2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> MON: A legemlékezetesebb pillanatok...
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
 Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 18:05   
2007-12-08 17:31, Fredi:
-
.Lehet inkább habos tortával dobálózni?

Nalam mostanaban csak bejglivel meg zserboval .

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 17:36   
Valeria:"keresgelnem kell a betuket, viszont az mar kellemetlene es lassuva teszi az irast"

Hát Te tudod mennyit írsz angolul és mennyit magyarúl. Igen, annakidején nekem is keresgélnem kellett és kínlódás volt, de csak 1-2 hétig. Ma már behunyt szemmel is tudom mit kell leütnöm ahhoz, hogy egy hosszú i-t, stb. kapjak.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 17:31   
Követ? Na nem, akkor mártírként szentté válnátok. Lehet inkább habos tortával dobálózni?

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 17:13   
2007-12-08 14:46, bobe:
-
En lusta vagyok . Ezert aztan lehet ram követ dobalni

-

Bobike, en ugyanabban a cipoben jarok, igy nem dobalozom.

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 17:09   
Draga Fredi:

Azt nem irtam, hogy nem ismerem kivulrol a Magyar klaviaturat, ezert ha telepitem is a gepemre, akkor is keresgelnem kell a betuket, viszont az mar kellemetlene es lassuva teszi az irast, ezert inkabb nem is irok! De persze, ezt a temat mar anno kitargyaltuk Zsuzsaval

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 17:01   
Drága Valeria,

ha a gép magától az angolra ugrik, az valami hiba, de ehhez nem értek. Vannak azonban a MON-on akik értenek is hozzá és gondolom segitenének is. (pl. Ubuge)

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 15:44   
2007-12-08 14:32, Fredi:
-
= lustaság, mert telepíthető

-

Igaz, hogy telepitheto, de mit tegyel, ha a geped allandoan visszafordul az angol beallitasra? Ne irj? Erre kernek valaszt!

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 15:43   
2007-12-08 14:46, bobe:

bovi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 15:27   
Èn meg buta ahhoz, hogy kell telepiteni ékezeteket
Lusta nem vagyok, mert, ha körülményesen is, de ráteszem a vonást
(Elöbb a vonást irom, aztán a betüt)

Különben, nekem csupa jóemlékeim vannak a MON multjában, kivétel a karácsonyi ajándékok. Ezért abbol kiszálltam!

Sok segitökész fórumtásra akadtam, ami lehetövé tette, hogy élvezettel irtam, tettem képeket fel stb..
Nem vonták rovásomra, azt sem, hogy nem vagyok akadémikus végzettségü!!!

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 14:46   
En lusta vagyok . Ezert aztan lehet ram követ dobalni

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 14:32   
= lustaság, mert telepíthető

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 14:07   
2007-12-08 13:17, Fredi:
...esetleg a magyar karakterek hiánya az adott gépen...

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 13:17   
Hát izé... , én nem tudok olyan internetes szabályról, amely akadályozza az ékezetek használatát. Itt inkább igénytelenséget, esetleg hanyagságot, uram bocsá' lustaságot feltételezek!

Ferencz Zsuzsanna  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 12:52   
Úgy emlékszem, alig pár napos volt a MON, amikor felkértem a tagokat, próbáljanak helyesen sőt magyar ékezetekkel írni...Nem tudtam, hogy ezt az interneten nem szokás, sőt azt sem tudtam, hogy nagyon sokan nem jártak magyar iskolába... Lett nagy felhördülés, mert valamiért úgy értékelték, hogy felvágok. Aztán a kedélyek (az enyém is)lecsillapodtak.
Persze sok más emlékem is van még, de Hunornak is... Ő miért nem ír?

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 09:05   
A hölgy nem bírta elviselni, hogy igazában kételkednek és távozott a MON-ról. Ez volt egyébként egyetlen normális cselekedete.

egyedls  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 08:53   
2007-12-08 08:07, Fredi:
...És mi lett az igazság?

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-08 08:07   
Nekem most hirtelen ebben a témakörben eszembe jut a MON-ban elhangzott legképtelenebb állítás. Az egyik ex-mon-tag a magyarok származásával kapcsolatos fejtegetés nyomán azt állította, hogy Jézus Krisztus is magyar volt. A legfélelmetesebb az egészben az volt, hogy az illető nem humorizált, nem provokált, hanem halál komolyan állította ezt az Isten gyalázást!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2007-12-07 20:42   
MON: A legemlékezetesebb pillanatok... a majdnem hat év MONtörténelem alatt nyilván mindannyiunknak voltak emlékezetes pillanatai/ élményei, ezeket gyűjtsük itt össze, másoljuk be, írjunk róluk. Legjobb mondások, legokosabb gondolatok, legnagyobb hulyeségek, veszekedések, távozások, beköszönések, beszólások, avagy minden, amire valamiért emlékezünk, legyen akár egy idézhető mondat, akár egy eset.

Hunor

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó