2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> Kedves halottaink. A MON Fórum virtuális emlékkertje
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
 Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-09-23 20:43   
Nem tudom emlekeztek e Larry (Laszlo) Forgach-ra, Californiaban lakott. Junius 26-an o is eltavozott az elok kozul.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-08-20 00:52   
Rég nem jártam itt, de néhányan a régiek közül tán nég emlékeznek rám. Megdöbbenve olvastam, hogy Bovi végleg eltávozott közülünk. Mennyi, de mennyi üzenetet váltottunk egykor....szeretettel gondolok Rá.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-08-11 17:57   
2016-08-11 07:49, Tessényi Györgyi:
-
Koszonom Gyorgyi, nagyon orulok a kepnek. Bovit azt hiszem, hogy mindenki szerette es hianyolja.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-08-11 07:49   

Ezzel a képpel szeretnék azoknak örömöt szerezni, akik Bovit ismerték és hiányát érzik. Hévízen készült egy étteremben.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-08-06 18:46   
Györgyi Lott fényképe.

Ezt a képet azoknak emlékére tettem ide, akiket szerettünk, tavaly ilyenkor küldte nekem legjobb barátnőm, aki kora tavasszal meghalt. Ilyen nyíltsággal,bátorsággal, bizalommal ment el, amit ebből a képből érzek.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-08-01 16:35   
2016-03-06 15:45, Greve:

Egeszen magam alatt vagyok! Csak most olvastam a beirasodat, el sem tudtam kepzelni, hogy mi tortent Bovikaval, mert mar nagyon regen nem jelentkezett. Istenem, milyen remes, hiszen tudtommal semmi baja nem volt.

Nagyon szerettem ot. Nyugodj bekeben Bovika. -

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-07-31 00:52   
Facebook értesítsek miatt tudomásomra jutott, hogy Huba pszeudonímia alatt író régi fórumtársunk 29. óta nincs köztünk. A régi MON tagok ismerhetik. Nagyon korán és hirtelen távozott. Óriási kár, egy nyitott, nemzetközileg ismert úriember, zenész és humorral, egyensúllyal megáldott zseniális ember volt. Nekem hiányozni fog.

juditka441  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-13 20:17   
Géza már nincs egyedül.... bocsánat,hogy ide írom le az érzéseimet... gondoskodó szeretetem övezi pár napja,tudom,hogy szeretett feleségét nem fogom pótolni, de a hátralévő éveinkben már nem szeretném elengedni a kezét. Ezt a pár sort,ma kapta tőlem,megosztom Veletek. Judit

"Tudod néha elgondolkozom azon ,hogy mennyire hálás vagyok a sorsnak, hogy utamba ejtett. Hogy újra minden nap van kiért fölkelnem és ,hogy van egy ember akire azt tudom mondani a barátaim előtt hogy IGEN! Ő az! Ő az aki kirántott a magányból, bebizonyította,hogy van még szeretet ebben az életkorban is. És igen...újra megfogják a kezem, és újra elmondák mennyire szeretnek.. És az időskori szerelem nem elmezavar, hanem egy gyönyörű és tiszta állapot, nem lehet megvenni sem kényszeríteni. Nem lehet befogni , ahogy a Napsugarat sem tudjuk befogni. Nem lehet megváltoztatni ezt az érzést, ahogy a szelet sem tudjuk megfordítani. És igen... én ezt akarom érezni most már újra, és amíg élek... mert elvarázsolt, ahogy a Nap a Holdat... ahogy az Ég a Földet, ahogy a felhő az esőcseppeket...

nidda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-12 19:49   
2016-03-08 00:40, Greve:
-

Nyugodjék békében.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-11 23:42   
Nagyon elszomorító.
Nyugodjon bekeben.

Greve  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-08 00:40   
Kedves forumtársak!

Tudatom veletek, hogy "sycamore" egy régi forumtársunk, már 3 éve annak, hogy a vastagbélrák betegség, Öt is a halálba vitte.

nidda  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-07 18:50   

Öszinte részvétem.

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-07 15:21   
2016-03-07 11:11, Greve:

Kedves Greve

köszönjük, hogy informáltál bennünket, ha Miskával kapcsolatban vagy, mondd el neki kérlek, hogy lélekben vele vagyunk, hogy nagyon szerettük a párját és hiányzik! Remélem, sikerül elfogadható körülményeket teremteni számára is a megszokott környezetben, ahol szeretett felesége emlékei veszik körül.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-07 13:35   
Rettenetes helyzet, ugyanakkor Bovika lehetett volna beteg is, es beteg ápolt volna beteget. Remélem szabad ilyent mondani, könnyu halála volt nem szenvedett. En biztosan nem fogom elfelejteni, hiszen annyira joember volt.

Greve  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-07 11:11   
2016-03-06 19:08, poe:

-

"Istenem, hiszen semmi baja nem volt"

Hát igen, ez valóban igy volt, tehát érthetö, hogy a Miska férj mekkora sokkot kapott akkor reggel, amikor ébresztgette az élettelen Zsuzsa házastársát.

Ezek után a visszamaradt férjnek az élet körülményei, nagyon nehézkesek lesznek, mivel Ö egy üzemi baleset áldozata lett 57 évvel ezelött, tehát még a mai napig is, csak tolókocsival tud közlekedni.
Hála a teremtönek, az illetékes szervek próbálkoznak a barátomon úgy segiteni, hogy naponta küldenek hozzá egy olyan ápolót, aki mindent elkövet annak érdekében, hogy a Miska továbbra is a saját házukban maradjon, mivel ez lenne a legnagyobb kivánsága, ebben a kaotikus helyzetében.

Tessényi Györgyi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-07 06:34   
Hévízi találkozásunk emlékével gondolok rá, és remélem, hogy nem kellett szenvednie. Utolsó írásaiban igen fájlalta, hogy a teljesítő képessége alábbhagyott, volt bennem egy rossz érzés. Szeretettel őrzöm emlékét.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-06 22:10   
Nagyon fog hianyozni

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-06 19:11   

Hunor

poe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-06 19:08   
-

Istenem, hiszen semmi baja nem volt, azt hittem ő lesz az, aki örökké él, fürge volt, mint a csík, vidám és optimista. Ez nagyon szomorú, annyi terve volt még....

Greve  módosítás |   válasz erre |   profil |  2016-03-06 15:45   
Kedves forumtársak!

Sajnos a "bovi" társunk ez év januar elején örökre elaludt.

Ezt a szomorú hirt, a bovi férjétöl kaptam a mai nap folyamán, a németországi otthonukból hivott telefonon.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2015-02-06 10:31   
Köszönöm Mary a linket. Jolesett látni.

Mary  módosítás |   válasz erre |   profil |  2015-02-05 16:07   
Itt egy megemlékezö film a román televízió magyar adásában a mi kedves Zsuzsánkról:
http://www.tvrplus.ro//editie-de-joi-pana-joi-303442
Kb. a 21. percnél kezdödik a Zsuzsa potréja.

Remélem, mindannyian szeretettel emlékeztek rá.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-03 00:42   
Rég nem jártam erre. Ma a közeli temetőbe kivittem jónéhány mécsest, ZSUZSÁra is emlékezve. Eszembe jutott, amikor bukaresti özönvíz idején kijött a repülőtérre, hogy találkozzon pár percet velünk, amikor kihozta a kis segély-borítékot a korondi "árvíz" károsultja javára.
Sok-sok új tag van itt a MON-on. Egy régi képpel emlékeznék RÁ, és mindannyiunknak időközben elvesztett szeretett hozzátartozójára:

http://smg.photobucket.com/albums/v359/OMGIP/?action=view¤t=IMG_0175-MON.jpg

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-01 17:37   
Nekem is hianyzik Zsuzsa, sohsem fogjuk elfelejteni.

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-01 14:25   
Ma a temőben F.Zsuzsának gyujtottam egy gyertyát.
Sokat gondolok rá!
Zsuzsa, hiányzol a MON-on!!!

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-30 13:26   
Sokat gondolok én is Zsuzsára!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-01-30 07:33   
Ma egy éve nem írhat Zsuzsa, de azért mégis örökre itt van.

Hunor

Tihi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-24 06:23   
Kedves Zsuzsa, nyugodj békében.

Majdnem találkoztunk a bukaresti repülötéren, azután írogattunk egymásnak. Emlékben tartalak.

Andu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-23 20:51   
Ne is mondjátok! Nekem még nagyon sokszor eszembe jut Zsuzsa. Minden alkalommal szemrevételezve "ellenörzöm" a MON Vendégeink és a Cikkeink kapcsán rovatot, mind a kettöben ö volt az utolsó hozzászóló. Az ö nevét keresem, mivel az kell, hogy szerepeljen, nehogy más "ráírjon".
Ferencz Zsuzsanna. Ez az ö helye.
Ez az ö örök helye.
Annyira sajnálom, hogy már nincs közöttünk!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-11-22 18:02   
20.-án is gondoltam Zsuzsára, ahogyan egymást váltottuk születésnapjainkon.

Hunor

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó