2019. augusztus 25. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Olaszország >> Bologna
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
 adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-21 22:34   
Szia Andrea

Orulok, hogy valaszoltal, kepzeld, szept. 16.-an volt egy magyar talalkozo Bolognaban. En az iwiwrol tudtam meg, es sikerult resztvennem.
Nagyon szuper volt, eloszor egy magyar mise volt azzal a plebanos urral, aki par honappal ezelott Parmaban misezett, es utana magyaros ebed, porkolttel, galuskaval.
Sokan voltunk, harom generazio talalkozott, az elso generazio, akik az Associazione tagjai, ok mar tobb mint 50 eve elnek itt, a masik generazio, akik olyan tizeneve vannak itt (30-40 eves lanyok), es a harmadik generazio pedig, akik babysitterkent dolgoznak a bolognai csaladoknal. Nagyon erdekes volt, sokat beszelgettunk, hogy ki mikor jott, stb.
Andrea, lesz december 1.-en egy masik talalkozo, az is magyar misevel egybekotve, ha gondolod, kapcsolatban maradhatunk, vagy keress az iwiwen.
En az ospedale Maggioreben dolgozom, ha kozelben laksz, osszefuthatunk egy kavera.

En mar husz eve vagyok Olaszorszagban, es a talalkozon megismerkedtem Zsuzsaval, aki szinten 1987ben koltozott Bolognaba... nagyon orulok, hogy megismerhettem.

Andrea, Te most jottel? Merre dolgozol?

szia, adi

andea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-21 16:45   
Szia Adi,

Az elozo talalkozorol lecsusztam. Ha van kedved/ kedvetek (idod/ idotok) osszehozni egy masik randit, akkor annak nagyon orulnek.
Miota elsz itt? Es mit csinalsz?
Ahogy jelentkeztel, a kovetkezo napokban osszefutottam egy magyar lannyal - ezelott viszont keresve sem talaltam magyarokat.

Udv,
Andi

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-07 22:21   
Szia andea

Udvozollek Bolognaban

Sok magyar van Bolognaba es kornyeken, de nem tartjuk a kapcsolatot. Ha minden sikerul, en holnap talalkozom egy masik magyar lannyal a Festa l'Unitan, ha gondolod, gyere te is. A tobbit itt is megbeszelhetjuk, hatha valakinek meg kedve van, es csatlakozik.

szia,
adi

andea  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-09-05 12:14   
Sziasztok!

Most koltoztem Bolognaba. Orulnek, ha talalnek egy-ket magyar kapcsolatot, hogy jobban kismerjem az itteni eletet.

Ha valaki meg itt van, uzenjen.

Andea

fristillina  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-12 17:06   
2006-08-05 09:59, adi67:
-

Szia,

en kozel lakom a stadionhoz. Te mit csinalsz Bolognaban? Miota elsz itt?

Nori

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-05 09:59   
Szia Nori

Udvozollek Bolognaban, en is itt vagyok! Igaz, hogy nem eppen Bolognaban lakom, de mindennap ott vagyok.
A varos melyik reszen laksz?
Szia, adi

fristillina  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-01 14:20   
Sziasztok,

egy honapja koltoztem Bolognaba, szeretnem felvenni itt elo magyarokkal a kapcsolatot. Jo lenne neha magyar szot is hallani.

Nori

Gabry71  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-07 16:09   
2005-11-19 22:20, gatta:
-

Szia Gatta!
En Parmaban elek, nincs tul kozel de vonattal azert megoldhato.
Remenytelenul keresgelek en is magyar szo utan.
Nem tudom, hogy Bolognaban, vagy Milanoban maskent van -e de itt szinte lehetetlen olaszokkal baratsagot kotni. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire kulonbozunk.

adi67  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-03 20:24   
Szia faenza, gatta

Mar eppen ideje, hogy en is beirjak ebbe a Bologna cimu topikba.
En is itt vagyok.
A varostol harminc kilometerre lakom, de a munkahelyem Bolognaban van, pontosabban a via Arcoveggio.

Faenza, gatta, miota vagytok itt? Faenza, mit jelent az, hogy onkentes?

Udv; adi

faenza  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-03 16:54   
2005-11-19 22:20, gatta:
-

Hello,

magyar vagyok es itt elek Bologna mellett, FAENZABAN... vonattal 5 perc, itt vagyok onkentes.
FEri
feluccsi@yahoo.com

gatta  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-19 22:20   
Sziasztok! Bolognaban elek. A kornyekrol keresnek magyarokat!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó