2022. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Chicagoi magyarok, magyar helyek
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
 Nagyapa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 13:57   
2004-12-06 06:27, B:
-

Szia B....én se vagyok errefelé sűrűn...örülök, hogy kezdenek dolgaid összejönni, nekem nagy élmény volt mkor először megkaptam a munkaengedélyt de ez egyben veszélyt is rejtegetett magában...(azóta is dolgozom:)))
...a napokban jártam a West Side-on, számomra egy tök idegen terep...életem nagyrészét a North Side-on töltöttem...mondtam is Mrs.Nagyapának, hogy nehezemre esne ott laknyi...a belvárosban nem jársz..? nagyon impozáns az új Millenium Park,,,érdemes megnézni, különösen este mikor már van kivilágitás...

B  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-07 02:26   
Szia rigojanos,

Koszono egeszsegileg jol,lelkileg,meg holigy,hol ugy.Honvagyam van nagyon sokszor.Jon a karacsony,eloszor kivanom,barcsak ne jonne.Nem tudok haza utazni,nincs meg kiutazasi papirom,majd lessan az is csak meg jon.Szoval ez nehez.Ma kaptam meg levelben vegre a social security szamom,megvan munka vallalasim is.Kellene munkat talalonom.szeretnek a belvarosban,vagy kornyeken,kezdetnek lennek en hostess etteremben,vagy barban,vagy eledo valami jo kis boltban.Altalaban kedves es mosolygosnaka mondanak. Valahogy igy.
Csak azt sem tudom ,hogy kezdjek ennek neki,jo lenne valami biztonsagos helyre kerulni,ahol peldaula fonok,nem kezd el molesztalni.....Meg kacsintgatni.Szoval gondbean vagyok.Huzos nyaram volt.Veled mi van?Meselj valamit.Jot!!!!!!!!!!!!!!

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-06 14:07   
2004-12-06 06:27, B:
-
Szia B,

Tenyleg regen jartal erre. Hogy vagy?

B  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-06 06:27   
Sziasztok,jo reg jelentkeztem erre fele,de annyira suru,nehez,es leirhatatlenan idoszakon vagyok tul,hogy csak na......
Most van vegre ujra lelki erom irni.gondoltam felkeresem a topikot.en meg mindig Chicagoban.azert orulok,ha ez a topik fellendulne.Most mar belerazodtam a varosba,siman kozlekedek.Nem felek az utcan,oLyan vagesz vagyok hogy akar meg a west side=on is setalnek,ha kellene.De szerencsere nem kell.Irjatok,Es nagyapa,merre vagy?Voltal otthon augusztus vegen Magyarorszagon??????

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-09 13:42   
Kedves Nagyapa, B!

Felhoztam Nektek, es mas chicagoi magyarok reszere ezt a topikot! Jo hasznalatot!

Ha fellendul, akkor nyilvan egyre tobben jelentkeznek majd.

Udv,

Hunor

janoskish  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-23 23:53   
Koszi!

ildeko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-23 21:57   
A Paprikas etterem a kovetkezo webpagen talalhato: www.paprikashrestaurant.com

A BENDE pedig: www.bende.com

Jo Etvagyat!!

janoskish  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-23 16:21   
2003-03-22 20:54, ildeko:

Sziasztok!
Mi egy kisse messze vagyunk, Iowaban, igy csak nagy ritkan ugrunk fel Chicagoba.
Merre van a Paprikas etterem?

ildeko  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-03-22 20:54   
Hello mindenki!
Mi Naperville-ben elunk es dolgozunk. Volt e mar valaki a Paprikas etteremben Chicago-ban?

dudus45  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-09-30 18:36   
Sziasztok. En a UIC ba jarok suliba 2.eve. Es eppen magyarokkal probalom felvenni a kapcsolatot, csinalni valamit egyutt. Hianyzik a jo kis magyarorszag, meg a magyar emberek!

jnadas  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-04 02:47   
2002-06-08 17:44, chicago:
-
Sziasztok,

Ide varnam minden Chicagoi magyar jelentkezeset. Biztosan vagyunk par ezren. Irjatok.

-
Ha nem tobben!

Szilasz  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-09 04:51   
Szia Chicago!

A város északnyugati felében lakom. Te hol?

László

chicago  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-06-08 17:44   
Sziasztok,

Ide varnam minden Chicagoi magyar jelentkezeset. Biztosan vagyunk par ezren. Irjatok.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó