2020. február 16. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> Nagy-Britannia >> Esküvő 2011: londoni szervezéssel Magyarországra
Új topik indítása   Üzenet küldése
 edga  módosítás |   válasz erre |   profil |  2011-03-29 22:31   
Sziasztok,

latom nem vagyok egyedul. Nektek megvolt mar az eskuvo, vagy eztan lesz? Nekunk szeptemberben lesz

marinababa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-08-13 14:58   
Szia Katinka,
Ha még érdekes számodra az hogy hogyan szórakoztasd a násznépedet az esküvődön, tudok ajánlani egy bevált "vőfélynek" való kommentátort, aki inkább egyfajta játékmester, de egy barátnőm esküvéjén (2009-ben) már (hasonló szitunál)remekül bevált és talán még elvállal ilyeneket vagy tud ajánlani mást majd maga helyett... Egyébként én is jövőre esküszöm és hasonlóak a paraméterek, csak én nem Londonban élek, hanem Birmingham mellett, de én/mi csak kis esküvőben gondolkodunk és nálam mindkét tábor próbál felszedni a másik nyelvén néhány szót, mi ezzel csak elleszünk majd valahogy... Természetesen a szertartásra tolmácsunk lesz, mert sajnos kétnyelvű polgári esküvőt nem lehet igényelni ahol mi a házassaágkötést tervezzük Budapesten.
Ha érdekel, meg tudom adni a nevét, elérhetőségét esetleg, de inkább emailben tenném ezt, mert nem tudom mennyire örülne, ha kitenném erre a fórumra ezeket az adatokat...

Katinka23  módosítás |   válasz erre |   profil |  2010-07-06 15:45   
2011-ben tartjuk az esküvőnket Magyarországon. A párom angol és mindketten Londonban élünk.

Hasonlóan boldog ámde nehéz helyzetben lévőkkel beszélgetnék, hogy lehetne Londonból megszervezni egy esküvőt Magyarországra. És, hogy lehetne a nyelvi és kulturális nehézségeket minél jobban feloldani, mivel a vendégek fele angol a másik fele magyar lesz.

Előre is köszi.

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó