2018. november 21. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Németország >> Berlini kultúresemények
Új topik indítása   Üzenet küldése
Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
 melindalaczay  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-19 19:27   
...meg takarítani

gekkom  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-19 18:28   
Unatkozni -úgy látom- nem kell. Dolgozni -ellenben- sajnos néha kultúrprogramok idejében is kell...
-
--

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-19 17:01   
Ungarischer Akzent - futbal
A labda kerek - a könyv szögletes
KICK'n'READ - Ungarn mit Deutschland

Ma 19.00 DAAD-Galerie (Zimmerstr. 90/91
Magyar szerzők felolvasása futbal-témában
Garaczi László, Kukorelly Endre, Darvasi László
Moderál: Kornitzer László
a DAAD és a CHB (Collegium Hungaricum Berlin) közös rendezvénye.

-----------------------------
Holnap, Május 20.
15.30 Szerzők meccse (Németország/Magyarország)

Futbalpálya Kleiner Hamburger Str./Auguststr.

20.00 nbi/Kulturbrauerei
Kicker-Reader-Lounge

német és magyar futballszövegek felolvasása

20.00 Berlini Szalon
Parti Nagy Lajos estje

részletek (helyszín, stb.) nálam

-------------------------------

Május 16 - júlis 2
Kiállítás Collgium Hungaricum Berlin
Irodalmi portrék

Burger Barna fotókiállítása

gekkom  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-09 19:25   
Passzolok ezt (Bartók) illetöen, hétvégéig nem látok elöre semmit.
-
--

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-09 18:33   
Jó, akkor folytatom Berlinben.

"Ungarischer Akzent" + Bartók-Jubiläumsjahr.

Musikalische Quellen der Bartók-Werke
"MUSIK FÜR SAITENINSTRUMENTE... DUDELSACK UND FLÖTE"

Jánosi együttes es a legifjabb magyar igéretes hegedűs lépnek fel egy érdekes Bartók programmal

Do, 11. Mai 2006, 19 Uhr
Curt-Sachs-Saal im Musikinstrumenten-Museum Berlin (am Kulturforum, Tiergartenstraße 1, 10785 Berlin)

Neben Bartóks Werken erklingen auch volkstümliche Melodien, die als Quelle
für diese Stücke dienten; dies in der Interpretation, wie sie der
Komponist damals vermutlich hören konnte...

Eintritt: 8,-/5,- EUR, Karten unter der Telefonnummer 030.240 91 46

-----

Konzerthaus-ban Kurtágot jatszik a BSO
A koncertek május 18-19-20-án lesznek. A hangversenyek Kurtág 80. születésnapja alkalmából ünneplik a szerzőt.

melindalaczay  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-09 14:26   
2006-05-09 02:38, elckerlyck:
-

gekkom  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-09 09:36   
2006-05-09 02:38, elckerlyck:
-
A munkatársaim egy része ( a "tüke" berliniek - waschechte Berliner) nem találták viccesnek ezt a megjegyzést. Én igen

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-09 02:38   
Ne személyeskedjünk kérem! Berlint egyébként is csak azért tarjtuk, hogy legyen Potsdam közelében egy nagy parkoló

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-05-08 23:09   
Nem egészen berlini, hanem potsdami, de az majdnem egyre megy. Vagyis:
MEHR ALS PUSZTA, PAPRIKA UND PIROSCHKA
Ungarn und Deutsche - eine tausendjährige Beziehung

Május 12-14. között csupa érdekes és szinvonalas müsor, elöadás, filmvetités, zene, stb.
Program: http://www.kulturforum.info/

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-18 00:13   
http://www.nol.hu/cikk/397580/

Kritika a HAU-ban jelenleg zajló magyar szinházi napok egyik produkciójáról.
Krétakör: Feketeország

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-14 11:10   
Április 14.-én a kreuzbergi KATO-ban
TRANSSYLVANIANS - Hungarian Speedfolk

http://www.kato-x-berg.de
http://www.transsylvanians.de

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-03-08 14:50   
„Befestik a magyarok a Brandenburgi kaput“

http://index.hu/kultur/pol/evad0308/

http://www.ungarischerakzent.hu/

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-21 20:25   
Tegnap este az alábbi produkcicót harmadmagammal megnéztem.
A darab a Schaubühne-n "csak" vendégjáték, ezért mindenki siessen, hogy megnézhesse.

A Márton Dávid által rendezett és propagált darab: "Fairy Queen oder Hätte ich Glenn Gould nicht kennengelernt",
Henry Purcell barokk operájának* mai adaptációja 9 multikulti szereplővel, akik egy földalatti megállóban mint utcai zenészek különböző hangszeren játszanak, énekelnek és színjátszanak - nagyszerűen.

Óriási zenei élmény! Az eredeti áriákat trombita, keyboard, harmónika és nagybőgő kíséri. Van tehát benne barokk, de pop-paródia és jazz is. Nekem a soul-énekesnő tetszett a legjobban. Ilyen széles skálájú, mindenféle regiszteren mozgó hangot ebben az afro-amerikai műfajban európaitól eddig még nem hallottam.

Csupa tehetséges fiatal, kíváló hangok, rengeteg ötlet, nagyszerű rendezés. Élmény, még akkor is, ha maga a történet nem egészen plauzibilis.

Még van 27-ig néhány előadás - diákok 8,-€-ért ülhetnek bárhol. Pontos cím, időpont a hirdetéseknél látható.

Feltétlenül ajánlom!!!

* Purcell ebben az operában a "Szentivánéji álom" történetét dologozza fel, amely azonban eltér a Mendelsohn féle sztoritól - nemcsak zeneileg.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-20 17:22   
Idézet a rendezö Márton Dávidtól:

"A Schaubühnében játszuk Február második felében Henry Purcell egy operája alapján készült zenés színházi darabunkat (én rendeztem, itteni társulat), októberben volt a bemutató a Sophiensaeleben, ez tehát "Wiederaufnahme", quasi charlottenburgi vendégjáték. Ha kedvetek és idötök, akkor gyertek! Üdv, Dávid"

"Fairy Queen oder Hätte ich Glenn Gould nicht kennengelernt"

Schaubühne am Lehniner Platz 18,20,23,24,26,27 Februar

http://www.schaubuehne.de

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-02-03 02:33   
Kolozsvári milliomosok németül

Mértéktartás. Ez volt Keller Frigyes legfőbb erénye. A szerző olyan fontosnak tartotta dinasztia-alapító főhőséről ezt elmondani, hogy a németeknek tulajdonított tipikus jellemvonás már a regény első oldalán olvasható. A dicséretes mértéktartás csak Keller Frigyesre vonatkozott, az édesapja „Kolozsvári milliomosok” c. németnyelvű kötetének berlini bemutatójára érkezett Nagy Elek sajnos nem követte ezt az elvet.

A Thüringia Tartomány Berlini Képviseletén tartott könyvbemutató egy, Erdély művészetének szentelt, a Collegium Hungaricum, a Berlini Román Intézet, a Tartományi Képviselet és a potsdami Kelet-Európai Tanulmányok Intézetének közös négyhetes rendezvénysorozatának 2. eseménye volt. Az idős Kossuth díjas író személyesen nem vehetett részt, de a laudáció előtt megtekinthettünk egy interjút vele. A tiszteletreméltó 90 éves szerző kedvesen és hosszan mesél a Keller család étkezési szokásairól. Megható az igyekezet, ahogyan mindezt kissé akadozva németül mondja. Már ez a videofilm is igényelte volna a vágó munkáját. Ehhez képest a nem irodalmár, hanem üzletember fiú által tartott méltatás az előreirányzott 15 perc helyett kb. egy órát tartott. Az átadott információ mennyisége nem állt arányban annak időtartamával, forszírozott lelkesedése pedig meglehetősen reklámízű volt. A mértéktartás elkelt volna úgy az időt mint a tömjénezést illetően.

Aztán egy színész - különben kitűnő - gordonka-improvizációval tarkítva felolvasta a teljes első fejezetet, amely ugyan a nagy mesélő Méhes György lendületes regényindításaként érdekes olvasmány, de a hallgatóság türelmének korábbi hosszantartó igénybevétele után csak mérsékelten volt élvezetes.

Röviden: Kevesebb több lett volna.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-29 23:54   
Georg Friedrich Händel: "JEPHTHA"
Oratórium szinpadi változata 3 felvonásban

Ma néztem meg (3., egyben utolsó előadás volt). Óriási élmény! Rengeteg tehetséges fiatal van, a zenészek között is. Kiváló szinpadravitel, jó rendezés, nagyszerű előadás, csodás, ígéretes hangok. (Csak néha nem voltak a szólisták összhangban a zenekarral) A templom kiváló akusztikája és különleges hangulata nagyban hozzájárult az egyedülálló operaélményhez.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-24 22:44   
Vasárnap a A Jewish Film Festival és a berlini Babylon mozi közös gálaelőadásán vettem részt. A forgatókönyvíró is jelen volt, aki a film után válaszolt a nézők kérdéseire. A svájci, de néhány éve N.o.-ban élő Lewinskyt német ismerőseinek gyakori együttérzési nyilatkozatai (amelyek Svájcban elképzelhetetlenek lennének) sarkallták az eredetileg is forgatókönyvnek szánt mű megírására.

Ein ganz gewöhnlicher Jude
(Egy mindennapi zsidó)

tovább itt: http://www.magyaronline.net/forum/viewtopic.php?topic=331&forum=26

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-10 14:55   
Az alábbi produkció kórusában (Junges Berliner Ensamble) éneklő, zenei (zongora) pályára készülő fiatal magyar barátomtól kaptam a kedves tippet, hogy nézzük meg. A refernciák kitűnőek, mi családostul megyünk.

Georg Friedrich Händel: "JEPHTHA"
Oratórium szinpadi változata 3 felvonásban

Freitag, 27. Januar 2006, 20 Uhr
Samstag, 28. Januar 2006, 20 Uhr
Sonntag, 29. Januar 2006, 19 Uhr

Alkalmankét egy órával a kezdet előtt bevezetés + a Sport-Elite-Gymnasium Coubertin kiállítása
Helyszín: St. Johannis-Kirche, Alt-Moabit 25 (S Bellevue, U Turmstraße)

Belépő: 12 / 8 Euro
Tel. jegyrendelés: 030 / 42 01 17 17 vagy online

http://www.jephtha-in-berlin.de/

gekkom  módosítás |   válasz erre |   profil |  2006-01-09 10:03   
Ha már egyszer feldobtátok, hogy közös kultúrprogram is lehetne, láttam a Collegium Hungaricum honlapján jan 28-29-én múzeumok hosszú éjszakája lesz... Valakinek javaslat? Akár a CH-ba akár máshová?

G
-
--

melindalaczay  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-21 19:12   
csatlakozom Judit véleményéhez,számomra is erdekes, tartalmas, meglepö,és szokatlan volt.
nekem nem tetszett a Bach- os fordulat, mar éppen kezdtem magam ele kepzelni a balettet,mikor jött Bach.
a koncert második része Perényivel, lélegzetelállitó játékával persze megnyugtatott, hogy érdemes volt megiscsak eljönni,hatalmas tapsot kapott, nem is gondoltam, hogy ennyire ismert Berlinben?!
Megjegyzem örültem neki nagyon!
Hál`Istennek Lisztet hallgatni igy is úgy is csodálatos igy számomra sem volt zavaró a szokatlan és romantikus tempo.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-21 16:28   
Magyar zenei est a Berlini Filharmóniában

Ezekben a hetekben Berlin kulturális életében szinte minden napra jut magyar részvétel, magyar vonatkozás, esetleg mindkettő, néha pedig több is egyszerre. A szombati Grecsó-Esterházy felolvasásról már beszámoltam.
http://www.terasz.hu/main.php?id=irodalom&page=cikk&cikk_id=9231&rovat_id=131&fazon=

Nem szóltam még a pénteki hangversenyről. Majdnem telt ház mellett játszott a Philharmonie nagytermében Mario Venzago vezényletével az RSO egy szenzációs, 150 évet átívelő, elejétől végig magyar estet. Nem vagyok zenekritikus, ezért nem is kísérletezem szakvéleménnyel, mégsem tudom megállni, hogy személyes benyomásaimnak ne adjak hangot.

Érdekes ezeket a „magyar” műveket, helyesebben magyar származású szerzők műveit teljesen más interpretációban külföldön hallani. Néha az az érzésem, hogy a mindenkori hatalom valamilyen, bizonyos szempont szerint, ezért enyhén provinciálisan igyekezett nemcsak az írókat, költőket, de a zenészeket is kisajátítani. Ami nem tűnt fel nekem M.o-on, az most válik tudatossá. Valószínűleg nem véletlen, hogy Bartók lett világhírű és elsősorban nem magyar népzenei hangzású darabjaival, nem pedig Kodály, noha utóbbinak elévülhetetlen érdemei vannak – főleg a nemzeti – zeneoktatásban. Mint ahogyan Molnár Ferencet ismeri a nagyvilág, nem Móricz Zsigmondot.

A Csodálatos Mandarin hangversenyteremben teljes, eredeti formájában pedig azért élmény, mert concertante még sose hallottam és így inkább figyel az ember a zenére, mint a balett előadáson. További érdekesség és merész kísérlet volt a karmester részéről, hogy a Bartók művet befejezéseként és lélegzetvételnyi szünet nélkül J.S.Bach egyik koráljának orgona-feldolgozásával zárta le, amely egy haldokló imája. Így kikerekedett a történet anélkül, hogy plakatív giccsnek tűnt volna. (Érdekességként megjegyzem, hogy a Csodálatos Mandarin premierje 1926-ban volt Kölnben. A nagyon is botrányosnak tűnő téma és annak provokatív feldolgozása miatt a város akkori polgármestere, Conrad Adenauer a 3. előadás után betilttatta.)

Ligeti hallatlanul érdekes gordonkaversenyét Perényi Miklós adta elő. Akkora sikerrel, hogy ráadásként megismételte a 2. tételt, noha nem ez volt a koncert záródarabja. Végül következett Liszt 1. Mefisztó-keringője, amelyet szintén szünet nélkül, folytatólagosan a 4. Rapszódia követett. Itt megint meglepődtem. Mint ismeretes, hogy Lisztet a verbunkos zene ihlette a rapszódiák komponálására, ezért a darabokat általában a korabeli tánczenei ritmusban adják elő. Nem így Venzago, aki romantikus drámaisággal és más tempiben vezényelte – nekem szokatlanul, de érdekes, újszerű élményt nyújtva.

http://www.rsb-online.de/content/e67/e855/index_ger.html?eventId=5417&ACTION_OPASCALENDARREF=displayEvent

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-21 15:29   
2005. nov. 22. 19.00
Collegium Hungaricum

Bakos Gábor és Weber Imre: Vágyképek
Kurátor: L. Molnár Mária
A kiállítást megnyitja: Matthias Flügge /Akademie der Künste/ a művészek jelenlétében

A megnyitó után performansz: „Öngólpárbaj” a „Die Tüte”, azaz „A Szatyor” szervezésében. A szabadtéri játékhoz szükséges eszközök a bevásárlótáskában rejlenek, az artworldanonymus.net játékának célja pedig hogy egy a falra vetített futball-videojátékban öngólokat lőjunk és az ellenfél hasonló próbálkozásait kivédjük.

A kiállításhoz készült katalógus (magyar és angol nyelvű) a kiállítás ideje alatt megvásárolható az intézetben. Ára: 12 EUR

http://www.magyarintezet.hu/cities/frame.jsp?HomeID=3&lang=GER

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-21 01:31   
Két generáció magyar irodalomdíjasai

Ezzel a címmel hirdetette meg a Berlin-Brandenburgi Művészeti Akadémia Grecsó Krisztián és Esterházy Péter irodalmi estjét, amelyet tegnap a potsdami Hans Otto Theater-ban tartottak.
http://www.berlinliest.de/9.html?modaction=showitem&id=220

Ritka, hogy egy fiatal idegennyelvű szerző felolvasási lehetőséghez jusson Berlinben anélkül, hogy műve német kiadásban kapható lenne. Grecsó Krisztián estében ez idén már a második eset. Időközben a Művészeti Akadémia idei ösztöndíjasa már kiadóra talált és előreláthatólag 2007-ben németül is olvashatjuk „Isten hozott” című, Magyarországon nagy sikert aratott regényét. Ebből a műből olvasott fel tegnap Esterházy Péter egy részletet Buda György fordításában. „Egy másikat, hisz várható, hogy a hallgatóság javarésze ugyanazokból fog állni, mint augusztusban” – mondta nekem mosolygós kacsintással a szerző a foyer-ban 20 perccel a kezdet előtt, miközben lassan szivárogtak az emberek. A helyszín megválasztásában feltételezhetőleg más, a kívülálló számára láthatatlan szempontok játszhattak szerepet, hisz mindkét szerző a német fővárosban lényegesen nagyobb érdeklődésre tartana számot, mint Potsdamban, ahová a hideg, esős novemberi szombat este a berlini rajongókat sajnos csak szerény létszámban vonzotta. De nehogy kínos legyen a dolog, paravánnal ügyesen leválasztották a lovardából átalakított színház nézőterét az 5. sor mögött, így a fellépőknek nem kellett egy üres hodály ellen küzdeni.

Grecsó az ösztöndíjat Esterházy javaslata alapján kapta, aki ...

... tovább itt -->

http://www.terasz.hu/main.php?id=irodalom&page=cikk&cikk_id=9231&rovat_id=131&fazon=

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-14 20:06   
Érdemes böngészni a CHB programját. Szinte mindennapra jut valami magyar esemény, úgymint:

2005.nov.16. 19.00
Collegium Hungaricum Berlin (CHB)
Az ismeretlen felkelés címmel Dr. Szabó Csaba előadása a szovjet internálótáborba került magyarországi németek 1953 utáni felkeléséről német nyelven.
------
2005. november 17. csütörtök 18:00
Botschaft der Republik Ungarn, Unter den Linden 76, 10117 Berlin

HOMMAGE Á FERENC FARKAS ZUM 100. GEBURSTAG
Hangverseny a zeneszerző születésének 100. évfordulója alkalmából. Bejelentkezés honlapig a Követségen.
------
...

2005.nov.17. pénteken 20.00 Philmarmonie
MEPHISTO UND MANDARIN IM GROSSSTADTDSCHUNGEL
Ein ungarisches Konzert mit Miklós Perényi
program: lásd alább -->
http://www.rsb-online.de
-----
2005.nov.19. szombat 20.00 Potsdam - Írói est (felolvasás)
PÉTER ESTERHÁZY & KRISZTIÁN GRECSÓ

Hans Otto Theater Potsdam (Reithalle A, Schiffbauergasse)

Esterházy a tavasszal megjelenő következő kötetéből olvas "Bevezetés a szépirodalomba" , valamint bemutatja a fiatal írótársat és művét: "Isten áldja". Grecsó Krisztián Esterházy javaslatára volt a német Műv. Akad. meghívott ösztöndíjasa 2005-ben.
Az Akademie der Künste rendezvénye.
Eintritt: 8,- € / erm. 5,- €
Vorverkauf: Theaterhaus Am Alten Markt, Tel.: 0331.98118, Fax:
0331.9811900, ticket-service@hot.potsdam.de
Abendkasse ab 19.00 Uhr: Reithalle A,
-----
... stb. ...

gekkom  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-11-10 16:24   
Még egy dolog:

Tegnap kaptam otthonról egy emilt, hogyaszongya nov 24-n (csüt.) 19 órakor a Collegium Hungaricumban (aki még nem járt: Karl-Kiebknecht Strasse 9, köpésre az Alextöl) magyar és német egyetemi hallgatók találkoznak J.A. születésének 100. és Schiller halálának 200. évfordulója alkalmából, hogy a két költö verseit kétnyelvü dialógus formájában Pécsett, Budapesten és Berlinben adják elö. És szeretettel várnak mindenkit.
Aki volt októberben a József Attila-esten, azokat gondolom, érdekelheti, akik nem, azokat pedig éppen azért érdekelheti.

G.
-
--

P.S.: majdnem egy hónapja volt az uccsó bejegyzés, ideje volt a fórumok listáján elöbbre mozdulni

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-17 20:00   
A szülöföldfilm kategóriában a "4:32" nyert, rengeteg számomra érthetetlen film kapott díjakat, mi üres kézzel jöttünk haza, de irgalmas játék volt, tetszett!
A kedvencem egy hamburgi film "zum Mitsingen" (együtt énekelni), egy zseniális produkció, ami egyértelmüen fair módon készült.

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-15 20:05   
Rövidfilm-fesztivál Berlin36

Elcky, gratulálunk!

Aki nem ért rá végigböngészni a megadott honlapot, annak röviden elmondom az ügy velejét: A profi rövidfilm-fesztivál pikantériája abban áll, hogy rögtönözni kell. A témát a forgatócsoportok a rajtnál tudják meg. Ehhez képest 5-7 perces alkotásukat, amelyhez előre forgatott anyagot nem használhatnak, hangosítva, vágva, feliratozva, szóval készen, tokkal vonóval 36 órán belül kell leadniuk.

Idei téma: „Es war nicht so gemeint”. Szabadon fordítva: „Nem úgy gondoltam” vagy „Nem így terveztük”, esetleg „Más volt a szándék”

96 film nevezett be, amelyeket 6 blokkban á 16 alkotás ezen a hétévégén lehet/ett megtekinteni.

Az általunk megnézett filmek javánál a téma félreértésekre lehetőséget adó, többnyire mulatságos sztorikra ösztönzött. Vagyis megírt és színészek által eljátszott kis filmnovellák. Mindössze két alkotást láttunk dokumentumfilm kategóriában, az egyik Elcky-é, aki egy festő szomszédjáról készített riportfilmet. („Traumraum” – „Álomtér” a szülőföld-film kategóriában) A művész által elmondottak, t..i. hogy mennyire szeret Berlinben élni és ettől pozitív az életfelfogása, éles ellentétben álltak úgy fizikai környezetével, mint a képeivel. Sikerült alkotás, kár, hogy az adott blokk első filmjeként vetítették.

Az egész családnak a „4:32” (utalás John Cage-re) tetszett a legjobb. Valaki monoton hangon felolvas egy bécsi városnéző útikönyvből, míg a kamera a város teljesen más, a szöveg tartalmával, hangulatával teljes mértékben ellentétes helyeket, pillanatokat, hangulatokat mutat.

Úgy éreztük, hogy a legtöbb forgatócsoport reklámfilmeket készíthet főállásban. Többnél nem hittem el, hogy az ötlettől a forgatókönyv megírásán át a helyszín kiválasztása, műszaki kellékek, díszlet és kosztüm beszerzéséig valóban rögtönzött lett volna. Sok olyan történet, beállítás volt látható, amelyeket ha nem is vettek föl előbb, de mindenképpen korábban készültek már rá és a kiterveltet igyekeztek az adott témába préselni. Voltak ötletesek, de unalmasak is, néhány technikailag jól kivitelezett volt, de lapos vagy evidens sztorival.

Kíváncsiak vagyunk a végeredményre és drukkolunk Neked, Elcky, ma este!

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-14 22:48   
2005.10.20-án 19.00, majd 20.00-kor
Collegium Hungaricum Berlin
József Attila év berlini záróaktusa
"Eszmélet" / "Besinnung"
Irodalmi kiállítás megnyitója, valamint bemutató: József Attila egy berlini iskolában.
Utána Performance: "Tiszta szívből"
Részletek: http://www.hungaricum.de

Pompéry Berlin  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-12 21:59   
2005-10-12 12:09, elckerlyck:
-
Elárulnád, kedves Elcky, hogy a Te filmednek mi a címe és/vagy a filmteam-ed neve? Csak hogy tudjam, mikorra váltsak jegyet.

No, meg hogy helyesen és eredményesen drukkoljak

elckerlyck  módosítás |   válasz erre |   profil |  2005-10-12 12:09   
Csütörtöktöl szombatig a "36 órás filmfesztivál" vetítései, szombat este dijkiosztása és partyja a Kosmos moziban.
( KOSMOS Theater - Karl-Marx-Allee 131 a, 10243 Berlin )

( http://www.berlin36.com/ )

Program innen letölthetö

Ugrás a ( előző lap 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 következő lap )
Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó