2020. szeptember 28. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> USA >> Florida
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
 jozsefgaal  módosítás |   válasz erre |   profil |  2017-11-19 09:44   
Őszintén Amerikáról
https://www.youtube.com/watch?v=Wp232QhsAV0

régimotoros  módosítás |   válasz erre |   profil |  2017-02-18 20:41   
Daytona Beach Bike Week March 11st.

Let us to know if anyone interested. We will ride motorcycle.

www.motorosokamerika.com

bori09  módosítás |   válasz erre |   profil |  2015-07-23 18:36   
2014-07-16 20:33, Filozsofia:
-

Szia!

Ket hete koltoztunk Tampara a ferjemmel Philadelphiabol. Latom, hogy az unzeneted a magyarOnline.net-en mar tobb mint egy eves de ha meg mindig a kornyeken vagytok, itt a telefonszamom: 215-285-0797. Irhatsz vagy hivhatsz barmikor. Remelem hamarosan hallok feloled.

Ignat Bori

jozsefgaal  módosítás |   válasz erre |   profil |  2015-01-24 20:03   
MAGYARNAK LENNI AZ EGYESÜLT ÁLLAMOKBAN
Az amerikai magyarságról készült dokumentumfilm

https://www.youtube.com/watch?v=xwJsF0e_zuw

Filozsofia  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-07-16 20:33   
Szervusztok!
Floridaban, legfokeppen Saint Petersburg kornyeken elo magyarokkal ismerkednenk. Ferjemmel ket hete koltoztunk ide, Wisconsinbol. Nem ismerunk senkit se itt. A ferjem amerikai, en magyar vagyok.

p_s  módosítás |   válasz erre |   profil |  2014-03-19 20:12   
T. Fórumtagok!

Szociológiai kutatáshoz keresek az Egyesült Államokban élő, 2011 óta honosított magyar állampolgárokat.

Olyan amerikai magyarok jelentkezését várom, akik 2011 óta a kedvezményes állampolgársági törvény alapján, magyarországi lakóhely nélkül kaptak magyar állampolgárságot. Elsősorban az érdekel, hogy mennyiben változtatta meg a Magyarországgal kapcsolatos identitást a honosítás.

Telefonos interjút, skype-interjút illetve (New Yorki-i vagy bostoni lakóhely esetén) személyes beszélgetést szeretnék kezdeményezni az érintettekkel.

Kérem amennyiben részt venne a kutatásban, vagy ismer olyan Amerikában élő magyarokat, akik 2011 óta kaptak állampolgárságot, kérem jelentkezzenek a pogonyiszabolcs@gmail.com címen.

Segítségüket előre is köszönöm,
Pogonyi Szabolcs

szucssandor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-06-19 00:22   
Szia!

Orulok,hogy sikerult egymassal felvenni a kapcsolatot.

Udvozlettel: Sandor

cstamas  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-06-16 22:37   
Üdv Sándor!

Kerestelek telefonon, ha olvastad az üzenetemet, kérlek, jelentkezz!

Üdv!

szucssandor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-05-28 08:20   
Szia kedves honfitars!

En 2 hete erkeztem Floridaba es 1 hete vagyok Tampan, ha van kedved beszelgetni, vagy talalkozni szivesen benne vagyok. Sot, amiben tudok segitek. Ez a telefonszamom 813-8422-080 nyugodtan csorogj meg, vagy irj vissza.

Üdvözlettel: Szűcs Sándor

Kata80  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-05-14 15:01   
Szivesen ismerkednek Tampa es kornyeken elo magyarokkal barmely korosztalybol baratkozas celjabol.
Van egy masfel eves kislanyom,mas anyukakkal is szivesen alakithatnank programot.
Email cimem: edofer80_KUKAC_gmail.com

barabera  módosítás |   válasz erre |   profil |  2013-02-02 03:20   
Key westen elo magyarokat keresek! Februar 9.-en key westen fellep a To Rule egyuttes a Zanzibar vendeg szereplesevel. Keresnek valakit aki segitene a hirdetesben. Szoval februar 9, Bottle Cup 1128 Simonton st. Bovebb info itt:
http://www.facebook.com/era.budai/posts/140437769452321?ref=notif¬if_t=like#!/turulband?fref=ts

Deniel28  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-11-28 03:08   
Sziasztok!

jocoo01  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-21 11:44   
2012-09-06 22:10, kovati7:
-

Szia!

Largoban élek, MSN-en, vagy emailben tudunk beszélni, ha gondolod.

kovati7  módosítás |   válasz erre |   profil |  2012-09-06 22:10   
Sziasztok!

Tampaban vagyunk a baratommal, szivesen ismerkednenk kornyekbeli magyarokkal.

Nicole  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-05-21 09:56   
Sziasztok!

Csatlakoznek becses korotokhoz
25. evemet taposom kemenyen, pedagogus lennek, vagy mi a szosz... most tervezem, hogy hosszabb idore koltozok (kettos allampolgar vok)... s roppant mod sajog kicsiny szivem,hogy megszunni latszik a wass albert suli. Semmi eletet nem tapasztalok naluk. Esetleg tudtok valamit errol?

udv

redpanni  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-04-17 17:28   
Sziasztok!

Ismet Nagy Magyar Barbecue Party! (A tavalyi nagy sikerre valo tekintettel) A Hungarian-American Society szervezeseben!

Aprilis 25. Vasarnap 12-6-ig

Helyszin: Valley Stream Dr. Geneva,FL 32732 (Seminole Woods subdivision) A hely kapuzott, mondjatok meg a biztonsagi ornek, hogy a parkba mentek a Hungarian-American Club party-jara.

A belepo: $ 5/fo vagy $ 10/ csalad (Nem a kapu-ornek kell fizetni!!!)
Ezert a klub ad hamburgert es hot-dogot.
Hozzatok hust,kajat, amit sutni akartok + uditot. Vizet, muanyag evoeszkozt, poharat, tanyert a klub biztosit.
Ezenkivul hozhattok: chipset, cookiet, sportszeletet, fagyit, ragot, cukorkat,vattacukrot, pattogatott kukoricat, sult gesztenyet, fott kukoricat… egyszoval amit akartok!

A hagyomanyos sorjatekokat ismet a Sera-Pozsgai kettos szervezeseben elvezhetjuk!

Kozvetlenul a pavilion mellett van egy jatszoter a gyerekeknek.
A party kozvetlenul egy to mellett van, tehat ha ellenallhatatlan vagyat ereztek, hogy megmartozzatok, akkor erre is van lehetoseg.Kutyat nem lehet a parkba hozni! (macskat sem, sot kecsket, lovat es tehenet sem)
A helyszinen lehetoseg lesz a Magyar Club-ba belepni ($ 15/ev)
Ha kerdesetek van irjatok nyugodtan.
redpanni@yahoo.com
Mindenkit szeretettel varunk.
Aniko

bianco  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-01 11:06   
Köszi, beírtam oda. Igen, fogok is, csak most erre volt időm. hátha van valaki, aki gyerekekkel ment ki, és tudja hogyan működik mindez.
köszi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-01 10:17   
2010-03-01 08:13, hunor:
-

Ez:
Kitelepedés, turizmus - Információt kérek...
http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=1112&forum=71&822

A leírt kérdésed viszont túl európai, inkább javasolnám, hogy hivatalos helyen érdeklődj utána, mint "fórumozás"

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-03-01 08:13   
Kedves Bianco,

van egy USAba menni topik, később megkeresem, oda írd be.

Hunor

vigyori  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-26 15:52   
Sziasztok!

En Orlandoban vagyok, nemregen koltoztem ide es szivesen baratkoznek itteni magyarokkal.

suniboy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-05 11:39   
Szia Kati!

Örülök minden Magyar betűnek! És a másik jóhír, hogy még 0 éves, és 100 éves sem vagyok. A kettő között majdnem félúton. Egy picivel még fiatalabb is! Nem baj? Én is örömmel ismerkedek egyébként 0-100 éves korig! Főleg, aki még Magyarul is beszél!

Feri

kittikati  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-04 14:45   
Szeretnék megismerkedni valakivel Titusvilleböl, aki magyarul beszél, 0-100 éves korig.

suniboy  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-02-03 13:04   
Szia!

Várom én is jelentkezésedet! Szívesen levelezek én is magyar nyelven beszélő emberekkel. Minden levélre válaszolok.

capegirl  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-01-02 07:59   
Hello Klara!

En is itt vagyok Fort Myers kornyeken, pontosabban Cape Coral. Irj, ha ezt olvasod, vagy barki, aki itt el a kornyeken. Szivesen megismerkednek itt elo magyarokkal.

Evelin

Valeria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-18 21:06   
2008-11-01 17:02, stromfi:

-

Nagyon helyes a szabaly! Igy legalabb nem lesz elutve egy gyerek sem.

stromfi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-11-01 17:02   
Ami szamomra a legnagyobb nehezseget okozta, az az iskolai buszokra vonatkozo szabaly. Soha ne elozz meg egy allo, lampait villogtato, STOP tablajat nyitva tarto iskolai buszt. Ilyenkor a forgalomnak MINDKET(!) iranyban meg kell allnia.

En meg mind a mai napig mormogom magamban ezt a szabalyt, ha reggelente, iskolaidoben kell valahova mennem, nehogy elfeledjem. Egyebkent, eppen most a napokban probalt a rendorseg jobban odafigyelni e szabaly megsertoire, s egesz komoly birsagot szabtak ki.

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-10-26 21:39   
Szervusztok!
Itt az USA fórumban azt hiszem még sosem jártam, de most tanácsot szeretnék kérni. Közeli ismerősöm két hét múlva előbb Kanadába, majd onnan Floridába fog utazni, autóval, kanadai rokonával, de valószínűleg felváltva fognak vezetni.
Tudtok-e tanácsot adni, hogy az amerikai közlekedési szabályok milyen formában vagy mértékben térnek el az európaiaktól. Elég ijesztő dolgokat hallottunk erről, ezért gondoltam, hogy mint régi MON-os, itt kérek némi tanácsot.
Köszönöm, ha valaki válaszol, üdvözlettel OMGI

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-12 20:24   
2008-07-12 20:07, Lehel:
-

Szia Lehel,

az üzenetet Klára írta, én csak költöztettem.

Hunor

Lehel  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-07-12 20:07   

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2008-06-13 21:58   
2008-06-12 21:04, bandika01:
-

SZERETNEK CSINALNI ERROL EGY ADATBANKOT, PERSZE, CSAK HA TI IS AKARJATOK!

-

Kedves Bandika,

ez az, ami soha nem fog menni, vagyis várni arra, hogy más is akarja. Szerintem ebből akkor lesz valami, ha nekifogsz, és megcsinálod Te. Egy tipp - jelen vagy az iwiwen? Ha igen, akkor ott nézz körül, ha nem, akkor szerezz meghívót, ott biztos találsz szép számmal helyi honfitársakat.

Hunor

Ugrás a ( 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó