2022. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Magyarok Orlando, FL-ban
Új topik indítása   Üzenet küldése
 Gabriel70  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-10 23:53   
2005-09-17 13:30, addada:
-

Latom, reg irtad ezt az uzenetet. Meg Orlandoban laktok? Mi keszulunk oda, jelenleg varom a papirokat a munkahellyel kapcsolatosan (szalloda, Hilton), es erdekelne laknak magyarok Orlandoban? Nekunk is van egy 4, es egy 13 eves kisfiunk. Mar kerdeztek is, "ott Amerikaban lesznek barataink?".

vigyori  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-05 16:28   
Sziasztok!

Bar latom eleg regieg a hozzaszolasok, de gondoltam irok, hatha valaki meg itt van. Jelenleg New Yorkban elek, de parommal hamarosan Orlandoba koltozunk. Nem ismerunk senkit ott, baratokat keresunk. Irj, ha van kedved ismerkedni uj arcokkal!

Farieri  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-07 20:37   
-

Akkor ismerkedj meg velem. a mailcímem: farkas_modisettkft@yahoo.com

Farieri  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-17 14:10   

-

Szia, bár nem most írtad ezt, de ha még érdekel, akkor augusztustól mi is kiköltözünk, szóval én is barátokat keresek. Tarthatnák a kapcsolatot.
Üdv.

redpanni  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-14 02:05   
Szia!
Van egy magyar-europai bolt:
Europian Deli
6807. south Orange ave.Orlando Fl.32809
Pine Castle plaza
Kormos Oszkar
Van meg nehany orosz es cseh bolt ha erdekel megirom.

Minerva  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-15 15:45   
Sziasztok, van valahol Orlandoban vagy kornyeken magyar elelmiszereket (is) arulo uzlet?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 16:08   
-
Nezd mit irt a redpanni, meg email cimet is kuld, hogy kapcsolatba lephessetek vele.

addada  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-17 13:30   
Sziasztok

En mar itt lakok Orlandoba 4 eve es meg egy magyart se ismertem meg. Nagyon szuper lenne, ha valaki valaszolna es mi is fiatal csalad vagyunk. Es nagon szeretnem ha a gyerekeknek lenne valaki magyar baratjuk.
Irjatok

epcot  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-09-05 12:39   
Udvozletem minden magyarnak Orlandoban.

Tudom vagyunk itt szep szammal, de igazandibol nem tudok rola, hogy talalkozgatnanak a magyarok. Lehet, hogy csupan azert mert csak 7 honapja vagyok itt, es nincs eleg kapcsolatom. Mindenesetre en is szivesen benne lennek egy osszejovetelben.

redpanni  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-07-01 07:47   
Szia!
Mi Orlandoban elunk a ferjemmel 6 eve es eleg sok magyart ismerunk,jo kis bulikat szoktunk osszedobni.Irj ha van kedved:
redpanni@yahoo.com

Rittancs  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-06-13 10:13   
Szia!

Ne hari, csak most olvastam leveled! Férjemmel Orlandoban élünk, bár jelenleg Magyarországon vagyunk a vízumomat intézni, amit 7 éve nem sikerül elintézni...
Amint visszaértünk,vegyük fel a kapcsolatot!! Párommal mi is 27 évesek vagyunk, ha szeretsz bulikba járni,medencés kerti bulikon részt venni, akkor nem lesz nehéz dolgunk az ismerkedéssel:-))
Merre laksz pontosan? Hol dolgozol?
Mesélj majd ha lesz időd! Előre is puszi!
Rita

sylmonka7777  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-05-22 03:57   
Hello,
Magyar-Nemet 27 eves tanulo (jovo nyaron B.A.) vagyok aki szeretne magyarokkal beszelni, talalkozni Orlando, FL-ban. Ide koltoztem Augustus 04-ba es New York-ba laktam negy evig.

Szuper lenne ha valaki valaszolna! Sziasztok!

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó