2017. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Mi vagyunk! >> MON meglepetés
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
 hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-27 14:26   
Tovabbi/ magyarazatok infok a sorsolas kapcsan:

- osszesen husz termeket sorsolunk ki. mindenki csak egyre palyazhat, hogy minnel tobben nyerjunk.

- mindenkinek jeleznie kell a kivalasztott termek alatt a resztveteli szandekot. ennek oka az, hogy ne nyerjen az, aki nem is szeretne nyerni/ resztvenni, illetve mindenki azt nyerje meg, amit szeretne.

- 10 hozzaszolas szuksegessege - ez mar a MON haszna , irjanak a forumtagok.

Reszletes utmutato a fenti temakorben - par oran belul.

Udv,

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-27 14:20   
szia!

Mar nem kell talalgatni, lasd feljebb. Azonban egyet kerek - az elkovetkezo par oraban meg ne irjatok be, mert meg kell irnom eloszor a sorsolas szabalyzatat.

Remelem, Ti is hasznosnak tartjatok, en nagyon orulok, hogy sikerult ilyen ajandekokra szert tenni.

Udv,

Hunor

PS: a sorsolas szeptember vegen lesz. Remelem, addigra sokszorsan tulteljesited a kotelezo tizet! Ez egyebkent azert van, hogy uj tagokat is bevonjuk a tarsalgasba.

Fredi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-27 14:06   
Kedves Hunor,

az rendben van, hogy még nem mondod meg milyen nyereményről van szó, de hadd barkochbázzuk ki. Különben most ezennel hivatalosan bejelentkezem a sorsolásra és eme néhány sorom az első a kötelező tíz hozzászólásból.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-27 13:55   
Na fogok neki feltenni. Egyebkent hozzateszem - ez az elso nagyobb MON reklamszerzodes, melyben ellenertek a termek, melyek remelem, hogy hasznosnak bizonyulnak. Az osszertek egyebkent cca 1000 Euro.

Hunor

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-27 12:00   
Jon, jon... Egyebkent nem eheto, nem ihato, nem felveheto, nem mutogathato, de remelem, husz embernek (ennyi nyeremeny van) mindenkeppen hasznos lesz.

Ara is van egyebkent - a sorsolasban azok vehetnek reszt, akik idotartama alatt legalabb tiz hozzaszolast irnak (rendes hozzaszolas, nem copy+paste, leven, hogy a MON elsosorban beszelgetoforum ). Egyebkent erre boven ido - szeptember vegeig tart majd az idoszak, ami alatt lehet jelentkezni.

Hunor

OMGI  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 21:38   
Itt jártam, olvastam, de fájós kézzel keveset írok.

Várom a meglepetést!

Finn internetes bolhapiacon találtam két db herendi,rózsás gyertyatartót. Nem volt jó a kép, nem licitáltam rá.
Sziasztok! Pusszancs innen is, -egy Nagyitól!

andi_usa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 19:59   
2004-07-26 19:38, hunor:
-
Egy ceggel valo egyuttmukodes kereteben 20 MON forumtag nyerhet kulonbozo hasznos dolgokat.... melyrol tobbet majd a holnap indulo uj rovatban. Felcsigaztam az erdeklodest?
-
Fel! Hasznos dolog? Erröl eszembe jut, hogy láttam egy Kalocsai magyar papucsot teljesen uj, a Quality thriftben amit nem tudnak eladni, sajnos nekem kicsi! Valaki ajándékba kaphatta és oda adta...

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-07-26 19:38   
Ja, mielott elfelejtem - holnap lesz valami meglepetes. Egy ceggel valo egyuttmukodes kereteben 20 MON forumtag nyerhet kulonbozo hasznos dolgokat.... melyrol tobbet majd a holnap indulo uj rovatban.

Felcsigaztam az erdeklodest?

Hunor

ExMONTag  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 22:16   
2004-06-07 20:35, etelka:
-

Kivételesen most Neked küldök pusszancsot,
Ismeretlen Haverod a Lajcsi

A Nagyi mindent lat a Nagyi mindent hall arany csillagom ne pusszancsd a bacsit nyomd jo alapossan meg a kezet es mond Uram gratulalok igy illik en ezt teszem.Lajcsikam a pusssssszancsot kerd vissza

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 20:43   
Kedves Etelka,

koszonom szipen eztet a pusszancsot, csak ugy csattant.

Kedves Bobe,

Teljesen igazad van, de azert sokkal, de sokkal hamarabb megjelenik majd. Kivancsisagbol megneztem, ezt a topikot az alabbi idopontban inditottam: 2002-12-25 12:03

Hat mit mondjak, lassu viz partot mos? De nem baj, azota nagyon sok jo topik szuletett, sokkal tobb erdekes irasbol lehet valasztani, igy valik a keses az ugy elonyere.

Udv,

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 20:37   
Akkor lesz mit olvassunk lesz ajandek a karacsonyfa alatt Hurra!!!!!!

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 20:35   
Itt Lajcsika, szia Hunor!
Mostan ha magamhoz tértem a meglepetésböl, azonnal megfirkantom a Nagyimnak esztet a határtalan meglepetések meglepetését.
Kivételesen most Neked küldök pusszancsot,
Ismeretlen Haverod a Lajcsi

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-06-07 20:24   
Nem ultem hiaba Budapesten - a MON szempontjabol sem. Ma alairtam az eloszerzodest az evkonyvre. Meg a kovetkezo tennivalok vannak hatra:

- tartalom veglegesitese, javaslatok kerese, mindenki javasoljon par irast, melynek szerinte mindenkepp benne van a helye, valamint hamarosan mindenki megkapja privatban a felhatalmazas szoveget, melyben hozzajarul, hogy irasai bekerulhetnek;

- ezzel parhuzamosan kulalak tervezese, veglegesitese;

- elkezdodnek a nyomdai munkalatok, szedes, tordeles, nyomtatas;

- utana leszallitjak nekem az evkonyvet, en pezsgobontas, chatbuli , majd a terjesztes megkezdese;

Arak - ezek kialakitas alatt, a terjesztes mechanizmusanak kidolgozasa, valamint az koltsegek attekintese utan.

Elorelathatolag ezek a folyamatok, innentol kezdve minden fejlemenyrol beszamolok ebben a topikban.

Hunor

Koborlo  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-16 16:50   
2003-02-16 11:50, Ria:
-

Már hallom egy ideje, hogy készül az évkönyv..... Es màr nagyon vàrom

De hallottam valamit arról is, hogy az évkönyv külsö borítóján a Hunor fényképe lesz Mit gondoltok, igaz ez? Vagy esetleg csak hirverés...?

RIA
-
En hozzatenem.
Ha lehetseges en megbiznam babucit hogy keszitse el borítóján a Hunor fenykepet.
Garantalom sikeret
(Ez sajat gondolatom)
Barati szeretettel Geza

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-16 13:41   
Kedves Maria,

En is nagyon varom. A keteves MON tortenetet oleli at, maradando es kellemes emlek lesz - remelem - mindannyiunknak.

Hunor

Szőnyi Bartalos Mária  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-16 11:18   
Nagyszerű!
Érdeklődéssel várom.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-12-16 10:16   
A MON Evkonyv varhato megjelenese: marcius vege, amikor keteves lesz a MON.

Hunor

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-20 09:40   
Ez kellemes meglepetes volt!!!!!

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-19 11:19   
Lesz MON evkonyv! A napokban mar a szobajovo nyomdakkal egyeztettem.

Hunor

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-05-26 18:47   
Hunor, itt most Rád vár egy MON meglepetés!
Mi ugyanis- többen a MON használói közül azon a véleményen vagyunk, hogy a MON anyagi terheit nem viselheted egyedül a jövöben!
Szóval, Talpra Hunor!
Mi az a bankszámla amire befizetve hozzájárulhatnak közülünk azok, akik megtehetik a MON költségihez?
A biztonság kedvéért több helyre is betettem hasonló tartalmu írásokat, hogy sokan olvassák és döbbenjenek rá arra, hogy EDDIG CSAK NEKED köszönhetjük MON-t.
Szeretettel üdvözöl:Etelka

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-17 22:33   
Hmm, nem rossz.

SzájMON Angyalai.....

Mar csak azt kell eldonteni, hogy noi vagy ferfialak legyen.....

RIA

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-17 21:13   
A Hunor képe? Áh, én azt álmodtam, hogy a borítón egy sötét árnyalak lesz a címe pedig a következő:

SzájMON angyalai
1. rész

Ria  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-02-16 11:50   

Már hallom egy ideje, hogy készül az évkönyv..... Es màr nagyon vàrom

De hallottam valamit arról is, hogy az évkönyv külsö borítóján a Hunor fényképe lesz Mit gondoltok, igaz ez? Vagy esetleg csak hirverés...?

RIA

Zuloaga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-25 12:59   
Én annyira kiváncsi lettem, hogy most kiváncsi vagyok.

hunor  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-14 09:15   
Elarulom en is. A titok oka elsosorban a reszlletek kidolgozasaban rejlett: evkonyv, eloszor CD-n.

Hunor

Miklos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-14 09:06   
Na, kiváncsivá tettek az biztos!
Sycamore, nekem azért elárulhatod, hallgatok majd mint a sír...

Szió,
Miki_d

Törölt Nicknév2  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-13 18:58   
Hunor, szia ! Hallottad gyerekkorodban a kék malacról szóló mesét ? Majd elmondom esetleg, ha jó leszel és leleplezed a meglepetést. De talán az is olyan, mint a kék malacról szóló mese, hol volt, hol nem volt, még az Óperenciás tengeren túl is volt hol nem volt egy meglepetés ??- vagy egy kék malac?

sycamore  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-01-13 17:56   
En sem arulom el!

Hunor!Lelkesedesbol,munkaszeretetbol csillagos otost kaptal tolem!!!

ubuge  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-30 13:47   
2002-12-25 12:03, hunor:
-

A meglepetés abból áll, hogy...

Ehh, jó pénzért nem árulom el

bab  módosítás |   válasz erre |   profil |  2002-12-28 23:48   
keszülhetek Veled?
bab

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó