2020. március 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Bende's Fan Klub
Új topik indítása   Üzenet küldése
 blueridge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-07 08:08   
2002-11-17 00:07, kaytee:
-

En mar kb. 20 evig ismerem Bende-t. Konnyu megtalalni a neten. Nem kell mas csak a Bende nev es akarmelyik keresomotor megtalalja.
Szerintem a Csabai szalamijuk a legjobb. A teliszalami tul zsiros. Szeretem a gulyaskremet is. Etel izesitesre hasznalom.

SeselSunCub  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-18 17:38   
http://hungarianbookstore.com
Sok-sok magyar vonatkozasu cim es link:
Ettermek, kajaboltok off- es online, konyvek, ajandek, stb. (Incl. Bende.)Most talaltam ra, ha elobb latom a tobbiek valasztekat, lehet, hogy nem is a Bende-tol rendeltem volna.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-11 21:32   
Bende füstölt karaj jobb, mint a prosciutto.
Fele áron.
Hát ha még ha hajszálvékonyra is tudnám szeletelni.
Szaloncukrok nemsoká lógni fognak.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-21 18:08   
Bende rules

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-19 09:06   
Még mindig nem jutottam el a Bendéhez bevásárolni, ahelyett van 9 uj Ebay hirdetésem! Lementem a pincébe kotorni eladando Cuisinart alkatrészek miatt s jo sokat találtam.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-19 05:47   
Jaj Bende "kosar" , egy ALLOM!

Andi a yahoo search el hamarab kaptam meg csak meg nem volt "fun club"

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-17 02:12   
Kedves Kaytee,

nagyon szivesen! Valériának köszönhetjük az ötletet, én meg szokás szerint mindjárt kezdtem probálgatni van-e honlapuk, az elso http://www.bende.com volt. Kinek kell a Google? Én is terveztem egy nagy vásárlást ott de egyenlöre még Ebay lázban vagyok. Az nem is hizlal ugy mint a Bende megrendelés.

Nekem is az az ötletem volt, hogy miért ne lehetne reklámot (Bannert) itt a magyar üzletekröl amelyek online árulnak? Ott van az Otto's is, aki ugy hirdeti magát hogy az USA legnagyobb magyar boltja..

A propos, kérünk a Bendétöl százalékot is ha már ilyen lelkesen hirdetjük? A Trader Joe's is adhatna már valamit de ök nem tudnak magyarul.

Andrea

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-17 00:36   
Hát ha szponzort keres a MON, a Bendét felkérhetnétek.
Én már meg is rendeltem egy csomó cuccot.
Ha nem olvastam volna itt, hogy online lehet, ki tudja, mikor telefonáltam volna nekik. És sürgősen elmesélem egy barátnémnak is, aki szintén boldogan fog rendelni.

kaytee  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-17 00:07   
Áldjon az ég Titeket ezért a topikért.
Pár napja kerestem egy Bende honlapot, hogy rendelhessek, és még nem volt. Vagy a google nem találta!
ÉLJEN a BENDE

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-16 19:27   
A céget ismerem, a Quickshipeurope árulja a dolgait, a Gyulai s a Pick féle szalámi amit utoljára vettem, Bende volt.

Most látom, hogy van honlapjuk is:

http://www.bende.com/index.html

Amint látom, van nekik svájci Hero konzervben gesztenyepüréjük is!

Description: "Gesztenye", 31.75 oz (900g), Product of Switzerland

Brand: Hero

http://www.bende.com/ecommerce/catalog.cfm?cat=20

Nekem most küldött anyám tubusban, aminek az az elönye hogy nem kell kinyomogép hozzá.

Andrea

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-11-16 19:18   
Tudjatok, hogy Illinois allamban, Chicago mellett, mukodik az egyik legjobb magyar temaju vegyes kereskedes, ahol mindent kapni. Szalamit, kolbaszt, kolozsvari szalonnat, fustolt karajt, cserkesz kolbaszt, stb., es kulonfele konzervet es karacsony tajan szaloncukrot is. Cimuk BENDE, INC., 925 VERNON HILLS, IL 60061, TELEFON (874) 913-0304.

Jo vasarlast.

Valeria

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó