2020. március 29. Címlapra!
[Regisztráció]  [Profil szerkesztése]  [Beállítások szerkesztése]  [Keresés]
[Magánüzenetek]  [Felhasználók listája [Bejelentkezés]
MagyarOnline.net Fórumok >> MON 2002 - 2011 >> Yahoo Messenger, MSN Messenger es Paltalk hasznaloknak
Új topik indítása   Üzenet küldése
 villarosa  módosítás |   válasz erre |   profil |  2004-08-22 14:12   
én használom a windows messengert ha valakinek van kedve felvenni akapcsolatot akár chatkén vagy beszélgetni
Nagyon örülnék neki
jeszamen@reset.hu
kovirozsa@tvnmail.com

cimen jelezze SZertetel várok mindenkit
villarosa

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-11-10 20:26   
Uj verzio van a Yahoo messengernek.

Yahoo Messenger: 5,6,0,1351

Yahoo Module: 5,6,0,501

csippi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-15 07:38   
2003-10-11 21:01, oszi: Mi párhete használjuk, nekem tetszik
-
nno akkor kéretik engem felvenni a listájára (hotmail címemmel)

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-14 22:16   
Balu a te messengeredel mi van?

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-14 17:01   
Köszönöm szépen a meghívást, alkalomadtán élni fogok vele.
Üdv
Frimi

Balu  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-14 11:49   
Mikor Bimbi?)

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-13 21:03   
Frimi,
Ahogy szereted ugy teszed de ha egyszer megis a yahoot messengert ujra hasznalod majd be mutatom a forum baratainkat neked is egy csinalunk egy hangos "rumblit" egyut.

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-13 09:35   
(Na, mégegyszer...)

Kedves bimbi!

Kinek a pap, kinek a papné... (Nekem azért az utóbbi...))

Mint említettem, én a Messengert a Netmeetinggel együtt használom (azaz tk. a Netmeetigen kontaktálok, a Messenger csak "közvetítő") s még nem volt igényem konferencia beszélgetésre. Nem tudtam, hogy a Yahoon erre mód van. Igaz, nem is volt még ilyen igényem, de ha lesz, akkor emlékezni fogok tanácsodra.

És még egy dolog. Minnél komplikáltabb egy program és minnél több van belőlük egy PC-n, annál nagyobb a veszélye az "összeakadának", amelynek "kibogozása" adott esetben nem is könnyű feladat - és akár a felhalomzódó problémák a formatáláshoz is vezethetnek. Ezért fontos a backup, amit mindenkinek ajánlok.
Frimi

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-13 01:29   
Kedves Frimi,

Hasznalom a Yahoo messengert az elso napoktol amiota be indult.Egyre job volt.Sott, kitunobb volt mindt az MSN Messenger es paltalk, sokaig.
Most amiota a yahoo oszekapcsolodot a GeoCitievel egyre roszabul megy, meg ha ujitannak is.De azert en mindig ezt hasznalom mert mar megszoktam.Gondolom egy ujjabb verzio fogg javitanni sok mindennen. Igen ezeknek a programoknak egyforma celjuk van es ami a legjobb ahogy oszi emlitette , csomot lehet sporolni telefon hivasokon.
Amit az ujitast iletti azert jo ujitanni bar meljiken is , mert meg adnak hoza jobb oszekotetest vagy kepet vagy hangot es akor napi renden vagy a programmal, meg ha nem is tunik kulsonek nezve semi kulonlegeseg.A kulonlegesseg az lenne jobb Broadcasting, gyorsab kep mozgas, es jobb mukodes.
Peldaul az MSNen meg mindig nem lehet beszelni hangossan csak ha 2 partner van jelen mikozbe a Yahoo messengeren tobben is tudunk conferenciaba beszelni(persze ha mukodik jol a hang ami mostanaba nem ep jo hejzetbe van).
En nekem mind a harom meg van ha nem mukodik az egyik ertekezek a masikon es nincs elveszve semi

oszi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-12 20:44   
Erre csak azt tudom mondani, hát igen.
Sok ismerősömnek javasoltam, hogy telefon helyett ezt használják, de idegenkednek tőle, pedig nagyon sok telefon meg lehetne spórolni.

frimi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-10-12 16:08   
Újként - magyarországi magyarként - (itt is) tisztelettel üdvözlök mindenkit!

Az MSN Messenger-t - a NetMeetinggel együtt -már több év óta használom Ausztráliában élő leányommal és családjával való kapcsolattarttásra.

Ez - és a hasonlatos eszközök - igazán nagyszerű találmányok! Főként, ha abba gondolunk bele, hogy pár évtizeddel ezelőtt még heteig (hónapokig) - és ezt a Fórumban mások nálamnál sokkal jobban tudják - kellett várni egy-egy levélre! S ma csak jön egy sms, hogy "ugorjatok fel a netre" s máris megbeszélhetjük cirka 16000 km távolságból mondjuk a szilvásgombóc készítésének titkait!

Vagy még jobb példa: az Ausztráliában élő leányomtól tudtam meg egy alkalommal, hogy a velem egy pesti kerületben élő fiam szabadnapos-e a munkahelyén, vagy csak éppen úton van valahová!!! Azaz 32000 km-t utazott ez az egyszerű és "naprakész" inmformáció!!!

Vagy még egy dolog: többet tudok ma a leányommal kapcsolatos dolgokról, mint amikor egy lakásban laktunk. S ilyen körülmények között szinte nem is érezni, hogy milyen messzire is szakadt el tőlünk...

Szinte minden nap áldom is mindazokat, akik ezt lehetővé tették! (Ugyanakkor arra is gondolni kell sajnos, hogy a modern civil élet számos vívmánya a haditechnika fejlődésének mellékterméke... Hogy itt is ez-e a helyzet, vagy sem - nem tudom...)

Visszatérve a Messenger+Netmeetinghez... Kipróbáltam a Yahoo-t is, de az valahogy nem tetszett... A Paltalkot ugyan letöltöttem, de sohasem próbáltam. Bár úgy gondolom, hogy az utóbbi két program is megfelel a céloknak, az általam használt jóságát igazolja, hogy nem kellett átállnom. (Sem rokona, sem boldog ismerőse nem vagyok senkinek - Microsoftéktól.)

Magam is letöltöttem a Messenger 6.0 verzióját és használom. Bizonyára van benne számos újítás, azonban nálam a fő célnak ugyanúgy megfelelt az 5.0 verzió is.

Általános tapasztalatom - és ez ide is vonatkoztatható -, hogy nem biztos, hogy a már jó bevált utat érdemes felváltani egy újabbal - ha csak arra nincs az embernek különösebb oka. Ugyanis gyakrabban találkozhat az ember ugyan érdekes, de többnyire csak felesleges komplikációk forrásává válható "feltupírozással", - mint ténylegesen hasznos, sokat érő újítással.

Az új Messenger verzió - bár sokkal mutatósabb - nekem nem hozott lényeges újdonságokat. A régi verzió is ugyanúgy megfelelt céljaimnak...

Mindenkinek kívánok továbbra is kellemes távcsevelyt - programoktól és verzióktól függetlenül!
Frimi

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-09-19 01:11   
Leg utolso verzio a Yahoo Messengerrol :

Yahoo Messenger 5,6,0,1347
My Yahoo Module 5,6,0,501

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-26 03:21   
Hol lehet a paltalkot letoltenni?Ennel a cimnel:

http://join.paltalk.com:8080/join/jsp/join.jsp?

Szolyon az aki segitseget ker

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-26 03:19   
Leg utolso verzio a Yahoo Messengerrol az :

Yahoo Messenger 5,6,0,1344
My Yahoo Module 5,6,0,501

Hol lehet ezt elenorizni ha utolso verziotok van? Az a fo kis barati listan a HELP es utana az About Yahoo Messengerre kell katintanni .Ott vannak ezek az adatok.

Hol lehet letoltenni ?Itt:

http://messenger.yahoo.com/

Kinek kell segitseg? szolyon

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-26 02:50   
UJITANNI KELL AZ MSN MESSENGEREN -UJ VERZIO LETT a 6.0!

Ki szeretne letoltenni az MSN Messengert azt lehet ezen a cimen talalni:

http://www.msnmessenger-download.com/

Ki nem ert angolul es szeretne letoltenni vegye fel a kapcsolatot velem, szivesen segitek

Laca  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-22 18:18   
A hírek szerint egy keresztény hittérítő volt, aki így hivta fel a figyelmet a biblia tanításaira. Hát nem tudom, hogy az ilyen igehírdetőre hallgat-e valaki.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-22 16:08   
Laca !
azt is megtudtad miert tüntetett? Mi is lattuk de nem tudjuk miert tette?

Laca  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-20 19:52   
Üdv mindenkinek!
Én is láttam ma egy skótszoknyás fazont a FORMA1-es Angliai nagydíjon. Ijesztő volt.
200-300 km-es sebességnél ez már nem bátorság, hanem felelőtlenség. Remélem ezért nem tiltják be a Silverstoni pályát.

bobe  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-09 21:35   
en lattam egy ilyen skotszoknyas kepet hat szoval Bimbi :no comments

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-09 21:00   
Igen rigo es skot szoknyat viselek

rigojanos  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-09 20:23   
Arrol nem is beszelve, hogy bimbi neha Istvan neven jelenik meg

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-09 18:40   
Orulok sikerult a gepedet rendbe hozni Laca, hianyzol itt mindenkinek Sajnos a yahoo nem a legjoban mukodik, nalam nem jonnek at az uzenetek masoktol off line ba, es neha alandoan on linenba mutat meg ha nem is vagyok othon .Tobnyire meg ujitannak rajta es ha munka alat van akor nem mukodik jol.De itt mindig megtalajuk egymast

Laca  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-07-09 08:42   
Szia Bimbi! Sikerült összehoznom a gépemet, így valószínüleg újból fel tudok jönni a MON-ra és a Yahoora is. Üdvözlettel régi NETBARÁTOD.

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-29 03:10   
FIGYELEM!

Megint kicsereltek a yahoo verziot!

Ujra tolcsetek le a jobb mukodeseert.
Eloszor kikel torolni a regit es ujra letoltenni az ujat.Ne ujitsatok a regit!

A mostanni verzio szama:

Yahoo messenger - 5.6.0.1339
Modul - 5.6.0.500

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-29 03:02   
Ki akarja letoltenni a Yahoo messengert itt egy tip:

Mielot elkezdenel mindent amit irtam, keresed ki turelemmel a kepernyodon azokat a szavakat, sorokat,es akor konyen meg erted!

It elkezdem a Yahoo Messenger letoltesinek utasitast.

Mielot elkezdened ezt a letoltest jo lenne ha ki printelned ezt a lapot hogy tudjad kovetni az utasitast.

Eloszor is katincsal a kekben megjelent cimre www.yahoo.com

Mikor meg nyilt a lap, legy szives es nez a job oldali sarokban fent ahol 3 rajzolt figura van. A kozepsore katincsal ami alat van irva Messenger.
Ekkor uj lap fog meg nyilni.
Nagy narancs sarga betukkel fogod latni ot irja :
Instantly communicate with all of your online friends...

Get it now

Ara a kekben irt Get it now - ra katincsal.Nalam automatikuson be indul a letoltes.Ha nalad eloszor keri hogy mencsed le akor a SAVE es tarolasi hejet keres neki .Ha Window 98- al dolgozol majd a PROGRAMS ba hejezi magat.
Miutan letoltodik ki pattan egy koszonto lap :
WELCOME!
This istalallation program will install Yahoo Messenger.(blablablabla).A kocka ajan katincsal a NEXTre.
Ekkor megjelenik egy masik kocka ahol irja fent Install Options.
Choose the type of install you prefer.Click Next to continue.
It pipald ki a masodik kis karikat ha esetleg nem lenne es alabb pipald ki a kis kockat a Set my browser home page to My Yahoo!(recommended).
Mikor ezeket megtetted katincsal a NEXTre.
A kovetkezo kis kocka bemutatja neked hova hejezi el magat a computeredben .Ujra katincsal a NEXTre.
A LICENSE AGREEMENT – kockan ami kijot bal oldalon van egy kicsi kocka azt pipald ki es ujra katincsal a NEXT-re.
READY TO INSTALL! Kocka jelennik meg ahol bemutatja hogy ha telefon modemed van ami 28.6Kb vel dolgozik akor a letoltessi ido 14 perc lesz.
A NEXTre kell katintanni hogy a beszereles vegyen resz
Ez alat az ido alat amig letoltodik lehet menni egyet cigizni
Mikor kesz, megjelenik a INSTALLATION COMPLETE kocka.Lent job oldalt a FINISHre katintol.
Ekkor meg jelenik a kepernyodon 2 kulombozo kocka.Az egyik a keken fent irja Yahoo Messenger Tour – ami bemutatja mit tud csinalni a messenger. Azt lezarod.Katintol a job oldali sarkara az X-re.Azonban a masik egymasra 2 kisseb kockara kel figyelni.Elobb a LOGIN kockara nez !
Alata irja New User? GET a Yahoo ! ID. Ere kel katintanni. A Get a Yahoo ID-re.Kijon ujab kis kocka ahol lathatod hogy be indul a Process of Registration.Utana Yahoo ID Information.A masodik kis kockaban kel kipipalni ahol irja : Create a Yahoo! ID.
It gondolom tudod mar mi a First Name es igy tovab….
De ha nem akor igy sorjaban kel be irni a dolgokat :
First Name: XXXXX Last name: XXXXX
Gender:Select One :-ide a nem-et keri Femmale /Male a Zip/Postal Code ted be a Seattleit 98105 (konyebben es job minoseget kapsz)
Occupation:/foglalkozas:-Bar mit irhatol ide nem szamit.Ezutan mar cask a NEXTre kel uja katintanni.Ujra a Registration Process indul be.
Ki jonn a Create Your yahoo! ID kocka.
Itt be jelolod azt a nevet ID-t,ami neked tetszene a 3 kis karika kozul , kivalasztol lejebb jelszot, amit 2 szer kel be irni egymas ala.Es utana a NEXTre katintol.
Kis ido mulva be irja hogy a Registration sikerul e ski irja a yahoo ID es passwordodat.(IRD LE MAGADNAK KIS NOTESZBEN HA NETAN ELFELEJTENED!)
Ekor ujra ra pilantol a LOGIN kis kockara ami egeszen az elejen jelent meg. Ot ahol irta get a yahoo ID.Alabb nezel es ot ahol irja a Yahoo ID: (be irod a kivalasztott nevet)
A Password-nal: ( be irod a kivalasztot jelszot)es alatta levo Loginra katintol vegul is.
Most magaban az elso kis kocka jelennik meg kepernyodon ahol fent a keken irja:
YJ Yahoo Messenger ,
Alatta pedig Login, View, Tools, Help.
Meg lejeb Message, Chat, Call, Add.
Most az utolsora katincsal az Add re.
Kijelolod az elsot ahol irja Yahoo ID es a Nextre katintol.Uj pici kocka jelenik meg ahova a Friend’s ID hoz ird be : gabicacs
Enter a Group: ide be irod Frieds
A kis kocka ajan mar cask a Finish-re kel katincsal,es mar fel is tettel a Barati listadra.
Enyi az egesz.
Mikor a kepernyodon latni fogol egy hoszukas keretett amin ertesit hogy elfogadod hogy barati listamra tegyelek fel ,az azt jelenti hogy en is fel foglak tenni az en barati listamra es ekkor az Acceptre kel katintanni.
ENYI AZ EGESZ!!!
Turelem es meg lesz!

bimbi  módosítás |   válasz erre |   profil |  2003-06-29 02:58   
Ebben a topikban ertesitsuk egymast az ujitasokrol.Ki veszi eszre ujabb verzio van irja be majd.Koszonom

Új topik indítása   Üzenet küldése

Irjon nekünk! - Impresszum - Médiaajánlat - Súgó