra 0,045€ a perc 0,146 helyett

szerintem alice nincs nálatok

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 19:54   
2007-02-23 19:41, Lepu:
-
Hát a kecske meg a káposzta is. Hetente-kéthetente hívom a szüleimet fel és anyósomékat, jó lenne olyan szolgáltató, ami a külföldi telefonálást is lehetővé teszi.

De ha nem megy másképp ott a skype, azon keresztül mégsem olyan sok, és nekem az is van.

Mindjárt megnézem a linkjeid.

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 19:51   
http://www.versatel.de/index.php?id=1890

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 19:46   
Nézd meg, hogy ez van e nálatok. Ehhez sem kell a telekom:
http://www.alice-dsl.de/index.html

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 19:41   
nem, nélkülük is lehet. De akkor az a kérdés, hogy akarsz Magyaro.-ra telefonálni 1-2 centért percenként, vagy az nyugodtan lehet 20cent/perc, mert ritkán beszélsz?
És akkor kereshetek neked egy szolgáltatót. Mondjuk nem biztos, hogy lesz is... Sokmindentől függ

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 19:34   
2007-02-23 19:28, Lepu:
-
Igen, úgy van, ez csak nálatok létezik, nem tudom előfizetni.
A freenet-et is megnéztem közben, ott is a telecom alapdíj mellett lehetséges az internet.
Mondd itt csak a telecom-os szolgáltató az úr? csak rajtuk keresztül lehet bármit is előfizetni?

Ezek szerint semmi lehetőségem a változtatásra. Akkor már csak a telecom honlapja marad, hátha ők maguk ajánlanak valami jobbat, ezt még megnézem.

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 19:28   
2007-02-23 19:13, Blanche:

A honlapot megnéztem és átbogarászom, a 40 euró az mégis 20-al olcsóbb, mint a mostani előfizetésem. De és még erre válaszolj: a telefon-.anschluss, ez oké.

Hiába bogarászod, ha ez egy regionális szolgáltató, ami csak bajorban van. Ebben benne van a telefon és a dsl-Anschluss, a telefon és az internetflatrate, és a modemet ingyen adják a szerződés idejére. Más nem kell, emellett nincs telekom.

Mellette a t-com telefonos alapdíjam is fizetnem kell, vagy azt felmondhatom?

Emellett nem kell semmi más. De kár, hogy csak Bajorban van

Mert az Arcor egyszer már átvágott, mégegyszer ebbe nem akarok beleesni.

azzal kezdtem, hogy telekom, arcor meg freenet az kerülendő...

Honnan tudod, hogy én mit tudok? Miből gondolod, hogy nekem nincsenek extra igényeim? Miért csak neked lehetnek?

Naja, nem tudom, hogy neked minek kellene az always on, havi 1,5ért, vagy a fastpath, szintén ugyanennyiért, vagy egy saját IP, valamivel többért

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 19:13   
2007-02-23 18:27, Lepu:
-
http://www.m-net.de/privat/maxi_komplett/maxi_komplett_16000.html

A honlapot megnéztem és átbogarászom, a 40 euró az mégis 20-al olcsóbb, mint a mostani előfizetésem. De és még erre válaszolj: a telefon-.anschluss, ez oké.

Mellette a t-com telefonos alapdíjam is fizetnem kell, vagy azt felmondhatom?
Mert az Arcor egyszer már átvágott, mégegyszer ebbe nem akarok beleesni.

Szóval nekem nagyon sok netes extrám van, amiröl te részben azt sem tudod, hogy mi az

Honnan tudod, hogy én mit tudok? Miből gondolod, hogy nekem nincsenek extra igényeim? Miért csak neked lehetnek?

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 18:34   
Na, most látom, hogy van már Magyaro.-ra is flatijük
De neked ez akkor is mindegy, mert ezek még mindig csak bajorban vannak.

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 18:27   
2007-02-23 17:41, Blanche:
De engem minden érdekel, mert egyrészt kíváncsi vagyok, másrészt szeretem magam eldönteni mások véleményét olvasva, hogyan cselekedjek. Érted már? Te mennyit fizetsz havonta a netre?
Egyébként a 16000 nem rossz, épp megfelelne az igényeimnek
-

Nézd, ez egy olyan dolog, hogy nekem a nefkommal van szerzödésem, az meg egy helyi szolgáltató, és mert a városé, és onnan van az áramom is, ezért... Szóval semmire sem mész vele
Aztán a nefkomot megvette az M-net, az meg már jobban terjeszkedik, de én így a kettö között vagyok.
http://www.m-net.de/privat/maxi_komplett/maxi_komplett_16000.html

Amúgy meg nekem az volt a lényeg, hogy ne szakítsák meg a netet 24óránként, és az ezeknél egy kis plussz-érmék bedobása mellett lehetséges. Meg fastpath, a játéknak, meg meg. Szóval nekem nagyon sok netes extrám van, amiröl te részben azt sem tudod, hogy mi az Szóval a saját igényeimnek megfelelöen van kialakítva. Mint fent láthatod, a 160kilós net itt már egy 40stöl kapható, szintén telefonflatratettel. De akkor ne akarj magyaro.-ra telefonálni... Legaláb is ne rendszeresen, és ne sokat.

Ofi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 18:23   
amadeus,

nàlunk is csak 2000-es DSL lehetösèg van, de vannak szerencsèsebbek is, ahol a 6000-est hasznàlhatjàk eben az àrban. A MO-i beszèlgetèsekre meg van a Country Select, 1 eurot kell fizetni, ès 2,9 centèrt beszèlhetsz percenkènt.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 17:52   
2007-02-23 16:54, Blanche:
és ha a telefon is benne van, akkor igaz 10 euróval olcsóbb csak a havi díj

Itt is tessék odafigyelni:
Csak a németországi hálózati telefonbeszélgetések vannak benne a díjban.
Se mobil, se magyarországi hívások!

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 17:49   
2007-02-23 16:49, Ofi:
Èn a Call und Surf Comfortot tudom ajànlani, 6000 DSL lehetösèggel, 49 euroèrt havonta.

Vigyázat, a hangsúly a lehetöségen van!
Ez nem jelenti azt, hogy 6000-es sebességet kapsz.
Én ugyanezt a tarifát használom, de egy olyan helyen lakom, ahol a kábel nem enged meg csak maximum 1500-at.
Fizetni pedig 6000-ért fizetek

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 17:41   
2007-02-23 17:36, Lepu:
-

De engem minden érdekel, mert egyrészt kíváncsi vagyok, másrészt szeretem magam eldönteni mások véleményét olvasva, hogyan cselekedjek. Érted már? Te mennyit fizetsz havonta a netre?
Egyébként a 16000 nem rossz, épp megfelelne az igényeimnek

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 17:36   
nekem egy csigalassú 6000es dsl-em van az M-netnél. De én pl. nem telefonálok, csak netezek. Már törtem a fejem az upgraden egy 16000-esre
De ez nem hiszem, hogy a te igényidnek megfelel. Mondom az igényeidtöl függ. Ha azt mondod, hogy rendszeresen akarsz civilizált áron Magyaro.-ra telefonálni, akkor nagyon gyorsan nagyon szük a kör. Ha több külföldi országba is akarsz civilizált áron telefonálni rendszeresen, akkor meg marad a telekom. Szóval ne az érdekljen, hogy ki hol van. Mindenki csinál hibát

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 17:02   
2007-02-23 16:53, Lepu:
-
és a szolgáltatót teljesen a saját igényeid és szokásaid szerint kell megválasztani.
-
Lepu, hiába van igényem és szokásom, ha nem ismerem a német szolgáltatókat. Ezért kérdem a ti véleményeteket. Pl. neked milyen szolgáltatód van és internetösszeköttetésed?

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 16:54   
2007-02-23 16:49, Ofi:
-
Blanche,

Èn a Call und Surf Comfortot tudom ajànlani, 6000 DSL lehetösèggel, 49 euroèrt havonta.

Ez már jobban hangzik, a 6000-es az jóval gyorsabb és ha a telefon is benne van, akkor igaz 10 euróval olcsóbb csak a havi díj, de az internet gyorsabb, nem pedig 1000-es, mint az enyém.

Köszi.

Remélem azért más is leírja a saját véleményét.

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 16:53   
Vigyázz, mert van telekom meg telecom is. Te a telekomnál vagy. A freenet és az arcor ugyanugy elkerülendö, mint a telekom. Ha Magyaro.-ra telefonálsz, akkor vedd figyelmebe, hogy a telekomon kívül a többi társaság általában blokkolja a preselection-t (ez az egy szól a telekom mellett). Szóval tippeket sose kérj ilyen ügyben az interneten, mert a dolog teljesen áttekinthetetlen, és a szolgáltatót teljesen a saját igényeid és szokásaid szerint kell megválasztani.

Ofi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 16:49   
Blanche,

Èn a Call und Surf Comfortot tudom ajànlani, 6000 DSL lehetösèggel, 49 euroèrt havonta. Ebben az àrban benne van a telefon ès az Internet, 24 òràs hasznàlattal. Ez a T-comhoz tartozik, ott lehet èrdeklödni.

Blanche  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-23 16:15   
Ez a topik elhallgatott, s most én szeretnék kérdezni tőletek.
Telecomnál vagyok az Call XXL Freetime kategóriában, mi havi majdnem 30 eurós díjat jelent, hétvégén ingyenes, és hétközben este 6 után is, ugyanitt van internetes előfizetésem, szintén havi 30 körül, ami 1000 DSL-t biztosít. Lassúnak tartom, s váltani szeretnék.
Tudtok-e olcsóbb szolgáltatást, akár a telefon és internet terén is? Gyorsabb internetszolgáltatás is érdekelne, minden ötletet szívesen veszek. A Freenet reklámozza magát havi 25 euróval, van valakinek ebben tapasztalata?

hmaria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-16 14:05   
2004-10-25 12:07, tünde23:
-
Szia tünde23,

mi is ugyanez a dilemma elött alltunk, szivesen kötöttünk volna valamilyen mas (nem telekom) ceggel szerzödest, szuper araik is voltak Nemetorszagon belüli telefonflatrate-ra plussz internetflatrate-ra, de ha megkötöd velük a szerzödest, nem tudod a call-by-call elöhivokat Magyarorszagra hasznalni.... voltak ugyan olyanok is, hogy kivalaszthattal egy "kedvenc" orszagot, amit aztan olcsobban hivhatnal, de semmikeppen sem olyan olcson, mint az elöhivok...
Mi most a Tele2-nal kötöttünk egy eves szerzödest, itt akkor te tovabbra is fizeted az alapdijadat a telecomnak(14,95 euro) es tölük kapsz 24,99-ert egy telefon- es dslflatrate-t, es emellett hasznalhatod tovabbra is az elöhivoszamot Magyarorszagra. Ez egy akcio a honap vegeig, az elsö ev letelte utan hozzajön egy extra dij (9,95 euro) a telefonflatrate-ert... en arra gondoltam, hogy addigra lehet, hogy lesz megint mas cegtöl valami jo kis ajanlat, es majd meglatom, hogy felmondok-e egy ev utan vagy maradok naluk.
Ennel jobb megoldast en sem talaltam... remelem ez segitett!
üdv, maria

monci  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-14 15:51   
sziasztok.
a párommal berlinben lakunk, és ö Alice-tól rendeli a netet. nagyon gyors, csak egy kicsit húzós, mert 50euró havonta. viszont nincs hüségnyilatkozat, 1 hónappal korábban szólsz, és lemondod. nekünk jó, mert egy másik csajjal osztozunk a neten, így feléböl megvan. ráadásul nekünk laptopunk van, így mi tudjuk használni a wirelesst, a csajé pedig a kábel. (plusz van hozzá telefon, amivel német vezetékest korlátlanul lehet hívni!)
más. az msn tényleg nagyon jó. A skype is. mi telefonálni neophonet használunk, amit lehet interneten keresztül is használni, csak regisztrálni kell, meg kell 1 kártya, amit aszem csak magyarországon lehet kapni (de elég róla a kártyaszám, meg a kód, szóval ha valaki megveszi nektek otthon, smsben el tudja küldeni, amit interneten fel tudsz használni), meg kell még 1 headset, egy kicsit bonyolult elsö hallásra, de utána kb 2 centért hívhatsz otthoni vezetékest, és ugyanannyiért német vezetékest. csak nagyon jó net kell hozzá, az állandó le és feltöltés miatt. amúgy nem értek hozzá, de párom, aki nagyon ért kb így magyarázta. www.neophone.hu és ott keressétek a neophonex-et. nekünk bevált, mondjuk minden adott volt hozzá, nem kellett semmit vennünk. ráadásul ha hálózaton belül hívsz, ingyenes. de ahhoz kell 2 net, ebben az esetben viszont jobb a skype:).
remélem mindenkit jól megkevertem:).
ha van kérdésetek, megkérdezem emberemet, ö biztos többet tud segíteni.
sziasztok!
Móni

Krisz11  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-11-01 10:45   
Sziasztok.

En is ajanlom mindenkinek a skype-ot.
Tenyleg ingyenes, jol müködik de a webkamera nagy savszelesseget igenyel.

Krisz

Erazs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-30 18:06   
A Windows Live Messenger 8.0-val (elödje a msn messenger) is tudsz mikrofonnal ingyenesen beszélgetni, vagy webkamerázni, vagy mindkettöt egyszerre, bár úgy elég rossz a minöség.

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 22:55   
A web.de - nek van egy programja, a smartsurfer
http://www1.smartsurfer.web.de/?mc=hp@dienst.smartsurfer@home

Sajna csak modemes netezésnél müködik, ami valoszinüleg lassú lesz a kamerázásra, de skype-hoz OK, tudtok 24 órát csicseregni, mindig az aktuális legolcsóbb szolgáltatóval.
Ha már úgyis kell telefon egy DSL örök hüség nélkül megvan egy havi negyvenesböl. Tudom, hogy nem kis pénz, de sajna ma már szinte lehetetlen lassabban neccelni. Minden oldal úgy tele van tömve, hogy rém lassú minden modemmel.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 22:05   
Kedves Noja,

az Internet szolgáltatóknál általában szerzödést kell kötni, más megoldást nem ismerek. Talán valaki más.

A webkamerás megoldás lehetséges a Skype-on és a Yahoo-Messengeren is. Mindkettön lehet írásban kommunikálni, mikrofonon keresztül (ingyenesen telefonálni a Skypenál) és webcam-et használni.

Innen lehet letölteni :
www.skype.com
http://downloads.yahoo.com/

A Skype-nál a nyelvet is beállíthatod magyarra.

Ennyi, ami hirtelen eszembe jut.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-29 21:57   
noja üzenete:

Sziasztok!

Remélem tud Nekem valaki segíteni. A vőlegényem kiment Németországba dolgozni. Vett egy laptopot, w-lan kártyát, webkamerát, hogy majd interneten tartjuk a kapcsolatot. A legközelebbi internetkávézó 20 km-re van a szállásuktól, ezért ez a megoldás Nekünk sajnos nem jó.
A kérdésem az lenne, hogy van-e valami más megoldás, esetleg olyan internet szolgáltató Németországbna, ahol nem kell hűségnyilatkozatot aláírni, valami feltöltőkártyás rendszer, vagy akármi.
Új felhasználója vagyok az internetnek, ezért ha tudtok olyan oldalakat javasolni, ahol webkamerával is tudunk egymással beszélgetni, azt megköszönném.

Előre is köszi!

Noémi

tünde23  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-25 12:07   
Sziasztok

Lenne egy kérdésem: nem tudjátok, hogy az el´öhívó számokat csak a Telekom kliensei használhatják vagy mások is... Az a gond, hogy mi az internettet is a Telekom tol kapjuk viszont van más olcsobb szolgáltató és váltani szeretnénk viszont nem tudjuk, hogy akkor mi lesz az elöhívó számmal... Van valakinek tapasztalata a Versatellel?
Elöre is köszönöm!
T.

steffkóc  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-25 10:52   

www.billiger-telefonieren.de

itt megnézhetö, hogy melyik elöhivó-számmal lehet a legolcsóbban telefonálni. egyértelmü németországra vonatkozik (belföldi és külföldi hivások)

üdv. steffi

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-22 18:10   
2004-08-27 23:53, Szabo Kerstin:
-
Vigyázat: a tarifák változnak. Ma a 1071-ről, pl. 3,5 cent perc M.o-ra.

Én az alábbi helyen szoktam tájékozódni:
http://www.tariftip.de

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó