2022. január 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Magyarok Seattle és környékén
Új topik indítása   Üzenet küldése
 istvan_k  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-08 02:29   
Sziasztok, nemreg erkeztem Seattleba.

kzozo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-13 19:58   
Szia,

Olvastam az üzeneted, Én ugyan most jöttem haza Seattle környékén voltam (Everett) de készülök vissza. Ha van kedved levelezhetünk chatelhetünk (nem tom lány vagy fiu vagy-e?).
Én is haverokat keresek mert néha veszettül uncsi kint lenni egyedül.
Ha van kedved haverkodni irj ok?

Szia,
Zoltan

Desperado  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-08-11 08:04   
Kedves Mindenki:

Surgosen a segitsegeteket kernem:

Van egy (papir) repulojegy itt a kezemben, amit legkesobb hetfo delig Budapestre kellene juttatni. Sajnos lekestem az osszes UPS/FEDEX/DHL szolgaltatast, semelyik kereskedelmi szolgaltatas nem tudja addigra hazavinni. (megkerdeztem az AirCargo-kat is...)

KERLEK szepen benneteket, kerdezzetek korbe az ismerosok kozott, hatha megy valaki haza barhonnet az USA teruleterol es eltudna vinni
NAGYON NAGYON fontos lenne...

Most Pentek, Szombat, Vasarnap (12-en, 13-an, 14-en) ha indulna valaki, el tudnam neki kuldeni belfoldi overnight FEDEX-szel akarhova az USA-ba. Hetfo 12:30pm, Ferihegy a legkesobbi hatarido, a baratom onnet indul ezzel a repjeggyel vissza az USA-ba.

Telefonon elerheto vagyok az 1-408-834-0355-on ejjel nappal.

Elore is koszonom, es minden jot,
-Peter

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-01 07:57   
NONOKA UZENETE:

Sziasztok, en egy Seattle kozeli varosban, Bellevueban elek, es hianyoznak a magyarok! 17 eves vagyok tokre heppi lennek, ha lenne nehany magyar aki itt el a kornyeken!

pecs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-11-13 13:41   
Sziasztok,

A kovetkezo kerdessel fordulok hozzatok, foleg aki Seattle-ben lakik: fel evre kellene mennem dolgozni, a mostani munkahelyemrol kuldenenek. Szeretnem vinni a csaladomat is es fokent az erdekelne, hogy van-e lehetoseg egy 5½ es egy 2½ eves gyerek reszere oviba vagy valamilyen kozossegbe menni, ahol nyelvet tanulhatnanak, jatszhatnanak, stb. Az megjobb lenne, ha a felesegem is el tudna jarni ilyen helyekre. Vannak-e ott Magyar kozossegek? Mennyire tartnak ossze ott a Magyarok (fokepp Erdelyiek )?
Erdekelne meg az ottani megelhetesi koltsegek osszehasonlitva a Magyarorszagiakkal... Itt csak a kaja es esetleg ruhazat erdekel, a lakhatasra nem kell koltenunk.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó