2022. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Nyugati magyar média
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-09-11 15:34   
Kedves Beth, Csongor,

kerdesetek irjatok be a Magyar Vilagkapcsolat temakor Kozosseget keresek c. topikjaba is:
http://www.magyaronline.net/forum/viewforum.php?forum=75&4860

Beth, szerintem erdemes megadnod a "rendes" neved is, hiszen ugy nyilvan konnyebb utananezniuk, hogy mi tortenhetett.

Azt a topikot egyebkent olvassak az adott kiadvanyok szerkesztoi is, igy a valasz is gyorsabb lesz.

Hunor

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-29 02:37   
2006-08-27 03:29, Beth1108:
Az utobbi 3 hetben viszont nem kaptam meg az ujsagot.
Az ujsag augusztus 4.-i szamaban a 10. oldal jobb also sarkaban a Szerkesztoseg kozolte, hogy 3 heti szabadsagra mennek Magyarorszagra. Az utolso ujsagot augusztus 11.-en nyomtattak. Az ujsag elso szamat a szabadsag leteltevel szeptember 8-an kuldik a nyomdaba.
Udv: fellegvar

Czezar Csongor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-27 21:18   
Nemreg koltoztem San Franciscoba, es szeretnem megtudni, hogy milyen magyar ujsagok, napi-, hetilapok, stb. leteznek itt, es hogy hol lehet megvasarolni, esetleg letezik a vilaghalon is?
Elore is koszonok minden segitseget.

Beth1108  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-27 03:29   
sziasztok !

A segitsegeteket szeretnem kerni.
Tudja valaki, mi tortenik az Amerikai Nepszava Szabadsag haza tajan? Nekem van ervenyes elofizetesem , majus elejen fizettem be.
Az utobbi 3 hetben viszont nem kaptam meg az ujsagot.
Elore is koszi a segitseget.
csao

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-19 02:03   
2006-02-18 21:35, hunor:

Milyen valtozas tortent meg? Kalnoky testverek nyugdijba mentek? Stb.?
________
Kedves Hunor!

Olvasd a valaszt itt:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=3293&forum=75&20

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-18 21:35   
2006-02-18 04:42, fellegvar:

-

Kedves Fellegvar,

ez egy jo es friss, aktualis info - koszonom.
Ha van kedved/ idod, ird be a nyugati magyar media topikba is, es esetleg roviden ismertesd a lapot, peldaul egy szam tartalomjegyzekevel.

Milyen valtozas tortent meg? Kalnoky testverek nyugdijba mentek? Stb.?

Udv,

Hunor

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-18 04:42   
Annak, aki meg nem tudja: Az Amerikai Magyar Nepszava/ Szabadsag el lett adva az Atlantic Publishing and Holding Corporation nevu amerikai cegnek. Az Atlantic Corporation tobbsegi tulajdonosa egy luxemburgi bejegyzesu magyar szakmai befekteto, kisebbsegi tulajdonosa az Olivia Media and Publishing Corporation nevu, Amerikaban bejegyzett ceg. E ceg tulajdonosa Bartus Laszlo ujsagiro, aki egyben a lap foszerkesztoje is es a 168 Ora cimu magyarorszagi kozeleti hetilap amerikai tudositoja.

DoktorBubo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-17 22:03   
Joval dragabban, de elo lehet fizetni Magyarorszagi hetilapokra vagy magazinokra is mint peldaul a Nok Lapja (kb. $170/ev) ill. IPM Magazin stb.

Tibiscus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-13 02:03   
Kevesen ismerik a Washingtoni Magyar Amerikai Szövetség lapját. Cím: Hungarian American Associacion of Washington, P.O. Box 84425, Seattle, WA 98124-5725
Karácsonykor nagyon szép betlehemi játékot adnak elő a fiatalok és a kitűnő néptáncosaik szórakoztatják a megjelenteket. Szorgos kis közösség.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-07 21:26   
Nekem is megeri a heti egy dollart. Mar legalabb 4 eve vagyok elofizetoje, hianyzik ha kesik a postan. Mostanaban nagyon sokat javult, rengeteg magyarorszagi hir van benne de ugyanugy kulfolddel es az USA-val is foglalkozik.

ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-07 14:02   
Koszi Hunor, koszonom Fellegvar az infot! Minden jot, Ibolya

fellegvar  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-07 03:32   
Az Amerikai Magyar Nepszava/ Szabadsag-nak 20 eve vagyok elofizetoje. Eleinte, csak azert olvastam, mert magyarul akartam olvasni. Abban az idoben tobb volt az idejet multa magyarorszagi hir benne. Azota sokat javult es sokoldalubb lett. Nekem hianyzik, ha kesve hozza a postas. En nem talalom soknak a heti $1 dollart. Nekem, megeri.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-06 23:48   
Meg van egy hetilap, az Amerikai Magyar Szo. A Hid hetilappal torteno osszevonasa utan a legerosebb/ legagresszivebben terjeszkedo lapkent emlegetik.
Honlapja: http://www.ahid.com/

Minden masodik honapban jelenik meg az American Hungarian Panorama, ez egy szines magazin.
Honlapja: http://www.pano-rama.hu/
Ennek tartalmat ismerem, fokent szines, altalam "romantikusnak" nevezett portrekat, beszamolokat kozol.

Meg egyet emlitek, szerintem az lesz a legjobb, tavaszra varhato az indulasa.

Mas - az Amerikai Magyar Nepszava/ Szabadsag lapszamonkenti kb. 1 USD ara borsosnak tunik

Hunor

ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-06 14:02   
2005-12-02 19:56, Valeria:

Koszi, Valeria! Eleg borsos aron van: szerinted megeri? Meg vagy elegedve a lappal/tartalommal? Mi a temaja? Inkabb USA-val vagy M.O.? Vagy mindketto? Koszonettel,
Ibolya

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-02 19:56   
http://www.gimagine.com/gimagine/Szponzorok/Nepszava/

Nekem jar, Amerikai Magyar Nepszava Szabadsag, keresd a fenti honlapon.

ibolyai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-12-02 18:48   
Valaki emlitette hogy van ilyen - ha valakinek jar legyszi kuldjetek el a lap cimet vagy weboldalukat hogy en is feliratkozzam.

Kellemes hetveget!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó