2022. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Minneapolis és környéke
Új topik indítása   Üzenet küldése
 Muhi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-15 15:12   
Szia Hunor,
Bizony, bizony, irni is akartam, hogy ejnye, privat levelemre meg nem is valaszolsz...de sebaj, gondolom azert neked is van eleg dolgod ennek a honlapnak a szerkesztesevel.

Egyebkent en mar beleolvastam az ajanlott temakba, mielott ide keveredtem, de majd akkor ott folytatjuk mert most jottem ra, hogy ebben a topic-ban nem sok keresnivalom van, hiszen meg eletemben nem jartam itt es nem akarom untatni a topic kozosseget sem....szal, akkor majd folyt.kov. mashol. Marcsi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 20:09   
2007-02-14 19:57, Muhi:
-

Kedves Marcsi,

most esett le, Tőled kaptam pár napja emailt a Hunmarketről, igaz? Fogok arra is válaszolni, és köszönöm a jelentkezést, a linket a napokban be is teszem WebVilág!/ USA rovatunk alá.

Más: mint NYban is újságíró, nézz be az alábbi két topikba, esetleg szólj is hozzá.

USA témakör:
Nyugati magyar média
Az Amerikai Magyar Szó munkát kínál.

Éppen most olvasgatom a honlapod, ha van kedved, írj a könyvedről, tapasztalataidról is egy megfelelő topikba, sok kapcsolódó témát egyébként a Magyar Világkapcsolat témakörben találsz meg.

HA konkrétan érdekel még valamilyen téma, jelezz, és megírom, hogy hol találod meg.

Hunor

Muhi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 19:57   
Szakad a ho itt New York-ban, es totalisan elakadt az elet, igy aztan en is szobafogsagra vagyok itelve. Amibol az kovetkezett, hogy hosszasan tanulmanyoztam a magyaronline-t. Jo sok topic van, nagyon jo es erdekes.
Rengeteg olvasnivalot talaltam.
Marcsi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 18:11   
2007-02-14 17:38, Muhi:
-

Kedves Marcsi,

nem voltál tolakodó, semmi gond. Gyere, és írj még.

Hunor

Muhi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 17:38   
Kedves Hunor,

bocsanat, nem akartam tolakodo lenni.

Marcsi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 17:33   
2007-02-14 17:20, Muhi:
-

Kedves Muhi,

egy üzenetet egyszer egy helyre lehet beírni, és a link már itt szerepel:
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=309&forum=71&158

Hunor

Muhi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-02-14 17:20   
Kedves Laszlo,

Egy uj website-ra szeretnem felhivni a figyelmed: www.hunmarket.com

Kerlek ha tetszik, tedd mar fel ra a Ti esemenyeiteket is, hogy minel tobb magyarhoz eljusson.

Koszi.
Marcsi

Fulop Laszlo G  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-12-16 20:21   
2006-08-11 19:27, kisdobos:
-

Kedves Kisdobos,
Hadd hivjam fel figyelemd a Minnesotai Magyarok nevü, az államnál is bejegyzett szervezetre, amely már 108 éve müködik a Twin Cities-ben. Minden évben van 6-8 programunk és több tagunk, sôt vezetônk dolgozik az egyetemen. Lasd: Fülöp Ágnes, jelenlegi elnökünk, Dr.Kovács Katalin (kutató és igazgatósági tag), Dr.Csallány Ágnes, Cathy Schaefer ((uman Resources), stb. Természetesen, szivesen látunk magunk között. Most december 10-én volt a karácsonyi program, amely ugyan leginkább gyerekek felé irányul, de fiatalok, sôt hozzám hasonló "öregek" is eljönnek a programra, és az azt követô kávéra, beszélgetésre. Programjainkat leginkább a Unity Church Unitarian (UChU) vagy a Warrendale Presbyterian Church-ben tartjuk, mindkettô St. Paul városban van. A következô betervezett programot a Farsangi Vacsora-tánc-ot, 2007 február 24-én a UChU-ban tartjuk. Szeretettel várunk, Fülöp Laci

kisdobos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-22 18:08   
es mit csinal/sz New York-ban?

taursus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-14 23:20   
2006-08-14 18:07, kisdobos:
-

New Yorkban. Minneapolisban valtam parszor.

kisdobos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-14 18:07   
Az amerikanisztika a szegedi egyetemen indult a 90-es evek elejen vagy korabban, ami csak annyit jelent, hogy tudomanyagak osszessege, ami az USA-val kapcsolatos tudast osszegzi; igy peldaul, amerikai irodalom, tortelenelem, foldrajz, nyelveszet, stb.

On/te hol lakik/laksz?

s.

taursus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-13 03:10   
2006-08-11 19:27, kisdobos:
-

Valoszinuleg az en hibam, hogy elkepedek a szotol, de aruld nekem, mit jelent az, hogy "amerikanisztika"?

kisdobos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-08-11 19:27   
Sziasztok!

Minneapolis es kornyeken keresek fiatalokat, csaladokat. A minnesotai egyetemen vegzem a doktorimat es 1998 ota elek itt. Kulonben Szegeden vegeztem angol es amerikanisztika szakon es Szekszardon szulettem.

Varom a jelentkezeseteket!

Koszonom: S.
kais0005_KUKAC_umn.edu

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó