2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> MON TALÁLKOZÓ bejelentése, szervezés
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-04 16:38   
2005-09-01 11:18, hunor:
-
Tegye fel a kezet, aki resztvenne egy atfogo, igazi, tobbnapos MON-Talalkozon.

Hunor
-

boots

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-04 15:43   
Nem Gyorgyi, en vagyok Bobevel edzes kozben. Ket 70-en feluli fiatalos holgy mint szinkronizalt uszok.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-04 11:45   
2005-09-04 10:26, amadeus:
-
Szerintem böbe és eddig ismeretlen ikertestvére edzés közben...

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-04 10:26   
bobe,

melyik vagy te, es melyik a lanyod?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-03 16:23   
Hunor, en mar nem ugrok be Neked, tavaly is ugy volt, hogy lesz egy MON talalkozo Magyarorszagon, de nem lett belole semmi. Ha mar biztos a dolog, szolj es akkor jelentem, hogy tudok e menni, vagy sem.

ila  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-03 16:17   
Hol es mikor? Nagyon szivesen resztvennek, csak jo elöre tudnom kellene az idöpontot. üdv. ila

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-01 12:47   
2005-09-01 12:16, hunor:

-
Itt közeledik a tel nemsokara es en mar keszulödöm. Talan lehetne ilyen program is?

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-01 12:16   
2005-09-01 11:48, bobe:
-

Minek a silec?
Valami furdoruhas kep nem volt?

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-01 11:48   
Keszülök

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-01 11:24   

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-01 11:18   
Tegye fel a kezet, aki resztvenne egy atfogo, igazi, tobbnapos MON-Talalkozon.

Hunor

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-30 13:09   
sziasztok, mi ez a csönd????????????????? Nem jöttök a nagyfaluba Bp-re??? Még lesz egy-két szép meleg nyárias napunk, jó lenne kihasználni! Mit szóltok hozzá

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-12 22:58   
Sziasztok Mindenkinek. Rég találkoztam már veletek - az tavaly a Szt. Jupátban volt és nagyon kellemes estét töltöttem az ottaniakkal. Jól esne a találkozóra hívó sürgető szó, ha van-lesz valami szóljatok! És nekem a szombat az egyetlen felhőtlen napom, amikor nem kell az órámat néznem. A többi hétköznapokon este 10 után azért ráérek Üdv. Valamennyi MON-osnak Tünde
A mostani hétvégén 13-14. jó idő lesz!

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-07 23:04   
Hetfoi talalkozo rossz ido miatt lefujva.

Boots

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-06 23:36   
Remelem erre sem kell sokat varni. Eddig egy ilyen talalkozon sem voltam.

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-03 18:44   
Szia boots,

Ezen a talalkozon nem leszek, de mar nagyon varom hogy "MON tulaj" szervezzen egy igazi hatalmas MON talalkozot Budapesten!!!!
szia, adi67

boots  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-02 21:41   
Sziasztok, talalkozni vagyo MON tagok!

Augusztus 8 delutan megfelel valakinek? Budapest, Raday utca, kinezunk egy kavezot vagy ettermet ahova beulhetnenk. Ha minden igaz, szlovakiabol erkezik 3 MON chat latogato, meg en, egyelore. Barkit szivesen latunk. Ha a mostani talalkara nem tudsz eljonni de hasonlo esemenyen szivesen reszt vennel, nyugodtan irj valaszt. Lehetne ebbol akar rendszeres talalkozo (hetente vagy havonta).

Tudom, kulfoldon es videken elo tarsaink kimaradnak a heti/havi talalkozokbol, de ha valaki epp itthon jar, akkor lesz egy hely ahova beugorhatna. Addig is, amig egy nagyobb, hivatalosabb talalkozot megszervez a MON tulaj. Erre is van mar szandek.

Udv
boots

SoosAdamJanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-26 14:54   
2004-11-24 14:01, Koborlo:
-
Ott leszek en is, de csak 19:30-ra tudok menni. Elotte egy másik baráti talalkozom is van. See you there!

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-25 09:16   
2004-11-24 14:01, Koborlo:
-
Szervusztok, ott leszek, a Jupátban nem csalódtok. Egy kicsit késem, kényszerből, de remélem, ezért nem haragszotok. Tündve

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-24 14:01   
Kedves MON barátaim.
Pénteken 26-án uj barátságok szövödhetnek. Ez alkalomal nem egy kis Obudai vendéglő lesz a szinhelye találkozonknak hanem a Moszkva térhez közeli Szent Jupát Étterem.
Könyű megközelitése lehetöséget ad arra hogy minnél nagyobb számu Mon tag és Yahoo groupom tagjai is részt vehettek ezen a találkozon.

November 26-án pénteken Budapesten a Szent Jupát Étteremben 1024 Retek u 16 tartjuk
délután 5.30-tol.
Konnyen elerheto a 2-es Metroval, 4 es 6-os, 59-es, 61-es, 56-os es a 18-as villamosokkal és buszokkal. A 49-es busz ott all meg szemben vele.

Kérlek benneteket miután asztal foglalást holnap délig be kell jelentenem a következö
részbe irja be nevét és hány személyt hoz mindenki ki részt kiván venni ezen a találkozon.

aki eddig jelentkezett hogy jön erösitse meg
ime a nevek gvirag....espa..Ideals...b_eros....tundver...amazonasz..
SoósÁdámJános..esetleg meg Szigy .GLT.és mások is Persze Koborlo is ott lesz.
?????????????????
Résztvevök:

Skype ID: Koborlo64

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-24 01:15   
Nekem is tetszik a Szent Jupat, eppen azert ma megmutattam Gezanak, hogy hol talalhato.
Ugyanakkor mutattam meg egy helyet, az a Szlovak Sorozo, a Nyugati palyaudvar mellett, Bihari Janos utcaban (elso utca a Szent Istvan Koruton, a Nyugatitol a Margit hid fele, bal oldalon).

Hunor

tundver  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-23 08:25   
Szia Kóborló, én a biztonság kedvéért újfent folytatom az írást, időpontot kérek, meg találkahelyet, a Sz. Jupát valóban jó és elég jól is főznek, az adagok (bár rég voltam) szinte megehetetlenek-mivel akkorák, hogy lelógnak a tányérról. A tányér nem kicsi....Szóval küldj egy sms-t ha teheted, az a a legjobb... Tünde

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-19 13:33   
Felkerultek a nurnbergi talalkozorol szolo kepek:
http://photobucket.com/albums/v471/Hunor_MON/?start=40

Hunor

T.Nagy Sándorné  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-18 01:07   
Kedves Koborló !

Mi újság veled?? Tényleg sikerül még novemberben ismét Bp-re jönni??
Merre mész még itt Magyarországon??
Remélem hogy majd ha itt leszel Kecskeméten ismét meglátogatsz.

Minden jót - és vigyázz a hosszú utakon.

üdvözöllek T.Nagyné Csilla - Csibike
Kecskemét

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 23:02   
Kedves Geza:

Bar en nem tudok ott lenni a talalkozon mert mar az USA-ban vagyok, de javasolnam a Szent Jupatot a Moszkva Tertol egy sarokra a Feny Utcai piaccal szemben a sarkon. Mindenki tudja, hogy hol van, a Paltalkosok ott talalkoznak.

Konnyen elerheto a 2-es Metroval, 4 es 6-os, 59-es, 61-es, 56-os es a 18-as villamosokkal es kulonbozo buszokkal. A 49-es busz ott all meg szemben vele.

Kellemes osszejovetelt

Valeria

ideals  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 20:49   
2004-11-13 12:37, Koborlo:
-
Remelem osszejon meg november 26-an a masodik Budapesti talalkozo is ha kello szamu jelentkezo adja meg telefonszamat magan uzenetben a reszemre. ezenkivul a talalkozo hely kijeloleseben is segitsegre van szuksegem.
Hozzaszolast varok.

-

Kedves Géza!
Köszönöm a telefont, sajnálom, hogy még nem voltam itthon.
--- Szívesen elmegyek egy újabb találkozóra, persze jó lenne, ha nem Óbudán, hanem valahol kicsit közelebb lenne, a városközpont felé. Az ötleteimet majd megírom... - még végig kell gondolnom. De biztosan a többiek is mondanak helyes kis sörözőket Pesten.

szeretettel: Ideals

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 19:47   
2004-11-13 12:37, Koborlo:

Floridába se felejts el majd "leszaladni"!

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-17 18:01   
Amint közületek már többen tudják, az elmúlt szombaton találkozót szerveztünk Nürnbergben, ahová számos MON-tag, és mások is, eljöttek.

Röviden összefoglalva elmondhatom, hogy egy kellemes estét töltöttünk el közösen, ismerkedtünk, információkat cseréltünk és úgy tűnik, mindenki jól érezte magát, mert este 7-től kb. éjjel egy óráig voltunk együtt. Néhányan el kellett menjenek hamarább, de megígérték, hogy legközelebb több időt terveznek be.

Az egyik legfőbb téma a MON volt, mivel ott ismerkedtünk azelőtt virtuálisan és egyetértettünk abban, hogy másképpen talán nem is találkoztunk volna. Sokféle korosztály, foglalkozásbeli, származási hely és lakhelyi eltérések miatt valószínűleg nem futottunk volna össze sehol – kivéve azokat, akik a Kastl-i magyar gimnáziumban végeztek és ismerték egymást ezelőtt is.

Mindenesetre ezután is találkozni fogunk, lehetőleg rendszeres idöközökben. A tervezgetés már folyik a Nürnberg-topikban. Reméljük, következőleg azok is ott lesznek, akik most nem tudtak jönni.

Ezzel a beszámolóval gyarapítani szeretném a MON sikerlistáját, hiszen nélküle nem jöhetett volna létre egy ilyen kellemes találkozó. Remélem, ez a lista gyarapodni fog a jövöben, más városok, más személyek találkozóival.

Nemsokára fényképeket is láthattok, ha sikerült a garmadából néhányat kiválasztani és Hunornak elküldeni.

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-13 12:37   
Kedves Valeria
Remelem ha vissza talalok az USA-ba ott is szervezek majd par talalkozot.
Mar eddig is talalkoztam Clevelandi es Akroni
MON tagokkal es most hat napig New Yorkban leszek ott fogok talalkozni par MON taggal.
Csak szervezes kerdese es a tagok hozzaallasan
mullik hogy minden jol sikeruljon.
Azt ajanlom mindazoknak akik ismerik kozelukben elo MON barati kapcsolataikat ne csak a chat-on communikaljanak mert egy kozvetlen talalkozas(szerintem) par ora beszelgetes tiz ev chatnel nagyobb elmeny a benne resztvevoknek.
Ezt mar tapasztalatbol mondom hisz latogatasaim Europa kulonbozo pontjain elo tagjainkkal torteno talalkozasaim erre egy olyan elmeny sorozat amit szerintem nem lehet elfelejteni.
December 3-an utazok vissza az USA-ba es addig meg Budapesten sok talalkozason reszt veszek. Remelem osszejon meg november 26-an a masodik Budapesti talalkozo is ha kello szamu jelentkezo adja meg telefonszamat magan uzenetben a reszemre. ezenkivul a talalkozo hely kijeloleseben is segitsegre van szuksegem.
Hozzaszolast varok.

Skype ID: Koborlo64

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-12 13:29   
2004-10-30 11:03, hunor:
-

Az USA-ban nem lesz sohasem?

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó