2019. február 17. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Olaszország >> Bologna
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 Selvaggia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-10 17:24   
Nagyon koszonom a segitseget, ezekszerint az elobbi irasom, amit az Andinak szantam, ki tudja hova ment? Nnincs energiam most ujra leirni... kar, akkor holnap Andi, igen, en vagyok, ismerjuk egymast. Hivj, ha tudsz, illetve gyere skype-ra.

Rita

Rengeteg meselnivalom lenne...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-10 17:10   
Kedves Selvaggia,

a topik neve alatti Üzenet küldése feliratra kattintva tudsz úgy írni, hogy sikerüljön is.

Hunor

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-10 15:02   
Sziasztok!

Jaj, de jooo, ilyen sokan vagyunk!

Selvaggia, szia Elkepzelheto, hogy mi mar ismerjuk egymast?

En sajnos vasarnap delutan dolgozom, nekem jobb lenne a holnap delutani talalkozo.

Adrienn, az autoparkolo kozel van a vasutallomashoz, majd jovok eled a vonathoz kettore, es a kinti Mc Donald's-nal(ahol a TAXIK vannak) fogglak varrni, es fekete pulcsi, nadragban leszek. De jo lenne, ha gabi is tudna jonni, es mehetnek Nani ele a kuthoz. A baratnom meg nem jelzett vissza, de remelem, o is el tud holnap jonni. En varlak benneteket, hozom a fenykepezogepem

Selvaggia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-10 10:04   
2007-10-10 09:29, ferrara:

-

Sziasztok,

egy ismerosom iranyitott erre a honlapra, az iwiw-rol szivesen talalkoznek veletek. En Bolognaban elek, 2 kisfiam van, 7 es 5 evesek. Sajnos csutortokon nem tudok elmenni, de szivesen talalkoznek veletek, szeretnek szombati napot, vagy vasarnapot kerni, mivel akkor fiuk apjukkal vannak, es szabadabb vagyok. Nagyon orulnek egy talalkozonak, es esetleg tobb itt elo magyar baratnomet, anyukakat tudnek magammal hozni.

ferrara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-10 09:29   
Adi,nekem úgy is jó,ha hamarabb érkezem - vonattal, Bologna Centrale - és (feltételezem, a buszpályaudvar az állomás közelében van) együtt felsétálunk a Nettuno-kútig, akkor legalább Nani is több időt tud velünk tölteni. És szívesen megnéznék pár műemléket, nem ismerem Bolognát. Lehet,hogy kgabi is jön, ma még lefixálom vele. Van egy vonat, ami 14.05-re ér be, az jó lenne. Neked jó így? Akkor megbeszélem Nanival, hogy jöjjön egyenesen a Nettuno-kúthoz 4-re. Neked jó így? Adrienne

Nani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 19:33   
Szia Gabi! Gyere csak te is! Vàrunk!

ferrara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 19:11   
Mindenki jöjjön, aki tud!

kgabi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 17:39   
Sziasztok! En is nagyon szivesen eljonnek erra a talalkozora

Nani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 17:22   
Szia Adi 67! Mi beszèltunk Adriennel, ès elmegyek elè az àllomàsra 4-re! De amire a kuthoz èrunk, lehet lesz 4.20 korul. Elviszem a nagy rozsaszin tàskàmat, az nagyon feltuno. Én szoke vagyok, és èn nem bànom ha minden magyar jonne, aki szeretne, jojjon csak!

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 16:05   
Huha, most jut eszembe, hogy fogjuk megismerni egymast? Azon a teren olyan sokan vannak!

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 16:01   
Szia Nani, Ferrara

Nekem jo, csutortok delutan 4 h, remelem Nani talalsz valami jo otletet, hogy penteken mar indulhass haza

Maradhatunk a Nettuno kutnal, mint talakahely? Lehet, hogy sikerul egy magyar baratnomet is elhozni erre a talalkozora

En mar ket ora fele ott leszek a kozponti buszmegallo parkolojaban, es onnan lassan felmegyek a Via Indipendenzen a Piazza Maggioreig. Ferrara, te mivel jossz Bolognaba? Hozzam a turistakonyvemet, amig varjuk a negy orat, vegignezzuk a fontosabb muemlekeket?

Lanyok, mit szoltok ahhoz, ha meghivunk minden magyart Bolognaban, aki olvassa ezt a topikot, es velunk akar tolteni egy par orat? En szemely szerint mindenkivel nagyon szivesen talalkozom.

sziasztok,
Andrea

Nani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 10:45   
Sziasztok! Tudna nekem valaki segiteni, hogy jutok a leggyorsabban haza, meg vissza, mondjuk pènteki indulàssal, ès vasàrnap esti visszajovetellel? Nagyon megkoszonnèm!

Nani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-09 10:20   
Sziasztok! Mit szolnàtok a csutortok 4 oràhoz? Màr nagyon vàrom , hogy talàlkozzunk!

ferrara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-05 22:20   
Hahó, jövök én is, csak írjátok meg, pontosan mikor. Jelenleg állásinterjúkra járok, elvileg szabad vagyok (gyakorlatilag is... ), úgyhogy tudok alkalmazkodni. Bolognában még csak a San Lucan voltam, de nem lesz gond, megtalálom a helyet. Sziasztok, akkor a jövő hét!

Nani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-05 20:58   
Szia! Nekem minden nap jo 16 òràtol 18 ig! A dèlelottom pedig mindig szabad! Koszonom màr aztàn ràjottem hol van a kut:) Màr egyszer jàrtam arra!

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-05 20:48   
Szia Nani ,
Bocsi elfelejtettem hogy csak par hete elsz Bolognaban ,,A Nettuno kut a Comune elott van,Bologna foteren ,,

Ma megtudtam hogy jovoheten delelottos leszek ,ugyhogy mar delutan ketora fele talalkozhatunk a napot meg megbeszeljuk ,,varom hogy adi mit ir de jooo

Nani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-05 13:05   
Tènyleg jo lenne talàlkozni. De hol is van az a kut pontosan? Melyik utcàban? Ugy konnyebben megtalàlom.

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-05 02:12   
Adi, Nani,

jaj de joooooo

Mit szoltok, ha jovo heten talalkozunk Bolognaban a Nettuno kutnal, ha nem esik?

Eddig mar harman lennenk, es ki tudja, hogy meg ki csatlakozik hozzank. Lehet, hogy addigra a bolognai Andi is tud jonni.

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-05 01:47   
Kedves Csaba,

kuldom a bolognai Associzionenek a weboldalat:
http://www.geocities.com/ungheresi/

Ha van lehetoseged menni az iwiwre, van egy bolognai forum, ott is hirdethetsz. Ha vegkepp nem talalsz senkit, aki fordit neked, akkor egy napra en is szabad vagyok, de ezt idoben tudnom kell.

szia, adi

ferrara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-04 21:58   
2007-10-04 18:58, Nani:

-

Szia Nani, én 3 hete költöztem Ferrarába, és most szervezkedem, hogy itteni magyarokkal találkozzam, egyelőre Adival beszéltünk meg találkozót ide, de Bolognába is szívesen bemegyek, hogy találkozzunk.
Az emilcímem amúgy adi999_KUKAC_hotmail.it
Ha van kedved, írj!

Nani  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-04 18:58   
Sziasztok! Nagyon orulok, hogy megtalàltam ezt az oldalt. Hàrom hete koltoztem Bolognàba, ès nagyon jo lenne magyarokkal beszèlgetni. Ha valakinek van kedve, ìrjon!

ferrara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-04 11:55   
2007-10-02 09:30, adi67:

-

Szia Adi (amúgy nekem is ez a nevem ), szívesen találkozom akár kettesben, akár többesben az Ipercoopban, írd meg az időpontot, hogy neked mikor jó. Jelenleg itt vannak nálam az unokatesóim otthonról, hétvégén mennek haza, utána nekem jó szinte bármikor.

kerezsi csaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-03 19:04   
Hello ádi!

Nem lenne feltétlenül szükség hivatalos tolmácsra, inkább egy megbízható emberre. De ha nem tudsz ilyet, akkor légy szíves írd meg ennek az intézetnek a telefonszámát. Elöre is köszönöm.

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-03 10:32   
Szia Csaba,

ha hivatalos tolmacsra van szukseged, akkor az Associazione Italo-Unghereset kell keresned Bolognaban, ha erdekel, kuldom a cimuket.

adi

kerezsi csaba  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-02 20:56   
Sziasztok!

Tolmácsra lenne szükségem Bologna környékén, ha tudtok, segítsetek. Előre is köszi, írjatok erre a fórumra!

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-02 09:30   
Sziasztok

Andi, jo koltozest, varunk vissza.

Ferrara,

orommel fogadunk mindenkit a forumon A hivatalos talalkozo Bolognaban december 1.-en lesz, de ez nem jelenti azt, hogy mi addig nem talalkozhatunk valahol, en Bolognaban dolgozom, de Ferrarahoz kozel lakom, ha van kedved egy kis dumcsira, osszejohetunk a ipercoopba il Castello, de megvarhatjuk Andit is, mig visszajon, ahogy gondolod.
Szia, Adi

andea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-10-01 14:51   
Sziasztok! Szia Adi!

A kovetkezo napokban koltozunk, aztan hazalatogatok egy hosszabb hetre. Utana viszont szobajohet egy jo kave valahol. Egyenlore ugyanis szabaidom annyi van, hogy szinten nem is tudok mit kezdeni vele.

Andi

ferrara  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-28 12:08   
Sziasztok!

Lehet betarsulni? Ferraraban lakom, es szivesen felvennem a kapcsolatot itteni magyarokkal. Ha van valamikor a kozeljovoben magyar talalkozo, szoljatok...

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-23 10:03   
Poe kedves, koszonom szepen

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-21 22:47   
Adikám boldog születésnapot!!!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó