2018. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> "Megismerni szeretnélek!" - Ismerkedés Németországban
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 )
 Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-10 23:14   
Na meg az illúzíók

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-10 22:20   
2007-07-10 22:07, Heindl:
Csak a tapasztalat

Heindl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-10 22:07   
Hi-hi! Látom fiúk a rutin meg az évek...

Lepu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-10 22:05   
Nem inkább török nő kellene? Azoknál nincs emanciápációs probléma. Valamelyik hülye elterjesztette a magyarokról, hogy patriarchális nép, mert átvette a szláv-germán szokásokat. Ettől függetlenül a belső magyar családfelépítés matriarchális, tehát a magyar nő nem csak azt csinál amit akar, hanem te is azt csinálod amit ő akar.

amadeus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-10 20:58   
2007-07-10 12:20, GeorgeBenson:

George,
nagyon tetszett amit és ahogyan írtál.
De ha te a német nöket túl emancipáltnak találod, akkor még nem találkoztál mai magyar növel.
Azok tényleg azt csinálják amit akarnak!

Heindl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-10 18:38   
Hello George!

Hááát...az én szívem megnyerted evvel a levéllel! Nagyon aranyos De sokminden nem derült ki (számomra) belőle. Te magányos lovag vagy, aki asszonyt keres, vagy barátokat (is) keresel? Melyik megyében élsz? Mit csinálsz? Miért nem csatlakozol egy megyédhez-városodhoz kapcsolódó topikba? A hozzászólásaidból megismerhetnénk és talán a hölgyek is bátrabbak lennének

Üdv.: Bianca

GeorgeBenson  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-07-10 12:20   
Hello!

Perfektül bezèlek magyarul, de mivel màr règen nèmetorszàgba èlek, nem tudok tùl jòl magyarul irni. Remèlem mègis megèrtetek?!

Èn ma gondòlkosztam azòn, hogy nincennek e olyan magyar "lànòk", akik nem nèmet fèrfit, hanem egy magyart keresnek?! Èn 1972be születtem, vòlt màr nèmet baràtnöm, de màr règòta szeretnèk egy kedves magyar laynt. - Miert? Szerintèm jòbban paszòlna hoszàm, mivel nem szeretem a "überemanzipierte" nöket. Hogy az mit jelent? Hàt röviden: "A nèmet nök sokszòr aszt csinàlnak, amit ök akkarnak!" . . .

Remèlem, hogy jelenkesztek.

Liebe Grüße:

G. B.

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó