2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> A MON család fényképei
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
 LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-30 22:33   
Kedves Chatmaster!

Az üzenetek küldésénél a "Beállítási lehetöségek"-nél, rákattintva a Smilies-re, ez feljön az egész, még több is!!

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

Chatmaster  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-30 22:05   
Kedves Andi !

Ugyan nem tartozik a témához, de itt vannak az emlegetett smiley-k:

/

/:D/
/:)/
/:(/
/:o/
/:-?/
/8)/
/:lol:/
/:x/
/:P/
/:oops:/
/:cry:/
/:evil:/
/:roll:/
/:wink:/

És a témához hozzászólva:
Én is csatlakozok a gratulálók népes táborához.

És egy megjegyzés: Szerintem meg kéne beszélni Hunorral, hogy rakjon 1 linket a főoldalra, ami az albumhoz vezet.

Chatmaster

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-30 17:13   
Kedves Mindenki,

ha fényképet küldtök nekem az andreacalifornia@cs.com cimemre, nagyon kérlek Benneteket, irjátok hozzá a Chatben használt neveteket is mert leginkább más a felado mint a Chat név. Emelett azt a nevet teszem a fénykép alá, hogy ne legyen konfuzio. Köszönöm szépen.

http://ourworld.cs.com/forumsmemoiren/mocsalad.htm

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-28 18:16   
Drága Diana,

nagyon örültem hallani, hogy lassan kipihented a hosszu ut s az elözö nagy pakolás fáradságait s élvezed igy jobban a nyaralásodat. További jo szorakozást kivánok szeretettel.

Tegnap csevegtünk Vickyvel a Chaten, aki egy Firenzei hotelban dolgozik, ha oda is mennétek, ö szivesen tudna tanácsot adni, hol s hogyan tudnátok az Internetre bejutni, Romában Andrea van, aki szintén ismeri a helyzetet.

Wry fényképe talán azokat nem zavar, akik ott voltak az olyan chateken, ahol a részére ismertebb résztvevökkel közölte a két másik helyet, ahol kalap nélküli fényképek lett eltárolva. Nem tudom mit szoltatok volna akkor, ha engedélyeztem volna ria_ch kérését a csecsemö fényképével? Wry kalapos képe ténleg kiáll a sorokbol, s igy rögtön meg lehet ismerni, bátor ember az, aki vállalja emiatt a kritikát ami várhato volt, szerintem humorérzéket is mutat ezzel és hiuság hiányát is.

Ölellek, Andrea

Gyertyafeny  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-28 17:40   
Andika,

Latom nagyon szepen alakulnak a csaladi kepek - gratulallak hogy faradtal ilyet csinalni mindenkinek, tenyleg egy elvezet latni mindenkit. Kiveve a Wry-t - remelem csak viccbol kuldott egy ilyen kepet magarol.....

Kulonben, mas teman, koszonom mindenki jo kivansagat az utammal kapcsolatban, es kijelentem hogy megerkeztem Pesten gond nelkul, faradtan, egy irto hosszu ut utan. Most mar kezdek eszhez terni es fel normalis lenni (hat, amennyire normalis tudok lenni) A kedves George kijott elbucsuzni tolem a repuloteren meg otthon Ausztraliaban, ennek nagyon orultem hogy sikerult vele szemelyesen talalkoznom, bar csak annyi idonk volt hogy befustoljuk az ozzie levegot indulasom elott George, majd ha visszajottem (ha visszajovok LOL) akkor az akkori idohianyt bepotoljuk.

Jovo het szerda korul megyek noveremmel Olaszba, remelem sikerul valami internet kavehazbol jelentkeznem, de ha nem, akkor is gondolok mindenkire es majd bejovok a chatre amikor tudok. Puszika a kedves chat csaladnak

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-27 18:25   
Kedves Lisa,

a következö edit-nél oda irom, ugy mint Gyertyánál. A neveket szeretném ugy tartani az albumban, amivel a Chat tagok bejönnek oda, különben össze zavarodik mindenki.

Páran más névvel irnak a forumban s más néven chatelnek s csak akinek jo a memoriája, s figyelmesen olvassa az üzeneteket, bemutatkozásokat, tudja megjegyezni, vagy ha az a személy Chaten mondta meg. Pl. tasiordog=Kato_au, Chatmaster=Guru, Pompéry Judit-Judit_D stb. Vannak olyanok is, akik szorgalmas chattelök, a fényképük is ott van, de nem forum tagok. KoLoS, Ausztral.

Szivélyes üdvözlettel, Andrea

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-27 11:00   
Kedves Andi!
A VITÉZ -t azért írd oda, mert erre büszke vagyok! Köszönöm!
Szeretettel:

Az igazi tartós boldogság titka, Isten müködése a lélekben!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-27 03:07   
Ujabb Chat tag került a második album lapra, Ausztral névvel.

Üdvözlettel, Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-26 19:31   
Kedves Magyaronline tagok,

a Chat család képes albuma szépen nö, most tettem fel a 16-ik fényképet, "Andrea Romábol" névvel, amig nem kapom meg a rendszeres Chat nevét. Kezdtem erre második oldalt, hogy ne tartson sokáig, amig töltödik, az elsö lapon alul van a 2.oldal jelzés, s arra kattintva lehet oda kerülni.

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-26 02:58   
Kedves Lisa,

ki milyen fényképet szeretne ott a Chat képtárban látni magárol, egyéni dolga szerintem. Két fötéma volt a Chaten most, wry kalapja s Hunor hiányzo fényképe.. Nem kötelezö, ugyanugy mint a hivatalos név használata sem.

Szivélyes üdvözlettel, Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-26 02:34   
Kedves Magyaronline.net tagok,

uj lapot készitettem a fényképekkel, most thumbnail-nek hamarabb töltödik, rákattintva lehet nagyban látni, s mindenkinek egyforma irással van a neve (bocsánat Lisa), ugy, ahogy a Chatre bejön. Egy kivétel van, mivel Gyertya nem tudja használni teljes nevét, de mindenki ugy ismeri, hozzá tettem zárojelben azt a részt amit a Chat software nem enged kiirni. Miki kérésére történt.

Remélem, most mindenki meg van elégedve s mehetek kicsit pihenni a poolomba. Van számolo is, igy lehet látni, hány kiváncsi nézegeti az uj képeket.

Itt a link ujbol:

http://ourworld.cs.com/forumsmemoiren/mocsalad.htm

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-26 00:55   
Kedves Lisa,

küldtem Neked egy screen shotot a kis névtáblárol, hogy lásd milyen szinekben kaptam azt meg, nem változtattam rajta. Ma Ria azt mondta, talán a konvertálás változtatta meg, de megnéztem, nem tette. Semmi baj, nem zaklatsz ezzel. Megnézhetem viszont, tudok-e a háttéren változtatni.

Szivélyes üdvözlettel,
Andrea

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-25 21:40   
Szerintem a "Chat család fényképei"-vel ( azt hiszem sokan egyetértenek velem ), az volt a cél, hogy így jobban megismerjük egymást.A "wry" fényképével nem mondhatnám, hogy ezt a célt el lehet érni. Mulatságosnak mondható, de nagy hatása nincs!

Nem sok értelme volt beletenni. Mintha ott se lenne. Ezzel az illetöt nincs szándékomban megbántani.

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-25 21:33   
KEDVES ANDI!

Én a szöveg hátterére gondoltam, hogy az miért sötét? Érted, a háttér az fehér volt.

Elnézést, hogy újra zaklatlak ilyen kérdésekkel.

Szivélyes üdvözlettel:

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-25 21:26   
Pompérynek!

Én a "Favoriter" alatt szoktam megspórolni a címeket. Így tettem a Chat család fényképeivel is. Csak rákattintok és kész, kitünöen müködik!

Szivélyes üdvözletem Neked:

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-25 18:55   
Kedves Judit,

ahogy ma hajnalban Elisa mondta a Chaten: wry, ö a kalapos? Szerintem igy fogja mindenki ezentul megismerni.

Nekem is furcsa volt eleinte a sok fantázia névhez hozzászokni, mert a régi Compuserveben (amig köruton meg nem vásárolta öket az America Online) kötelezö volt a rendes teljes neveket használni, de akkor még az AOL nem adta el a tagok teljes cimét sem.

Annak idején el se tudtam képzelni, mi minden negativum lehet abbol, ha az ember nyiltan és öszintén közöl teljes nevet vagy cimet vagy akár más adatot is egy nyilvános helyen, nem tudtam, hogy lesz olyan idö, amikor rengeteg idöt kellene online töltenem, hogy ne zavarjanak a Telemarketerek telefonon vagy ne küldjön nekem senki 32 oldalas faxot a faxgépemre mely nem is nekem szolt! Olvastam azota azt is, milyen elterjedt kriminális cselekményt segiti az ilyen elö, az ugynevezet identity theft, illetve azonossági lopás. Akivel nem történik meg az hogy más adosságokat csinál nevében, nem tudja szerintem felfogni, azt sem, mennyi szaladgálással jár mindazt helyrehozni, bebizonyitani, hogy nem az ember maga tette! De még az is kellemetlen, ha az ember állandoan junk mailt kap s naponta sok idöt tölt el azzal, hogy törülje öket vagy ha lehet a tiltott listára tegye, ami nem sokat segit, mert ezek mindig változtatják a felado cimet.

Ha az ember mindezt tapasztalta s mérgelödött, megérti a fantázia nevek használati elönyét.

Andrea

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-25 16:24   
Kedves Andi & Hunor,

Andinak mindannyiunk nevében köszönöm a "csetcsalád" fényképalmumát. Igazán kitűnő ötlet és lelkes kivitelezés. Szerintem wry-nál nincs tévedés, biztosan ezt a képet szánta ide és szerintem ő a legkönnyebben beazonosítható. (Ezt kedves megjegyzésnek szántam.)

Megvallom, rettentő rossz a névmemóriám. Ennyi ember között pedig különösen nehezen jegyzem meg - néhány gyakran vagy markánsan megnyilatkozót kivéve -, hogy ki kicsoda és honnan. Személy szerint nagyon zavar, hogy főleg a "cseten" fantázianevek, rövidítések alatt jelentkeznek be az emberek, amiket én nehezen tudok személyhez kötni. Ez akkor is így van, ha tudom, értem az okát. Éppen tegnap beszélgettem el wry-jal erről. Szóval örülök a képeknek, mert így emberközelibbek számomra a szimbólumok. Így most már tudom, hogy kb. mennyi idős, fiú-e vagy lány, stb.

Kérésem Hunorhoz: lehet-e valamilyen trükkel a fényképalbum honlapcímét állandó jelleggel a topic tetejére varázsolni? Minél többen szólnak ugyanis itt hozzá, annál hosszadalmasabb, körülményesebb lesz a megkeresés.

Köszönettel

Pompéry Judit

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-25 11:24   
Kedves George,

köszönöm az elismerö szavakat. :"> Nem voltál ma ott a chaten, mikor ujra kérdeztem wry-t hogy komolyan azt a fényképet tegyem-e fel, amit nekem küldött? Néha chatben megadott egy Yahoo cimet, ahol lehet rola teljesebb képet látni, söt egy web linket is kis filmel, de a nyilvános lapra ilyet akart. De örüljünk, hogy kaptunk, vannak akik nem küldenek, de nem hagyom annyiban.

Andrea

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-25 08:58   
Andi, gratulacio, innen a tavolbol is neked, de nem tudtad wry-t ravenni egy kalap nelkuli kepre??? ezert megfogom szidni, valamelyik reggel amikor ismet belepek, ennyire bizik onmagaban?????? itt baratok vannak, nem kell bujdosni............. megegyszer, remek albumot allitottal ossze, elismeres jar ezert. Hunorra meg varunk?Masokra is, remelem megteszik, ilyen a mi kis csaladunk itt a chat-oldalon.

Zsizel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-24 18:35   
Megnéztem a fotókat, mindannyian nagyon csinosak vagytok, és örülök, ha igy "élöben" is láthatlak benneteket. Én is fogok fotót küldeni. Nagyon jó ötlet. Ti többiek is küldjetek!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-24 00:53   
wry,

hogy gondoltad azt? Linkkel lehet most is, a masikat nem ertem...

Andrea

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-24 00:49   
Kedves Lisa,

az alairason nem valtoztattam szinben, csak BMP-rol JPG-re alakitottam a nagysag miatt. Lehet, hogy a honlap adja maskent vissza a szineket? Most bele kezdtem a nagy munkaba, a nagy gepemen tarolom CD-re ami kell, aztan format C s mindent ujra telepitek ami ott volt. Kivancsi leszek valtozik-e a szin akkor s remelem a Frontpage is jobban engedelmeskedik, mert jelenleg azzal is bajlodok.

Szivelyes udvozlettel, Andrea

wrí  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-23 23:54   
Ez a megoldás csak addig lesz, amig nem lehet itt a Magyaronline.net-en is fényképeket feltölteni s elhelyezni.

szerintem lehet, de Hunor mester majd megmondja

(pl.. a href taggal szerintem be lehet huzni egy oldalrol egy kepet ide, hinthint )

LISA  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-23 19:46   
Kedves Andi!

Köszönöm az e-mailt is!

Csak úgy kérdezem, hogy az aláírást nem-e tudnád visszaadni az eredetibe, olyan kék színben ahogyan küldtem. Én nem sokat értek hozzá, lehet hogy nem lehet?

Jó lenne ha többen elküldenék a fényképüket, így könnyebb társalogni is. Sok-sok köszönet érte!!

Szivélyes üdvözlettel:

george  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-22 23:21   
Hunor, Hunor, mikor tisztelsz meg bennunket a te Fo-Kukaci kepeddel, jo volna teged is latni, igy csak kepzeletbe szidhatunk, vagy orommel foghatjuk fel jo munkadat itt a Forumon, a Chat-en.

george

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-22 17:24   
Kedves Hunor,

köszönöm szépen, örömmel jelentem, hogy már 9 fénykép van.

Andrea

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-22 15:27   
Kedves Andrea,

Gratulálok a szépen sikerült oldalhoz.

Hunor

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-07-20 10:47   
Kedves Magyaronline.net tagok,

ma a Chaten George_au javasolta, miért nem készitek egy nyilvános lapot a fényképekkel, melyeket eddig külön albumban tároltam a computeremen, s kedves Chat társaimtol kaptam. Igy készült el a http://ourworld.cs.com/forumsmemoiren/mocsalad.htm

de föleg olyan képekkel, melyeket ma kaptam, mert mindenki engedélyét kérem elöbb. Szivesen teszek fel más Chat tag fényképét is, kérem andreacalifornia@cs.com cimre küldeni, s lehetöleg JPG, GIF vagy BMP legyen, Valeria .max verziojával sokat kinlodtam, mig sikerült megtalálni s letölteni egy programot mely megmutatta, de nem konvertálta. Screen shot + Photoshop aztán müködött.

Ez a megoldás csak addig lesz, amig nem lehet itt a Magyaronline.net-en is fényképeket feltölteni s elhelyezni.

Andrea

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó