2022. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Amerikai esküvő
Új topik indítása   Üzenet küldése
 andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-13 18:56   
2004-12-13 18:16, Classic Girl:
-
Az én esetemben a vendéglátonak volt egy üzlete és onnan hivta meg erre a vevöit, remélve hogy ezzel növekedik az eladás az üzletében, nem volt semmi feliratkozo lista.

A department store listát eddig csak esküvönél láttam, esküvöi ajándéknak, de lehet hogy szokás bridal showerra is. Csupa hölgy volt jelen és ajándékokat kapott a menyasszony, hogy mikor volt az eküvöje nem tudom, nem voltam meghiva oda.

Több amerikai esküvön voltam eddig, de csak egy bridal shower-en.

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-13 18:23   
2004-12-13 18:16, Classic Girl:
-
szoval csak hogy tisztaban legyek a dolgokkal. a weddig (bridal) shower ahol rokonok, baratnok osszegyulnek, es ajandekokat kap a bride.

Igen. Kerdezd meg, hogy a baratnod mar feliratkozott-e valamilyen uzletben, ahol kivalasztotta azokat a dolgokat, amiket szeretne (haztartasi, etc.) Ha nem, menj el vele egy ilyen uzletbe, es ott allitson ossze egy listat azokkal az arukkal, amik jol jonnenek majd nekik. A meghivokra ird majd, hogy melyik ez az uzlet, azaz "XY is registered at Macy's" vagy ahol akar.

Es akik jonnek a showerre, azok majd elmennek ide, es megveszik a listarol, amit akarnak.

a bachlorette party ahol megyunk inni, klubbozni. a wedding shower kb 4 hettel van elotte, a bachlorette party csak par nappal, esetleg 2 hettel. ugye?

Yes A shower legyen valaki olyannak a hazaban (nem a menyasszonye), akie eleg nagy ahhoz, hogy kenyelmesen leuljon ott az a 25 ember, vagy ahanyat hivsz. Legyen kaja is, ezt hozhat mindenki, ezt is mondd meg a meghivottaknak elore. A shower lehet meglepetes a menyasszonynak, vagy tudhatja elore is.

Classic Girl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-13 18:16   
nem sok ember lesz, szoval valami olyasmit kell kitalalni hogy keves ember is jol elszorakozzon a 14 evestol a 60 evesig. kb 25 emberrol beszelek most itt. lehet hogy meg nem is annyi.
szoval csak hogy tisztaban legyek a dolgokkal. a weddig (bridal) shower ahol rokonok, baratnok osszegyulnek, es ajandekokat kap a bride. a bachlorette party ahol megyunk inni, klubbozni. a wedding shower kb 4 hettel van elotte, a bachlorette party csak par nappal, esetleg 2 hettel. ugye?
barki irhat ki milyen partyn volt eddig, milyen otleteik vannak.

koszi.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-13 17:58   
2004-12-13 17:18, Classic Girl:
-
Jobb megkérdezni, én voltam egyszer egy bridal shower-en ahol a (mexikoi) menyasszony és a mamája még a vendégláto által organizált (amerikai) játékra (http://simplyweddingstuff.com/rombrbridsho.html) is savanyuan reagált mely emiatt félbe lett szaktiva.

A bridal shower ugy volt, hogy minden meghivott vitt a menyasszonynak ajándékot plussz a vendégláto hölgy nagy büfféjéhez valami saját készitett ételt is.

Classic Girl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-13 17:18   
koszi

atnezem az oldalt. kerdezgettem mar, benne lenne a tancos fiukban. just for fun

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-13 17:00   
2004-12-13 15:43, Classic Girl:
-
felkert egy baratnom hogy legyen a matron of honor, best woman...stb. pontosan hogy is van ez? van eskuvo elott a bachleor party ami altalaban csak ivas vagy akarmi, es van a bridal party ami altalaban valaki hazaban van, es kap a mennyasszony ajandekot? valami ilyesmi? nekem mint best woman..nekem kell megszervezni mind a kettot?

Igen, az a rossz hir, igy radszakadnak ezek a nemes feladatok Egyebkent talaltam itt egy eleg jo leirast arrol, hogy mik a feladatai a maid of honor-nek. Szerintem miutan elolvastad, beszelj a baratnoddel, hogy mi az, amit o szeretne/abszolut nem szeretne. Mert a shower, bachelorette partinal vannak erdekes elkepzelesi a menyasszonynak neha: lehet, hogy akar Chippendale-t, lehet, hogy rosszul lenne, ha valaki egy tangaban nyomna az ulepet az arcaba.

http://www.soyouwanna.com/site/syws/maidofhonor/maidofhonor.html

Classic Girl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-12-13 15:43   
sziasztok

felkert egy baratnom hogy legyen a matron of honor, best woman...stb.
pontosan hogy is van ez? van eskuvo elott a bachleor party ami altalaban csak ivas vagy akarmi, es van a bridal party ami altalaban valaki hazaban van, es kap a mennyasszony ajandekot? valami ilyesmi? nekem mint best woman..nekem kell megszervezni mind a kettot?

koszi

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó