2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> FÓRUM
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-02 01:49   
SZoval befejeztem a regi topikok archivumba koltozteteset, valamint az ELET - Tarsadalom temakor topikjainak atnezeset, es a regi helyekre torteno visszahelyezeset. Minden megvan, a Csalad, szabadido, erdekessegek, valamint a Kultura temakor alatt - a jellegnek megfeleloen.

Ugyanakkor regi topikok mind megtalalhatok a MON 2002 - 2005 temakor alatt. Mindegyikbe lehet ott is irni, es amire van igeny, illetve nem maradt hasonlo, azt termeszetesen visszakoltoztetem.

Hunor

MoMa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-30 10:20   
2005-09-17 18:54, Mary:
-
2005-09-17 11:30, hunor:

Üzenet a kedves ismeretlen olvasónak:

-
Kedves Mary,

Szivesen felfedem identitàsomat, ìgy talàn konnyebb,

Masala Monika vagyok ès (bàr pàr nap kèsèssel de ..) megtalàltam a Bemutatkozàs topikot ès màr ìrtam magamrol pàr bemutatkozò szòt...
Nagyon kedvesek vagytok mindannyian, sokan ìrtatok màr koszonto szavakat, ès nagyon jòl esik, hogy èszrevetettek.

Koszonettel:
Masala (Farkas) Mònika

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-18 11:53   
2005-09-17 18:54, Mary:
-

Kedves Mary,

sok kedvezo olvasoi level erkezik, a kesobbiekben alkalmankent fogok kozolni egyet-egyet.

Hunor

PS: mar korabban is gondoltam egy kulon topikra a tema kapcsan, de aztan elfelejtettem.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 18:54   
2005-09-17 11:30, hunor:

Üzenet a kedves ismeretlen olvasónak:

" ez volt az els"o olyan magyarokkal és
magyarsággal foglalkozó lap, intézmény, amely
helyet ad mindenkinek, akit érdekel a magyarság,
akik magyarnak hiszik magukat, aki annak érzik és
akik azok, vagy szereztnének azok maradni, vagy
szeretnék azzá is nevelni a következ"o generáziót...."

Kedves Ismeretlen!

Néhány közvetlen szóban összefoglaltad a MON állásfoglalását, szerepét a világban a szétszórtan élö magyarokat illetöen. A MON valószínüleg egyedülálló, ami az általad említett kritériumokat illeti.

"nagyon sokrét"u és mindenekel"ott
nyitott, tiszta eszmét, hangnemet használó oldal,
olyan írásokkal, amik azonnal megszorították
szívem."

Mindig megragad, ha kívülállóak felismerik, mi is a MON sava-borsa. Valóban ez: tiszta eszme, nyitottság mindenre, tolerancia és személyesség- ha mindannyiunkat illet. Nagyon szép definíciót alkottál, köszönet érte! Remélhetöleg nem maradsz kívülálló, hanem egykettöre stabil tag leszel itt.

"Grazie di esistere... - Köszönöm,
hogy vagytok!"

Mi is köszönjük, hogy a háttérben ilyen olvasók is léteznek. Remélem, te is aktívan részt fogsz venni konstruktív beszélgetésekben.

A (remélhetöleg) közeli viszontlátásra:
Mary

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 11:30   
Egy kedves olvasoi level - reszletek:

Tisztelt Szerkeszt"oség!

Pár nappal ezel"ott találtam meg a MON honlapját,
és az elmúl évekre visszagondolva azt kell
mondjam, hogy SAJNOS csak pár nappal ezel"ott.
Igen érdekesnek és értékesnek láttam, olvastam
sorait... Bár megtaláltam volna már hamarabb...

A lap megtalálása azért is jelent újdonságot, és
kellemes csalódást, mert eddig eléggé elszigetelten
éltem magyarságom. Azt követ"oen, hogy külföldre
kerültem ez volt az els"o olyan magyarokkal és
magyarsággal foglalkozó lap, intézmény, amely
helyet ad mindenkinek, akit érdekel a magyarság,
akik magyarnak hiszik magukat, aki annak érzik és
akik azok, vagy szereztnének azok maradni, vagy
szeretnék azzá is nevelni a következ"o generáziót....
stb. Szóval egy nagyon sokrét"u és mindenekel"ott
nyitott, tiszta eszmét, hangnemet használó oldal,
olyan írásokkal, amik azonnal megszorították
szívem.

Miután elolvastam az els"o cikkeket, amik nagyon
meghatottak, mint a Pompéry Judit és Eötvös Péter
írásai, amik a magyar nyelv több generációs
eredményes meg"orzésér"ol tanúskodnak, azonnal el
is határoztam magam, hogy írok a
szerkeszt"oségnek. Els"osorban azért, hogy
megköszönjem: Grazie di esistere... - Köszönöm,
hogy vagytok!

Írásaival remélem más, több hozzám hasonló,
külföldön, magyarságát magányban megél"o
magyarhoz is mihamarabb eljut.

Én jelenleg Torinóban élek, bár itt munkámon
keresztül több magyart is ismerek, mégis
magyarságom magányos, mert az itteni magyarok,
legalábbis akiket én ismerek nagyon
megosztottak... ... ...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 10:11   
Ugyanakkor a fenti menusor fele lehetosegem lesz szoveget beirni - ezt kihasznalom, naprol napra egy-egy topikot, temat ajanlani.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 09:54   
Egyelore csak egy esemenyrol szamolok be - sok MON-tagnak okozott gondot a multban, hogy regisztralas utan keretlen emailt/ spamet kaptak. Ennek oka az volt, hogy regisztralas soran, vagy utana, a Profil szerkesztese menupontban bejeloltek a Más felhasználók is láthatják az email címem funkciot, es igy viszont nemcsak mas felhasznalok, hanem az interneten jelenlevo cimgyujto programok is megtalaltak, es innentol kezdve mar mentek a kulonbozo reklamok.

Alapesetben mindenki cime titkos volt, a fenti bejelolest mindenki sajat maga valaszthatta, de a tapasztalatok szerint sokan nem ismertek ennek jelentoseget, illetve az ezzel jaro kockazatot.

Most viszont nyilvanos cimre nincsen lehetoseg a profilban, es visszamenoleg is, mindenki email cime titkos lett, vagyis egyedul csak en lathatom.*

Remelem, ez biztonsagi megoldas hasznosnak bizonyul, hiszen eddig majdnem 2500 nyilvanos email cim szerepelt.

Cim megadasara a forumban azonban tovabbra is lehetoseg nyilik, topikokon belul, de javaslom, mindenki igy irja be - pelda: szerkesztoseg_KUKAC_magyaronline_PONT_net
Ezzel becsaphatok a keresoprogramok.

Hunor

*akit viszont a multban is erintett ez, nyilvan nem szabadul meg ezzel rogton, de legalabb uj programok nem talaljak meg a cimet.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-15 17:22   
Folytatom tehat.
A Technika, tudomány, érdekességek temakorbol egy (a legtobb hozzaszolassal rendelkezo) szamitogepes temat a Csalad, ... temakor ala koltoztettem, tobbi szamitogepes topikot pedig az archivba. Ugyanakkor tovabbi temak a Csalad, ..../ valamint a Kultura temakor ala kerultek.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 23:53   
Elkezdtem tehat egyes topikok koltozteteset. Hogy a valtozasok kovethetok legyenek - itt fogom kozolni folyamatosan.

Elso pelda - rekorder a müncheni kapcsolodasu temak.

Koltoztetes elotti helyzet:

Kapcsolatok, segitseg, velemeny temakor alatt:
München

Nemetorszag temakor alatt:
Müncheni magyar tippek
Néptánc Münchenben
Hangulatkarbantartás Münchenben!
Magyar Buli Münchenben
Magyarok Münchenben

Vagyis osszesen hat darab topik ugyanannak. Megmaradt a Magyarok Münchenben atfogo topik Nemetorszag alatt, a tobbi ot pedig a MON 2002 - 2005 alatti taroloba kerult.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 13:41   
Elkeszult az uj MONhoz a szabalyzat, de mar kozlom most:

Üdvözlünk a MagyarOnline.net Fórumán!

Általános tudnivalók a fórum használatáról

A fórumon először regisztrálnod kell, majd az általad választott felhasználónévvel és jelszóval bejelentkezni, csak ezután szólhatsz hozzá, kérdezhetsz, vagy tehetsz közzé valamit.

A regisztrációhoz szükséges egy felhasználói név ( nicknév, becenév ) , egy jelszó és egy érvényes e-mail cím. Ha az általad választott név vagy jelszó már használatban van, vagy más okból nem felel meg a fórum előírásainak, kérünk, hogy válassz másikat.

Adataidat, e-mail címedet a MagyarOnline.net titkosan kezeli és semmilyen célra nem adja ki.

A fórum lehetőséget ad mindenkinek témák felvetésére, új témakörök indítására, gondolatainak szabad közzétételére, kultúrált véleménycserére mindaddig, amíg azzal más felhasználók illetve az üzemeltető jogait nem sérti. Kérlek, olvasd el a szabályzatot, melynek pontjai minden hozzászólóra kötelező érvényűek.

A hozzászólások valóságtartalmáért a MagyarOnline.net nem vállal felelősséget , ezek igazságát és forrását nincs módjában ellenőrizni.

A MagyarOnline.net Fórum szabályzata

Minden felhasználó egy névvel szerepelhet csak, ez alól kivételes és indokolt esetben felmentés kérhető és adható. Az üzemeltető törölheti a felhasználók többes regisztrációit.

Az interneten található írások, képek némelyike szerzői jogvédelem alá esik, ezért kerülendő a bemásolás. Az idézeteknél, beillesztett képeknél ajánlatos feltüntetni a forrást, ahonnan származik. A szerzői jog esetleges megsértéséért a felhasználó tartozik felelősséggel.

A MagyarOnline.net Fórumán tilos:

mindenféle reklámtevékenység, munkavállalási és apróhirdetés, lakáskeresés,

kitelepüléssel kapcsolatos segítségkérés. Erre itt van lehetőseg: UtazásFórum.net

cégek, termékek, szolgáltatások megalapozatlan becsmérlése, minden, ami hitelrontásnak számít.

a személyeskedés minden formája. Bárkit, bármely embercsoport tagját emberi méltóságában, nemzetiségében, vallásában, kulturális, nyelvi, faji, nemi hovatartozásában megsérteni nem szabad .

a fennálló magyar törvényeket sértő tevékenységek reklámozása, ilyen tartalmú információk közzététele, erre való bíztatás, felbújtás. Tilos ilyesmihez segítséget kérni vagy nyújtani, ezekkel foglalkozó képeket, linkeket, hivatkozásokat közzétenni.

a napi politikai témák, a politikai pártok és eszmék népszerűsítése, bármilyen agitáció és gyűlöletkeltés.

obszcén képek, szavak, kifejezések, hivatkozások és linkek öncélú használata.

a fórum tagjainak személyes adataival való mindennemű visszaélés, ezek gyűjtése és engedély nélküli felhasználása

A fenti tilalmak megszegése az adott hozzászólás(ok) törlését, súlyosabb esetben a vétkes felhasználó kizárását eredményezhetik.

Felhívjuk a figyelmedet, hogy a fórum üzemeltetőjének joga van eljárni azokkal szemben, akik a fenti szabályokat megszegik, és joga van bármilyen figyelmeztetés és indoklás nélkül hozzászólást, témát vagy felhasználót a fórumról eltávolítani.

Moderálási alapelvek

A MagyarOnline.net fórumán minden témakör moderált. Ez azt jelenti, hogy a moderátorok figyelemmel kísérik a témakör rovatait, a hozzászólásokat, és ügyelnek a fenti szabályok betartására, szükség esetén beavatkoznak, vagy törölnek. A MagyarOnline.net szerkesztőségéről és a moderátorok munkájáról a Tisztelt Szerkesztőség témakörben olvashatsz.

A moderálás általában a következő lépésekben történik:

Ha egy felhasználó a fórum szabályzatában leírtakat megszegi, figyelmeztetésben részesül. A másodszori szabályszegés után a felhasználó végérvényesen kizárható a fórumról.

A feltételek változtatásának jogát fenntartjuk, a mindenkori érvényes szabályzat ezen az oldalon található.

Hasznos tanácsok kezdő fórumozóknak

Mielőtt új témát indítanál, nézz körül jól, hátha már van olyan.

Témádhoz mindig keresd meg a megfelelő témakört.

Hozzászólásodat olvasd át mielőtt elküldöd.
Kerüld a témához nem illő (off) hozzászólást.

A fórum nem chat, tehát az ilyen jellegü csevegésnek elsősorban a Csevegés rovatban, valamint a chaten helye.

Ha további kérdésed van vagy segítségre szorulsz, írj a szerkesztoseg@magyaronline.net címre

Kellemes fórumozást kíván a MagyarOnline.net üzemeltetője és szerkesztősége!

A szabalyzathoz szamosan kuldtek javaslatokat, osszegezve szerepelnek a MONon harom ev alatt elhangzottak, es akik resztvettek a megszovegezesben, osszeallitasban: Bobe, Elckerlyck, Ferencz Zsuzsanna, Fredi, Mary, Perec, Poe, Pompery Berlin, Rigojanos, Tessenyi Gyorgyi, Ubuge, Zuloaga.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-26 11:39   
2005-06-25 10:52, hunor:
-

Ezt a reszet felhozom :

Velemenyeket, otleteket, kritikakat varok.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-25 10:52   
2005-06-21 10:05, hunor:
-
Beirom ide is Poe uzenetet (eredeti hely: Javaslatok topik):

-

Kedves Poe,

koszonom a javaslatot!

En is egyetertek ezzel, es mar masok is jeleztek - ideje akkor tenni valamit.

A MON eddigi torteneteben a "lejart" (nem ugrik be hirtelen jobb kifejezes ) topikok a MON 2002 - 2005 temakor ala kerultek. Oda mostantol lehet irni, vagyis ha valakit megihlet, hogy aktivan hozzaszoljon egy ott levo topikhoz, es kiderul, hogy van erdeklodes a tema kapcsan - akkor rogton visszaallitom az eredeti helyere.

Atnezem a tobbi helyen levo temakoroket, es atkoltoztetem ama taroloba, ha valamelyikhez nem szoltak hozza honapok (evek ) ota, illetve mr van fedes mas topikkal, vagy stb. (kivetelt azert teszek, mondjuk ha olyan temarol van szo, amibol csak egy topik van, es feltetelezheto az erdeklodes). De vegulis nem szamit, hiszen minden topikhoz lent is lehet irni, igy adott es indokolt esetben rogton visszaallithato.

Ennek nekifogok meg ma, remelem, fogok haladni. Es ha szabadul igy hely, akkor erdemes megfontolnom a Technika temakor topiknak is visszaallitasat eredeti helyere, hiszen a forgalom nem feltetlenul indokolja a kulon temakor - a kulonvalas oka fokent az volt, hogy mar 150 topiknal is tobb volt a Csalad, szabadido, erdekessegek alatt.

Meg ami fontos: a MONon szerzoi jogok miatt kerulni hozzajarulas nelkul cikkek, mashol megjelent irasok bemasolasat - ilyen esetben erdemes csak a linket ismertetni, mondjuk a Honlapok topikban, vagy indokolt esetben (amennyiben egy vitahoz kapcsolodik, szukseges hivatkozasi alapkent, stb.) az adott temahoz kapcsolodo topikban. Ez jelenleg nem vonatkozik a fenykepekre, mert azok ugyebar technikailag nem kerulnek be a MONra, de az uj MONon lesz kozvetlen feltoltes is, ebben az esetben is mar a sajat kepeket tanacsos betenni.

Es meg tipp - ez is tobb jelzes alapjan: a kotetlen, chatelo csevegest (ha nem tartozik egy temahoz sem) erdemes atvinni a Cseveges ala, hiszen inkabb odatartozik, elkulonitett temakor erre. Persze, ez azert sok helyen jol jon, akar egy arocska tobbet is kifejezhet, mint egy ezer soros hozzaszolas, de azert...

Velemenyeket, otleteket, kritikakat varok.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-21 10:05   
Beirom ide is Poe uzenetet (eredeti hely: Javaslatok topik):

Addig is, amíg az új Mon-ra várunk, talán lehetne a régivel is kezdeni valamit. Minden téma alatt ott sorakoznak a rovatok, ezek legfölső rétege él és működik, de van nagyon sok azonos vagy hasonló témájú topik is, és ott vannak a "tiszavirágok", a rövid időre felkapott, majd kiürült témák. Némelyikbe két éve írtak utoljára. Talán nem ártana valamiféle szabályt bevezetni, hogy ha egy topikba 2-3 hónapig nem ír senki, az bekerüljön egy "raktárba", ahonnan szükség és érdeklődés esetén elő lehetne szedni. A megmaradtak áttekinthetőbbé válnának, különösen az újonnan érkezett fórumozóknak, de mindenki könnyebben eligazodna.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-01-05 00:05   
Kedves MON-tagok!

Elkeszultem az utolso valtoztatasokkal, innentol kezdve mar csak a technikai megujulas jon - egyeb koltoztetes, stb. belathato idon belul nem.

Kaptam sok javaslatot emailben, privatban is, melyet ezuton is koszonok - es ennek koszonheto a Technika, tudomány, érdekességek temakor is.

Tehat a kovetkezo valtoztatasokat vegeztem:

- letrejott a Tarsadalom temakor, es akkor egy helyre kerultek a hasonlo temak (peldaul egyhazi vonatkozasu topik korabban volt a Kultura, a Csalad, szabadido, erdekessegek, es a Hogyan maradjunk magyarok alatt is - mostantol ezek egy helyen vannak, nem szetszorva). Ez ugyanigy igaz a tobbi temara is, remelem, jol csoportositottam.

- javaslatoknak koszonhetoen letrejott a Technika, tudomány, érdekességek temakor, alatta talalhato meg az osszes hasonlo tema.

- az Altalanos Beszelgetoforum megszunt, hiszen a topikok benne ugyis fedtek a tobbi temakort - ezek tobbseget a Csalad, szabadido, eletmod ala tettem.

- a MON hasznalati utmutato topikjait a Tisztelt Szerkesztoseg ala tettem, nem lesz ra szukseg az atalakitas utan, mert az uj MON eseten a menusor fogja tartalmazni a leirast.

- a MON 2002 - 2004 archivalo temakort a MagyarOnline.net rovat ala tettem.

Szoval ennyi lenne, mit szoltok hozza? Attekinthetobb, konnyebben olvashatobb lett a forum ezaltal? Gondolom, ezeket a valtoztatasokat par nap alatt mindnyajan megszokjuk.

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-27 16:48   
Sziasztok,

meg eszembejutott ketto, ezuttal tenyleg utolso valtoztatasok - mi a velemenyetek?

1. Letrehoztam egy uj temakort, ime:
Élet - TÁRSADALOM
Élet - TÁRSADALOM! Társadalmi, közéleti, egyházi kérdések politikamentesen!

Ez az ennek megfelelo temaknak, hiszen ezek eddig a Csalad, szabadido, erdekessegek, tarsadalom cimen, vagy a Kultura alatt szerepeltek.

2. Ezen meg gondolkodom en is - erdemes az Altalanos Beszelgetoforumot megtartani kulon, vagy inkabb egyesuljon a Csalad, szabadido, erdekessegek temakorrel? Hiszen nagyjabol megegyezok a temak, nem?

Szoval kerek velemenyeket.

Udv,

Hunor

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-22 16:00   
2004-12-21 22:18, hunor:
-
Egyetertek magaval

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-21 22:18   
Mi a MON?

Szoval a multban par kerdes felvetodott bennem, es szerintem ideje megosztanom.

Szoval a MON egy atfogo forum, melynek egyetlen meghatarozasa: kulfoldi magyarok foruma. FIGYELEM: ez nem utalast jelent anyaorszagban, stb. elo magyarokra, csupan ezzel hangsulyozom ki, hogy nem bizonyos tematikaju forum, tehat nem muveszeti, nem irodalmi, nem politikai, nem X temaju forum, hanem egy atfogo kezdemenyezes, ahol mindennek helye van - civilizalt, szabalyokat nem serto modon!

A forumot ugyebar en moderalom, van egy szabalyzat, es ezenkivul kikerem bizonyos helyzetekben a MON kozosseg velemenyet - ilyen volt pl. a politikamentesseg megszavazasa, mellyel egyetertek termeszetesen tovabbra is, tehat ez adott.

Viszont voltak ezenkivul mas temak is, melyek nem politikaiak voltak, de ennek ellenere megis provokalonak szamitottak, illetve sok mas esetben is nemtetszest valtottak ki - mikor kinel.

A lenyeg: a szabalyzatban nem tiltott temaknak mind helye van a MONon. Nem lehet egyikunk szandeka sem, hogy egy, a valosagtol tavoli vilagot epitsunk fel itt, hogy barmilyen tema szamuzott legyen, mert bizonyos szempontbol kenyelmetlen lehet, illetve mert, onmagaban a tema szemelyesen nem tetszik. Nem vonhatom meg senkitol ilyen alapon a velemenyalkotas, hozzaszolas jogat sem, es igy nem moderalhatok nyugodt lelkiismerettel sem.

Sajnos ez utobbit talan elkovettem parszor, igy ezert kialakulhatott, hogy van, aki barmihez nem mer hozzaszolni, fel a tema razossagatol. Ha ez igy van - elnezeset kerem az esetleges erintett MON-tagoktol, es sajnalom, ha barki is erezheti ugy, hogy vannak olyan nem tiltott temak, melyekhez megis nem szerencses hozzaszolnia.

Ami fontos - nem a temak megszurese, megbelyegzese, kerulese, hanem, hogy mindenrol barati hangulatban vitazzunk. Hogy legyen olyan vitak, ahol ervek/ ellenervek tovabbi gondolkodasra, beszelgetesre osztonoznek, hogy akar minnel tobb dolgot vesezzunk ki alaposan. Itt ismetlen, csak egyetlen fontos dolog lehet: a barati hangulat megorzese, a szemelyes vita elkerulese, es akkor minden rendben van.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-08 12:39   
FORUM - nepszavazas kapcsan.

Nagyon sok jelzest kaptam, es ezert is irok kulon: mostantol a nepszavazassal, annak vegeredmennyevel kapcsolatos barmilyen utalas CSAK a Trianon topikban lehetseges (tehat nem lehetseges a Szeressuk egymast..., a Szekelyfold, az Esti mese topikokban, Svedorszag alatt, es igy tovabb). Erdemes figyelembe venni, hogy van aki ezt szeretne olvasni, es vannak, akik nem szeretnenek ezzel szinte barmelyik rovat alatt talalkozni!
Ma atkoltoztettem a Szekelyfold topik tartalmat, a tobbit nem, de ezutan barmilyen ezzel kapcsolatos utalas barmelyik topikokbol a Trianon ala kerul.
Erre persze nem vonatkozik a magyarorszagi belpolitikai resz, mashonnan bemasolt cikkek, irasok, felhivasok, stb. azokat tovabbra is torlom (ebbe beleertve partok, kormany, stb. hozzaallasat firtato, stb. hozzaszolasok).

Udv,

Hunor

PS: bar remelem, ez is lassan lecseng, enyhulnek az erzelmek majd.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-07 20:23   
A MON NYEREMENYEK - 2004 kapcsan: ma kellett volna sorsolnom, de ezt elhalasztom, legfeljebb egy hettel. Ennek oka: ma, mielott nekifogtam volna, erdeklodtem, mikeppen lenne legjobb lebonyolitani a sorsolast (hagyomanyos modon cetlikkel, vagy ...?). Es akkor jott otlet, javaslat, hogy a sorsolast erdemes lenne rogziteni, pl. foton, stb. Az otlet jo volt, mar fejlodott is, de mivel ehhez eszkozoket kell szereznem, szakertot, es meg egy szemelyes resztvevot is - szoval emiatt kesik.

Kerem minden erdekelt megerteset!

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-06 09:43   
2004-10-05 22:13, Perec:
-

Kedves Perec,

koszonom a javaslatot, kisse modositva, de hasznaltam: beleirtam a szabalyzatba:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=121&forum=62
Ez lathato mindenki szamara, hiszen a forum tetejen van, es ugyanakkor minden regisztralo szamara kikuldott automatikus e-mail (amiben a felhasznalo nev/ jelszo megy) is tartalmazza a linket.

Udv,

Hunor

perec  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 22:13   
2004-10-05 19:39, hunor:
-
Szia Hunor!
Nem tudom, a biztonság kedvéért talán jó lenne hozzátenni, hogy "Kötetlen csevegés bármiről, kultúráltan." Arra az esetre, ha valaki erre téved, és azt hiszi, a kötetlenségbe tényleg bármi belefér?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-05 19:39   
Udv Mindenkinek!

A Cseveges temakor alatti leirasba belevettem par topikot - a forgalmasabbatak. Igy nez ki most: "Kötetlen csevegés bármiről. Csak itt! - Csiki Médiaművek! - Champagne jakuzzi - A pofám leszakad! - Elckerlyck Toszkánai Kifőzdéje - Ki gyön csattogni? - Itt vagyok! - Lajcsi Leveles-Ládája - Maya's caffee - MONbuli... "

Ha van mas javaslat, orommel varom.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-11 19:25   
Talalos kerdes: vajon mikor lesz meg a haromezredik MON tag (rendesre gondolok, nem mint a napokban ), es honnan? Lehet talalgatni.

Hunor

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 19:40   
2004-08-30 18:21, kaytee:
-
többé senki ne aggódjon, hogy "idegen" marad közöttünk.
-
Kedves Kaytee!
Koszonom kedves szavaidat ! Most mar nem ketelkedem benne , hogy befogadtatok . Ahogy gondoltam hogy tortenni fog , sikerult meggyoznotok , hogy befogadtatok a "korbe".
Udv: fellegvar

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 18:21   
2004-08-29 02:47, fellegvar:

Hidd el, itt mindenkit, aki nem ellenségként érkezik, mert sajnos volt ilyenre is példa, sok-sok szeretettel fogadunk!
Téged is!!!!
Mindig öröm, ha valaki bekukkant a fórumra, és maradni akar.
Az a szó, hogy "BEFOGADÁS", biztos vagyok benne, fel sem merül egyetlen MON tagban!
Ne legyenek kisebbségi érzéseid, nincs miért!
De irásodból okulva arra gondoltam, talán kéne alakitanunk egy "Hivatalos Üdvözlő Bizottságot", amely a MON egésze nevében, ezzel az aláirással köszöntené az újonnan érkezőket, hogy többé senki ne aggódjon, hogy "idegen" marad közöttünk.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 01:18   
2004-08-30 00:10, andi_usa:
-
Hunor még mindig tologatja néha az üzeneteimet.

De valahogy elmegy a spontán hangulat az irásban, ha az ember fél, jo helyre irt-e most vagy sem, legalább is nekem ez a kifogásom.

-

Hm, ez igaz! Megertem, hogy neha faraszto lehet figyelni, de megeri - mert igy lehet csak az attekinthetoseget megorizni, hiszen mar majdnem 80 ezer uzenet olvashato a forumban a tobb szaz temaban. Masreszrol pedig egy-egy tema gazdaja jogosan keri eziranyu segitsegemet is - hiszen nyilvan azert inditott egy meghatarozott temat, hogy abban arrol legyen szo, amire szanta. Erre kituno pelda jelenleg a Pici altal inditott Magyarorszag tema, ami mar teljesen elkanyarodott, meghozza olyan iranyba, amirol mar van kulon topik a Csalad, szabadido, erdekessegek alatt (magyarorszagi latnivalok, eletkepek helyett mas van). Persze, elfogadott, hogy egy-egy tema kapcsan eszunkbe jut mas, ami nem szorosan a tema, de azert meg kapcsolodik... de ha mar nagyon elter, erdemes megkeresni az annak megfelelo topikot, es egy hivatkozassal (betenni a linket, hogy honnan folytatjuk) ott folytatni. Teljesen kotetlen csevegesre pedig ott a Cseveges rovat, a Kis kerti padon peldaul biztosan nem szamit semmi sem offolasnak.

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 00:10   
2004-08-29 22:45, sadia:
-
Kedves Sadia,

megnyugtatlak, több mint 2 éve vagyok MON tag és Hunor még mindig tologatja néha az üzeneteimet.

De valahogy elmegy a spontán hangulat az irásban, ha az ember fél, jo helyre irt-e most vagy sem, legalább is nekem ez a kifogásom.

Neked is kellemes MON-ozást.

Szeretettel, Andrea

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 00:08   
2004-08-29 22:45, sadia:
-
nagyon jó társaság, és jól érzem itt magam Jó témák, klassz emberek
-
Kedves Sadia !
En is jol erzem itt magam . Lassan minden kialakul , mar nem is erzem magam annyira kirekesztve mint tegnap .
Udv : fellegvar

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-30 00:02   
2004-08-29 22:42, andi_usa:
-
they all care.
-
Kedves Andrea !
Egyet biztosan tudok most mar : Te egyike vagy azoknak es koszonom megegyszer !
Es igazan jol esett veled beszelgetni . Remelem maskor is fogunk.
Szeretettel,
Katica

sadia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-29 22:45   
Szia Fellegvar!
Ne csüggedj! Én is új vagyok. Időnként csetlek-botlok , nem jó topikba írok /ugye Hunor?/, de úgy gondolom, ez egy nagyon jó társaság, és jól érzem itt magam Jó témák, klassz emberek, csupa jó lehetőség! Mi kell még? Jó sok idő, hogy sok topikba be tudj kukkantani. Szeretettel üdvözöl Sadia

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó