2022. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Magyarok Raleigh, NC-ben
Új topik indítása   Üzenet küldése
 roses919  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-18 18:37   
2005-05-23 09:50, fpardi:
-

Szia, irjal, hogy merre vagytok.

Rozsi

ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-23 18:16   
Sziasztok, szerintem is nagyon szep hely a RTP. 1995-1996 ban dolgoztam ott es imadtam - nagyon tetszett. A fiam miatt kellett visszajonnunk Washington DC-be mert Csanad nem erezte jol magat az iskolaban. Itt jobban betalalt az itteni kornyezetbe mert tobb lehetoseg volt kulfoldiekkel baratkozni. Nekem NC sokkal jobban tetszett ... Tiz evvel ezelott fantasztikusan pezsgo volt a gazdasagi helyzet. Utana hallottam hogy 2000 korul nagyon megszenvedtek a recessziot. Milyen a gazdasagi helyzet most?

fpardi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-23 09:50   
Hello, mi is itt vagyunk az RTP kornyeken. Remelem nem maradtunk egyedul....

fpardi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-23 09:35   
Ez valóban igy van. Szép hely Észak Carolina

nchungarians  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-22 16:13   
2004-10-04 20:48, cta:
-

Szep helyre jottok. Ez a resz amerika PHD koncentratuma a "Research Triangle" a neve.
Tobb jonevu egyetem van. Tengerpart 3 a hegyek szinten annyi, Washinton 4.5 ora. Ha megjottok itt jelentkezzetek http://www.nchungarians.org szerkesztoseg alatt.
Szeretettel varunk.
E.

cta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-04 20:48   
Sziasztok!

November végén utazunk Raleigh, NC-be a feleségemmel, az NCSU-n fogok dolgozni. Várhatóan 2-3 évig fogunk kint maradni. Szeretnénk megismerni elsősorban olyan magyarokat, akik a Raleigh-Durham-Chapel Hill Research Triangle-ben élnek, és akiktől kérdezhetnénk a kinti viszonyokat illetően. Természetesen a messzebb élők tanácsait is szivesen fogadjuk.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó