2020. július 15. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Hol tanuljunk 'londonul'?
Új topik indítása   Üzenet küldése
 avnire  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-03-04 17:12   
ESOL kurzusokat itt:

http://www.londoncolleges.com
http://www.learndirect.co.uk

vevika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-01 20:12   
vevika@freemail.hu

Varom a leveled!

ms vevika

subazeg  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-30 15:39   
2004-10-28 09:25, vevika:
-
azt hiszem nem lesz meg a gep, amit igertek, ugyhogy csuszik vagy elmarad a project . meg ugy nez ki, hogy koltozok eszakra egy-ket heten belul. a francba - inkabb hazafele huznek mar!

bocsi, de eltunt a cimed - mar irtam volna egyebkent oda is.

vevika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-28 09:25   
2004-10-22 00:10 subazeg:

Irj az e-mail cimemere, talan tudok segiteni. Egyebkent a masik forumon fenn van egy ugynokseg cime, akik ezekkel foglalkoznak, magyarok es infoim szerint elegge megbizhatoak. Lehet tudni, hogy milyen otletetek van?

ms vevika

subazeg  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-22 00:10   
2004-10-21 22:53, vevika:
-

hogy mit csinalok majd otthon, azt meg magamnak is csak halkan mondogatom mert eddig csak batoritas es igergetes a reszem. kell kapnom hamarosan 1 levelet, talan akkor mar tobbet fogok tudni.

en is figyelek neha: allitolag a hcc is akar vmi fuzetet megjelentetni. a reszletekre en is kivancsi vagyok! ismered banknal a kocsmat, ahol a magyar szurkeallomany gyulekezik szerdankent? nem todod hol van pontosan es, hogy mi a neve?

no, es jobb csendben eldegelni vagy vagysz a regi fajta pezsgesre ujra? tervek? te, nem ertesz veletlenul vallalkozassal kapcsolatos dolgokhoz? egy cimbivel meg szeretnenk alapozni az 5LETET! van hozza jo sok szandek meg egy csipetnyi belevalo. mar csak ossz kene kutyulni, formabaonteni es kisutni. irhatsz ide is: subazeg@yahoo.com

vevika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-21 22:53   
igen, teljesen kileptem! persze, van helyettem mas...eleg volt 1.5 ev mindenbol. azota csendesen tanitgatok, es azota csak a hatterbol figyelem az esemenyeket...

hogy-hogy haza mesz? mit fogsz csinalni otthon?

udv. ms vevika

subazeg  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-13 18:11   
2004-10-08 22:31, vevika:
kileptel? ugy erted a teljes korbol? lett helyette vmi mas? en nagyon keszulok mar haza, remelem legkesobb februarban sikerul is! aztan, ha nem jonnek ossze a dolgok, akkor meg jovok vissza ujra.

vevika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-08 22:31   
hello
kileptem a dologbol, de azert a hatterbol figyelem az esemenyeket. te mit csinalsz?
ms vevika

kiralysag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-14 14:36   
2004-09-06 20:19, vevika:
-
aaaa! latom szeptemberre kijott egy uj szam!

subazeg  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-13 00:39   
2004-09-06 20:19, vevika:
-
szia itt, ha ennyi ido utan egyaltalan visszalesel meg! en csak idejottem latni, de gyozzenek masok!

hihetetlen pucccer kerdes: mi lesz a magazin sorsa? biztos, hogy fel kell rugni az egeszet? erre a misi tudna felelni? szerintem epkezlab 5letnek indult!

vevika  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-06 20:19   
Szia Subazeg!
Te is itt? Mar regen hallottam Feloled! Mi ujsag?
Udv.

ms vevika

Tünde1  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-29 23:40   
Subazeg

Tudnál nekem ötletet adni,hol lehet Angliába nyelvet tanulni?
Januárba készülök kimenni,de sajnos nemtudok angolul,és az itthoni közvetítőkben egyáltalán nem bízom.

subazeg  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-27 00:59   
--international house - green park stationtol 1 megallo busszal, majd setalj vissza az elso zebraig, kelj at es mar ott is vagy!
au-paireknek ingyenes, eu-s tagoknak 20font/4het

--st. giles college - ingye! shepherds hill, bal oldalt kb 5-10 percre highgate stationtol.

-- eu-s allampolgarok ingye latogathatnak egy rakas esol tanfolyamot. pl city&islington college, blackstock road, islington, nem messze finsbury parkrtol.

-- interneten: pl. http://www.roseofyork.co.uk/learning.html

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó