2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> MON TALÁLKOZÓ bejelentése, szervezés
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 következő lap )
 hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 19:36   
Köszi, Boots, majd szólok, ha arra járok !

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 19:06   
Hajnalkaszl, ha erre jarsz, szolj, ujra osszehivjuk a MON csaladot.

hajnalkaszl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 17:24   
Csak ilyen kevesen voltatok a Bp-i MON találkozón? Sajnos messze vagyok, de szívesen elmentem volna! S imádom Budapestet!

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 14:56   
2006-02-12 13:01, Ferencz Zsuzsanna:

Szépek vagytok. Kedves Boots, azt az említett lovat miért nem fotóztad le?

Amint megvolt a hely, es lefotoztam a tablat, mar be is invitaltak az etterembe. Kifele jovet meg meg annyi mondanivalonk maradt, es hogy ki merre szeled szet... nem is jutott eszembe a loszerszam.

B

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 14:36   
Kedves Barna, azt írod:
"
Van róla kép a gépembe, szívesen elküldöm".
Várom, magánüzenetben megkapod a címem... Ja, mellékelj kérlek egy üveg Unicumot is...

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 14:27   
2006-02-12 14:15, bovi:
-

Természetesen, de Boots írja is az előzőekben.
Egyébként nálam 15% MON kedvezmény van érvényben!
Üdv. Barna

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 14:25   
-

Kedves Zsu!
Van róla kép a gépembe, szívesen elküldöm.
Üdv Barna.

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 14:25   
-

Kedves Zsu!
Van róla kép a gépembe, szívesen elküldöm.
Üdv Barna.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 14:15   
Boots!
Köszi a beszámolót és a képet!
Remélem a jó reklámra kaptatok egy kis árengedményt

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 13:01   
Szépek vagytok. Kedves Boots, azt az említett lovat miért nem fotóztad le?

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 09:40   
Igertem a fotokat. A tabla:

MON Fogadas

Resztvevok:

Resztvevok

MoMa novere Brigitta, MoMa, Boots, Barna, Novikati

Es meg egy foto amit a varban fotoztam: Moon

MOON toronnyal

boots

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-12 01:34   
2006-02-11 08:19, boots:
-
Amig a fotokat elohivjuk, csak annyit a tegnapi MON fogadasrol, hogy kis tomegunk...

-

Boots neveket nem emlitesz?
Mégis megszámláltad, hogy kik voltak ott a fris hideg levegöjü meleg MON-baráti találkozon?
Kérünk bövebb infot.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-11 08:19   
Amig a fotokat elohivjuk, csak annyit a tegnapi MON fogadasrol, hogy kis tomegunk nagy szelet kavart, es mire eljottunk onnan, telthaz lett az etteremben.

Az etelek finomak voltak, a beszelgetes csaladias.

Ugy kezdodott, hogy kerestem a varban, kerestem az ettermet, es ott, ahol a leginkabb nem kerestem, a Matyas templommal szembeni utcaban, Hadik Andras lovasszobranal, ahol a muegyetemistak fenyesitik a zarovizsga elott a lo szerszamjat, igy kivanva maguknak szerencset, sot a kulfoldi turistak is megcsodaljak az amugy patinas szobor fenyesre simogatott loszerszamjat, kivanva maguknak ferfiui erot vagy boseges gyermekaldast, szoval a szobor szomszedsagaban megtalaltam az ettermet.

Pontosabban beleboltottam egy tablaba, hogy MON fogadas. Annyira meglepodtem a tablan, hogy lefotoztam, mire kijott egy ur az etterembol kinyitni az ajtot. Elsonek erkeztem.

A vendegek lassan megerkeztek, dugo es hideg szel nehezitette az oda jutast.

Vacsoraztunk, beszelgettunk, ahogy az egy talalkozon lenni szokott, kozben be-beneztek, majd ott is maradtak ujabb latogatok, a pincereknek annyi munkat adva a holtszezonban, hogy a kozos fotora varnunk kellett. Meg kell allapitanom, hogy a MON talalkozonak, vagy fogadasnak, vagy vacsoranak kereskedelmi vonzereje van.

Roviden ennyi az osszefoglalo, koszonom Poe tavoli jokivansagait es a delfin josdaban bemutatott csizma kiallitast, Barnanak a MON kedvezmenyt, es minden resztvevonek a reszvetelt. Talalkozunk a kovetkezo MON bulin!

boots

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-11 07:48   
Lányok-fiúk, már alig várom, hogy olvassak róla...

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 23:34   
Koszonom mindenkinek a visszajelzest, aki biztosra igerte, es aki meg gondolkodik, hogy eljojjon-e. Ismerosok kozben megerositettek, hogy nagyon kellemes hely, es remeljuk nem fogunk csalodni benne. A cim alant. Es kedvcsinalonak egy hivatalos meghivo:

Talalkozzunk ott!
Boots

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 19:39   
2006-02-08 18:05, boots:
-
Boots!
Hadik Étterem Budapest, I.kerület, Szentháromság utca 9-11.
(Szentháromság utca Úri utca sarka.
Telefon: 36 1 225-8668.
Azért nem találtad mert 2005.juni.11.-én nyitott.
Asztal foglalva 2006.febr.10.17.30-tól.
Árak: 750.-Ft - 3.500.-Ft ig, de van -15%
kedvezmény.
Üdv Barna

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-08 18:05   
Probaltam utananezni a Hadik etteremnek, de csak Dunakeszi cimet talaltam. Barna, tudsz rola mondani valamit? Merre talalhato (a var nagy), es milyenek az arak?

Mindenesetre maradjon talalkozohelynek a var, Matyas templom kornyeke, az erdeklodoknek maganban elkuldom a telefonszamom. Ha az etterem megsem letezik , elsetalhatunk az egyik kozeli hangulatos kocsmahoz, ahol vacsorazni is lehet.

Udvozlettel
Boots

A talalkozot eso es ho eseten is megtartjuk!

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-07 20:36   
Sziasztok MONtarsak!

Barna otlete mindenkinek tetszett, legalabbis nem volt ellenvelemeny, igy hat bejelentem a talalkozo helyszinet (na ez szep finn szokas, igy szuletik a konszenzus):

MON talalkozo Budapesten, a varban talalhato Hadik etteremben Feb. 10-en penteken 18.00 orakor.

Barna, kerlek biztosits a szamunkra egy meretezheto asztalt. Jelenleg 5 biztos jelentkezorol tudok, de a tarsasag nagyon gyorsan 8-10 fore bovulhet.

A bulinak akar temaja is lehet, legyen MONdjuk a Valentin nap (finneknel a baratok napja).

Elore is jo szorakozast magunknak!

Boots

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-07 19:08   
Kompromitalo fenykepek keszuljenek am

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-06 17:00   
2006-02-04 22:13, boots:
-

Kedves Boots!
Mivel és abszolut uj vagyok it a MON-on ezért csak annyit tudok mondani, hogy és biztos ott leszek, (vagy itt vagyok ) esetleg megpróbálok egy két barátot elhívni. szia Barna

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-04 23:56   
Ma este kellemes hangulatú találkozó volt Maastrichtban is, az első ebben az évben. MONosnak nem MONdhatom, mert csak négyen vagyunk tagok, abból 3 olvasó , de nagyon jót beszélgettünk.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-04 22:13   
Koszonom, Barna, de azt is szeretnem tudni, ha ott talalkoznank, lenne-e erdeklodo? Gondolom a var mindenki szamara ismeros, kozponti hely. Tessek feliratkozni ide, ha eljonnetek. Udv, B

barna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-04 21:03   
SZIASZTOK!

A találkozóról! Van egy étterem a várban, Budán, a neve Hadik. A Mátyás templom mellett, van egy szép kis borpincéje, érdekelt vagyok benne, úgyhogy ha jó a hely (30 személy fér el a borozóban), jelezzétek. Nem kell terembért fizetni, csak valamit fogyasztani.
Elérhető vagyok a blenessy.b@freemail.hu cimen.
Üdv.

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-03 16:16   
Sziasztok

Itt az ideje egy budapesti szemelyes talalkozonak. Az idopont jovo het pentek, 18 ora. Hogy hol? Budapesten, oteleteket varok hogy hol talalkozzunk.

Eddig 3 biztos resztvevorol tudok, es a forumozok kozul mindenkit tisztelettel hivok. A visszajelzesek alapjan fogok asztalt vagy termet berelni valamelyik etteremben. Vagy bowling palyan. Vagy a mujegen. Szamitok feltetlen a Budapest kornyeki (pl Kecskemeti) baratok reszvetelere is.

Kalandra, talalkozora fel. Lesz egy vendegunk Olaszorszagbol is.

Boots

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-28 22:25   
2005-09-27 22:09, Viktoria:
-

Kedves Viktoria,

gratulalok, es szurkolok!
Ideje volt, hogy Becs is felkeruljon a MON-talalkozasok kepzeletbeli terkepere... ami viszont nem is lenne rossz otlet, hogy valaki elkeszitene ezt a terkepet, es utana betennenk a forumba.

Hunor

Viktoria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-27 22:09   
Sziasztok,
no csak gondoltam megosztom veletek is, hogy az Ausztria rovat alatt nagyban MON találkozót szervezgetünk Bécsben, október 1. (szombat) 17:00 órától Centimeter II. (Stiftgasse 4., 1070 Wien).

Akik eddig jönnek: timea26, Viktória, mezdi?, Osztrak, komoly ...

Lehet csatlakozni akárhonnan is!

üdViktória

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-05 22:11   
na , csakhogy beindult a társulat, ha ti oda fölmentek északi unokatestvéreinkhez, hát legyen, én itthon gubbasztok nélkületek, mert.....
De azért előbb vagy utóbb, úgyis jöttök az én utcámba!!!!!!!!!!!!!!Van ott egy nagyon jó Mongolian-nak nevezett vendéglő és legalább 3 hónappal korábban le kell foglalni a helyeket és arról nem bezélve, hogy mindent te válogatsz össze, megsütteteted, miközben kortyolgatod a bólét és még azt mondod a kis kuktának, csapjon rá még egynéhány fürj tojást arra a sültre. És annyit eszel, amennyi jólesik. Mindez hangulatos környezetben, nyárosn és ősszel néhány hatalmas, zöldellő vadgesztenyefa árnyában, vagy ha tél van és leesett a hó, akkor kipislákolhatsz az átriumos kertre. Hatalmas asztalok vannak, de ha kevés lenne, segítenek rajta. Igaz nem jurta, hogy mindenik oldala mozdítható lenne, de sok jó ember..... Szóval? Én azért várlak benneteket errefelé is... hm? mindenkinek szívélyes üdvözletem! :-0

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-05 14:39   
Szervezhetnenk egy mini-MON talalkozot, sorozest vacsorazast, beszelgetest Finnorszagban. Szept 17-22 kozott Helsinkiben leszek. Valaki eljonne, aki a kozelben el?

Boots

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-04 17:14   
Valika Hajra !!!!!

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-04 17:00   
2005-09-04 15:43, Valeria:
Köszi Valeria a pontositàst! Eddig is tudtam, hogy remek kondicioban vagytok, de azt nem, hogy szinkronuszàsban ilyen kivàloak!

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó