2022. január 24. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> (TJFC) Trader Joe's Fan Club
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
 ManuAlex  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-06 00:03   
ez kozelebb van, ebbe szoktunk jarni:

Fair Oaks (#71)
5309 Sunrise Boulevard
In the Quail Pointe shopping center at the corner of Sunrise and Madison.
(916) 863-1744
The store is open 9AM to 9PM.

Na, meg talaltam meg egy kozelebbit, kell szoljak a felesegemnek.

Folsom (#172)
810 E. Bidwell
In the center with Lowe's
(916) 817-4189
The store is open daily from 9a to 9p.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-05 23:53   
ManuAlex, Sacramentoban is nyilt Trader Joe's:

Sacramento (#70)
2625 Marconi Avenue
At the corner of Fulton, in the Town & Country Village Shopping Center.
(916) 481-8797
The store is open 9AM to 9PM.

Sacramento (#175)
5000 Folsom Blvd.
Between 50th and 51st Streets
(916) 456-1853
The store is open daily from 9a to 9p.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-04 20:13   
Csuda vigye ezt a TJt, nem lehet nekik e-mailben irni, muszáj "igazi" postán. Ilyesmihez egyelőre lusta vagyok.
Úgy látszik mégse akkor a szerelem, mint eddig éreztem.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-03 02:57   
2003-09-02 20:04, kaytee:
-
2003-08-30 02:33, Valeria:
Ez a randa TJ, mindenhová megy, csak ide nem!

Kaytee:

Mar itt az ideje, hogy a TJ ide is jojjon. Tuesday Morning es Big Lots mar van, WalMart, K-Mart, Sam's Club es Costco boven, csak a TJ hianyzik. Azert nem lesz a szomszedba, "csak" 45 merfoldre. Nem semmi De megyek!!!

Two buck chuck sajnos itt $3.29-be kerult, de vettem 6 uveggel, mert jo kis borocska es ezert a penzert a hulyenek is megeri, nem? Bar mostanaban nem iszom, fogyozom
Nem sok sikerrel

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-02 23:49   
Kaytee,

irjál nekik, hogy Te egy TJ addict vagy és nyissanak végre ott is!!

Multkor olvastam hogy itt Kaliforniában nyitottak 5 uj üzletet, hát kérem a szegény floridaiaknak is kellene egy!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-02 20:04   
2003-08-30 02:33, Valeria:
Ez a randa TJ, mindenhová megy, csak ide nem!
Vettél német almásrétest?
És Two Buck Chuck-ot? Állitólag nagyon jó kis bor, pedig csak 1.99 egy üveggel.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-30 02:33   
Kedves Andika es Kaytee:

Megjartam Washington-t Trader Joe's-t es Potomac Millst. Trader Joe'sben nem csalodtam, mert a megszokott finom dolgok ott voltak es nagy oromomre kozoltek velem, hogy nemsokara nyilik egy Richmondban, ami innen csak 45 merfoldre van es nem 130-ra es nem kell harcolni a rettenetes forgalommal. Ma, leven Labor Day weekend, mindenki jott a strandra es Colonial Williamsburgbe, a visszaut 3 oraig tartott, nem volt olyan rettenetes mint ahogy lehetett volna.

Potomac Mills sem volt rossz, bar rovid ideig voltunk, csak vissza kellet, hogy vigyunk valamit es kozben be estunk egy papir boltba ahol mindent kiarusitottak $1.00-ert, es csodalatos fenykep kereteket vettem meg egy par ajandek zacskot. Tehat, az ut mar nem veszett karba.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-29 17:07   
Kedves Kaytee,

örülök, hogy a floridai Big Lot is azt árulja amit a kaliforniai. Volt párszor, hogy megbántam, hogy nem vettem többet, mert mire ujra mentem, már elfogyott.

Szerintem a TJ elöbb-utobb nyit üzletet Floridában is. Még nálunk is eltelt 1-2 év amig kaptunk ujat miután becsukták a Mall mögöttit. drága lett ott a lakbér.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-29 16:48   
Valika, remélem, kitünően sikerül a Te bevásárlótúrád is!
A Potomoac Millsre nem esküszöm, de biztos vagyok benne, hogy a Trader Joe nem hagy minket szégyenben. Ha igen, abba kell hagynunk az agyba-főbe dicsérgetését.
Andika: Neked nem egy, hanem kétmillió hálás köszönetet és puszit küldök a BigLots tanácsért.
Még bolgár meggykompót is volt, abból 2-t, magyarból 4-et vettem, de lehet, hogy hamarosan visszatérek a tett helyszinére, mielőtt elfogynak.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-28 04:50   
Valikám,

kellemes bevásárlást kivánok! Te lennél a legjobb reklám a TJ-nek hogy ilyen messze utazol hogy bevásárolhass ott. Igaz kezdetben mikor elöször voltam az Arcadiaiban, és a mi környékünkön nem volt, én is mindig csak akkor tértem be, ha barátnömet látogattam Sierra Madre-ban és az is kb. 50 mile volt innen.

Most nem kell messze mennem, mert helyben van, ugyanugy a Big Lot is. A napokban láttam viszont örömmel hogy uj Marshall's nyilik egy helyen ami egy jo ideig üresen állt miután megszünt ott egy olcso élelmiszerüzlet. Már nem is emlékszem, mi volt elötte. A Marshall's azelött a Mall közelében volt a szomszédos kisvárosban de kb. 3 éve becsukott ott. Kint messze a Mills Mallban van egy de oda nem igen járok.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-28 04:38   
Andikam:

Nagy izgalom var ram, mert penteken egy baratnommel Washingtonba utazunk, egy kis vasarlas lesz a Potomac Mills nevu Outlet Mall-ban es utana Trader Joe's az uj Springfield-i uzletben. Csekely 130 merfold innen, 260 oda vissza, de ki torodik vele?? Trader Joes, here I come.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-28 04:36   
Kaytee:

En is melegen ajanlom a Big Lots-t, itt is van Magyar meggy, savanyu paprika es kaposztaval toltott paprika. Nagyon jo. De a kis piros eros paprikakat ne vedd, mert azok eleg lottyedtek. A tobbi mind jo.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-27 23:32   
Kedves Kaytee,

drukkolok, hogy ott is legyen! Engem is meglepett, de én kiváncsiságbol mindig végignézem ott mert ujabban nagyon sok a lepakolt étel, söt borok és softdrinkek is, kevesebb a mélyhütött étel. De vettem ott már egy nagyon jo vanilia fagylaltot is, Pierre's Homestyle ice cream. Meglepett mikor láttam magyar meggyet üvegben, valamivel olcsobb volt mint a TJ-nél. Viszont mivel nem megyek egyszerre több üzletbe, veszem ahol látom, ha kell valami. Sajnos viszont hamar kifogy valami és netán következö alkalommal már nincs.

Sokszor persze ruszki roulette, egyszer nagyon megjártam egy thai füszerkeverékkel ami pokoli erös volt!

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-27 18:50   
2003-08-26 22:48, andi_usa:
Andikám, nagy, nagy köszönet Neked. Big Lot van, már 1x jártunk ott, de nem néztem a kajákat, és csak egy 99 centes plasztik tálcát vettünk. Egyszerübb volt, mint dobozt kipakolni.
Holnap első utam odavezet majd. Beszámolok, hogy itt is vannak-e magyar cuccok.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-26 22:48   
Kaytee,

van Nálatok Big Lot (elötte Pic n' Save volt a neve) a környéken? Ott vettem utoljára magyar meggykompotot üvegben, olyan mint a Trader Joe pakolása. Volt nekik magyar piros savanyu paprika is amit a TJ szintén szokott árulni. Föleg emiatt szoktam a Big Lot-ba menni amiota több élelmiszert árulnak.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-08-26 21:17   
2003-07-29 04:11, taursus:

Mielőtt megtaláltam a Trader J- ban, egy nagyon elegáns és drága étteremben ettem ilyet. Martinispohárban tálalták, gyönyürü volt, nagyon drága.
TJt még mindig siratom, de most nagy reményeim vannak. Egy itteni reklámfüzetben hirdet egy "nemzetközi" élelmiszerbolt. Hátha van meggykompótjuk, mert azt sehol se találtam.

taursus  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-29 04:11   
Par hettel ezelott roppant kulonleges meghivasunk volt, egy magyar holgy es egy amerikai orvos hazaspar szaudi arab vacsorat rendezett egy upstate new yorki kis faluban, meghiva a helybeli nagysagokat.... Ugy magyar baratnonk,. mind az orvos Szaudiban eltek evekig, ott ismerkedtek meg az arab etelekkel.

Bennunket arra kertek, hogy hozzunk valami desszertet, lehetoleg citromosat. Trader Joe-nal talaltunk fagyasztott valodi citromot, ami citrom sorbet-val volt toltve. Francia gyartmany, 4 citrom egy dobozban (kaphato meg narancs narancs-sorbet-val es kokuszdio kokusz fagylattal).

Jol bejegelve vittuk fel (mi New York kornyeken lakunk) mind a 16 citromot, es oriasi sikere volt.

Kulonben erre az alkalommal mi is egy napos fegyverszunetet kialtottunk ki es csak erre az innyencsegre...

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-28 05:25   
Kedves Kaytee,

köszönjük szépen! Nektek viszont szerencsés költözést s boldog uj életet Floridában!

Nem kell busulni, ha a Trader Joe továbbra is ilyen sikeres marad, hamarosan lessz Floridában is üzlete. Érdekes, a Fidji vizet én is megvettem egyszer-kétszer. Nekem viszont az olasz Galvanina pink grapefruit szoda lett a kedvencem. Nem valami olcso a $ 1.69 a literes üveg nedüért, de kicsire nem adunk, nagy meg nincsen.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-27 22:26   
2003-06-25 22:42, andi_usa:
-
További sok boldog évet kivánok Nektek.
Trader Joetól búcsút kell vennem hamarosan. Ez volt ez első igazán jó, és megfizethető élelmiszerbolt errefelé.
Leszokhatok a finom üveges Fiji vizről is. És még ki tudja mi mindenről. Akkor majd irigyen olvasom tovább ezt a rovatot.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-26 16:15   
Drága Anri,
-
Draga Andi kivanok ma egy szep es kellemes napot es a következö 25 evben minden elkepzelhetö jot
Puszi anri
-

Köszönöm szépen! Örülök, hogy elötte itthon ünnepeltünk délben, ebéd utàn megsütöttem a magyar meggyböl lévö lepényt s a délutáni kávéval és tejszinhabbal élveztük.

Az este egy frakasszo volt!! Férjem ugy döntött hogy ö inkább az ujonnan nyilt francia éttermet akarja kiprobálni s nem az olaszba megyünk ahol eddig mindig tetszett nekünk és nagyon jokat ettünk! Igy oriási csalodás lett. A kacsa amit férjem rendelt szerinte annyi idös volt mint a mi házasságunk! Száraz volt, semmi sauce rajta. A tányér körbe volt téve félig nyers zöldséggel, sárgarépa, fiatal zöldbab s hüvelyes zöldborso amivel férjem szerint csuzlizni lehetett volna! Se krumpli, se rizs, se nudli. Én Flounder à la Provençale-t rendeltem mivel rendeltünk egy üveg Rosé de Provence-t is. Az én halamon volt egy kanállal olyasmi ami szerintem készen kaphato Salsa volt de semmi provençale! A hal is száraz volt és izetlen azt grillre dobták, voltak rajta csikok. Mivel optimista vagyok megnéztem még a desszerteket s rendeltem egy Mousse au Chocolat Martini-t, férjem pimaszul kérdezte a pincért porbol van? Szerintem Dr. Oetker instant mix lehetett nem itteni Jello de semmi esetre sem házi készitmény! Betonként nyomta a gyomromat pedig pici adag volt s felét ott is hagytam. Itthon megvigasztaltam magam késöbb 1-2 darab meggyes lepénnyel!

Ezek után boykottálom a francia vendéglöket!

Puszi, Andrea

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-26 07:23   
Draga Andi kivanok ma egy szep es kellemes napot es a következö 25 evben minden elkepzelhetö jot
Puszi anri

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-25 22:42   
Trader Joe's ünnepünk volt ma délben, megbocsájtva a franciáknak egy napra, vettem egy üveg Perrier Jouet Champagne-t a 25-ik házassági évfordulonkra, amelett volt füstölt lazac mely Ausztráliábol származott, a capri bogyo amit rátettem viszont spanyol eredetü volt. A baguette az itt sütött Trader Joe's volt. Jot ettünk, ittunk!

Este olasz étterembe megyünk elegánsan vacsorázni.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-04 03:25   
A Trader Joe's-tol még ajánlom a Marcarpone Ball-t ami füstölt lazaccal van keverve! Nálunk már el is fogyott crackerre kenve!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-03 03:29   
Szia Lujza,

na most én is kedvet kaptam lángosra, de ma már nem lessz belöle semmi, mert annak idö kell kelni. Én magam készitem a lángost de én a krumplis lángost szeretem (sok fokhagymával).

Andrea

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-02 22:28   
Kedves Lujza,
itt vagyok.
Nem tudom, milyen hütött pizzatésztát használok a lángoshoz, mert mindig azt veszem meg a TJban, amit látok. De csak egyfélét szoktam látni.
Nylonzacsiban árulják és legutóbb 79 cent volt. Jóétvágyat!

Lujza  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-02 19:07   
Szia Andi,

Koszike az infot, mindjart le is jelentkezem akkor Bab-nal;)
Remelem Kaytee is ir hamarosan, mert kepzeld az ejszaka langosokkal almodtam:))
Szep napot mindenkinek!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-02 10:29   
Kedves Lujza,

Bab (Babi) lakik Los Angelesben, én kicsit távolabb.

Andrea

Lujza  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-02 04:40   
Kaytee-nek:
Kerlek ird meg milyen markaju hutott pizzatesztabol csinalsz langost. Ugy megkivantam amikor irtal rola;) Elore is koszi.
Mindenkinek: Trader Joe-s fan rossz ember nem lehet;) En is ott vasarolok amiota LA-be koltoztem;). Epp barat kereses apropojan szorfoztem a neten es orormmel lattam, hogy sok kedves es hozzam hasonlo erdeklodesu ember fordult meg errefele. Ha valaki itt lakik orulnek ha irna. Tovabbi oromteli beszerzeseket:)Kofic0007@aol.com

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-14 11:50   
Calyx,

a Trader Joesban sajnos nem találtam olyan jo német mézeskalácsot eddig mint amit a Cost Plus árul vagy a helybeli German Deli. A Pfeffernüsse-t nem kedvelem. A Bahlsentol szeretem a csokoládéval bevontat. Amit emlitettél, még nem kostoltam.

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-14 11:46   
2002-12-03 20:39, Calyx:
Egyebkent nalunk is kaphato mostmar ! :
Lamb's Lettuce/Mâche , 4 oz (113gr) $ 2.99 a Trader Joe's-nál.

))
-
Bravo! Éljen a Trader Joe!

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó