2019. május 22. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Szerelem
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 következő lap )
 enora  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-12 06:37   
Kedves magnolia,

Ez a Goethe idézet éppen nekem szól. Még soha sem hallottam, örülök, hogy beirtad.

"Az ember egy napon rádöbben arra, hogy az életben igazán semmi sem fontos. Sem pénz, sem hatalom, sem előrejutás, csak az, hogy valaki szeresse őt igazán."
(Goethe)

Nora

magnolia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-10-03 22:57   
2004-09-22 20:12, Ödönke:
-
.......miért hagyott ott?
-

Remélem, már alábbhagyott a kedves elmenetele okozta bánat. Hidd el, ezen a gyötrelmen mindannyian átvergőd(t)ünk. Egyet nem szabad:elmerülni a bánatban! Keresd fel régi barátaidat, keress újakat, kirándulj, olvass, hallgass zenét, fejlesszed szakmai tudásudat, ne gondolj arra, ami volt!
Mondogasd Magadban:
El akar menni? Menjen el!
Ha el TUD menni:hagyni kell!

Szeretettel: magnolia

ideals  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-23 18:33   
2004-09-22 23:37, maria vajai:
-
Szia Maria!
Úgy látom, új vagy köztünk, és én csak ámulok, hogy Mexikóból...
A férjed mexikói? Egyáltalán hogy kerültél oda?
Lehet, hogy rossz a kérdés, akkor nézd el nekem, de azért "mesélj".

szeretettel üdvözöl:
Ideals

maria vajai  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-22 23:37   
Azelott nem hittem volna, de a szerelem tényleg létezik. Ha a férjem nem vált volna el tolem, sosem lettem volna boldog. A második a nyero.

ideals  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-22 21:06   
2004-09-22 01:10, hunor:
-
"...tudtam, hogy vonattal erkezik valahonnan..."

Drága Hunor! Engem egyszer "visszakönyörögtek" egy vasútállomáson. A hogy a közösen rendezgetett nyaralócskában (a telekbe én szerettem bele, és segítettem megvenni) egy másik csajjal sörözgetett a pasi kora hajnalban, még azt sem mondhatta, hogy a szomszéd felesége és éppen horgászni voltak, ráadásul elvárta volna, hogy velük(!) jöjjek fel autóval. Persze vonattal jöttem haza, de az állomáson várt (nem pezsgővel, csak könyörgéssel!), és kikönyörögte, hogy elmenjek vele még Firenzébe (előtte terveztünk egy temetői látogatást abban a városban). Hát, mit mondjak? Firezne az egyik kedvenc városom, gyönyörű. Caorle, ahol megszálltunk, egy gyöngyszem. De maga az út pocsék volt! Aztán még eltelt azt hiszem egy-két év a se veled se nélküleddel, aminek szerencsére az én Londoni utam vetett véget.

Mondjuk, ha annak idején nem megyek el Firenzébe, ugye egy csodával kevesebbet láttam volna, viszont a lelki gyötrelmeket elhúztam, úgyhogy azt hiszem, hiba volt megbocsájtani.
Persze, ez megint nem recept, csak egy tanulságos történet. De az én homlokomra az van kiírva, hogy BALEK, ezért aztán mindig ugyanabba a hibába esek....

üdv.: Ideals

ideals  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-22 20:57   
2004-09-22 20:12, Ödönke:
-
Azert mar kicsit jobban vagyok, mar eltelt egy par nap -

Kedves Ödönke!
Hallgass meg egy "öreg motorost": "Egy régi szerelemnél csak egy új lehet szebb!"
Van még az is, hogy "Gombház ha leszakad..."
Persze hogy fáj! De úgy elmúlik mint a pinty!!! Aztán jön egy másik, és a régi eszedbe se jut, vagy legalábbis nagyon ritkán, és majd csak mosolyogsz az egészen.

Reggel nézz a Nap felé, és örülj az új napnak, és várd a Csodát, lehet, hogy körülötted van, csak most a ménkű nagy bánattól nem látod...
Egyébként meg talán azért hagyott el, mert nem Ő volt az Igazi. Akkor meg nem kár érte.
Jó recept a boldogtalanság ellen, kigyógyulásra, hogy az összes rossz tulajdonságát elevenítsd fel - szerintem fog segíteni.

Szeretettel kívánok Neked egy új, és főleg boldog szerelemet! Minél előbb, annál jobb!

Ideals

Ödönke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-22 20:12   
Azert mar kicsit jobban vagyok, mar eltelt egy par nap de meg minden percben jon egy flash, egy regi, kozos emlek, ami iszonyu fajdalomkent hatol belem...

hogy miert hagyott ott? roviden, magam miatt. mar nem tudott velem egyutt elni, besokalt a depresszioimtol a negativ hangulataimtol, es mar nem tudott, nem akart ujbol kozeledni felem. es sajnos ebben a valsagos lelki allapotaban megismert egy aranyos sracot...
en nem tudom Ot elitelni, sot, megertem a donteset. nem ez volt az elso eset, es a kapcsolatunk elejen is volt egy olyan sulyos valsag (amit szinten en okoztam), hogy majdnem szetmentunk. akkor azt meg tudtuk oldani. ezt mar nem. besokallt, nem akarta folytatni, nem adott sokadik eselyt..

Ödönke  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-22 01:55   
Köszönöm szépen hogy egyáltalán elolvastátok azt amit irtam és válaszoltatok is rá.Lehet hogy úgy viselkedek mint egy kamasz.Akár hány éves vagyok vagy leszek attól a szívnek parancsolni nem lehet.Én csak tanácsot szerettem volna kérni tőletek ,mert én nem tudtam a bánatommal mit kezdeni.

Éreztétek már azt, hogy szinte torkon ragad a szerelem? Szabályosan elszorul a torkotok, miközben beszélgettek valakivel, akit már elég régóta ismertek, és egyszercsak ellenállhatatlan vágyat éreztek arra, hogy belefojtsátok a szót egy csókkal. Hogy megsimogassátok, hogy leszedjétek róla a ruhát, hogy egy erotikus masszázsban részesítsétek, hogy végigcsókoljátok az egész testét.
Én most így vagyok és egy kicsit meg is vagyok ijedve ettől az érzéstől. Annyira hiányzik, hogy szinte FÁJ!!!
HELP ME!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-22 01:10   
Ebben a topikban panaszkodtam en is egy eve. De azota bizton allithatom: utana is lehet jobb.

Amit talan tanacsolnek: azt tenni, amiert annak idejen az emberbe beleszeretnek.

Nekem visszahoditasnal volt egy jo tettem: tudtam, hogy vonattal erkezik valahonnan, kineztem egy 200 kilometerre levo allomast, addig elmentem kocsival, vittem magammal valakit, aki aztan visszahozta a kocsit, en felszalltam a vonatra, borral, bornyitoval, poharakkal, ezzel+azzal, es meglepetesnek meglepetest okoztam. Fokent, hogy nagyon messze gondolt engem, stb., stb.

Hunor

MagyarOnline.net  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-22 01:03   
Ödönke email módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-22 01:00

2004-09-21 23:27, Mary:
Nemreg beszeltunk, es az most megint elegge felkavart. Ismet hulyesegeket beszeltem, ugy latszik en mindent meg jobban el tudok rontani (

nem, en azt hiszem inkabb este vagyok erzekenyebb. vagy reggel? nem is tudom... az este, ejszaka es reggel a legnehezebb. ez igy jo?

Ödönke email módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-22 00:58

2004-09-21 09:02, espa:
Egyszeruen annyira tulteng most bennem az adrenalin, hogy nem tudok 1 percig sem egy helyben ulni, folyton csinalnom kell valamit. aztan este hullafaradtan esek be az agyba... csak elaludni nagyon nehez.

es a reggeleket en is nagyon utalom

Ödönke email módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-22 00:55

2004-09-21 21:23, klari:
Talan sosem fog visszajonni. De ha valaha is "meggondolna" magat, az ajtom orokre nyitva all elotte. Nem tudom nem szeretni, meg azert sem, amit most tett... de most tudom, hogy ezen most tul kell lepnem, magammal kell foglalkoznom es egyenesbe rakni az eletemet, ami nagyon nehez, mert folyton az elmult idoszak jo dolgai jarnak a fejemben, de muszaj, erosnek kell lennem, olyan erosnek, mint meg soha. Aztan ki tudja, mit hoz a holnap. Talan egy uj szerelmet, talan egy regi-ujat. En mindenre nyitott vagyok.

Mary módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-21 23:27

Nem akarom Ödönkét szétszedni, de eszembe jutott a jó székely mondás: ha valami eltörött, meg lehet ragasztani, de sose lesz olyan, mint amilyen volt. Saját tapasztalatból, ez igaz!

etelka módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-21 21:34

Ödönke, nekem még azt tanították, hogy felmelegítve csak a káposztaleves jó!
Mellesleg ismered azt a nótát, hogy :
Gombház, sej ha leszakad
Egy helyébe száz is akad......
Üdv:Etelka
Ui: Jobb változatban: Egy helyébe ezer is akad.....

klari email módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-21 21:23

2004-09-21 16:14, Ödönke:

Ödönke, nem feltétlenül jó, ha visszaszerzed. Amikor Te vagy nagyon szerelmes neked kell tűrni, próbálkozni, szenvedni és kedvébe járni. Talán jobb, ha Téged szeret valaki annyira. Kényelmesebb.

Ödönke email módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-21 16:14

2004-09-21 09:02, espa:

Egyébként fiu vagy, vagy lány?
Ez az Ödönke megtévesztő és más meg nem derül ki a profilodból

FIÚ! Köszi, hogy velem érzel.

hunor módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-21 10:53

Csak ajanlom a Szerelem c. topikot szerelem kapcsan, hiszen itt Geza meseli eletet, mig az ajanlottban csak errol van szo
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=367&forum=27&268

Udv,

Hunor

espa módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-21 09:02

Kedves Ödönke! Együtt érzek veled
Kegyetlen dolog igy szerelmesnek lenni.
Sovány vigasz ugyan, de nem találsz olyan embert, aki még ezen nem ment keresztül.
Tulélhető. Csak ki kell várni. Ami a legnehezebb. Arra próbálj meg kicsit vigyázni, hogy ne alázd meg magad.
Szoritok neked!

Egyébként fiu vagy, vagy lány?
Ez az Ödönke megtévesztő és más meg nem derül ki a profilodból

Ödönke email módosítás | válasz erre | profil | 2004-09-20 23:16

SOS! szerelmes vagyok! de nagyon... a legfajobb az egeszben, hogy minderre azutan kellett raeszmelnem igazan, hogy elhagyott... elrontottam mindent, es nem tudom, hogy valaha is helyre tudom-e hozni az egeszet. elviselhetetlenul kinoz a hianya, es nem tudom valaha is vissza fogom-e kapni, hogy valaha is fog-e ugy erezni irantam, mint amikor megismertuk egymast... vagy maskepp, talan meg erosebben... de ugy erzem, most mindennel erosebbnek kell lennem, es kuzdenem kell. eloszoris magamert, aztan a tobbi majd kialakul...

remelem nem zavartam, egyszeruen jolesik kiirni, kibeszelni most magambol mindent... volt mar valaki hasonlo helyzetben?

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-09-21 16:22   
Odonke, itt meseld el a banatodat, es kozosen analizaljuk a helyzetet.

LauM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-28 19:53   

Ha valakit szeretsz
ne tudja meg a világ,
mert titokban nyílik a SZERELEM,
mint kertben a virág.

espa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-28 06:18   
I love you more today then yesterday,
but less then tomarrow.

És ez nekem egy arany medálban van belevésve. Bibibibiiiiiiiiiii

Kaptam

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-28 02:43   
Horváth Imre
A hüség versei

Szívemben a föld vérzö szíve dobban,
szmorú, de szeretlek egyre joban.
Szavamban századunk szava reszket:
félek, hogy füled mellett elereszted.
(...)
Hü vagyok, mint északhoz a hideg,
mint délhez a napfény, narancs, dió,
mint kényelemhez a keletiek
a nyugathoz a civilizáció;
mint a tavaszhoz hü az áradás,
a nyárhoz a negyven fokos meleg,
vagy mint az öszhöz a vörös varázs -
s a tél azokhoz, kiket eltemet.
(....)
Keresheted, hiába keresed
a csillagot, mely egyszer leesett.
S százszor lehullott, mégis fent ragyog
az én egemen a te csillagod.

Ahogy az ág szerette a szelet,
melyben kettétört, úgy szerettelek.
(...)
Cikázom, mint sötét pont föl-le,
de mint körhöz körben a görbe,
tehozzád mindig viszatérek,
te legvonzóbb köre a térnek.

Jobbat tudnék gyülölni nálad.
Szemem szebbeket megutálhat.
Tudnék megunni okosabbat.
Hazudtam már hány igazabbnak.

LauM  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-27 10:06   

"Gyenge annak a szerelme ,aki csak szavakban tudja kifejezni ,hogy mennyire szeret."
(Dante)

Ha megérzed a május illatát,
ha meghallod a kismadár dalát,
ha egy képet csókolsz lassan,
ha egy éjszakát töltesz álmatlan,
ha sírni tudsz egy fájó éneken,
akkor tudod meg ,hogy mi a SZERELEM!

Üdv.mindenkinek,
LauM

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-03 22:28   
2004-07-03 19:37, magnolia:
-
"Ha valaki szeret egy virágot, amely csak egyetlen példányban létezik csillag milliókon : ez épp elég neki, hogy boldog legyen...."
(A. de Saint-Exupéry)

........

magnolia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-03 19:37   
Két szép gondolat:

"Ha valaki szeret egy virágot, amely csak egyetlen példányban létezik csillag milliókon : ez épp elég neki, hogy boldog legyen...."
(A. de Saint-Exupéry)

"Az ember egy napon rádöbben arra, hogy az életben igazán semmi sem fontos. Sem pénz, sem hatalom, sem előrejutás, csak az, hogy valaki szeresse őt igazán."
(Goethe)

üdv. magnolia

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-02 09:28   
2004-06-20 20:10, Magnolia

Magnólia!

Feltételek az én koromban? Nem gondolhatod komolyan.

"...
Jó volna még magasra hágni,
A kalapot szemembe vágni,
Azért is élni még!
..."

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-27 20:17   
"...

Lenni még egyszer fiatalnak,
Nem fordulni még be a falnak
S nem szólni bölcsen és gyáván: elég!

..."

(Tóth Árpád, Karthágó kövein)

Annita  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-25 23:54   
2004-06-23 14:07, melinda:
"..mese-zajlás volt.."
-
2004-06-25 16:23, magnolia   
....és azok a soha meg nem élt szerelmek, meg nem írt versek, amiket Ady magával vitt!

Bizony! - Am, amit nekünk hagyhatott, az csupa gyöngyszem... lélekmelengeto˝ táplálék.

-egy Ady rajongó

magnolia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-25 16:23   
....és azok a soha meg nem élt szerelmek, meg nem írt versek, amiket Ady magával vitt!

melinda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-23 14:07   
Ady Endre (1877-1919)

A MESE MEGHALT

Mese-zajlás volt. Még élt a Mese
S egy tavaszon én valakire vártam.
Mese-zajlás volt. Zajlott, sírt a vágyam,
Parthoz sodort egy illatos mesét,
Parthoz sodort egy kósza asszony-árnyat.
Hol szedte? Merre? Nem tudom, de szép,
Uj mese volt ez s az árny csodasápadt.
Mindig szerettem árnyat és mesét:
A legszebb mesét és a legszebb árnyat
Egy babonás tavaszi éjszakán
Addig kérleltem, míg életre támadt.
Mese-zajlás volt. Még élt a Mese.

Mese-zajlás volt. Meghalt a Mese
Ugyanez éjjel. Bénán, félve, fázva,
Élõ mesére s élõ asszonyára
Riadtan néztem. Nem az én mesém.
És ez az asszony, ez a csodasápadt?
Ez Minden-asszony, ez nem az enyém.
Tolvaj a lelkem, idegen csodákat,
Idegen árnyat terem és mesét:
A mese régi s rizsporos árnyat
Kérleltem egy tavaszi éjszakán,
Mikor a vágyam utolszor megáradt.
Mese-zajlás volt. Meghalt a Mese.

FINITA...

Vége van. A függöny legördült,
Komisz darab volt, megbukott.
Hogy maga jobban játszott, mint én?...
...Magának jobb szerep jutott!
Én egy bolond poétát játsztam,
Ki lángra gyúl, remél, szeret --
Maga becsapja a poétát,
Kell ennél hálásabb szerep?!...

Kár, hogy kevés volt a közönség.
Nem kapott illõ tapsokat,
Pedig ilyen derék játékért
Máskor kap rengeteg sokat.
Mert e szerep nem most elõször
Hozott magának nagy sikert:
Volt már olyan bolond poéta,
Aki magának hinni mert...

Én magam e csúfos bukásért
Vádolni nem fogom soha,
Ez volt az utolsó csalódás,
A szív utolsó mámora.
Egy percig újra fellángoltam,
Álom volt, balga, játszi fény;
Megtört egy kegyetlen játékon,
Leáldozott egy lány szivén...

Végsõ akkordot rezg a húr,
Elszállt a hitem, ifjuságom,
Utolszor voltam trubadur...
Eddig a vágy hevéért vágytam,
Most már a hitben sincs hitem,
Ártatlanság, szüzi fehérség
Bolond meséjét nem hiszem.

Komisz darab volt, megbukott.
Rám tán halálos volt a játék,
Magának érte taps jutott.
Így osztják a babért a földön,
Hol a szív sorsa siralom...
...Hány íly darab játszódott már le
Ezen a monstre-színpadon?!!...

magnolia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-20 20:10   
2004-06-19 20:34, gvirag:
Ugye megbocsájtasz?
-------------
Nem bánom, megbocsájtok!- ha már annyira szívedre vetted a szavaimat - azonban van egy feltételem: valld be, tényleg odaégett a rizs? Nem mondom el senkinek, mit vallottál!
-------------
üdv. magnolia

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-19 20:38   
2004-06-05 09:39, gvirag:
-
Elnézést, hogy csak most jártam erre. A történet kedves, akár velem is megtörténhetett volna.
Tulajdonképpen erre is gondoltam: ha az embernek hasonló helyen ábrándjai támadnak, és elindul a nyomukban, könnyen megromolhat az élete.

Régen eléggé felelőtlen voltam ilyesmiben is, és ebből néha egészen elképesztő dolgok származtak. De nagyon jó volt ábrándozni és még ráadásul tapasztalni is, hogy van, amiben csak azért is enyém a világ.

Mostanában inkább úgy vagyok, hogy még a számítógép előtt sem merek elábrándozni, mert megjelenik a monitorvédő, és rajta: Ora et labora! Az előbbiből volt kalamajka, az utóbbi sem mindig volt itthon veszélytelen, de felnőtt gyerekekkel már nem merek ábrándozni.

Szeretettel: szigy

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-19 20:34   
Teljesen egyetértek Veled, vissza kell fognom egy kicsit magam. Ott a csevegés egy kicsit félresikerült és megpróbáltam elterelni a dolgok éléről a figyelmet. Összehordtam hetet-havat.

Persze a szerelem az egy komoly dolog, nem szabadna eszközként használni és beszélni róla.

Ugye megbocsájtasz?

magnolia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-19 20:01   
2004-06-18 07:20, gvirag:

Aggodalomra semmi ok! Látom, már vígan főzöd a pikáns történetedet! Tálalás elött öntsd le sok szósszal és díszítsed szép szóvirágokkal!
(Arra viszont vigyázz, nehogy az egész a plafonon kössön ki, mint ama tejberizs!)

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-18 07:20   
Magnólia! Örülök, hogy megtörted a csendet!

Már azt hittem kihalt a szerelem - megöltem!

magnolia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-17 17:29   
2004-05-27 11:57, gvirag:
Magnolia!
Hat semmi abrandozas? Nem keszul semmi?
------------
Ábrándozás? Mindenkinek vannak ábrándjai, de saját ábrándjainkat nem adjuk ki senkinek, mert nevetségesnek tünnének. Nagy költőinknek is voltak ábrándjaik, ők TUDTAK beszélni azokról, mi pedig csodáljuk nagyságukat, mert soraikban sajátmagunkra találunk. Ahogy írtad:"ha szerelem - akkor vers, ha szerelmes vers - akkor Ady"....meg Szabó Lőrinc, meg József Attila, meg Shakespeare, meg Jevtusenko, meg Petrarca, meg..........az "Énekek Éneke"-t nem sorolom ide, ugyan azt is férfi írta - de nem nőhöz...
Mindkét versbeírásom után Hunor figyelmeztetett, hogy van külön topic a versek számára. Bekukkantottam oda is, de az nem a szerelmes verseknek való hely! Valahogy úgy vagyok, hogy csak úgy, minden apropo nélkül szerelmes verset idézni : nevetséges! Igy hát : se ábrándozás, se folytatás........legalább is itt nem!
Sajnálom, ha azt hiszed, hogy félreismertelek! Nem ismerlek, így félre sem ismerhetlek! Azt viszont látom, hogy otthonosan mozogsz a versek világában - számodra egyik legkedveltebb Ady. Számomra is! Érdekes módon, az évek-évtizedek múlásával egyre jobban!
------------
üdv. magnolia

gvirag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-05 09:39   
2004-06-03 17:07, szigy

Ábrándozás az élet megrontója...

Jópár évvel ezelőtt történt, hogy a könyvtár elött összetalálkoztam néhány kolléganővel. Elpajzánkodtam velük néhány percet, aztán ment mindenki a dolgára. Az új könyvtárosnő kíváncsian fürkészte az arcomat, aztán csak annyit mondott "nagy franc lehet maga". Szóval úgy járt mint magnolia, teljesen félreismert.

Akkor már volt legalább négy gyermekem és nem igen kockáztattam a családomat holmi kalandokért. Másrész ez egy főhatóság volt, ahol szemben a többi munkahellyel szigorúan megkövetelték a tiszta erkölcsöt, nem vállalhatták az ugynevezett biztonsági kockázatot. Tudták ezt a kolléganők is.

Hát ez az igazság.

szigy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-03 17:07   
2004-05-27 11:57, gvirag:
-

Hat semmi abrandozas? Nem meszul semmi?

- Kérlek alássan, ábrándozás az élet megrontója, ez a helyzet.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó